Cat Eye Kadın Kadın Güneş Gözlüğü 3’lü Fırsat Seti 1009 Satın Alır Mısınız ?

Nil

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
528
0
0
Cat Eye Kadın Kadın Güneş Gözlüğü 3’lü Fırsat Seti 1009 Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Cat Eye Kadın Kadın Güneş Gözlüğü 3’lü Fırsat Seti 1009 Anlık Fiyatı 124.99 Tl'den Satılmaktadır.

Cat Eye Kadın Kadın Güneş Gözlüğü 3’lü Fırsat Seti 1009 Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Cat Eye Kadın Kadın Güneş Gözlüğü 3’lü Fırsat Seti 1009 Hakkında yaklaşık 853 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Cat Eye Kadın Kadın Güneş Gözlüğü 3’lü Fırsat Seti 1009 Detaylı Açıklama

Cat Eye Kadın Kadın Güneş Gözlüğü 3’lü Fırsat Seti 1009 Ürününün Satıcısı, Marco Kinary Cat Eye Kadın Kadın Güneş Gözlüğü 3’lü Fırsat Seti 1009 ürününü 124.99 Tl'den Satılmaktadır.

Cat Eye Kadın Kadın Güneş Gözlüğü 3’lü Fırsat Seti 1009 Yorum Ve Değerlendirmeler
124.99 Tl ye satışta olan Cat Eye Kadın Kadın Güneş Gözlüğü 3’lü Fırsat Seti 1009 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
853 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Hepsi çok güzel geldi hepsini de sevdim indirimden aldım çok kalileti ve ayrı ayrı karton kutularda paketlenmiş geldiler teşekkür ediyorum ❤
İsim: Ö** G**
Tarih: 04 Mart 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Kinary Store

Yorum: Çok güzel fiyatına göre gayet hoş paketlemesi özenliydi kesinlikle alınabilir
İsim: Büşra A.
Tarih: 01 Eylül 2024

Yorum: Bu kadar uyguna aldığım bir üründen bu kadar iyi paketleme sağlam ve şık ürün beklemiyordum açıkçası ama çok güzel geldiler. Artık her kombinime uygun bir gözlüğüm var. Elinize emeğinize sağlık 🥳🤩
İsim: G** Y**
Tarih: 17 Temmuz 2024

Yorum: ürün tek tek hem poşetlenmiş hem kutulanmış gözlükler de tek çizik dahi yok satıcıya özeni için teşekkür ederim ☺
İsim: G** P**
Tarih: 31 Ocak 2024

Yorum: Bu ücrete bu kaliteyi beklemiyordum tebrik ederim. iyi ki almışım çok beğendim çok şık. yazın gözlük ihtiyacım kalmadı artık gözlüklerimi burdan alıcam. bol kazançlar
İsim: K** Ş**
Tarih: 01 Şubat 2024

Yorum: ürün beklediğimden çok daha iyi geldi paketlenmesi fln çok iyiydi kargo da hızlı geldi. bu fiyata bu performans çok iyi. hiç şüphesiz alabilirsiniz.
İsim: **** ****
Tarih: 20 Temmuz 2024

Yorum: Stok yapıyorum resmen gerçekten fiyat performans ürünü baya beğenerek kullanıyorum çok kaliteli alın aldırın
İsim: A** K**
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: Ürün paketlemesi çok güzeldi ve renklerine de bayıldım. Aynen gözüktüğü gibi geldiği için de çok teşekkür ederim kesinlikle almalısınız.
Tarih: 10 Şubat 2024

Yorum: ürün göründüğünden daha güzel çok beğendim paketleme ve kargo çok iyi kisa süre içinde elime ulaştı ben memnun kaldım teşekkür ederim
İsim: M** d**
Tarih: 29 Şubat 2024

Yorum: Gerçekten çok kaliteli geldi indirimden aldım ben 90 liraya bu kalite şaka gibi
Tarih: 01 Şubat 2024

Yorum: çok güzel beğenerek aldım kargolaması muhteşem
Tarih: 10 Şubat 2024

Yorum: çoxxxx kalitelidiii bəyəndim
İsim: S** A**
Tarih: 04 Temmuz 2024

Yorum: Gözlükler o kadar güzel ki resmen fiyat performans ürünü kesinlikle tavsiye ediyorum ve paketlemesi çok güzel ürünler kutulu bi şekilde geliyor
İsim: Ş** K**
Tarih: 02 Şubat 2024

Yorum: Çok teşekkürler ederim. Özenli paketlenmiş, hiç bir hasarı yok. Birkaç yıldır kullandığım bu modeli bulduğuma sevindim, hem de çok iyi fiyat. Üstelik çok hızlı teslim edildi.
İsim: sebnem s.
Tarih: 01 Eylül 2024

Yorum: çok güzeller ben çok beğendim üstelik fiyatıda çok uygun kesinlikle alın çok güzel
İsim: F** B**
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: bayıldım çok iyi çok güzel paketlenmişti
İsim: K** U**
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: özellikle kahverengisi çok güzel sorunsuz geldi daha güzel paketlenebilirdi tabi ama fp ürünü
İsim: S** D**
Tarih: 24 Temmuz 2024

Yorum: bu fiyata bu gözlükler gerçekten çok iyi kesinlikle alın
İsim: K** i**
Tarih: 21 Temmuz 2024

Yorum: çok sık ve kaliteli tavsiye ederim
İsim: G** D**
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: çok ama çok beğendim tşkler kesinlikle herkese tavsiye ederim
İsim: s** T**
Tarih: 01 Temmuz 2024

Yorum: Çok kaliteli güneş gözlükleri üçlü olarak sipariş verdim deneyimledim çok memnun kaldım kalitesinden hiçbir şekilde Ödün vermemiş firmaya çok teşekkür ediyorum
İsim: T** K**
Tarih: 18 Aralık 2023

Yorum: asiri güzel ve şık duruyor
Tarih: 20 Haziran 2024

Yorum: Güzel duruyor
İsim: Ayşe N. K.
Tarih: 29 Haziran 2024

Yorum: beklediğim den güzel çıktı teşekkür ederim
İsim: S** G**
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: çok şık güzeller
İsim: Sevim Ö.

Yorum: fotoğraftaki gibi ayrıca çok güzel paketlenmisti
İsim: B** N** E** A**
Tarih: 15 Şubat 2024

Yorum: çok beğendim teşekkür ederim
Tarih: 04 Temmuz 2024

Yorum: çok iyi çok kaliteli geldiler
İsim: A** E**
Tarih: 30 Ağustos 2024

Yorum: çok güzeller

Yorum: harika vok güzel
İsim: h** k**
Tarih: 02 Eylül 2024

Cat Eye Kadın Kadın Güneş Gözlüğü 3’lü Fırsat Seti 1009 Akıllarda Kalan Sorular

Soru: nerden geliyor
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz ; Şanlıurfa'dan hizmet vermekteyiz.

Soru: dm bakıyormusuniz
Cevap: Merhaba efendim nerden yazmıştınız

Soru: 3 lümu .teklimi satiş?
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz ; İlgili ürün görselde de belirtildiği üzere 3 adet olarak gönderilecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder , iyi günler dileriz.

Soru: Genişliği kaç sm?
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz ; İlgili ürün için ölçüler yaklaşık değerler olup , Gözlük Camı : 50 mm // Köprü Ölçüsü : 20 mm olarak belirtilmiştir. Ekartman değeri ise : 53 tür.

Soru: Sabit kalıyor mu acaba eğilince falan düşer mi
Cevap: Hayır efendim düşme olmaz

Soru: oval yüz için uygunmu
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz ; Ürünlerimiz birçok yüz şekline göre uyum sağlamaktadır.

Soru: kaç cm acaba
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz ; Yaklaşık 14 cm'dir

Soru: 50 ekarman gözlük mu büyük 53 mu farkı anlamadığım için sordum
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz ; Belirtmiş olduğunuz ekartman değerlerinde ufak farklılıklar olabilmektedir. (Cam ölçüsü veya çerçeve ölçüsü)

Soru: fotoğraftaki sarı ve kahverengi yerine ayrı model gondermsisiniz ve gelen 2 renkde siyah
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz ; Bahsi geçen ürün/ürünler için trendyol asistan yardımıyla talep oluşturmanızı rica ederiz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder , iyi günler dileriz.

Soru: tamamdır ilginiz için teşekkür ederim 😊
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz ; Biz teşekkür eder , iyi günler dileriz.

Soru: uzman elimde olur
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz ; Tahmini varış süresi 3 ila 5 iş günüdür.

Soru: yanında kutusu ve mendili geliyormu
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz ; Ürünlerimiz koruma poşeti ve koruma karton kutu içerisinde gönderilmektedir.

Soru: bir ay önce size ya önce yazmıştım bana dönüş olmadı üç gözlükte. çatlatı köşesi fotoğraf arttığıma rağmen dönüş olmadı gözlükler param parça şuan bana neden dönüş takmadı
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz ; Ürün/ürünler için trendyol asistan yardımı ile talep oluşturabilirsiniz.

Soru: kutularıya birliktemi yoksa sadece gözlük mü geliyor?
Cevap: Merhabalar efendim kırılmaması için bize ait özel karton kutuya konulup paketlenmesi yapılıyor

Soru: Nerden gönderim sağlıyorusjnuz ?
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz ; Şanlıurfa'dan hizmet vermekteyiz.

Soru: tereddutsuz alin muhtesem kaliteli tarz biz cok memnun kaldik
Cevap: Değerli müşterimiz ; Güzel yorumlarınız ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder , iyi günler dileriz.

Soru: Çok teşekkür ediyorum gözlükler çok güzel geldi özenle paketler guzeldı teşekkürler yorumda yaptım satışınız bol olsun hayırlı satışlar 🌸🌸
Cevap: rica eder hayırlı mutlu günlerde kulanmaznızı dileriz

Soru: 50 ve 53 ekartman gözlük de çerçeve büyüklüğü aynı mı oluyor yoksa tek fark sap uzunlugu mu
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz ; ekratmanları aynıdır.

Soru: İyi akşamlar kolay gelsin gözlükler kutu halinde geliyor değil mi ayrı ayrı kutularda çünkü bir de kırılma çizimlerini hesaplarsak özel kutularında geliyor değil mi
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz ; Ürünlerimiz koruma poşeti ve koruma karton kutu içerisinde gönderilmektedir.

Soru: gözlüklerden bir tanesin renge krem mi şeffaf mı
Cevap: Merhaba efendim vizyon parlaklıktır .

Cat Eye Kadın Kadın Güneş Gözlüğü 3’lü Fırsat Seti 1009 Resim Galerisi

Cat Eye Kadın Kadın Güneş Gözlüğü 3’lü Fırsat Seti 1009 En Uygun Satış Linki

benzerkonular_benzer_konular benzerkonular_forum benzerkonular_tarih
Duygu Aksesuar & Çanta 0 11

benzerkonular_benzer_konular

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü