Cicalfate+ Yıpranmış Hassas Ciltlerin Yatışmasına ve Onarılmasına Yardımcı Bakım Kremi 40 ml En Düşük Fiyat Nerede ?

Hulya

Aktif Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,045
0
35
Cicalfate+ Yıpranmış Hassas Ciltlerin Yatışmasına ve Onarılmasına Yardımcı Bakım Kremi 40 ml Alanlar Memnun Mu?
Cicalfate+ Yıpranmış Hassas Ciltlerin Yatışmasına ve Onarılmasına Yardımcı Bakım Kremi 40 ml Şuanki Fiyatı Ne Kadar 385.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Cicalfate+ Yıpranmış Hassas Ciltlerin Yatışmasına ve Onarılmasına Yardımcı Bakım Kremi 40 ml Gerçekten İyi Mi?

Cicalfate+ Yıpranmış Hassas Ciltlerin Yatışmasına ve Onarılmasına Yardımcı Bakım Kremi 40 ml Hakkında yaklaşık 12059 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Cicalfate+ Yıpranmış Hassas Ciltlerin Yatışmasına ve Onarılmasına Yardımcı Bakım Kremi 40 ml Ürün Detayları

Cicalfate >_x000D_
_x000D_

Cicalfate+ Yıpranmış Hassas Ciltlerin Yatışmasına ve Onarılmasına Yardımcı Bakım Kremi 40 ml Ürününün Satıcısı, Avene Cicalfate+ Yıpranmış Hassas Ciltlerin Yatışmasına ve Onarılmasına Yardımcı Bakım Kremi 40 ml ürününü 385.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Cicalfate+ Yıpranmış Hassas Ciltlerin Yatışmasına ve Onarılmasına Yardımcı Bakım Kremi 40 ml En Son Yapılan Yorumlar
385.0 Tl ye satışta olan Cicalfate+ Yıpranmış Hassas Ciltlerin Yatışmasına ve Onarılmasına Yardımcı Bakım Kremi 40 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
12059 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: mükemmel bir onaricı krem indirimde gördükce stok yapıyorum
İsim: D** m**
Tarih: 03 Temmuz 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Bakım Kutusu

Yorum: mükemmel ötesi.. stok yapıcam Ecmel sayesinde sivilcelerimden kurtuldum.. düşünmeden alın 🌟👍
İsim: **** ****
Tarih: 02 Mayıs 2023
Satıcı: farmaucuz

Yorum: Kesinlikle bir haftada bile faydasını gördüm indirime girer girmez stok yapmam gerekn ürün
Tarih: 27 Mart 2023
Satıcı: Kırmızı Beyaz

Yorum: Fiyat düştüğü an stok yapacağım. Kızlar mükemmel bir ürün. Sivilce lekesi, izi ne varsa 3 günde geçiriyor. Yüzünüzü ağda sir cımbız ya da epilatör ile alıyorsanız ve sivilce sorunu yaşıyorsanız kesinlikle bunu almalısınız sonuna kadar tavsiye ediyorummmmm
Tarih: 03 Aralık 2021
Satıcı: Slim by Apriori

Yorum: 1 aydır her gece yatmadan önce c vitamini serumu üstüne sürüp yatıyorum. Hem gözeneklerim sıkılaştı hem sivilce izlerim hem lekelerim gitti hem de çillerim bile azaldı. Bir sonraki indirimde stok yapacağım. Hele de kuru ciltliyseniz aşık olursunuz. Gece sürüyorsunuz sabah bile nemli ciltle kalkıyorsunuz. Alın aldırın
İsim: Ş** U**
Tarih: 14 Mayıs 2023
Satıcı: KOZMEVİT

Yorum: Ürünü 3 gündür kullanıyorum göz ile görülür değişimi mevcut cildimi çok güzel neme doyurdu alın aldırın stoklu ürün
İsim: M** G**
Tarih: 01 Haziran 2023
Satıcı: Evdeeczane

Yorum: Filiz özçeviren tavsiyesiyle indirimde kapmıştım keşke stok yapsaymışım. Kupkuru bir cildim var maalesef kuru cilt sorunu biten onarılan bir şey değil ama bu ürün tolere ediyor. Şimdiye kadar neden karşıma çıkmadı üzüldüm. Filiz hanım, “bayılır kuru ciltliler bu ürüne” demişti öyle de oldu bayıldım. Cilde verdiği parlaklık ve dolgunluk hemen farkDevamını Oku
İsim: Ş** G**
Tarih: 23 Eylül 2022
Satıcı: Kozvit

Yorum: Sivilceye sivilce izlerine çok iyi geliyor. Ben yurt dışından aldırmıştım ama her gün kullandığım için bitmesinden korkuyorum. Sabah akşam sürekli kullanıyorum bende sivilce yapmadı ihtiyacım olan tek ürün buymuş ipek sayesinde keşfettim. Gözünüzü kırpmadan alabileceğiniz bir ürün.
İsim: H** U**
Tarih: 23 Ağustos 2022

Yorum: Bu kreme bakılıyorum , yüzümü yumuşacık yapıyor ve hiç sivilce oluşturmuyor. İndirimde stoklanır.
Tarih: 01 Mart 2023
Satıcı: DERMOJET

Yorum: indirimde bulunca stok yaptım
İsim: K** Ş**
Tarih: 06 Nisan 2023
Satıcı: Farmakozmetika Sağlık Ürünleri

Yorum: Bittikce stokladigim krem. Herkese oneriyorum
İsim: H** B**
Tarih: 22 Mart 2024
Satıcı: Kırmızı Beyaz

Yorum: indirim olduğunda kesinlikle stoklayacağım bi ürün gayet güzel
İsim: Y** U**
Tarih: 10 Kasım 2022

Yorum: indirimde stokladigim bi krem bariyer onarıcı
İsim: F** S**
Tarih: Elite Üye
Beden: 02 Haziran 2023

Yorum: Nemlendirmesi güzel indirime girdiğinde stoklayacağım bir ürün 🌸
İsim: G** Ç**
Tarih: 15 Ocak 2023
Satıcı: FarmaGross

Yorum: İyi ki almışım dediğim bir ürün. Karma bir cildim var haftada 2 yatmadan önce kullanıyorum. Sabah kendimi aynalardan alamıyorum😂Cildime çok iyi geldi. Başka cica krem bakmaya, denemeye hiç gerek yok. Stoklayacağım bir ürün ❤
İsim: E** S** H**
Tarih: 28 Mayıs 2023

Yorum: ipeklife tavsiyesi ve harika bir ürün ben aşırı memnunun indirimde stok yapılması gerekenlerden 😍
İsim: K** N** T**
Tarih: 25 Mayıs 2023
Satıcı: Dermokozmetika

Yorum: soğuktan cildim pul pul olmuştu kış geldiği için asit de kullanmak istiyordum cilt bariyerimi güçlendirip cildim toparlayacak bj ürüne ihtiyacım vardı. iyi ki de almışım beklentilerimi karşıladı
İsim: Ş** B** K**
Tarih: 30 Aralık 2022

Yorum: Çok memnundum indirime girince anlık tanesini 70e stokladım direkt
İsim: Z** U**
Tarih: 24 Mayıs 2023
Satıcı: Sachane

Yorum: @ipeklife öneri ile aldım durmadan stok yapasım var resmen cildi bebek gibi yapıyor. Lekelerime lokal olarak uyguluyorum renginde fazlasıyla açılma var.
İsim: s** y**
Tarih: 11 Mart 2023

Yorum: kremi sürer sürmez yumuşak dokusunu hisssettim bir kaç gündür kullanıyorum ve cildimi harika nemlendiriyor , sivilce lekelerim için aldım ise yarayacagini hissediyorum şimdiden , retinol kullandığım için bu krem çok yardimci
İsim: B** Ç**
Tarih: 08 Nisan 2023

Yorum: Birer gün arayla sürüyorum cildimin onarildigini hissediyorum.Mukemmel indirimden qldim 187 gibi bir fiyattaydi.Simdi uçmuş yine İndieimdeyken alınır stoklanir hatta . 🥰
İsim: H** K** A**
Tarih: 10 Eylül 2022
Satıcı: İkoncan

Yorum: Zaten kullandığım bir üründü indirime girince hemen stokladım
İsim: M** B**
Beden: 09 Haziran 2023

Yorum: İndirimde stoklama şart
İsim: G** E**
Tarih: 30 Mayıs 2023

Yorum: Uzun zamandır favorilerimdeydi. 105₺ye düştüğünü görünce hemen aldım. Rutinime ilk kez cica krem ekledim ve haftada 1 kullanıyorum. Daha 2 kez kullanmama rağmen gerçekten inanılmaz bi fark var kullanmadan önceki halimden. Aktif sivilceleriniz varsa kullanmanızı tavsiye etmem. Karma/Yağlı ciltler haftada 1 kullanabilir bence, yoksa gözenekleri tıkayDevamını Oku
İsim: H** Ç**
Tarih: 18 Mayıs 2023
Satıcı: Sachane

Yorum: Ürünü indirim geldikçe stokluyorum akneye meyilli ciltler için çok uygun bence
İsim: B** K**
Beden: 07 Mayıs 2023

Yorum: Tek kelimeyle harika bir ürün, üç kutu bitirdim. Daha iyisini keşfedene kadar benim için en iyi nemlendirici krem.
İsim: B** S**
Tarih: 09 Mart 2023

Yorum: Yağlı ciltlerin kullanabileceği cica kremlerden.yüzümü çok rahatlatıyor. severek kullanıyorum, fiyatı düştükçe stoklayacağım.
İsim: B** E**
Tarih: 18 Nisan 2023
Satıcı: Dermokozmetika

Yorum: alın aldırın yüzdeki lekeleri yok ediyorr stok yaptım
İsim: Dilem S.
Tarih: 13 Haziran 2023

Yorum: 160 tl civarında bi fiyata aldım çok memnunum keşke stoklasaydım haftada bir uyku maskesi olarak kullanıyorum aktif sivilcem kuruduktan sonra leke kalmaması için kullanıyorum
İsim: S** B**
Tarih: 01 Kasım 2022

Yorum: Bugüne kadar kullandığım en iyi nemlendirici krem olabilir. Bana normal nemlendiriciler iyi gelmiyor. Bu kremi 6 aydır kullanıyorum ve sanırım artık hep kullanacağım.Cildimi yumuşacık yapıyor. Gece sürüp yatarsanız daha etkili oluyor.
İsim: N** S** A**
Tarih: 05 Mayıs 2023

Cicalfate+ Yıpranmış Hassas Ciltlerin Yatışmasına ve Onarılmasına Yardımcı Bakım Kremi 40 ml Merak Edilenler Neler?

Soru: Su bazlı mı?
Cevap: Merhaba ürün su bazıdır efendim

Soru: Ütsye kayıtlımı
Cevap: Değerli müşterimiz ,tüm ürünlerimiz %100 orijinal olup, doğrudan Türkiye distribütöründen temin edilmektedir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Soru: Yağlı his bırakıyor mu? Su bazlı mı ürün
Cevap: Merhaba, su bazlıdır efendim.

Soru: Merhaba bu ürünün losyon hali var mı? Bir kaç yıl önce vardı, artık üretilmiyor demişti bir eczane. Doğru mudur?
Cevap: Merhabalar, aşağıda linkini bulabilirsiniz. https://www.trendyol.com/avene/cicalfate-gel-nettoyant-purifiant-200-ml-p-512358651?merchantId=537868&filterOverPriceListings=false

Soru: Hangi kargo gönderiyosunuz
Cevap: Mng efendim

Soru: Ürün orijinal mi
Cevap: Merhabalar , firma sahibimiz eczacıdır . Ürünlerimizi eczanemiz üzerinden sizlere ulaştırmaktayız. Ayrıca ürünlerimiz satışa sunulurken trendyol tarafına gerekli dokümanlar iletilmiştir. Mağazamızda bulunan ürünlerimizi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

Soru: 18 yaşa uygun mudur
Cevap: Merhabalar, kullanabilirsiniz. Sağlıkla Kalın

Soru: her gun kullanima uygun mudur
Cevap: Merhaba efendim. Kullanım Şekli : Temizlenmiş kuru cilde günde iki kere uygulayınız. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: ürün orjinal mi
Cevap: Değerli müşterimiz ,tüm ürünlerimiz %100 orijinal olup, doğrudan Türkiye distribütöründen temin edilmektedir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba, ürün orjinal mi?
Cevap: Merhabalar. Şirketimiz sorduğunuz markanın distribütörü olup, marka ile iletişime geçtiğiniz takdirde bunun teyidini alabilirsiniz. Ayrıca ürünlerimiz eczanemiz üzerinden tedarik edilip sizlere ulaştırılmaktadır. Mağazamızda bulunan ürünlerimizin tamamı %100 orjinal olup gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: yanık izi için etkili mi
Cevap: Merhaba. Ürünü kullanmadan önce eczacınıza ya da doktorunuza danışmanızı tavsiye ederiz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Su baz lı mı?
Cevap: Merhaba. Evet efendim su bazlidir saglikla kalin.

Soru: Renkli midir
Cevap: Merhabalar, ürün renkli değildir. Sağlıkla Kalın

Soru: içinde kortizon var mi peki
Cevap: Merhaba, belirtilen içerik bu şekildedir Ürün İçeriği: Ürün; Çinko Oksit, Avene Termal Su, Sükralfat, Bakır Sültaf, Çinko Sülfat içermektedir.

Soru: 4-5 tane orijinal ürün olmadığına dair yorum okudum???
Cevap: Merhaba; RD Ailesi olarak sağlığınızı sizin kadar önemsiyor ve düşünüyoruz. Mağazamızda satışa sunulan tüm ürünler markaların Türkiye distribütörlerinden ya da ecza depolarından tedarik edilmektedir. Ürünler satışa açılırken Trendyol'a ilgili orijinallik belgeleri gönderilip onay alındıktan sonra yayınlanmaktadır. Dilerseniz orijinallik için marka ile görüşebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

Soru: Icinde paraben sls ve var mi
Cevap: Merhaba, belirtilmemiştir detaylı bilgi için firma ile iletişime geçebilirisniz.

Soru: karma-yağlı ciltler kullanabilir mi
Cevap: Merhaba tüm ciltlerin kullanımına uygundur efendim.

Soru: 218 TLye inmişti yine çıkmış birdaha ne zaman iner?
Cevap: Değerli Müşterimiz, kampanyalarımız anlık değişebilmektedir.Mağazamızı takip ederek indirimlerden haberdar olabilirsiniz.Teşekkür ederiz , sağlıklı günler dileriz.

Soru: el için mi yüz için mi
Cevap: Merhaba yüz için uygundur

Soru: Yüzümde koyu renkli sivilce izleri var, tüm yüze mi uygulamalıyım yoksa izlerin olduğu yere mi sürmeliyim, ek olarak hangi sıklıkta kullanmamızı önerirsiniz?
Cevap: günlük kullanıma uygundur. lekelerin üzerine geniş bir biçimde uygulayınız.

Cicalfate+ Yıpranmış Hassas Ciltlerin Yatışmasına ve Onarılmasına Yardımcı Bakım Kremi 40 ml Ürüne Ait Resimler

Cicalfate+ Yıpranmış Hassas Ciltlerin Yatışmasına ve Onarılmasına Yardımcı Bakım Kremi 40 ml En Uygun Satış Linki

benzerkonular_benzer_konular

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü