Çatlak Önleyici Bakım Kremi Fiyatına Göre Alınır Mı

Damla

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
554
0
0
Çatlak Önleyici Bakım Kremi Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Çatlak Önleyici Bakım Kremi Güncel Fiyatı 239.0 Tl'den Satılmaktadır.

Çatlak Önleyici Bakım Kremi Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

Çatlak Önleyici Bakım Kremi Hakkında yaklaşık 13518 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Çatlak Önleyici Bakım Kremi Ürün Özellikleri

Body Butter Çatlak Önleyici Bakım Kremi - Vücut için 180 MLÜrünün Fonksiyonu: Değerli yağlar ile zenginleştirilmiş formülü ile çatlak oluşumunu önler, cildi derinlemesine nemlendirir ve cildin ihtiyacı olan nemi tutmasına yardımcı olur. The Touch Body Butter Çatlak Önleyici Bakım Kremi cilt tarafından kolayca emilir. Kullanım Önerisi: Ciltte çatlak oluşumuna eğilimin yüksek olduğu bölgelere (göğüsler, karın, kalça, basenler) masaj yaparak dairesel hareketler ile uygulayınız. Düzenli kullanım önerilmektedir. Tüm cilt tipler için uygundur. Günlük kullanıma uygundur. Hamile ve emziren annelerimizin kullanımına uygundur.Uyarılar: Ürünü gün ışığından uzak, serin, kuru ve ambalajında muhafaza ediniz. İçerisindeki herhangi bir bileşene alerjiniz var ise ürünü kullanmayınız. Göz ile temasında bol su ile durulayınız. Çocuklardan uzak yerde tutunuz.

Çatlak Önleyici Bakım Kremi Ürününün Satıcısı, The Touch By Seda Altın Çatlak Önleyici Bakım Kremi ürününü 239.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Çatlak Önleyici Bakım Kremi Yorumlar Ve Değerlendirmeler
239.0 Tl ye satışta olan Çatlak Önleyici Bakım Kremi Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
13518 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Her duştan sonra tüm vücuda uyguluyorum.Nemlendirici etkisi mükemmel. Bacaklarımda selülit vardı. bu 3. kutum. bacaklarımda incelme gözlemledim. indirimde iken stokladım KESINLIKLE ALIN. FAVORI URUNUM.
İsim: Burcu B.
Tarih: 25 Ekim 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: The Touch by Seda Altın

Yorum: Stok amaçlı aldım ger indirime gşrince alırım kokusu muhteşem
İsim: Ş** G**
Tarih: 24 Mart 2023

Yorum: Bittikçe stokluyorum
İsim: E** Z** K**
Tarih: 08 Haziran 2023

Yorum: kokusu çok güzel ve kalıcı yeni oluşan çatlaklara düzenli kullanımda işe yarıyor indirime girdiği an stok yapacağım bir ürün 👍
İsim: N** U**
Tarih: 23 Ocak 2023

Yorum: stok yaptığım bir ürün pes etmedim düzenli kullanımda faydasını gördüm
İsim: **** ****
Tarih: 16 Şubat 2023

Yorum: Nerdeyse her kampanya döneminde stok yapıyorum şuan 3 aylık hamileyim ve tüm hamilelik döneminde kullanmayı düşünüyorum. her ürün mü güzel ve şahane olur düzenli kullanımda kesinlikle Etkili bi ürün mutlaka alın aldırın
İsim: n** i**
Tarih: 11 Ekim 2022

Yorum: göbek bölgemdeki çatlaklar için aldım 4 gündür kullanıyorum harika bir ürün stok yapıcam
İsim: k** ö**
Tarih: 04 Mayıs 2023

Yorum: Ben böyle hızlı sonuç görmedim.. 2 yıl oldu doğum yapalı elim karnımda geziyordum özgüvenim yoktu kendime bakmak istemiyordum.. 1 kutuda mucize buldum resmen iyi ki varsınız Seda hanım ❤
İsim: İrem K.
Tarih: 16 Eylül 2022

Yorum: düzenli kullanımda gerçekten işe yarıyor indirime girdikçe yedekliyorm
İsim: C** Ç**
Tarih: 30 Ocak 2023

Yorum: resmen mucize gibi bir ay kullanımda bile etkisini hemen gördüm fiyatı düşmüşken de stokladım
İsim: S** Ü**
Tarih: 30 Mart 2023

Yorum: Hamileyim her indirimde stokladığım bir ürün oldu cildimin hunharca gerildiği şu dönemde çok güzel nemlendiriyor şuanlık hiç çatlağım yok
İsim: B** n** G**
Tarih: 07 Ocak 2023

Yorum: Bu bilmem kaçıncı kutum,hazır indirimde stokladım.Catlak görünümünü azaltıp aşırı güzel bir şekilde vücudu nemlendiriyor.Teşekkürler seda hocam 🍭🌸
İsim: A** G**
Tarih: 09 Kasım 2022

Yorum: harika. bir dahakine indirimle yakalayıp stok yapıcağım
Tarih: 03 Mayıs 2023

Yorum: Kaç yıllık çatlaklarım kısa sürede gözle görülür şekilde azalmaya başladı. Her kampanyada stok yapıyorum. Harikasın Seda.
İsim: S** U**
Tarih: 18 Kasım 2022

Yorum: Nemlendirmesi ,kokusu herşeyiyle mükemmel bir krem . Favori vücut nemlendiricim oldu , sürekli stok yapıyorum.
İsim: ş** t**
Tarih: 06 Aralık 2022

Yorum: Harıka bırsey spordan sonra hergun duzenlı kullanıyorum karın bölgeme belırgınbır fark yarattı şoktayım🫣2 sezeryan sonrası çatlaklarıma ilaç gıbı geldı:)ındırıme gırsın lutfen stok yapacağım🤩
İsim: T** P**
Tarih: 17 Kasım 2022

Yorum: İlk kez kullanacağım ürünü. Yorumlara ve tabiki Seda Altın’a güvenerek aldım. Nerdeyse tüm ürünlerini kullanıyorum. Body serumu yüzüm saçım vücudum hatta 6 yaşındaki kızımın saçına bile sürüyorum hemen açıyor ki çok gür ve kalın telli olmasına rağmen. Her banyodan sonra scrub peelingi özellikle bacak kol ve koltuk altıma kullanıyorum diz dirsek veDevamını Oku
İsim: Arzu B.
Tarih: Elite Üye
Beden: 29 Haziran 2022

Yorum: 2 ay önce doğum yaptım çatlaklarım daha kırmızı o yüzden.Kullanmaya başlayalı 3 gün oldu inanamıyorum gerçektenn bariz bi fark var aşırı şiddetle tavsiye ediyorumm çok büyük moral oldu teşekkürler💖
Tarih: 30 Temmuz 2022

Yorum: 8 haftalık gebeyken catlamaya başladım. Doktorumun tavsiyesi ile bu ürünü aldım. Gerçekten çok güzel. Nemlendirmesi harika. 18 haftalık olduk şuan başka bir çatlak oluşumu olmadı. İndirime girince stok yapacağım. Ayrıca kokusu da çok güzel.
İsim: Selin A.
Tarih: 23 Şubat 2024

Yorum: en sevdiğim marka en sevdiğim krem teşekkürler seda altın o kadar çok stok yaptım ki bütün ürünlerinden en iyisini yapıyorsun hele selülit kremi bir harika zaten kil maskesine diyecek söz yok muhteşem ve diğerleri hepsi hepsi harika ♥
İsim: A** A**
Tarih: 31 Mart 2023

Yorum: Hamileliğimde 7. Ayı geride bıraktık 2 kutu bitirdim 3. Ve 4. Kutularım işyeri ve ev olarak ayrı ayrı açık stokta da 4 adet var kasım kampanyalarından aldım ve ertesi gün elime ulaştı çok çok memnunum
İsim: Beste K.
Tarih: 29 Kasım 2022

Yorum: Bayılacaksınız, mis gibi kokan, yumuşacık bir krem. Yılların çatlaklarının izini siliyor… Alın, aldırın 🌸 Ben stokladım 😍
İsim: H** T**
Tarih: 06 Aralık 2022

Yorum: Çok severek kullanıyorum düzenli kullanımda etkisi gösteriyor iki kutu bitirdim hemen stok yaptım
İsim: D** E**
Tarih: 29 Nisan 2023

Yorum: 2 aylık sonuç günde 1 defa kullandım 5 yıllık hamilelik çatlarım gözle görünür şekilde azaldı gerçek bi mucizesin sen 😍😍
İsim: M** A**
Tarih: 19 Eylül 2022

Yorum: 5 gündür her sabah uyandığımda öylesine sırf merak ettiğim için sürdüm sonuç ortada. Kokusu dokusu çok güzel. Aşırı iyi nemlendiriyor uzun süre kalıyor ve rahatsız etmiyor. Bu markanın tüm ürünlerini kullanıyorum hepsinden memnunum. Bide Seda hanım içimize spor şevki katacak bir kapsül çıkarsa. Hayranlıkla takip ediyorum ama spor yapmaktan hiç hoşlDevamını Oku
İsim: S** G**
Tarih: 04 Temmuz 2022

Yorum: Önceden aldığım Stoklar bitmeden, stok yapmakta the touch sevdasına dahil mi ?💋🫠🫠🫠 hep indirim kovalayan biri olarak en güzel ve en verimli ürünlerin indirimini tabikide kaçıramazdım. Teşekkürler 🤩
İsim: Hatice D.
Tarih: 27 Şubat 2023

Yorum: Muhteşeeeeemmmmm bir kokusu var. Yeni doğum yaptığım için kırmızı çatlaklarım vardı 1 kutu bile onardı sabır işi daha da iyi olucak. Ayrıca selülit kremi kullanıyorum fırçası ile Seda altın harikasın ❤
Tarih: 05 Ağustos 2022

Yorum: ürünü daha önce de kullandım kokusu muhteşem ama uzun bir süre kullanılması lazım etki görmek için . indirmeyken stok yapılmalı.
Tarih: 01 Nisan 2023

Yorum: İndirimde sipariş ettim asla yapışkan his bırakmıyor kokusu çok güzel düzenli kullanımdan sonra yorumu güncellerim
İsim: B** K**
Tarih: 30 Kasım 2022

Yorum: Paketleme harika, hızlı kargo mükemmel. Yorumlarda kokusunun harika olduğunu okumuştum, gerçektem mükemmel bir kokusu var. Oldukça da büyük. İlk kez deneyeceğim inşallah sonuçtan bende memnun kalırım. İlerleyen zamanlarda tekrar yorum yazarım. 🌺
İsim: E** A**
Tarih: 30 Ocak 2023

Çatlak Önleyici Bakım Kremi Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Merhaba, şuan çatlağım yok ama hamileyim ve önlem amaçlı bu ürünü kullansam uygun olur mu? Hamilelerin kullanımına uygun mudur?
Cevap: Merhaba hamilelik döneminde kullanıma uygundur

Soru: Merhaba yasim 21 onceden cok kiloluydum fakat yaklasik 4 ay gibi bir surede 35 kg verdim ama su an karin bolgemden kollarıma dogru boydan boya catlaklar var zayiflamadan once baya kırmızıydı fakat su an renkleri beyaz ise yarar mi acaba krem cok fazla gozume batmaya basladi
Cevap: Merhaba bu konuda kullanıp olumlu sonuç alan bir çok kullanıcımız mevcuttur🙏🏼

Soru: hamileler kullanabilir mi
Cevap: Merhaba hamilelik döneminde kullanıma uygundur.

Soru: Hamileler kullanabilir mi
Cevap: Merhaba,hamilelik döneminde kullanıma uygundur.Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Eliniz de bu krem de kalmadımı acaba
Cevap: Merhaba ürün şu an mağazamızda satıştadır.

Soru: Merhaba hamilelikte kullanılır mı ?gögüsümde kırmızı çatlaklar çıktı düzenli kullanımda geçirir mi?
Cevap: Merhaba bu konuda kullanıp olumlu sonuç alan bir çok kullanıcımız mevcuttur, hamilelik döneminde kullanıma uygundur. 🙏🏼

Soru: Selamlar, ben daha önce selülit kreminizi aldım ama hamilelik sürecinden dolayı kullanmak istemedim size sorum şu 3 aylık bebeğimi emziriyorum sorun olurmu birde çatlak kreminizi de aldım bugün elimw geçer selülit ve çatlak kremini aynı anda nasıl hangi aralıklarla kullanmalıyım aktif spor şartmıdır tşkler.
Cevap: Merhaba çatlak önleyici bakım kremini nemlendirici olarak gün içerisinde, selülit kremimizi sabah akşam sürebilirsiniz. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz sorun olmaz🙏🏼

Soru: her gün kullanılmalı mı ve sabah akşam mı yoksa günde 1 kere yeterli midir?
Cevap: merhabalar sabah ya da akşam bir kere kullansanız yeterlidir

Soru: Merhaba ben 14 haftalık hamileyim çok büyük çatlaklarım yok ama ister istemez başlamaya başladı hem ilerisini engellemek hemde olanı onarmak için alıyorum yorumlarda fayda görüyorlar ama hamile olduğum için almalımıyım yoksa doğumdan sonra mı bebeğime herhangi bir zararı olur mu
Cevap: Merhaba hamilelik döneminde kullanıma uygundur.

Soru: Soru yok teşekkür var 💚 tüm ürünlerini severek kullanıyorum sevgili Seda, bunu da hiç düşünmeden aldım çünkü biliyorum ki sen etkisi olmayan bir ürün çıkarmazsın. En kısa zamanda dilerim çiller için de bir ürün çıkar çünkü eminim o konuda da en iyisini yaparsın 🍀
Cevap: Merhaba çokk teşekkür ederiz :)

Soru: merhabalar iyi akşamlar yüze kullanbilirmiyiz yüz kremi olarak
Cevap: Merhaba kullanabilirsiniz.

Soru: merhaba stokladigim ürünler var 1 yıldan fazla oldu açılmadığı süre içerisinde ömrü ne kadar acaba
Cevap: Merhaba ürün açılmadan 3 yıl açıldıktan sonra 6 ay boyunca saklayabilirsiniz

Soru: Ya benim çok sorum var mesela benim kalça kısmında minik çatlak var. Hem çatlak kremi hem selülit kremi kullanmak istiyorum. İki krem üst üste mi süreceğim?veya kışın çok hasta oluyorum diye 2 günde bir duş alıyorum. Dün sürdüğüm yere bugün de yıkamadan sürmemin bi anormalliği var mı? Şu 2 krem işine gerçekten takıldım. Yazın da kakao kremi ile yağın aynı anda sürülmesine takılmıştım, oluyor mu acaba diye...
Cevap: Merhaba çatlak önleyici bakım kremini nemlendirici olarak gün içerisinde, selülit kremimizi sabah akşam sürebilirsiniz. Sürdükten sonra yıkamanız gerekmiyor. Dün sürdüğünüz bölgeye yıkamadan ertesi günde sürebilirsiniz.

Soru: Merhabalar sorum olmayacak bir ricam olacak kaç kutu bitirdim bilmiyorum bu kremden ve çok memnunum ama sadece açarken çok zorlanıyorum üstündeki jelatini rahat açabileceğimiz bir jelatinle kapatırsanız çok sevinirim gerçekten açarken savaşıyorum kremle açma yeri koymamışsınız patlatarak açamıyorum her yer krem oluyor düzgün bir jelatinle kapatın teşekkür ederim
Cevap: Merhaba ilgili birime ileteceğim :)

Soru: Emziren anneler kullanabilir mi
Cevap: Merhaba içerisindeki herhangi bir bileşene karşı alerjiniz yok ise kullanabilirsiniz.

Soru: Merhaba fiyat konusunda indirime ne zaman girer
Cevap: Merhaba gün içerisinde girecektir

Soru: Merhaba, 5 aylık hamileyim kullanabilir miyim
Cevap: Merhaba hamilelik döneminde kullanıma uygundur

Soru: Tekrar 2 al 1 öde olacakmı acaba
Cevap: MErhaba yakın zamanda olmayacak

Soru: 2 al 1 öde kampanyasi son günü ne zaman
Cevap: Merhaba 1 hafta sürecektir.

Soru: Hamileler kullanabilir mi?
Cevap: Merhaba tabii ki kullanabilirsiniz

Çatlak Önleyici Bakım Kremi Resim Galerisi

Çatlak Önleyici Bakım Kremi En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü