Central Tipi Klima Aparatı WKA-05 Alınması Gereken Bir Ürün Mü

Deniz

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
517
0
0
Central Tipi Klima Aparatı WKA-05 Alınır Mı?
Central Tipi Klima Aparatı WKA-05 Şu Anki Değeri 882.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Central Tipi Klima Aparatı WKA-05 Alanlar Memnun Mu?

Central Tipi Klima Aparatı WKA-05 Hakkında yaklaşık 4 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0 .

Central Tipi Klima Aparatı WKA-05 Açıklama Ve Özellikler

Central Tipi Klima Aparatı WKA-05 Ürününün Satıcısı, WİTFORMS Central Tipi Klima Aparatı WKA-05 ürününü 882.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Central Tipi Klima Aparatı WKA-05 Yorum Ve Değerlendirmeler
882.0 Tl ye satışta olan Central Tipi Klima Aparatı WKA-05 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
4 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0

Yorum: Fotoğrafta görüldüğü gibi. Oldukça işe yarıyor.
İsim: Z** Y**
Tarih: 25 Haziran 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Yamaş Grup

Central Tipi Klima Aparatı WKA-05 Akıllarda Kalan Sorular

Soru: bosc inventer klimaya uyuymlumudur
Cevap: Merhabalar 60 cm den 115 cm e kadar ayarlanabilir. Bütün klimalara uyumludur. Kendi klimanıza göre kendiniz ayarlabilirsiniz.

Soru: Merhaba menfeze takıyor dımı ? Yatağımın tepesıden menfez dırek ustume ufluyor keser mı ?
Cevap: Merhabalar tabi uygundur efendim

Soru: 80 cm uzunluk için uygunmudur?
Cevap: Merhabalar 60 cm den 115 cm e kadar ayarlanabilir. Bütün klimalara uyumludur. Kendi klimanıza göre kendiniz ayarlabilirsiniz.

Soru: merhabalar; arçelik yerden klimalarımız mevcut şirketimizde bu aparat onlarada uygun olurmu
Cevap: Merhaba ürün tüm Split klimalara uyumludur

Soru: Yedek parça satın alabilir miyim. Ürünü monte ederken parçası kırıldı
Cevap: Merhabalar yedek parça satışımız yoktur efendim

Soru: Uzunluk ve genişlik bilgilerini alabilirmiyim
Cevap: 110 CM KADAR UZATABİLİRSİZNİZ

Soru: Merhaba, arçelik inverter 12000 btu klimaya uygun mudur?
Cevap: evet uygundur efendim

Soru: merhaba bu ürün ne işe yarıyor? benim klimam arcelik 18 bin but fakat yatak üzerine kurdurmusum birturlu klima bana doğru uflemiyor. bunun amacı istediğim gibi assagiya yani başımıza üflemeye yararmi ? vallahi ilkkez gördüm olursa alayım

Soru: ürün klimami
Cevap: Klima aparatı

Soru: kumanda ile mi ayarlanıyor
Cevap: El ile efendim

Soru: Bu ürün ev için uygun mu
Cevap: hayır efendim split tipi ev için uygundur

Soru: Merhabalar.. evimizde vrf klima sistemi merkezi mitshubishi bulunmakta.. vrf icin central tip aparati alacagim dogru mudur
Cevap: Merhabalar Efendim uygundur

Soru: Mrb ısıtma sistemi soğuk sıcak mi
Cevap: Her iki havayıda yönlendirebilen bir aparattır

Soru: Merhaba bizim klimamiz evde ancak urun resmindeki gibi duvara gomme sekilde ve merkezi calisiyor, duvardaki kumandadan. Split tipi olmadigina gore Bu urun bize uygundur di mi?
Cevap: central tipi öneriyoruz bu modelse menfez tipiyse

Soru: merhaba, merkezi klima sistemi için cental tipi ya da kanal tipi seceneklerinden hangisinin alınması gerekiyor. Resimlerde her ikisinin kullanım yerinin görseli birbirine benzemektedir. Merkezi (otel tipi) klimalara her ikisi de oluyor mu?
Cevap: Merhabalar Efendim, Central Tipi Klima Aparatımız daha uygundur.

Soru: merhaba bu nassil monte ediliyo yani herhangi bi sogutucusu yok hani nasıl soğuk ufluyo onu anlayamadım
Cevap: Klimanıza direk gelen havayı eşit şekilde dağıtır

Central Tipi Klima Aparatı WKA-05 Görseller

Central Tipi Klima Aparatı WKA-05 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü