Çatlak Karşıtı & Nemlendirici Cilt Bakım Yağı 200 ml Tavsiye Edilen Yer Neresi

Sedef

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
275
0
0
Çatlak Karşıtı & Nemlendirici Cilt Bakım Yağı 200 ml En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Çatlak Karşıtı & Nemlendirici Cilt Bakım Yağı 200 ml Şu Anki Fiyat Aralığı 489.5 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Çatlak Karşıtı & Nemlendirici Cilt Bakım Yağı 200 ml Kullanıcılar Memnun Mu?

Çatlak Karşıtı & Nemlendirici Cilt Bakım Yağı 200 ml Hakkında yaklaşık 3420 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Çatlak Karşıtı & Nemlendirici Cilt Bakım Yağı 200 ml Detaylı Açıklama

Çatlak Karşıtı & Nemlendirici Cilt Bakım Yağı 200 ml Ürününün Satıcısı, Bio-Oil Çatlak Karşıtı & Nemlendirici Cilt Bakım Yağı 200 ml ürününü 489.5 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Çatlak Karşıtı & Nemlendirici Cilt Bakım Yağı 200 ml Yorumlar Hakkında Bilgi
489.5 Tl ye satışta olan Çatlak Karşıtı & Nemlendirici Cilt Bakım Yağı 200 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
3420 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Paketleme ve teslimat hızı harikaydı. Ürün zaten mükemmel hamileliğim de kullanıyorum ilk kullanımda dahi fark etti 🫶🏻 Teşekkürler
İsim: Elif U.
Tarih: 07 Şubat 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Bio-Oil® Türkiye

Yorum: Stokluyorum
İsim: B** O**
Tarih: Elite Üye
Beden: 13 Mart 2024
Satıcı: Sebamed

Yorum: Daha önce de kullandığım bir üründü elimdeki bitmeden aldım :) büyük boyu ve kuponla indirimli aldım stok yaptım;) hamilelikte çatlaklarıma çok etki etmese de şimdi yüzüme kullanıyorum nemlendirici konusunda etkili olduğunu düşünüyorum
İsim: T** Y** Ö**
Tarih: 20 Haziran 2022

Yorum: süper birsey çatlaklarımda gözle görülür eksilmeler oldu ve karartilar yok oldu tavsiye ederim
İsim: **** ****
Tarih: 30 Mayıs 2023
Satıcı: Happy Center

Yorum: 2.hamileliğim ilk hamileliğimde de kullandım çok memnun kaldığım bir ürün
İsim: A** Ç**
Tarih: 24 Ocak 2023

Yorum: cok begenerek aliyorum catlaklarima ve lekelere iyi geldi duzenli kullanmamama ragmen. stok yapilabilir. ben eczaneden almistim ama burds daha uyguna geldi guvenerek alabilirsiniz
İsim: Y** B** M**
Tarih: 29 Nisan 2023

Yorum: bitmeden stokluyorum güzel ürün
İsim: F** S** D**
Beden: 27 Haziran 2023

Yorum: Ürün anlatıldığından çok daha iyi. Halihazırda var olan çatlaklarımı bile yok etti. Ki hamilelikte erken kullanmaya başladım ve 1 tane bile çatlağım yok. Bebiş doğunca bebişime de kullanacağım bir ürün. Herkese tavsiye ederim.
İsim: O** G** K**
Tarih: 19 Şubat 2024

Yorum: hamileliğimde vazgeçilmezim oldu
İsim: S** a** A**
Tarih: 24 Ocak 2023

Yorum: harika bir ürün güvenle kullanabilirsiniz paketleme özenliydi kuryeci personele de teşekkür ederim ayrıca.
Tarih: 16 Şubat 2022

Yorum: Hamilelikte tek başına bile yeterli bir ürün,fazla kafa yordum ama sadece bu yağı 3.aydan itibaren her akşam yatmadan önce 5 dk. Masaj yaparak kullanmak bile yeterliymiş 👍🏻🥰
Tarih: 04 Mart 2022

Yorum: Düzenli kullanımda etkisi görülüyor hamileliğimin 3. Ayında başladım ve aşırı memnun kaldım . Kokusu çok hoş
İsim: N** B**
Tarih: 06 Ocak 2023

Yorum: guzel bi urun cildi harika nemlendirio zamanla faydalarini daha iyi gorecegime inaniyorum
İsim: s** Ç**
Tarih: 29 Temmuz 2023

Yorum: Hamileyim kullanıcam çok yoğun Öneriler üzerine aldım inşallah memnun kalırım .. yorum güncelleyeceğim kullanıp
İsim: E** Y** K**
Tarih: 02 Mart 2023
Satıcı: Pharmacity

Yorum: Hamileliğim süresince bittikçe sipariş verdiğim bir ürün. Kargo çok hızlı 2 günde geldi ve sorunsuz şekilde elime ulaştı paketleme de güzeldi. Güzel bir ürün nemlendiriciliği ve kokusu da güzel almak isteyen hamilelere tavsiye ederim ☺
İsim: H** Ü**
Tarih: 21 Aralık 2022

Yorum: Alın aldırın. 400 liraya da çatlak kremi aldım ama bunu kullanmaktan ona sıra gelmedi. Bu yağ hem çok güzel kokuyor, hem de çok güzel emiliyor, elde yağlı his bırakmıyor. Sür giyin çık. Sabah akşam, fırsat bulursam öğlen de sürüyorum. 7 aylık hamileyim, 2 aydır bunu kullanıyorum. 2.yi sipariş ettim. Topuklarıma da çok iyi geldi, bu da bonusu oldu �Devamını Oku
İsim: D** D**
Tarih: 16 Nisan 2022

Yorum: Açıkçası işe yarayacağına inanarak almamıştım. Ama ilk kullanımdan itibaren etkisini gördüm. Bacağımda ufak bir yanık lekesi vardı onu bile yumuşattı. Çok başarılı alın aldırın.
İsim: M** K**
Tarih: 31 Temmuz 2023

Yorum: Küçük kutuyu bitirdim büyüğünü aldım. Çatlaklarım için kullanıyorum iyi geldiğini düşünüyorum
İsim: Z** Ö**
Tarih: 29 Ocak 2023

Yorum: Yeni kullanmaya başladım güzel nemlendiriyor. Paketleme özenliydi herhangi bir hasar oluşmamış. Kokusu güzel ferah ağır yağ kokularına benzemiyor.
İsim: A** K**
Tarih: 29 Ocak 2023

Yorum: Hızlı ve sağlam geldi. Hamilelik döneminde tanısmıştim etkisini cok sevdim sonra da kullanmaya basladım. Diger dogal icerigi de denedim ama kokusu zeytinyaği gibiydi bu cok daha iyi. Kuru bir cildim oldugu için sürekli kullaniyorum.
Tarih: 11 Ağustos 2023

Yorum: normalde 125 ml den daha karlı geldi uygun aldim hemde kokusu çok güzel yeni başladım ama catlaklarima umarım iyi gelir
İsim: H** N** A**
Tarih: 30 Mayıs 2023

Yorum: Hamilelik sürecimdeki en önemli destekçim olur kendileri , tek başına etkili o derece öneriyorum🙏🏻
İsim: Şebnem E.
Tarih: 15 Şubat 2024

Yorum: Hamileliğimin başından beri kullanıyorum çok güzel nemlendiriyor 2. Pakete geçtim
İsim: T** Ç**
Beden: 21 Mayıs 2023

Yorum: SUPER
İsim: F** K**
Tarih: 27 Nisan 2023

Yorum: iyi paketlenmisti kullanışlı bı ürün
İsim: H** A**
Tarih: 12 Ağustos 2023

Yorum: 4 aylık hamileyim kendim için aldım gerçekten çok iyi nemlendirdi
İsim: R** B**
Tarih: 28 Ocak 2023

Yorum: ürünü 2. kez alıyorum mükemmel kesinlikle tavsiye ediyorum.bir haftada cilt yenilendi resmen
İsim: f** Ö**
Tarih: 05 Haziran 2023
Satıcı: Rammar

Yorum: Severek kullandığım bir ürün stok yapmalık
İsim: S** K**
Tarih: 21 Haziran 2023

Yorum: 9. ayımdan bildiriyorum. sıfır çatlak. illaki genetik faktörler ve kişinin evveliyatı da önemlidir ama ben inanılmaz memnun kaldım. sadece günlük nemlendirme için bile alınır. ben doğum öncesi göğsümde de kullandım nemlendirme özelliği nedeniyle. şiddetle tavsiye
İsim: A** A** A**
Tarih: 07 Şubat 2024

Yorum: Sürekli kullandigim bir urun benim cildim kuru oldugu icin cok iyi geliyor tavsiye ederim
İsim: T** E** T**
Tarih: 28 Mayıs 2023

Çatlak Karşıtı & Nemlendirici Cilt Bakım Yağı 200 ml Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Sürünce beyaz renk olup sonra emilmesi normal mı acaba ?
Cevap: Merhabalar, İlgili ürün cildin üzerine sürüldüğünde, cilt tarafından tümüyle emilene kadar dairesel hareketlerle masaj yapılması önerilmektedir. Ürünün cilde uygulandıktan sonra beyaz bir renk bırakması ve daha sonra cilt tarafından emilmesi, ürünün doğru şekilde uygulandığını ve cildin nemlendirilmesi için gerekli olan yağın cilt tarafından emildiğini gösterir. Bu durum, ilgili ürünün kullanım özelliklerine uygun bir tepkidir. Ancak, ürünün cilt tarafından emilmesi gerektiğini ve cilt üzerinde beyaz bir tabaka bırakmaması gerektiğini unutmayınız. Eğer ürün cilt tarafından tamamen emilmiyorsa, uygulama miktarını azaltmanız gerekebilir. Teşekkür ederiz.

Soru: Peki açılmadan kaç yıldır
Cevap: Merhabalar raf ömrü 24 aydır. Teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba catlak icin gunde kac kez uygulamaliyim birde kac dk masaj yapaym
Cevap: Merhabalar, genellikle günde bir veya iki kez kullanılır. Sabah ve/veya akşam olmak üzere cilt bakım rutininizin bir parçası olarak düzenli olarak uygulanabilir. Teşekkür ederiz.

Soru: Parça ağırlığı nedir?
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz, ürün 200 ml'dir. Teşekkür ederiz.

Soru: hamileliğin 2.ayından itibaren kullanabilir miyim
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz, kullanım sağlayabilirsiniz. Ürünümüz Çatlaklar için: Bio‑Oil en az 3 ay boyunca günde iki kez çatlak görünümü izlerinin üzerine dairesel hareketlerle masaj yapılarak uygulanmalıdır. Karın, göğüs, bel, kalça, uyluk gibi çatlak izi oluşumuna yatkın bölgelere uygulanmaya başlanmalıdır. Yaşlanma Belirtileri için; yaşlanma belirtileri gösteren bölgeye günde en az iki kere uygulanmalıdır. Sonuçlar kişiden kişiye değişkenlik gösterebilir. Cilt Lekeleri için; en az üç ay boyunca, günde iki kez, düzensiz cilt tonuna sahip bölgelere uygulanmalıdır. Güneş koruyucu kullanmadan önce, cildinize Bio-Oil’i uygulayın ve cildinizin iyice emdiğinden emin olun, ardından güneş koruma faktörlü bir ürün kullanın. Nem Kaybı için ; cilde günde iki kez uygulanmalıdır. Nemsiz ciltler için; Cilde günde en az iki kere uygulanmalıdır. Tüm uygulamalarında sonuçlar kişiden kişiye değişkenlik gösterebilir. Yaşlanma :Bio-Oil, cilt üzerinde yaşlanma belirtileri gösteren bölgeye günde iki kez uygulanmalıdır. Sonuçlar kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Üründen tam verim alabilmek için en az 8 hafta düzenli kullanım sağlamalısınız. Sonuçlar kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Sağlıklı günler dileriz

Soru: Duş sonrası nemli vücuda mı uygulanmalı
Cevap: Merhabalar, Evet, ilgili ürün duş sonrası nemli cilde uygulanabilir. Bu şekilde cildin nemini korumasına ve ürünün daha iyi emilmesine yardımcı olabilir. Teşekkür ederiz.

Soru: Pazar günü sipariş verdim. Aciliyeti var ne zaman kargolarsınız acaba?
Cevap: Merhabalar bugün çıkacaktır.

Soru: gebelik sırasında kullanılır mı
Cevap: Merhabalar, ilgili ürünün gebelik sırasında kullanımı ile ilgili olarak, genel olarak ürünün hamilelikte dördüncü aydan itibaren kullanımı tavsiye edilmektedir. Ancak her bireyin durumu farklı olabileceği için ve konu hassasiyeti bakımından, sizin özel durumunuz ve sağlık koşullarınız hakkında en doğru bilgiyi almak adına bir sağlık profesyoneline danışmanızı önermekteyiz. Teşekkür ederiz.

Soru: Ürün günde kaç kez kullanılmalı etkili olması için iyi günler
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz, Ürünümüz Çatlaklar için: Bio‑Oil en az 3 ay boyunca günde iki kez çatlak görünümü izlerinin üzerine dairesel hareketlerle masaj yapılarak uygulanmalıdır. Karın, göğüs, bel, kalça, uyluk gibi çatlak izi oluşumuna yatkın bölgelere uygulanmaya başlanmalıdır. Yaşlanma Belirtileri için; yaşlanma belirtileri gösteren bölgeye günde en az iki kere uygulanmalıdır. Sonuçlar kişiden kişiye değişkenlik gösterebilir. Cilt Lekeleri için; en az üç ay boyunca, günde iki kez, düzensiz cilt tonuna sahip bölgelere uygulanmalıdır. Güneş koruyucu kullanmadan önce, cildinize Bio-Oil’i uygulayın ve cildinizin iyice emdiğinden emin olun, ardından güneş koruma faktörlü bir ürün kullanın. Nem Kaybı için ; cilde günde iki kez uygulanmalıdır. Nemsiz ciltler için; Cilde günde en az iki kere uygulanmalıdır. Tüm uygulamalarında sonuçlar kişiden kişiye değişkenlik gösterebilir. Yaşlanma :Bio-Oil, cilt üzerinde yaşlanma belirtileri gösteren bölgeye günde iki kez uygulanmalıdır. Sonuçlar kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Üründen tam verim alabilmek için en az 8 hafta düzenli kullanım sağlamalısınız. Sonuçlar kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Sağlıklı günler dileriz

Soru: Merhaba hamilelik için almak istiyorum nasıl günde kaç defa kullanmam lazım?
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz, Ürünümüz Çatlaklar için: Hızlı kilo alıp verme ve ani boy uzamasında oluşan çatlaklara, hamile iken oluşabilecek çatlaklara daha sonrasında çatlakların daha da büyümesini engellemede, Yaşlanma Belirtileri için; kırışmış görünümünü azaltmaya, cildi yumuşak, pürüzsüz ve daha esnek hale getirmeye ; Cilt Lekeleri için; ciltte oluşan yanık izi vs. iyileştirmede kullanılmaktadır. Ürün düzenli kullanımda etkisini göstermektedir. Günde iki kez çatlak görünümü izlerinin üzerine dairesel hareketlerle masaj yapılarak uygulanmalıdır. Teşekkür ederiz.

Soru: Ocak 2022 de alıp hiç açmadığım ürün bozuşmuş mudur? Skt ne zaman scabs
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz, ürünün son kullanma tarihi açıldıktan sonra 12 aydır. Ürünün ambalajında 12M olarak belirtilir. Teşekkür ederiz.

Soru: mrb doğumdan sonraki çatlaklara fayda edermi acaba bu urun
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz, hamileliğin 4 .ayından itibaren kullanım sağlanmalıdır. Dilerseniz kullanım sağlayabilirsiniz. Teşekkür ederiz

Soru: merhabalar hamilelikte kullanılabilir mi çatlakları götürüyorummu karın bölgesi
Cevap: Merhaba değerli üyemiz,kullanım sağlayan alıcılarımız mevcut ,Hassas bir konu olduğu için doktorunuza danışarak kullanım sağlayabilirsiniz.Teşekkür ederiz.

Soru: Aldığım bio oil 200 ml ürün takip sisteminde çıkmıyor barkod numarası üzerinden baktım ürün sahte midir ?
Cevap: lot numarasıylşa bio-oil firmasından sorgulatabilirisniz.orjinal ürün yetki belgeleri trendyolda efendim.sağlıklı günler

Soru: selam ben gogus silikonu oldum gogsum kaşinyor ve kizardi acaba çatladimi bu yardimci olurmu
Cevap: merhaba lütfen hekımınıze danısınız.saglıklı gunler

Soru: Sarı ürünle pembe ürünün içeriğinin aynı olduğunu söylemiştiniz yalnız sarı ürün de retinly palmitate var pembe ürününüz de yok. Hamilelikte retinol türevi olduğu için kullanılması sakıncalı olmaz mı
Cevap: Merhabalar, Bio oil cilt bakım yağı "sarı" olan ürünü "pembe" üründen ayıran özelliği içerdiği bitki özleri bakımından daha zengin olmasidir. İki ürününde etki dereceleri aynıdır. Iki urunde %100 dogaldir. Çatlakların görünümünü düzenli kullanımda gözle görülür etki sağlamaktadır. Teşekkür ederiz.

Soru: kaç ml acaba
Cevap: Merhaba 200 ml

Soru: hamilelikte kullanıma uygun dimi birde günde kaç defa kullanılmalı
Cevap: Merhabalar, İlgili ürün, özellikle hamilelik döneminde cildin elastikiyetini artırmak ve çatlakların oluşumunu önlemek için tasarlanmıştır. Günde 1-2 defa kullanılması önerilir. Cildinizi temizledikten sonra ilgili bölgelere nazikçe masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Ancak, herhangi bir sağlık durumunuz varsa veya ürünün kullanımı konusunda tereddütleriniz varsa, doktorunuza danışarak net bir bilgi alabilirsiniz. Teşekkür ederiz.

Soru: hangi kargo ile çalışıyorsunuz
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz, Kargo firmasını sistem otomatik olarak belirlemektedir. Trendyol Expres Kargo ,Sendeo kargo veya MNG Kargo ile gönderim yapılmaktadır. Teşekkür ederiz.

Soru: Göğüs ucu içinde kullanılır mı
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz, Ürünümüz Çatlaklar için: Bio‑Oil en az 3 ay boyunca günde iki kez çatlak görünümü izlerinin üzerine dairesel hareketlerle masaj yapılarak uygulanmalıdır. Karın, göğüs, bel, kalça, uyluk gibi çatlak izi oluşumuna yatkın bölgelere uygulanmaya başlanmalıdır. Yaşlanma Belirtileri için; yaşlanma belirtileri gösteren bölgeye günde en az iki kere uygulanmalıdır. Sonuçlar kişiden kişiye değişkenlik gösterebilir. Cilt Lekeleri için; en az üç ay boyunca, günde iki kez, düzensiz cilt tonuna sahip bölgelere uygulanmalıdır. Güneş koruyucu kullanmadan önce, cildinize Bio-Oil’i uygulayın ve cildinizin iyice emdiğinden emin olun, ardından güneş koruma faktörlü bir ürün kullanın. Nem Kaybı için ; cilde günde iki kez uygulanmalıdır. Nemsiz ciltler için; Cilde günde en az iki kere uygulanmalıdır. Tüm uygulamalarında sonuçlar kişiden kişiye değişkenlik gösterebilir. Yaşlanma :Bio-Oil, cilt üzerinde yaşlanma belirtileri gösteren bölgeye günde iki kez uygulanmalıdır. Sonuçlar kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Üründen tam verim alabilmek için en az 8 hafta düzenli kullanım sağlamalısınız. Sonuçlar kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Sağlıklı günler dileriz

Çatlak Karşıtı & Nemlendirici Cilt Bakım Yağı 200 ml Resim Galerisi

Çatlak Karşıtı & Nemlendirici Cilt Bakım Yağı 200 ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü