Çelik Kordon Erkek Kol Saati+ 3 ATM SU GEÇİRMEZLİK,2 YIL GARANTİLİ Ürün Alınmaya Değer Mi

Fadime

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
460
0
0
Çelik Kordon Erkek Kol Saati+ 3 ATM SU GEÇİRMEZLİK,2 YIL GARANTİLİ Alınır Mı?
Çelik Kordon Erkek Kol Saati+ 3 ATM SU GEÇİRMEZLİK,2 YIL GARANTİLİ Güncel Fiyatı 1629.0 Tl'den Satılmaktadır.

Çelik Kordon Erkek Kol Saati+ 3 ATM SU GEÇİRMEZLİK,2 YIL GARANTİLİ Kaç Kişi Memnun?

Çelik Kordon Erkek Kol Saati+ 3 ATM SU GEÇİRMEZLİK,2 YIL GARANTİLİ Hakkında yaklaşık 5 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0 .

Çelik Kordon Erkek Kol Saati+ 3 ATM SU GEÇİRMEZLİK,2 YIL GARANTİLİ Açıklama Ve Özellikler

Çelik Kordon Erkek Kol Saati+ 3 ATM SU GEÇİRMEZLİK,2 YIL GARANTİLİ Ürününün Satıcısı, Daniel Klein Çelik Kordon Erkek Kol Saati+ 3 ATM SU GEÇİRMEZLİK,2 YIL GARANTİLİ ürününü 1629.0 Tl'den Satılmaktadır.

Çelik Kordon Erkek Kol Saati+ 3 ATM SU GEÇİRMEZLİK,2 YIL GARANTİLİ Kullanıcı Değerlendirmeleri
1629.0 Tl ye satışta olan Çelik Kordon Erkek Kol Saati+ 3 ATM SU GEÇİRMEZLİK,2 YIL GARANTİLİ Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
5 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0

Yorum: eşime aldım çok sık Bi saat çok beğendim eşimde bu markayı zaten kullanıyorum biz memnunuz
İsim: **** ****
Tarih: 20 Ağustos 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: BAŞARAN SAAT

Yorum: Ürün görselle aynı çok beğendim teşekkürler
İsim: a** v**
Tarih: 07 Eylül 2024

Yorum: Beğendim, tavsiye ederim
İsim: NASIM R. A.
Tarih: Elite Üye
Beden: 16 Haziran 2024

Yorum: yanlış geldi gümüş renk geldi
İsim: **** ****
Tarih: 10 Ağustos 2024

Çelik Kordon Erkek Kol Saati+ 3 ATM SU GEÇİRMEZLİK,2 YIL GARANTİLİ Ürüne Dair Sorular

Soru: camı çizilirmi
Cevap: Cam mineraldir. Çizilmeye dayanıklıdır. ( şiddetli sürtme gibi durumlarda her saat camı çizilebilir)

Soru: MERHABALAR SU GEÇİRİYOR MU?
Cevap: 3 atm su geçirmezdir 2 yıl garantilidir

Soru: merhaba bileğe göre ayarlanabilirmi
Cevap: Merhabalar bilek ölçünüze göre ayar yapabilirsiniz

Soru: 41 mi 46 mıdır saat? net ölçüsü nedir?
Cevap: Net ölçüsü 44 mm dir

Çelik Kordon Erkek Kol Saati+ 3 ATM SU GEÇİRMEZLİK,2 YIL GARANTİLİ Ürün Resimleri

Çelik Kordon Erkek Kol Saati+ 3 ATM SU GEÇİRMEZLİK,2 YIL GARANTİLİ En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü