çift renk detay babet-özel tasarım topuklu ayakkabı isabella Ürün Alınmaya Değer Mi

Goksu

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,200
0
0
çift renk detay babet-özel tasarım topuklu ayakkabı isabella En Ucuzu Nerede Bulunur?
çift renk detay babet-özel tasarım topuklu ayakkabı isabella Güncel Satış Fiyatı 679.95 Tl'den Satılmaktadır.

çift renk detay babet-özel tasarım topuklu ayakkabı isabella Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

çift renk detay babet-özel tasarım topuklu ayakkabı isabella Hakkında yaklaşık 17 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

çift renk detay babet-özel tasarım topuklu ayakkabı isabella Açıklama Ve Özellikler

çift renk detay babet-özel tasarım topuklu ayakkabı isabella Ürününün Satıcısı, DUXAL SHOES çift renk detay babet-özel tasarım topuklu ayakkabı isabella ürününü 679.95 Tl'den Satılmaktadır.

çift renk detay babet-özel tasarım topuklu ayakkabı isabella Kullananlar
679.95 Tl ye satışta olan çift renk detay babet-özel tasarım topuklu ayakkabı isabella Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
17 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Harikaaaa gorunuyu gibi geldi , kendi numaranizi alin 🤌🏻🤌🏻🤌🏻
İsim: Sona S.
Tarih: 18 Mart 2024
Beden: Beden:37
Satıcı: DUXAL

Yorum: tam ölçüdə oldu
İsim: T** K**
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: guzel
İsim: **** ****
Tarih: 30 Mart 2024
Beden: Beden:39

Yorum: Ayakkabı tam göründüğü gibi ve çok rahat.
Tarih: 05 Haziran 2024
Beden: Beden:40

Yorum: çok iyi begendim
İsim: N** S** H**
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: Çok beğendim gayet güzel ayakkabı rahat
İsim: F** Y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 28 Ağustos 2024

Yorum: Bayıldıkkk
İsim: İ** Ö**
Tarih: 31 Mart 2024

Yorum: sert diyenler olmuş ürüne.anlayamadim.hayatimda gördüğüm en yumuşak ve rahat ayakkabı ama bana ebati olmadı ayağım tarakli önden sıktı.ve birebir gorseldeki ürün.rengi çok hoş.
İsim: E** Ö**
Tarih: 22 Ağustos 2024
Beden: Beden:38

Yorum: çok güzel çok beğendim
İsim: G** G**
Tarih: 27 Ağustos 2024

Yorum: cox rahatdir ,seliqeli geldi
Tarih: 28 Mart 2024

Yorum: Ayakkabı güzel ama bana olmadı, tam kalıpmış numaranız neyse onu almanızı tavsiye ederim. Minik hediyeler için teşekkürler.
İsim: E** Ö**
Tarih: 23 Aralık 2023

Yorum: Özensiz paketlemesi vardı ama ürün güzel ve rahat orta kalitede
İsim: Z** K**
Tarih: 08 Haziran 2024
Beden: Beden:38

çift renk detay babet-özel tasarım topuklu ayakkabı isabella Merak Edilen Konular

Soru: Derisinde kullanılan ürün nedir
Cevap: Suni deri efendim

Soru: Topuk boyu nedir
Cevap: Merhabalar efendim 4cm

Soru: 38 numarada stok bekliyorum ne zaman gelir aciliyeti vardı
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Stoklarımız kısa zamanda güncellenecektir. En hızlı şekilde haberdar olmak için mağazamızı takip edip, ürünlerimizi favorilerinize ekleyebilir ve istediğiniz numara üzerinden (Gelince Haber Ver) butonunu aktif hale getirebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: stoklar güncellenecek mi acaba
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Stoklarımız kısa zamanda güncellenecektir. En hızlı şekilde haberdar olmak için mağazamızı takip edip, ürünlerimizi favorilerinize ekleyebilir ve istediğiniz numara üzerinden (Gelince Haber Ver) butonunu aktif hale getirebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 39.5 giyiniyoruö 39 numara mı yoksa 40 mı almalıyım
Cevap: Merhabalar, 40 numara efendim.. (Bizi takip edip yeni ürün ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz)

çift renk detay babet-özel tasarım topuklu ayakkabı isabella Ürünün Fotoğrafları

çift renk detay babet-özel tasarım topuklu ayakkabı isabella En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü