Centesol Onarıcı Göz Bakım Kremi Recovery Eye Cream 15 ml Tavsiye Eder Misiniz ?

Gulbahar

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,091
0
15
Centesol Onarıcı Göz Bakım Kremi Recovery Eye Cream 15 ml En Düşük Fiyat Nerede?
Centesol Onarıcı Göz Bakım Kremi Recovery Eye Cream 15 ml Mevcut Fiyatı 299.9 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Centesol Onarıcı Göz Bakım Kremi Recovery Eye Cream 15 ml Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Centesol Onarıcı Göz Bakım Kremi Recovery Eye Cream 15 ml Hakkında yaklaşık 3591 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Centesol Onarıcı Göz Bakım Kremi Recovery Eye Cream 15 ml Ürün Bilgisi

Ürün Açıklaması:Centesol Onarıcı Göz Bakım Kremi göz bölgesini yoğun bir şekilde nemlendirir. Ana bileşenler; saflaştırılmış Centella Asiatica Ekstresi, Seramid, Kafein, Skualen ve Nemlendirici Kompleksler, cildi derinlemesine nemlendirir, besler ve çevresel faktörlerin neden olabileceği kırışıklıklar ve ince çizgilerin oluşumunu ve cilt kuruluğunu önler. _x000D_
_x000D_
•All skin types/ Tüm Cilt Tipleri İçin Uygundur_x000D_
•Suitable for adults, children, babies/ Yetişkinler ,çocuklar ve bebekler_x000D_
•Dermatologically tested/ Dermatolojik olarak test edilmiştir_x000D_
•Alcohol Free/Alkol içermez._x000D_
• Ophthalmological tested/Oftalmolojik olarak test edilmiştir._x000D_
•Vegan ve Cruelty Free _x000D_
_x000D_
_x000D_
Uygulama:Her sabah ve akşam göz çevresine tarif edilen tekniğe göre nazikçe uygulayın; parmak ucuna az miktarda krem alın. Tüm göz çevresine uygulayın. _x000D_
_x000D_
Uyarılar:Yalnızca harici kullanım içindir. Göz ile temasından kaçının. Göz ile teması durumunda bol su ile yıkayın. Bebek ve çocukların erişemeyeceği, serin ve kuru bir yerde saklayın. Direkt güneş ışığından uzak tutun. _x000D_
_x000D_
İçeriğindeki; _x000D_
_x000D_
Centella Asiatica Yaprağı Özü;Centella antioksidan özelliği ile cildi yenilemeye yardımcı olur. Cilt bariyerini güçlendirir. _x000D_
_x000D_
Seramid;Cildin doğal nemlendiricisi olan seramidler, nem kaybını önlemeye yardımcı olan ve cildi çevresel faktörlerden koruyan koruyucu bir tabaka oluşturarak cildin korunmasına yardımcı olur. _x000D_
_x000D_
Kafein; Daha aydınlık bir göz çevresi görünümünü hedeflemeye destek olur. _x000D_
_x000D_
Skualen;Zeytinyağından elde edilen, ciltle mükemmel uyumlu, nem bariyeri sağlayan, hafif dokusu ile cildi koruyan bitkisel bir bileşendir. _x000D_
_x000D_
Üre;Cilt tarafından üretilen doğal nemlendirme faktörünün bir bileşenidir. Su tutma özelliği sayesinde nemi cilde hapseder ve uzun süre nemli kalmasını sağlar.Sodium PCA;Suyu cilde çekerek ve hapsederek nemlendirir, aynı zamanda koruyucu cilt bariyerinin yenilenmesine yardımcı olur. Cildin su içeriğini artırma özelliği sayesinde cildin dolgun ve genç bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. _x000D_
_x000D_
_x000D_
Ingredients/İçindekiler:Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Sodium Hydroxide, Glucose, Pentylene Glycol, Sodium Lactate, Butylene Glycol, Fructose, Sodium Hyaluronate, Ethylhexyl Palmitate, Maltose, Trehalose, Allantoin, Sodium Chloride, Sodium PCA, Ethylhexyl Stearate, Urea, Citric Acid, Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Caffeine, Hydrogenated Polydecene, Sodium Polyacrylate, Ethylhexylglycerin, Squalene, Centella asiatica Extract, Trideceth-6, Phenoxyethanol, Xanthan Gum, Ceramide NP, Tocopheryl Acetate, Asiaticoside, Asiatic Acid, Madecassic Acid. _x000D_
_x000D_
Miktar:15 ml

Centesol Onarıcı Göz Bakım Kremi Recovery Eye Cream 15 ml Ürününün Satıcısı, Görkito Centesol Onarıcı Göz Bakım Kremi Recovery Eye Cream 15 ml ürününü 299.9 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Centesol Onarıcı Göz Bakım Kremi Recovery Eye Cream 15 ml Kullanıcı Geri Dönüşleri
299.9 Tl ye satışta olan Centesol Onarıcı Göz Bakım Kremi Recovery Eye Cream 15 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
3591 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Muazzam bir nemlendirici ilk aldım bir hafta kullandım indirim bitmeden stokladım kesinlikle tavsiye ederim 👌🏼
İsim: Ş** Ş**
Tarih: 25 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Görkito

Yorum: Çok memnunum stok yaptım indirime girer girmz stoklayın
İsim: İ** D** E**
Tarih: 09 Ağustos 2023

Yorum: İkinci kez stok yapmak için aldım. Kesinlikle düşünmeden alın derim. Cildime bu kadar iyi gelen bi ürün olmamıştı. Göz çevreme ve cildime çok güzel aydınlanma ve dolgunluk verdi.
İsim: S** G**
Tarih: 23 Kasım 2023

Yorum: Çok güzel bir nemlendirici canım görkem emeğine sağlık
İsim: Buhara Y.
Tarih: 24 Nisan 2023

Yorum: Ben 25 yaşındayım. Görkem Karman ile tanıştığımda 17 yaşımdaydım. Makyajın m sini bilmezken onun önerdiği ürünleri alıp üniversitede makyaj yapardım. O zamanlar güvendiğim tek influencer kendisiydi. 8 sene geçti, hala da ürünlerini kullanmadan bile gözüm kapalı öneririm. Öyle seviyorum bu mecraya bakış açısını, kattıklarını. Kendisine bu denli temiDevamını Oku
İsim: GÖZDE G.
Tarih: 25 Nisan 2023

Yorum: Bugüne kadar kullandığım en iyi göz kremi. Tüm gün gözaltım nemli. Hiç düşünmeden alın.
İsim: Umut D.
Tarih: 20 Nisan 2023

Yorum: yaşım henüz genç olduğu için daha önce hiç göz kremi kullanmamıştım bi alıp şimdiden başlamak istedim. güzel bir markayla başlamış olmak beni mutlu etti açıkçası. gece yatmadan sürüyorum bana yeterli nemi sağlıyor ve sabaha kadar nemi göz çevremde tutmayı başarıyor. içeriği de çok temiz çok beğendim, teşekkür ederim
İsim: İ** E** U**
Tarih: 22 Mayıs 2023

Yorum: İnanılmaz güzel nemlendiriyor göz altlarım canlandı kesinlikle kullanmaya devam edeceğim
İsim: A** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 22 Nisan 2023

Yorum: mü kem mel !!! ürünün çıkması için sabırsızlıkla bekledim ve satışa sunulduğu gibi aldım,kullanmadan da yorum yapmak istemedim şimdi gelelim ürünün müklüğüneee 🫶🏻 göz çevresi bile kurur mu insanın derseniz kurur atopik cildimi hiçbir reaksiyon göstermeden nem bombasına çevirdi ben Görkito fanıyım abartıyor muyum diye düşünüp kardeşimde denemeye bDevamını Oku
İsim: ü** b** k**
Tarih: 01 Mayıs 2023

Yorum: Görkem yine nokta atışı ürün yapmış. Senelerdir yoğun nemlendirme sağlayan göz kremi arayışında olduğum için bu ürün beni ziyadesiyle memnun etti. Yatıştırıcı etkisini ilk kullanımda bile hissedersiniz. Yerli ürün ve güçlü kadın markası olduğu için severek kullanacağım ve bittikçe stoklayacagim 🩵
İsim: K** Ö**
Tarih: 10 Ağustos 2023

Yorum: Derya Balta tavsiyesi ile aldık. Geceleri uyumadan önce uyguluyorum. Adeta nem bombası. Teşekkürler 🥰
İsim: H** K**
Tarih: 21 Haziran 2023

Yorum: Bir göz çevresi kremi arayışım vardı ve bu kremin çıkacağını Görkem açıkladıktan sonra bu ürünü bekledim. Yorum yapmak için iki gece ve gündüz olmak üzere kullandım. İzlenimim çok olumlu öncelikle mükemmel bir yapısı var ve saatlerce bölgedeki nemlendirme etkisi hiç geçmedi. Makyaj altında da çok beğendim içeriğine zaten diyecek yok Görkem Karman fDevamını Oku
İsim: C** A**
Tarih: 19 Nisan 2023

Yorum: Derya Balta onerisiyle aldim. avokadolu kremden sonra, bu fiyata bu kadar temiz icerikli ve nem bombasi bir gozalti kremi bulmak cok mutlu etti. İkinci günüm, gozaltlarim hep nemli ve yumusacik.
İsim: G** G**
Tarih: 19 Nisan 2023

Yorum: Derya Balta minnoşum sayesinde aldım çoook memnunum nem bombası sabah yumuşacık uyanıyorsunuz çok seversiniz muhakkak alın
İsim: B** Y**
Beden: 20 Nisan 2023

Yorum: İndirimdeyken stokladığım vaz geçilmez göz kremim
İsim: M** C**
Tarih: 05 Mayıs 2023

Yorum: Çok beğendim indirimde stok yapıcam
İsim: M** N** D**
Beden: 01 Ağustos 2023

Yorum: Ürünü severek kullanıyorm.Cildim hassas olduğu için tereddüt ile aldım.Memnun kaldım.Kutusu minik ama çok az miktarda sürdüğümüz için uzun süre kullanılacak.İndirimdeyken stok yaptım.Tavsiye ederim
İsim: **** ****
Tarih: 12 Temmuz 2023

Yorum: Kuru goz altlarimin nefes aldigini hissettim.tek pit yapmak butun goz altlarima yetti. Cok begendim 😍 lip gloss hediye geldi bayildim tam aklimdaki renkti denemis oldum.
İsim: Y** A**
Tarih: 13 Nisan 2023

Yorum: Görkitonun aldığım her üründen inanılmaz memnun kaldım,göz altım gençleşti resmen.Derya Balta tavsiyesi,her tavsiyesi gerçekten efsane,minnoşum benim
İsim: İ** A**
Tarih: 02 Ağustos 2023

Yorum: Derya Balta tavsiyesi ile daha öne centesol kremi almıştım. Göz kremini de hemen aldım. İçerikler doku bıraktıkları his çok güzel. Alan herkese şifa olsun. Lip gloss hediyem de geldi çok sevindim. Teşekkürler.
Tarih: 13 Nisan 2023

Yorum: Ürün çok hızlı geldii hiçbir göz altı problemim olmamasına rağmen bebeksi cildimi neden şımartmayayım dedim ve aldımmm (o kadar çok övüldü ki cidden denemeye değer buldum içerik olarak) normalde çoğu göz altı ürünü dünya markası bile olsa gözümü çok yakar, ağırlaştırır ve sulandırır. Bunda asla öyle bi sorun yaşamadım göz altıma aydınlık bir görüntDevamını Oku
İsim: B** A**
Tarih: 15 Nisan 2023

Yorum: Derya Balta tavsiyesi ile aldım, şahane bir ürün yanında gönderilen tester güneş kremi de efsane, göz çevrem aşırı kuruydu ilk iki gün sabah akşam kullandım, makyaj yapmayacaksam sabahları sürmedim sonrasında, ama makyaj yapıyorsanız kullanın inanılmaz güzel alt taban yaratıyor, kuru görüntü oluşmuyor makyajda daha güzel oluyor.
İsim: T** S** A**
Tarih: 07 Mayıs 2023

Yorum: Derya Balta sağ olsun, onun sayesinde aldım. Birkaç haftadır kullanıyorum bence gayet güzel nemlendiriyor. Bu tarz ürünleri düzenli kullanmak da önemli tabii ki. Hediyeleriniz için çok teşekkür ederim. Derya ablacım sana da burdan çoook teşekkür ederim belki görürsün. Çok kalp.
İsim: Ş** K**
Tarih: 29 Nisan 2023

Yorum: güzel bir göz çevresi nemlendiricisi
Tarih: 21 Mayıs 2023

Yorum: Kampanya fiyatında aldım çok güzel nemlendiriyor stok yapmayı düşünüyorum
İsim: n** g**
Beden: 23 Eylül 2023

Yorum: Görkemi uzzzuuuun yıllardır takip ederim, vlogları, snapchat sohbetleri, alışveriş videoları…önerdiği çoğu şeyi de alıp memnun kalmışımdır (ethemefendideki kuaförü bile 😅) şimdi de çıkardığı ürünleri severek güvenerek kullanıyorum. Makyaj süngeri ve cilt yağı benim aşkım💗 bu kreme gelince de yeteri kadar nem veriyor asla bi ağırlık yapmıyor yapısDevamını Oku
İsim: M** O**
Tarih: 01 Mayıs 2023

Yorum: Çok başarılı her görkito ürünü gibi. Ben de kiehls in meşhur ürününü kullanıyorum. Ama o aşırı yoğun gerçekten anca gece yatarken vs bakım olsun diye sürebiliyorum. Çünkü normal zamanda günlük makyajdan önce kullanmak için emilmesini baya beklemek gerekiyor. Sabah 6.30 da işe giden biri olarak da o kadar bekleyemiyorum haliyle. Çok nadir hiç makyajDevamını Oku
İsim: S** R**
Tarih: 25 Haziran 2023

Yorum: Kiehl’s kullanıyordum fiyatlar çılgın olmuş , derya balta önerisi ile aldım , bir kaç gündür kullanıyorum , bence nemlendirmesi gayet iyi
İsim: S** E**
Beden: 16 Nisan 2023

Yorum: Bayıldımmm. Yapısı, dokusu çık iyi. Hediye için de çok teşekkür ederim. Biz minnoşlar olarak takibe devam @deryaabalta.
İsim: Müberra A.
Tarih: 14 Nisan 2023

Yorum: Tam anlamıyla efsane,stokladım bile,şiddetle tavsiyedir,hiç düşünmeyin bile alacaksanız🥰🥰🥰🥰
İsim: M** O**
Tarih: 24 Haziran 2023

Centesol Onarıcı Göz Bakım Kremi Recovery Eye Cream 15 ml Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Merhaba göz çevrem aşırı kuru ve egzamalı kullanıma uygun mu iyi gelir mi?
Cevap: Merhaba, Centesol Onarıcı Bakım Göz Kremi, göz bölgesini yoğun bir şekilde nemlendirir. Ana bileşenler; saflaştırılmış Centella Asiatica Ekstresi, Seramid, Kafein, Skualen ve Nemlendirici Kompleksler, cildi derinlemesine nemlendirir, besler ve çevresel faktörlerin neden olabileceği kırışıklıklar ve ince çizgilerin oluşumunu, cilt kuruluğunu ve hassasiyetini önler. Ürün faydaları İçeriğindeki; Centella Asiatica Özü; Centella antioksidan özelliği ile cildi yenilemeye yardımcı olur. Kolajen üretimini desteklediği için kırışıklık, ince çizgi ve koyu lekeleri azaltmada görev alır. Cilt bariyerini güçlendirir. Rozalı ve egzamalı cilt tipleri için uygundur. Yağ bezesi oluşumuna neden olmaz. Su bazlı hafif bir yapısı vardır. İlginiz için teşekkür ederiz. Sevgilerimizle

Soru: Selamlar, göz altı morluklarına iyi gelir mi? Ve göz altında yağ bezesi yapar mı?
Cevap: Merhaba, Centesol Onarıcı Bakım Göz Kremi, göz bölgesini yoğun bir şekilde nemlendirir. Ana bileşenler; saflaştırılmış Centella Asiatica Ekstresi, Seramid, Kafein, Skualen ve Nemlendirici Kompleksler, cildi derinlemesine nemlendirir, besler ve çevresel faktörlerin neden olabileceği kırışıklıklar ve ince çizgilerin oluşumunu, cilt kuruluğunu ve hassasiyetini önler. Ürün faydaları İçeriğindeki; Centella Asiatica Özü; Centella antioksidan özelliği ile cildi yenilemeye yardımcı olur. Kolajen üretimini desteklediği için kırışıklık, ince çizgi ve koyu lekeleri azaltmada görev alır. Cilt bariyerini güçlendirir. Rozalı ve egzamalı cilt tipleri için uygundur. Yağ bezesi oluşumuna neden olmaz. Su bazlı hafif bir yapısı vardır. İlginiz için teşekkür ederiz. Sevgilerimizle

Soru: gözaltı morluklarına koyu halkalara iyi gelir mi aydınlatır mı

Soru: merhaba Bu kreminizin altına c vitamini göz serumunu kullanabilirmiyim
Cevap: Merhaba, evet kullanabilirsiniz. İlginiz için teşekkürler. Sevgilerimizle

Soru: Gözaltı morlukları geçirme etkisi var mı
Cevap: Merhaba, Centesol Onarıcı Bakım Göz Kremi, göz bölgesini yoğun bir şekilde nemlendirir. Ana bileşenler; saflaştırılmış Centella Asiatica Ekstresi, Seramid, Kafein, Skualen ve Nemlendirici Kompleksler, cildi derinlemesine nemlendirir. İçeriğindeki bileşenler; Centella Asiatica Özü, Ceramide, Kafein, Skualen, Üre, Sodium PCA, Trehalose Dermatolojikolarak test edilmiştir. Oftalmolojik olarak test edilmiştir. Paraben içermez. Parfüm içermez. Alkol içermez. Vegan ve Cruelty Free İlginiz için teşekkür ederiz. Sevgilerimizle

Soru: Merhaba su bazlı mı
Cevap: Merhaba, Evet su bazlıdır. İlginiz için teşekkürler. Sevgilerimizle

Soru: kaç yaş üzeri için uygundur ?
Cevap: Merhaba, 16 yaş ve üzeri için kullanıma uygundur. İlginiz için teşekkürler. Sevgilerimizle

Soru: Merhabalar makyaj öncesi kullanılabilir mi?
Cevap: Merhaba, makyaj bazı olarak kullanıma uygundur. İlginiz için teşekkür ederiz. Sevgilerimizle

Soru: Ben dün göz çevresi bakımı ile 40 ml tüp şeklinde ki güneş kremini aldm derya balta 💙 hediye olarak centesol cica kremi pakate koyacağınızı söyledi bu şekilde gönderim sağladınız değil mi 😍
Cevap: Merhaba, tabii ki. Kampanya saatleri aralığında Centesol Onarıcı Göz Çevresi Bakım Kremi ve The Sun Project Hibrit Güneş Kremini birlikte aldığınız durumda hediye ürününüz Centesol Onarıcı Bakım Kremi paketlerinize eklenecektir. Sevgilerimizle, Görkito Ekibi

Soru: Merhaba , göz altı ve göz çevresi morluklarına iyi geliyor mu acaba

Soru: lens kullananlar da kullanabilir mi
Cevap: Merhaba, Lens taktıktan sonra onarıcı bakım kremi sürmenizde bir sakınca yoktur. İlginiz için teşekkürler. Sevgilerimizle

Soru: Kaç yaş için uygundur? Çocuklar kullanabilir mi
Cevap: Merhaba Bebeklerde ve çocuklarda kullanıma uygun değildir. Sevgilerimizle

Soru: Merhaba mineral yağ içeriyor mu? Göz altı yağ butonu yapmaz demi bir de göz kapağına da sürülür mü?
Cevap: Merhaba, Centesol Onarıcı Bakım Göz Kremi, göz bölgesini yoğun bir şekilde nemlendirir. Tüm göz çevresi için uygundurAna bileşenler; saflaştırılmış Centella Asiatica Ekstresi, Seramid, Kafein, Skualen ve Nemlendirici Kompleksler, cildi derinlemesine nemlendirir, besler ve çevresel faktörlerin neden olabileceği kırışıklıklar ve ince çizgilerin oluşumunu, cilt kuruluğunu ve hassasiyetini önler. Ürün faydaları İçeriğindeki; Centella Asiatica Özü; Centella antioksidan özelliği ile cildi yenilemeye yardımcı olur. Kolajen üretimini desteklediği için kırışıklık, ince çizgi ve koyu lekeleri azaltmada görev alır. Cilt bariyerini güçlendirir. Rozalı ve egzamalı cilt tipleri için uygundur. Yağ bezesi oluşumuna neden olmaz. Su bazlı hafif bir yapısı vardır. İlginiz için teşekkür ederiz. Sevgilerimizle

Soru: Şimdi alsam bana da hediye gelir mi acaba 😌
Cevap: Merhaba, Hediye kampanyamız sona erdi. İlginiz için teşekkür ederiz. Sevgilerimizle

Soru: Merhaba sizden ricam bu göz kremin kapak kısmına çözüm bulun tamamen kırılıyor kapağı
Cevap: Merhaba, geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Ürün Geliştirme ekibimize ilettik. Sevgilerimizle

Soru: Hamile ve emziren anneler kullanabilir mi
Cevap: Merhaba, hamilelerin ve emziren annelerin kullanmasında bir sakınca yoktur. İlginiz için teşekkür ederiz. Sevgilerimizle

Soru: merhaba kırışıklık karşıtı mıdır

Soru: merhaba 20 yaş göz kremi kullanmak için erken mi?
Cevap: Merhaba, 17 yaş ve üzeri için kullanıma uygundur. İlginiz için teşekkür ederiz. Sevgilerimizle

Soru: Kırışıklık karşıtı mı yoksa nemlendirici mi sadece
Cevap: Merhaba, düzenli kullanımda kırışıklık karşıtıdır. İlginiz için teşekkürler. Sevgilerimizle

Soru: Merhaba sevgili Görkito, krem göz kapağına sürülüyor mu? İyi günler dilerim.

Centesol Onarıcı Göz Bakım Kremi Recovery Eye Cream 15 ml Ürün Resimleri

Centesol Onarıcı Göz Bakım Kremi Recovery Eye Cream 15 ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü