Cicabio Cream+ Cilt Bariyeri Onarıcı Nemlendirici Yatıştırıcı Tüm Ciltler için Yüz Vücut Krem 40 ml Fiyatına Göre Alınır Mı ?

Sevgi

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
3,092
0
0
Cicabio Cream+ Cilt Bariyeri Onarıcı Nemlendirici Yatıştırıcı Tüm Ciltler için Yüz Vücut Krem 40 ml Alınır Mı?
Cicabio Cream+ Cilt Bariyeri Onarıcı Nemlendirici Yatıştırıcı Tüm Ciltler için Yüz Vücut Krem 40 ml Anlık Fiyatı 299.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Cicabio Cream+ Cilt Bariyeri Onarıcı Nemlendirici Yatıştırıcı Tüm Ciltler için Yüz Vücut Krem 40 ml Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Cicabio Cream+ Cilt Bariyeri Onarıcı Nemlendirici Yatıştırıcı Tüm Ciltler için Yüz Vücut Krem 40 ml Hakkında yaklaşık 729 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Cicabio Cream+ Cilt Bariyeri Onarıcı Nemlendirici Yatıştırıcı Tüm Ciltler için Yüz Vücut Krem 40 ml Detaylı Açıklama

Cicabio Cream+ Cilt Bariyeri Onarıcı Nemlendirici Yatıştırıcı Tüm Ciltler için Yüz Vücut Krem 40 ml Ürününün Satıcısı, Bioderma Cicabio Cream+ Cilt Bariyeri Onarıcı Nemlendirici Yatıştırıcı Tüm Ciltler için Yüz Vücut Krem 40 ml ürününü 299.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Cicabio Cream+ Cilt Bariyeri Onarıcı Nemlendirici Yatıştırıcı Tüm Ciltler için Yüz Vücut Krem 40 ml Kullanıcı Yorumları Nasıl?
299.0 Tl ye satışta olan Cicabio Cream+ Cilt Bariyeri Onarıcı Nemlendirici Yatıştırıcı Tüm Ciltler için Yüz Vücut Krem 40 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
729 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Cildimde oluşan kuruluktan sadece 4 günde kurtuldum çok mükemmel bir nemlendirici ❤
İsim: O** S** Ö**
Tarih: 23 Temmuz 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: BIODERMA

Yorum: müthiş bir ürün. o kadar serum kullandım uygun fiyatlı olarak önerilen hiçbiri yüzümü böyle bebek gibi yapmadı. üstüne güneş kremi surdugumde krem cuk oturdu. cildim dolgunlasti bebek gibi oldu müthiş bir de egzamam vardı. geçti ✨️✨️✨️
İsim: Ö** Y**
Tarih: 10 Haziran 2024

Yorum: Ürünü yaklaşık 10 gündür deniyorum cildim karma ve cildimle o kadaar güzel anlaştı ki bayıldım cildim bu aralar çok kızarık ve tahriş olmuştu resmen 2 günde bu kızarıklığı ve o pürüzlü dokuyu aldı ben @skincarejohn emre can abiden görüp aldım mutlaka bi sayfasına bakın inanılmaz kaliteli şeyler öneriyor ve çok tatlı biri 🥹 Birçok cica krem denemişDevamını Oku
İsim: d** y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 30 Haziran 2024

Yorum: Doktorumun tavsiyesi üzerine almıştım memnun kaldım 2.’sini sipariş verdim.
İsim: B** Ş**
Tarih: 22 Haziran 2024

Yorum: Sürekli kullandığım bir ürün.İndirimdeyken kaçırmadım.
İsim: H** A** E**
Beden: 18 Temmuz 2024

Yorum: ilk defa denedim ve cildim pırıl pırıl ve yumuşacık oldu umarım sivilcelerime iyi gelir 😊
İsim: Hatice S.

Yorum: İlk kez kullanıyorum. Sivilcelendiğim bir dönemden sonra kızarıklığın yatışması ve izlerin silinmesi için aldım. Her gün sabah ve akşam temizlediğim cildime lokal olarak uyguluyorum. Çok memnun kaldım. Kızarıklar geçti izler de yavaş yavaş azalıyor.Tekrar alır mıyım kesinlikle.
İsim: N** K** K**
Tarih: 04 Temmuz 2024
Satıcı: Recete

Yorum: İnidirmden faydalanıp üçünüde aldım. Doktorumun tavsiye ettiği bir krem. Sivilce, akneli, lekeli ciltler için bir harika. Mükemmel hücre yeniliyor. İlaç tedavisinde olanlar alabilir.
İsim: S** Ş**
Tarih: 20 Temmuz 2024

Yorum: Daha once bir kere almistim oglum kucukken tekrar aldim kendime mezoterapi sonrasi icin mesele cizik falan olurlar kedi anneleri icinde harika urun iyilesmesi hizlaniyor💥🌹
İsim: A** H**
Tarih: 28 Haziran 2024

Yorum: İnanılmaz bir yatıştırıcı krem, Bioderma kalitesi bayıldımm kesinlikle stok yapılmalı
İsim: E** T**
Tarih: 25 Temmuz 2024

Yorum: Biodermaya güveniyorum
İsim: M** K**
Tarih: 04 Temmuz 2024

Yorum: Sivilceden sonra kabuk kabuk geçmeyen izlerim vardı kullandığımdan beri aşırı azaldılar pütürler gitti tekrar alırım kesınlıkle ağırlık yapmadı sıvılce yapmadı akşamları sürüyorum teşekkürler emrecan🥹🤩
İsim: Leyla K.
Tarih: 03 Temmuz 2024

Yorum: ürün paketlenmesi çok iyidi ve kargo Bir günde geldi. ben egzamalarimada kullandım denildiği gibi düzenli kullanımda geçiriyor.
İsim: s** ö** m**
Tarih: 26 Temmuz 2024

Yorum: Ürünler cok güzel paketlenmişti hediye içinde teşekkür ederim
İsim: **** ****
Tarih: 16 Mayıs 2024

Yorum: krem çok güzel çok hoşuma gitti stok yapilir
İsim: z** y**
Tarih: 26 Temmuz 2024

Yorum: Rozalı cildimi yatıştırdı. Bebek gibi yapıyor ve sivilce vs yapmadı.
İsim: E** C** N**
Tarih: 07 Temmuz 2024

Yorum: Zaten kullandığım bir kremdi memnun kaldığım için aldım özellikle rozalı ciltlere de iyi geliyor yatıştırıyor.Paketleme ve kargolama da iyiydi hızlı geldi teşekkür ederim🌸
Tarih: 24 Temmuz 2024

Yorum: aşırı güzel bir krem bittikçe stok yapacağım
İsim: A** B**
Tarih: 26 Ağustos 2024
Satıcı: Farmakozmetika Sağlık Ürünleri

Yorum: emre canin onerisi ile aldim göz cevrenizede surebilirsiniz diyordu umarim işe yarar.
İsim: m** b**
Tarih: 27 Haziran 2024

Yorum: canım EMRE JOHNN yorumu ile aldım iyi ki tavsiyene uydum her söylediğini kulağıma küpe yaparım hiç pişman etmedi canım EMRE
İsim: Ayten D.
Tarih: 09 Temmuz 2024

Yorum: henüz kullanmadık ben anneme aldım onun elleri kışın çık kuruduğu için şimdi fiyat düşünce aldım umarım işimize yarar 🙏☺
Tarih: 10 Temmuz 2024

Yorum: çok mumnun. güneş sonrası cildimde oluşan kuruluğu ve kızarıklığı aldı. tavsiye ederim
İsim: S** B** Ö**
Beden: 26 Temmuz 2024

Yorum: Çok güzel bir krem haftada bir kullanıyorum zamanla etkisini gördükçe yorumu güncelleyeceğim
İsim: İ** P**

Yorum: Mükemmel bir cream
İsim: Sara M.
Tarih: 15 Temmuz 2024

Yorum: gizem kaya’nin önerisiyle aldim ve cok memnun kaldım. yorumlarda hediye de gonderilmisti ancak bana gelmedi😔 yine de tesekkürlerr
İsim: Ö** B**
Tarih: 12 Haziran 2024

Yorum: Yapısı güzel, düzenli kullanınca yorumu güncellerim ❤
İsim: F** R** C**
Tarih: 11 Temmuz 2024

Yorum: Kremin yapısı çok yoğun fakat bu zamana kadar en verim aldığım cica krem oldu.Mükemmel onarıyor öyle çok yağlı his bırakmıyor ve en önemlisi silgi gibi soyulmuyor
İsim: İ** A** k**
Tarih: 06 Temmuz 2024

Yorum: gerçekten çok güzel ürün ben özellikle kaş bıyık aldıktan sonra da kullanıyorum cildimi yatıştırması için
Tarih: 18 Temmuz 2024

Yorum: Krem cok guzel yapisi ve cilt yatistirmasi
Beden: 26 Temmuz 2024

Yorum: Bence fiyatına göre gayet güzel bir ürün özellikle cildi kusturmaması ayrı bir güzel fiyat yükselmeden alınmalı 😉
İsim: c** a**
Tarih: 11 Temmuz 2024

Cicabio Cream+ Cilt Bariyeri Onarıcı Nemlendirici Yatıştırıcı Tüm Ciltler için Yüz Vücut Krem 40 ml Merak Edilenler Neler?

Soru: makyaj altına sürülür mü
Cevap: Merhaba ürün açıklamalarında makyaj bazı olarak kullanım belirtilmemektedir

Soru: içeriğinde parfüm var mı
Cevap: Merhabalar, içeriğinde parfüm mevcut değildir. Sevgiler.

Soru: ağda sonrası kizariklik ve sivilce izlerine lokal olarak iyi gelir mi?
Cevap: Merhaba, Elbette kullanabilirsiniz, cildi yatıştırır ve izlerin giderilmesine yardımcı olur. Cicabio Cream+, Optimal Repair Kompleksi sayesinde poliglutamik asit, hyalüronik asit ve ksiloz ile cildi nemlendirerek, cildin yeniden yapılanma sürecine destek olur. Cildin üzerinde oluşturduğu film ile bariyer etkisi sağlayarak cildi dış etkenlerden korur. 3 saatte mikrobiyom çeşitliliğini artırarak* cildin onarımına yardımcı olur. Yüksek toleransı sayesinde hassaslaşmış cilde kolayca uygulanır, ciltte reaksiyon yaratmaz. Antalgicine™ Teknolojisi ile cildin yatışmasına destek olur. Hafif dokusu ile yüz, vücut ve hassas bölgelerde tüm ciltlerin kullanımına uygundur. Dövmeli ve hassas ciltlerin kullanımına uygundur. Göz çevresi ve dudak kullanımı için uygundur. Parfüm içermez. Dermatolojik, jinekolojik ve pediyatrik olarak test edilmiştir. Bebek, çocuk ve yetişkinler (prematüre bebekler hariç) kullanabilir.

Soru: Hassas ciltler için kullandım uygunmudur
Cevap: Merhaba, hafif dokusu ile yüz, vücut ve hassas bölgelerde tüm ciltlerin kullanımına uygundur. Sevgiler.

Soru: merhaba. Ürün içerisinde parfüm var midir?
Cevap: Merhabalar,Parfüm içermez. Dermatolojik, jinekolojik ve pediyatrik olarak test edilmiştir. Bebek, çocuk ve yetişkinler (prematüre bebekler hariç) kullanabilir. Sevgiler.

Soru: lekeyi açar mı
Cevap: Merhaba, belirttiğiniz şekilde bir etkisi bulunmamaktadır. Leke eğilimli ciltler için Pigmentbio serisini öneriyoruz. Sevgiler.

Soru: cildim sürekli kızarıyor özellikle yanaklarım aynı zaman alerji döküyor durduk yere küçük küçük kırmızı noktalar şeklinde ani bi şekilde sıcaklık hissi çok oluyor kızarıyor sürekli bu krem iyi gelir mi
Cevap: Merhaba, talebinizle ilgili uzman dermatoloğunuza danışmanızı ve uzman dermatoloğunuzun yönlendirmesiyle ürün kullanmanızı tavsiye ediyoruz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: merhaba günlük kullanım için uygun mu
Cevap: Merhabalar, günlük kullanıma uygundur. Bioderma Cicabio Cream+ , yüz , dudak ve vücutta kullanılmaya uygun olup , cildi nemlendirmeye ve onarmaya yardımcı olan bir cilt bakım kremidir. Sevgiler.

Soru: Mantarlı cilde uygulanırmı
Cevap: Merhaba, talebinizle ilgili uzman dermatoloğunuza danışmanızı ve uzman dermatoloğunuzun yönlendirmesiyle ürün kullanmanızı tavsiye ediyoruz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: elimi ne zaman sabunla yıkasam kuruyor pul pul dökülüyor el kremi olarak kullanabilir miyim
Cevap: Merhaba, yüz ve vücut kullanımına uygundur. Sevgiler.

Soru: kullanım sıklığımız nasıl olmalı acaba her gün sabah akşam uygulanabilir mi
Cevap: Merhabalar, hassaslaşmış cilde, cildi temizledikten sonra iyileşene kadar günde 2 kez uygulanır. Yüz ve vücut kullanımına uygundur. Sevgiler.

Soru: Roaccutane tedavim biteli 2 ay oldu. Ancak cildim hala kuru. Bunu kullanabilir miyim?

Soru: Tek başına yeterlimi yoksa altına nemlendirici sürmem gerekiyormu kuru çiltliyim
Cevap: Merhaba, Nemlendiricide olduğu için tek başına kullanımına uygundur. Sevgiler,

Soru: Merhaba Ürünün son kullanma tarihini öğrenebilir miyim?
Cevap: Merhaba, tüm ürünler son kullanım tarihi garantilidir efendim, size son 6 aydan yakın ürünlerin gönderimi yapılmamaktadır, oldukça ileri tarihli ürünler gönderiliyor. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Ürünün kullanım amacı nedir egzamalı bölgede kalan kızarıklığa iyi gelir mi
Cevap: Merhaba, Cream+ cildin bariyerini onarıcı, yatıştırıcı ve ultra nemlendirici hassas cilt bakım kremidir. Sevgiler.

Soru: Ben ürünü bioderma satıcısından alıyorum gönderici olarak recete satcısı çıkıyor nedendir? Recete bioderma yetkilisimi
Cevap: Merhabalar, yetkili satıcılarımız aşağıda belirtilmiştir. Saçhane Reçete Dermoeczanem Eczasepeti EvdeEczane DermoMarket DermoJet Kozmela DermoKozmetika KırmızıBeyazz Flavus Daffne

Soru: yüz için uygun mudur
Cevap: Merhabalar, evet uygundur. Sevgiler.

Soru: Merhaba gündüz ve güneş kremi öncesi sonrasında güneş kremi uygulanır mı
Cevap: Merhabalar, evet uygundur. Sevgiler.

Soru: Ne kadar sıklıkla kullanılabilir
Cevap: Merhaba, Cildin bariyerini onarıcı, yatıştırıcı ve ultra nemlendirici hassas cilt bakım kremidir. Hassaslaşmış cilde, cildi temizledikten sonra iyileşene kadar günde 2 kez uygulanır. Sevgiler.

Soru: Merhaba gözenek sıkılaşmasına faydasi varmi birde sivilce izlerine çukurlara
Cevap: Merhaba, Cicabio Cream+ Cildin bariyerini onarıcı, yatıştırıcı ve ultra nemlendirici hassas cilt bakım kremidir. Optimal Repair Kompleksi sayesinde poliglutamik asit, hyalüronik asit ve ksiloz ile cildi nemlendirerek, cildin yeniden yapılanma sürecine destek olur. Cildin üzerinde oluşturduğu film ile bariyer etkisi sağlayarak cildi dış etkenlerden korur. 3 saatte mikrobiyom çeşitliliğini artırarak* cildin onarımına yardımcı olur. Yüksek toleransı sayesinde hassaslaşmış cilde kolayca uygulanır, ciltte reaksiyon yaratmaz. Antalgicine™ Teknolojisi ile cildin yatışmasına destek olur. Hafif dokusu ile yüz, vücut ve hassas bölgelerde tüm ciltlerin kullanımına uygundur. Dövmeli ve hassas ciltlerin kullanımına uygundur. Göz çevresi ve dudak kullanımı için uygundur. Parfüm içermez. Dermatolojik, jinekolojik ve pediyatrik olarak test edilmiştir. Bebek, çocuk ve yetişkinler (prematüre bebekler hariç) kullanabilir. Sevgiler.

Cicabio Cream+ Cilt Bariyeri Onarıcı Nemlendirici Yatıştırıcı Tüm Ciltler için Yüz Vücut Krem 40 ml Detay Resimler

Cicabio Cream+ Cilt Bariyeri Onarıcı Nemlendirici Yatıştırıcı Tüm Ciltler için Yüz Vücut Krem 40 ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü