Cetto Eva 50cmx50cmx13mm Tatami Minderi Ürün Alınmaya Değer Mi ?

Aysun

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
573
0
0
Cetto Eva 50cmx50cmx13mm Tatami Minderi Bu Ürünü Almalı Mı?
Cetto Eva 50cmx50cmx13mm Tatami Minderi Şimdiki Fiyatı Ile 75.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Cetto Eva 50cmx50cmx13mm Tatami Minderi Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

Cetto Eva 50cmx50cmx13mm Tatami Minderi Hakkında yaklaşık 4 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0 .

Cetto Eva 50cmx50cmx13mm Tatami Minderi Detaylı Açıklama

Cetto Eva 50cmx50cmx13mm Tatami Minderi Ürününün Satıcısı, Yoko Toys Cetto Eva 50cmx50cmx13mm Tatami Minderi ürününü 75.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Cetto Eva 50cmx50cmx13mm Tatami Minderi Ürünü Kullananların Görüşleri
75.0 Tl ye satışta olan Cetto Eva 50cmx50cmx13mm Tatami Minderi Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
4 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0

Yorum: Güzel ürün
İsim: Ş** M**
Tarih: 13 Şubat 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Tatami Sanal Mağaza

Yorum: Üründen gayet memnun kaldık. Kalınlığı ve kalitesi gayet iyi
İsim: G** T**
Tarih: 12 Eylül 2022
Satıcı: Tatami Cetto Eva

Yorum: Teşekkürler
İsim: **** ****
Tarih: 04 Ocak 2023
Satıcı: Tatami Cetto Eva

Cetto Eva 50cmx50cmx13mm Tatami Minderi Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: merhaba, 100*100cm bej veya beyaz rengi var mı?
Cevap: Evet mevcuttur beyaz renk stokta var bu gün içinde sipariş verir iseniz aynı gün kargoya çıkar efendim. Siz herhangi bir renk 100x100 siparişi verin biz beyaz olarak gönderelim.

Soru: Peki siz nasıl muhafaza ediyorsunuz acıkta mı?
Cevap: Evet efendim

Soru: Merhaba. 12 m2 oda için kaç adet almak gerekir ?
Cevap: Merhaba 48 adet yeterli olacaktır

Soru: 13,5metrekarelik alan için ne kadar almamız gerek ve beyaz renk mevcut mudur
Cevap: Beyaz renk mevcuttur efendim , 14m2 almanız gerekmektedir.ilk başta koku yapar 3-4 gün içinde geçer efendim.

Soru: Merhaba Aynı üründen farklı satıcıdan aldım kir içinde geldi. Şimdi sizden almak istiyorum fakat tedirginim Paketli mi ürünler. Temiz mi?
Cevap: merhaba, şeffaf streç filmle güzel şekilde paketleriz, gene de kargoda bir yırtılma, hasar alma durumu olursa, almadan iade edebilirsiniz.

Cetto Eva 50cmx50cmx13mm Tatami Minderi Ürünün Detaylı Resimleri

Cetto Eva 50cmx50cmx13mm Tatami Minderi En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü