Cc Krem Spf50 Pa Ivory 30 ml 4894532915088 Alınmaya Değer Mi ?

Gulnur

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
527
0
0
Cc Krem Spf50 Pa Ivory 30 ml 4894532915088 En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Cc Krem Spf50 Pa Ivory 30 ml 4894532915088 Şu Anki Fiyat Aralığı 347.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Cc Krem Spf50 Pa Ivory 30 ml 4894532915088 Kaç Kişi Memnun?

Cc Krem Spf50 Pa Ivory 30 ml 4894532915088 Hakkında yaklaşık 8045 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Cc Krem Spf50 Pa Ivory 30 ml 4894532915088 Açıklama Ve Özellikler

_x000D_

Cc Krem Spf50 Pa Ivory 30 ml 4894532915088 Ürününün Satıcısı, PURE BEAUTY Cc Krem Spf50 Pa Ivory 30 ml 4894532915088 ürününü 347.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Cc Krem Spf50 Pa Ivory 30 ml 4894532915088 Kullananlar
347.0 Tl ye satışta olan Cc Krem Spf50 Pa Ivory 30 ml 4894532915088 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
8045 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: çok iyi stoklayacam
İsim: m** y**
Tarih: 29 Nisan 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Watsons

Yorum: mukemmel bir parca vazgecilmezim oldu cildimde yokmus gibi hissediyorum isil isil parıldatiyor. beyaz tenli asiri kuru ve hassas ciltliyim. bir yan etkisini görmedim. dağılması duruşu oturmasi kaliciligi her seyi cok iyi. alin aldırın.
İsim: **** ****
Tarih: 29 Mayıs 2023

Yorum: İndirime girince stoklayacağım ürün kesinlikle alınmalı cildinize ışıltı ve doğal bir kapatıcılık veriyor bir haftadır kullanıyorum çok çok memnunum
İsim: nadire b.
Tarih: 22 Şubat 2023

Yorum: İndirime girdikçe stok yapıyorum çok memnunum
İsim: M** A**
Tarih: 19 Ocak 2024

Yorum: mükemmel bir krem cilt tonunu eşitliyor, parlaklık veriyor. İlk sürdüğümde herkes cildin parlıyor ve pürüzsüz duruyor dedi. Bayıldım.
İsim: A** T**
Tarih: 20 Şubat 2023

Yorum: Çok güzel bittikçe stok yaptığım bir ürün
İsim: F** A**
Tarih: 24 Mayıs 2023

Yorum: İndirim buldukça stok yapıyorm harika
İsim: D** Ş** Y**
Tarih: 11 Ocak 2023
Satıcı: By Miesposa

Yorum: Ben indirimini kovalıyorum çok memnunum cildinizi çok sağlıklı ve güzel gösteriyor
İsim: A** Ş**
Tarih: 22 Nisan 2023

Yorum: İndirime girdikçe stokluyorum uzun zamandır kullandığım bir ürün
İsim: M** Ö**
Tarih: 19 Eylül 2023

Yorum: yıllardır kullanırım harika ve burutsuz bir cilt için herkeze tavsiye ederim hep indirim takip edip sitokluyorum
Tarih: Elite Üye
Beden: 13 Kasım 2022

Yorum: Vazgeçemediğim bir ürün. Fiyat artışından sonra fondötene dönmeye çalışıp devam edemedim. Yapısı çok güzel. İnce ve ışıltı veriyor. Eski ml ve fiyatını özleyeceğim.
İsim: T** T**
Tarih: 12 Nisan 2022
Satıcı: Modgiz

Yorum: asiriii sevdiğim bir marka ve ürünü zaten sürekli bb ve CC sini yıllardır kullanıyorum defalarca alıyorum Almanya'da devam edicem kargoda çok hızlıydı indirimde stok yapilicak bir ürün 🍭🤍
İsim: T** Ş**
Tarih: 22 Haziran 2023

Yorum: çok güzel stok yapıcam😍
İsim: e** a**
Tarih: 25 Haziran 2024

Yorum: ilk kez kullandım ve hayran kaldım indirime girdikçe stoklanacak bi ürün
İsim: E** N** Ç**
Tarih: 01 Mart 2023

Yorum: Cilde çok güzel bir ışıltı veriyor indirime girdikçe stok yapılır
İsim: E** Y**
Tarih: 19 Şubat 2023

Yorum: buğday tenliyim bence gayette güzel oluyor aydınlık bir cilt gibi kesinlikle tavsiye ederim ne sivilce ne ciltte ağırlık süper bir ürünmus
İsim: S** İ**
Tarih: 20 Haziran 2024

Yorum: Aldığım en iyi cc kremi diyebilirim. Işıl ışıl yaparak fondöten kadar etkili bir performans sağladı. Çok beğendim stok yapılabilir. Sizlerede tavsiye ediyorum.
İsim: M** M** A**
Tarih: 09 Mart 2023

Yorum: Stokladığım cc krem 😍
İsim: N** B**
Tarih: 02 Şubat 2023

Yorum: Stok yapacağım ürünler listesine girdi çok beğendim
İsim: e** ç**
Tarih: 19 Temmuz 2024

Yorum: mükemmel cildi parlaklaştırıyo ve canlılık hissi veriyo kremsi bi dokusu kıvamı var yüzünüz doğal görüntü sağlıyor ben çok sevdim stok bile yaparım harika tavsiye ederim gerçekten
İsim: k** S** K**
Tarih: 27 Şubat 2023

Yorum: Bu ürünü almak hayatımda verdiğim en iyi kararlardan ola bilir. Göz altıma bile sürüyorum cc olmasına rağmen kapatıcılığı güzel ışıl ışıl çizgilere dolmuyo. Çok abartılıyor sandım amma harikaaa missha kurshon muadili bence
Tarih: 22 Şubat 2023

Yorum: Her zaman kullandığım bir ürün. Fiyat inince stokluyorum.
Tarih: 18 Şubat 2023

Yorum: hayatımda aldıgım en güzel bb krem olur kendisi. kapatıcılığı vs mükemmel asırı bi sivilce sorununuz yoksa cilt lekelerinizi kapatmaya yeter de artar
İsim: nilsu ç.
Tarih: 23 Şubat 2023

Yorum: Cilde çok güzel ışıltı veriyor ve denk bütünlüğü sağlıyor çok memnunum
Tarih: Elite Üye
Beden: 08 Eylül 2024

Yorum: ben süngerle uyguluyorum.Herkes cildime birşey mi yaptırdığını soruyor Efsane bir ürün dokusu çok güzel doğal duruyor stok yapmalik
İsim: Ö** A**
Tarih: 25 Şubat 2024

Yorum: Stok yapacağım bir Cc krem oldu.Kullandıklarım arasında en beğendiğim ürün oldu.Beyaz tenli biri olarak cildim ile uyum sağladı.
Tarih: 11 Mart 2024

Yorum: Çok güzel pürüzsüz ve yumuşacık duruyo tenim
İsim: Ayşe K. Ç.
Tarih: 27 Mart 2023

Yorum: cildi parıl pırıl parlatıyor
İsim: E** k**
Tarih: 19 Mart 2023

Yorum: Hep kullandığım bir fondöten gayet memnunum stok yaptım
İsim: R** A**
Tarih: 15 Mart 2023

Yorum: çok güzel stok yaptım
İsim: İ** Ç**
Tarih: 20 Temmuz 2024

Cc Krem Spf50 Pa Ivory 30 ml 4894532915088 Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: bunun diğer cc ürünü natural olanla arasındaki fark nedir?
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz, BB krem ile arasındaki farklılık ise temel olarak kapatıcılık özelliğine dayanır. CC kremler ciltteki ton farklılıklarını hedeflerken BB krem hafif bir fondöten etkisi yaratır. Teşekkür ederiz.

Soru: merhaba buğday tenliyim hangisi tercih etmeliyim
Cevap: Merhabalar 1 numara ivory açık tenliler icin 2 numara natural sizin cildinize daha uygun olandır sağlıklı günler iyi seneler

Soru: Hangi kargo ıle gondeeım yapıyorsunuz
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz, Kargo firmasını sistem otomatik olarak belirlemektedir. Trendyol Expres Kargo veya MNG Kargo ile gönderim yapılmaktadır. Bizi tercih ettiğiniz için Teşekkür ederiz.

Soru: ürün Kore markamı ve büyük boyu varmı son kullanma tarihi ne zaman şuan elimde biraz var
Cevap: Merhaba, ürünümüz Kore malıdır, büyük boyu yoktur standart ilanda ki boyudur, elimizde ki en eski ürünün kullanma tarihi 2024’dür. İyi günler.

Soru: Merhaba ürün ıslak bitişli mi mat bitişli midir
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz, ürün kremsi yapıdadır. Teşekkür ederiz.

Soru: cildimi canlandirip parlatacak olan bb mi yoksa ccmi alayim
Cevap: Merhabalar, BB krem hafif fondöten etkisi sağlarken ciltteki kusurları kapatmaya yardımcı olur ve genellikle nemlendirici özelliklere sahiptir. CC krem ise cilt tonunu eşitlemeye ve renk düzeltmeye odaklanır, aynı zamanda cildi canlandırıcı ve aydınlatıcı etkilere sahip olabilir. Cildinizi canlandırmak ve parlak bir görünüm kazandırmak istiyorsanız, ilgili ürünün özelliklerine göre CC krem tercih edebilirsiniz. Ancak, her iki ürünün de cilt tonunuza uygun seçenekleri olduğunu ve kişisel cilt ihtiyaçlarınıza göre en uygun seçeneği belirlemeniz gerektiğini unutmayın. Teşekkür ederiz.

Soru: 02 numarası var mı?
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz, Stoğu tükenen ürünler sistemimizde otomatik olarak satışa kapanır ve sevkiyat gerçekleştiği an tekrar satışa açılır. Mağazamızı takip edebilir ve ürünlerimizden güncel olarak haberdar olabilirsiniz. Teşekkür ederiz.

Soru: 30 ml biraz küçük az 40 yada üstü yok mu daha büyük boyu acaba :)
Cevap: Merhabalar, İlginiz için teşekkür ederiz. Mağazamızda şu anda ilgili ürünün sadece 30 ml boyutunda olduğunu belirtmek isterim. Farklı boyutlarda bir seçenek mevcut değilse, genellikle üretici tarafından belirlenen standart boyutlardır. Daha büyük boyutlarda alternatif ürünlerimiz olup olmadığını Trendyol üzerinden Watsons mağazamızın sayfasını ziyaret ederek kontrol edebilirsiniz. Yeni gelen ürünler ve mevcut ürünlerin boyut seçenekleri hakkında güncel bilgi almak için mağazamızı takip etmeye devam edebilirsiniz. Teşekkür ederiz.

Soru: cildım çok kuru hangısı ıyı bb ccmı?
Cevap: Merhabalar,BB krem CC kremden daha fazla kapatıcı özelliğe sahiptir, ancak CC krem cildinize uyum sağlayarak renk eşitliği sağlar. BB krem daha yoğun nemlendirici içerir, bu sebepten dolayı yağlı cilde sahip olanlar CC kremi tercih etmelidir. CC krem morluk ve kızarıklık karşıtı bakım yapan ürün seçeneklerine sahiptir. Sevgiler.

Soru: Gözeneklere doluyor mu acaba
Cevap: Merhabalar, hafif yapıya sahiptir. İpeksi görünüm sağlar. Teşekkür ederiz

Soru: merhaba ciltteki kizarikligi kapatiyormu
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz; Lekelenmeye müsait, donuk görünümlü ve ton eşitsizliği yaşayan cilt tipleri de dahil olmak üzere her cilt tipinin kullanımına uygundur. Tek üründe 6 fayda 1- Cilt görünümünü iyileştirme 2- Kusurları gizleme 3- Mavi ışık koruması 4- Güneş koruyucu spf50 pa +++ 5- Nemlendirici 6- Doğal bir ışıltı bırakır. PURE BEAUTY New Jenaration Bb Cream ise cildi kirlilikten koruyarak canlı bir görünüm sağlar. Gözenekleri ve renk eşitsizliklerini gizler. Cildin kıvrımlı noktalarında bile kapatıcılık sağlayarak doğal, ipeksi ve pürüzsüz bir görünüm sağlar. Cilt görünümüne parlaklık katar. Sivilce oluşumuna ve cilt lekelerine meyilli, kızarık ve donuk görünümlü cilt tipleri de dahil olmak üzere her cilt tipinin kullanımına uygundur. Teşekkür ederiz.

Soru: Hangi kargo ile gönderiyorsunuz
Cevap: Merhaba trendyol express efendim

Soru: buğday tenli için hangisi olur
Cevap: Merhaba ıvory daha açık natural daha koyudur.

Soru: kumral buğday arası bir tenim var yapısı nasıl bana hangi numra uygun olur
Cevap: efendim bu konuda yanlış bilgi vermek istemem size ürünün web sitesineden bakarsanız daha iyi bilgi verebilirler iyi günler dileriz.

Soru: En açık renk hangisi
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz, ilgili ürün açık tonda bir üründür. Teşekkür ederiz.

Soru: merhaba, ürün silikon bazlı mı yoksa su bazlı mı?
Cevap: Merhaba değerli üyemiz, Ürün su bazlıdır. Teşekkür ederiz.

Soru: cc nin acik teni yokmu
Cevap: Maalesef şuan stoklarımızda kalmadı

Soru: Bu renk en açığımı
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz, ürünlerimizin renk skalası görseller ve açıklamalar kısmında yer almaktadır. Ürünler uygulanan her bir cilt tipinde farklı reaksiyonlar göstererek renk değişimine sebep olduğu için bir öneride bulunamamaktayız. Anlayışınız için teşekkür eder iyi günler dileriz.

Soru: Bb ivory ile cc ivory arasındaki fark nedir
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz, BB krem ile arasındaki farklılık ise temel olarak kapatıcılık özelliğine dayanır. CC kremler ciltteki ton farklılıklarını hedeflerken BB krem hafif bir fondöten etkisi yaratır. Teşekkür ederiz.

Soru: merhabalar bugday tenliyim hangi rengini almaliyim? ve de bb ve cc arasinda ne gibi farklar var acaba
Cevap: Merhaba değerli üyemiz, BB krem hafif fondöten etkisi yaratırken CC krem ton farklılıklarını düzenler. BB krem CC kremden daha fazla kapatıcı özelliğe sahiptir, ancak CC krem cildinize uyum sağlayarak renk eşitliği sağlar. BB krem daha yoğun nemlendirici içerir, Her iki ürün rengi de aynıdır. Herhangi bir ton farkı bulunmamaktadır. Teşekkür ederiz.

Cc Krem Spf50 Pa Ivory 30 ml 4894532915088 Ürüne Ait Resimler

Cc Krem Spf50 Pa Ivory 30 ml 4894532915088 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü