Chromakey Green Screen Greenbox Yeşil Fon Perde Çekim Seti Alınması Gereken Bir Ürün Mü-

MaviÇiçek

Bilgili
9 Ağu 2023
236
0
0
Chromakey Green Screen Greenbox Yeşil Fon Perde Çekim Seti Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Chromakey Green Screen Greenbox Yeşil Fon Perde Çekim Seti Şu Andaki Fiyatı 3200.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Chromakey Green Screen Greenbox Yeşil Fon Perde Çekim Seti Memnuniyet Durumu Nedir?

Chromakey Green Screen Greenbox Yeşil Fon Perde Çekim Seti Hakkında yaklaşık 24 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Chromakey Green Screen Greenbox Yeşil Fon Perde Çekim Seti Açıklama Ve Özellikler

Chromakey Green Screen Greenbox Yeşil Fon Perde Çekim Seti Ürününün Satıcısı, ADA GREENBOX Chromakey Green Screen Greenbox Yeşil Fon Perde Çekim Seti ürününü 3200.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Chromakey Green Screen Greenbox Yeşil Fon Perde Çekim Seti Kullanıcı Yorumları
3200.0 Tl ye satışta olan Chromakey Green Screen Greenbox Yeşil Fon Perde Çekim Seti Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
24 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: Perdesi kaliteli diğerleride iş görür sorunsuz geldi taşınabilir vekolay kurulumu
İsim: Ö** T**
Tarih: 23 Ağustos 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: ADA GREENBOX-SALİH ÖZER

Yorum: Ürünüm kargoya hızlı verildi ama kargoda hasara uğradı satıcıylailetişime geçtim hızlı bir şekilde cevap verildi ve mağduriyetimi hemenkarşıladılar ilgi ve alakanız için çok teşekkür ederim
İsim: Mesut V.
Tarih: 26 Nisan 2024

Yorum: Hem kaliteli hem satıcı çok ilgili. Teşekkür ederim ilgi alaka için
İsim: T** Ç**
Tarih: 28 Eylül 2023

Yorum: BEĞENDİM
İsim: M** B**
Tarih: 06 Haziran 2023

Yorum: Güzel ürün
İsim: B** B**
Tarih: 25 Şubat 2023

Yorum: Güzel bir ürün
İsim: **** ****
Tarih: 20 Nisan 2022

Yorum: Muazzam bir kalitede değil ama iş görür
Tarih: 10 Eylül 2024

Yorum: Kargo çok hızlı geldi teşekkür ederim sadece perdenin tripotlarındanbirinin ayağı bu şekilde kırık geldi halletmeye çakıştım ama perdesürekli düşüyor bu şekilde olunca
Tarih: 10 Temmuz 2023

Yorum: ürün iyi paketleme kötü
İsim: Mücahit Y.
Tarih: 08 Temmuz 2023

Yorum: Aslinda dandik malzeme kalitesi olarak ama yine de is goruyor mu goruyor
İsim: D** A**
Tarih: 02 Şubat 2023

Yorum: Ürün güzel bayağı kullanışlı. ancak bir somun ve bir cıvata eksikgönderildi. Yedek olarak fazladan birer adet göndermeleri gerekirkeneksik gönderdiler bu hiç iyi olmadı. Malzeme kalitesi normaldir
İsim: A** Ö**
Tarih: 16 Ocak 2023

Yorum: perde, ayak kalitesi yerinde ama lambalar biraz basit malzemeden
Tarih: 21 Eylül 2022

Yorum: Gerçekten ürün çooook iyi
İsim: A** D**
Tarih: 16 Ağustos 2022

Yorum: I bought this for doing chromakey for my YouTube videos and the kit camewith the necessary lighting. It works well, as described andsurprisingly bigger than I expected. http://dlt8910.wordpress.com
Tarih: 13 Haziran 2022

Yorum: mandallar biraz hızlı kırılıyor ama iş görmeye devam ediyor.
İsim: E** S**
Tarih: 03 Ekim 2022

Yorum: Urun guzel. Piyasada iyi tek bir isik panelenin 1250 tl oldugunu bilenbiri icin, toplu set olarak bu fiyata iyi bi set. Sadece , ve en azindanplastik aksamlari biraz daha kaliteli beklerdim. Kirilacak gibiler verparcasi bulunurmu bilmiyorum. Plastik kalitesi cok kotu oldugu icin tekbi parca kirilsa tum set calismaz hale gelebilir.
İsim: A** t** i**
Tarih: 01 Ekim 2022

Yorum: Işıklardan biri çalışmıyor vaziyette geldi. Perdeyi astığımız boruyaaçılan vida delikleri doğru ölçülmemiş bu yüzden boru düz durmuyor.Ayaklar ve o borular daha sağlam olabilirdi. En ufak birşeyde devrilmeriski var.
İsim: Melda G.
Tarih: 02 Ağustos 2024

Yorum: Gorundugu gibi aynısı geldi çok beğendim kargo ve paketleme harika kısasürede elime gecti
İsim: ö** s**
Tarih: 07 Mayıs 2023
Satıcı: AA PLUS

Yorum: Gönderilen ışıklar kullanılamaz halde, onlar için boşuna ödeme yapmışgibi hissedebilirsiniz.
İsim: Uğur D.
Tarih: 13 Nisan 2023
Satıcı: AA PLUS

Chromakey Green Screen Greenbox Yeşil Fon Perde Çekim Seti Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: Merhaba, perdenin ölçüleri nedir?
Cevap: Merhaba. Perdenin Genişlik 2 metre yükseklik 3 metre.

Soru: beyaz renk varmı
Cevap: Beyaz renk stoklarda yok.

Soru: Merhaba acil ihtiyacım var direk gelip alabileceğim bir yer var mı?
Cevap: Mrb. Maalesef İstanbul da yerimiz yok. Ortalama 2 günde kargolarımız müşterilerimize ulaşıyor.

Soru: Işıklar piriz girişlimi acaba ?
Cevap: merhaba evet priz girişli.2.5 metre uzunluğunda ve fiş üzerinde açma kapama düğmesi var

Soru: Ürün aydınlatması ve kurulu hali ile videosu varmı
Cevap: Evet var efendim.

Soru: Merhabalar ledi tripoda nasıl bağlıcam acaba
Cevap: MERHABA KURULUM VİDEOSUNU GÖNDERİYORUZ.ÜRÜNÜ ALDINIZ MI

Soru: 3 X4M ölçülerinde Yeşil Fon Perde var mıdır
Cevap: merhaba evet var.diğer ilanlarımıza bakabilirsiniz

Soru: Merhaba, bu setten almak istiyorum ama perde ve standın 3x3 olmasını rica ediyorum mümkün müdür?
Cevap: Merhaba bu ilan için mümkün değil.diğer ilanlarda 3x3 m seti alıp sonra çiftli diğer ilanda olan leşleri alabilirsiniz.numara yazabilirsiniz

Soru: 4x6 ölçülerinde varmi
Cevap: malesef yok

Soru: Merhabalar beyaz rengi mevcut mudur?
Cevap: merhaba malesef yok

Soru: Bar çubuğu 3 metre genişliğinde olan bir ürününüz var ise link paylaşırmısınız rica etsem. Yoksa 3 metre olarak nereden temin edebilirim, bilgi verirseniz sevinirim.
Cevap: Mrb. Trendyol mağazamızda isteğiniz ölçüler ayrı olarak ilan bulunmakta.

Soru: Beyaz perde mevcut mu elinizde
Cevap: Mrb. İlanlarımızda Sadece 1,5x2 beyaz Pwc Fon perde mevcuttur.

Soru: Ben bu urunden Azerbaycana sipharis ediyorum. Lakin rica edicem yesil evezi sarı parça ala bilirçiyim?
Cevap: Mrb anlamadım sarı renk perde yok

Soru: Merhaba, bu ürünle de ilgileniyorum, o yüzden aynı soruyu soracağım, üst taraf için perdenin demire geçiş yuvası var mı, yoksa mandallarla mı tutturmak gerekiyor?
Cevap: merhaba geçiş yuvası var.mandala gerek yok.mandalları sadece gerdirmek için kullanabilirsiniz

Soru: Merhaba, ürün hepsi birlikde kaç kg eder?
Cevap: Mrb 5 veya 6 kg civarında

Soru: Merhaba, ürünün ayakları 200 cm'e kadar yükselebilir demişsiniz, ben 170cm boyundayım ve ayakların en maksimum uzadığı benim boyumun bile altında kalıyor. ve ışık ayağını kullandık. Greenbox için gönderilen ayaklar 160 boyunu geçmiyor. Ayrıca cross çubuklar da perdeyi taşımıyor eğiliyor.
Cevap: merhaba yanlış kurulum yapmış olabilirsiniz.numara bırakın kurulumla ilgili yardımcı olayım

Soru: Merhabalar, perdenin beyazı var mı?
Cevap: MERHABA MALESEF YOK.ADAGREENBOXTA BULABİLİRSİNİZ

Chromakey Green Screen Greenbox Yeşil Fon Perde Çekim Seti Ürünün Fotoğrafları

Chromakey Green Screen Greenbox Yeşil Fon Perde Çekim Seti En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü