Çelik Zirkon Taşlı Harf ve Kalp Kolye A Harfi Satın Alır Mısınız ?

Fatma

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
530
3
0
Çelik Zirkon Taşlı Harf ve Kalp Kolye A Harfi Alanlar Memnun Mu?
Çelik Zirkon Taşlı Harf ve Kalp Kolye A Harfi Şu Anki Satış Fiyatı 124.99 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Çelik Zirkon Taşlı Harf ve Kalp Kolye A Harfi Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Çelik Zirkon Taşlı Harf ve Kalp Kolye A Harfi Hakkında yaklaşık 4 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0 .

Çelik Zirkon Taşlı Harf ve Kalp Kolye A Harfi Ürün Özellikleri

Çelik Zirkon Taşlı Harf ve Kalp Kolye A Harfi Ürününün Satıcısı, Genel Markalar Çelik Zirkon Taşlı Harf ve Kalp Kolye A Harfi ürününü 124.99 Tl'den Satılmaktadır.

Çelik Zirkon Taşlı Harf ve Kalp Kolye A Harfi Kullanıcı Yorumları
124.99 Tl ye satışta olan Çelik Zirkon Taşlı Harf ve Kalp Kolye A Harfi Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
4 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0

Yorum: Bayıldııım, çok zarifff ✨🤌
İsim: Merve G.
Tarih: 19 Nisan 2024
Beden: Beden:45 cm
Satıcı: LUCKYACCESSORIES

Yorum: Arkadaşıma hediye aldım çok güzel
İsim: m** g**
Tarih: 23 Haziran 2024
Satıcı: LUCKYACCESSORIES

Yorum: Ürüne çelik denmiş fakat çeliğe alerjim olmamasına rağmen alerji ve tahriş etti
İsim: A** K**
Tarih: 02 Eylül 2024
Satıcı: Rich Lion

Çelik Zirkon Taşlı Harf ve Kalp Kolye A Harfi Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: kutusu da gelir mi
Cevap: Kutumuz kalmadı suan efendim kampanya nedenıyle

Soru: Zıncır kısamı
Cevap: Merhaba, 45cm artı uzatma zinciri var efendim. Sevgilerimizle

Soru: sadece harf var mi
Cevap: Merhaba sadece harf modelimiz sayfamızda mevcuttur 🌸

Soru: merhaba hem zincir hem de kalp ve harf mi çelik yoksa sadece zinciri mi çelik? bir de 2 harf 1 adet de kalp almak istiyorum o şekilde hazırlama şansınız var mı
Cevap: Merhaba efendim zincirimiz çelik harf ve kalp altın kaplamadır.Tek kolyeye iki harf ortada kalp şeklinde mi istiyorsunuz efendim 🌸

Soru: boyutu ne kadar
Cevap: Merhabalar harflerin boyutu 1 cm dir efendim 🌸

Soru: Ürün 2 günde karardı ve boynumu yara yaptı
Cevap: Merhaba, hangi satıcıdan aldınız?

Soru: kalbin bir tarafına A diğer tarafına E harfi koyabilirmisiniz rica etsem hep tek harfli satılıyor kolyeler o yüzden alamıyorum.🤦‍♀️
Cevap: merhaba, maalesef efendim. satandarttır

Soru: merhaba kolay gelsin ben bu kolyeyi beyendim ama harf olarak Y harfi istiyorum bu mumkunmu aldiktan sonrasinda harfi nasil belirlemem.gerekiyor
Cevap: Merhaba, Y harf hacır olarak var efendim. Mağazada ara kısmına y harf yazarak bulabilirsiniz. Sevgilerimizle

Soru: merhaba alsam gümüş rengini gönderebilir misiniz acaba ?
Cevap: Merhabalar gümüş renginde kalp yok sadece harf olarak mevcuttur 🌸

Soru: kaç kuruştan küçük peki
Cevap: 5 kuruştan bile küçük efendim.

Soru: H harfi varmı
Cevap: Merhaba, var efendim. Mağazada ara kısmına H harf yazdığınızda çıkacaktır

Soru: Merhaba kararma olur mu?
Cevap: Merhaba, sıvı ve kimyasal ile temas ettirmediğiniz takdirde uzun süre kullanabilirsiniz efendim. Sevgilerimizle

Soru: E harfi varmı
Cevap: Merhaba, var efendim. Mağazada ara kısmına E harf yazdığınızda bulabilirsiniz. Sevgilerimizle

Soru: ş harfli varmi
Cevap: Merhaba, var efendim. Mağazada ara kısmına ş harf yazdığınızda bulabilirsiniz

Soru: paslanmaz çelik mi?
Cevap: Merhaba, çelik üzeri altın kaplama efendim.

Soru: R harfi varmı
Cevap: Merhaba, var efendim. Mağazada ara kısmına r harf yazdığınızda bulabilirsiniz. Sevgilerimizle

Soru: silver rengini yapiyor musunuz
Cevap: Merhabalar, evet yapıyoruz.

Soru: H harfi olan mevcut mu
Cevap: Merhaba efendim H harfi mevcuttur 🌸

Soru: Merhaba bu kolyenin gümüşü var mı?
Cevap: Merhaba, maalesef efendim

Soru: Bana gelen üründe zincirinde hafif siyahlıklar vardı renk atma gibi tereddüt ediyorum kararma olur diye
Cevap: Merhabalar, çelik üzeri alın kaplamadır herhangi bir paslanma veya kararma durumu söz konusu değildir efendim.

Çelik Zirkon Taşlı Harf ve Kalp Kolye A Harfi Ürünün Fotoğrafları

Çelik Zirkon Taşlı Harf ve Kalp Kolye A Harfi En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü