Cildi Aydınlatan Güneş Koruyucu SPF50+-PA+++ 50ml APIEU Pure Block Tone-Up Sun Base Satın Alır Mısınız

Sevda

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
557
0
0
Cildi Aydınlatan Güneş Koruyucu SPF50+/PA+++ 50ml APIEU Pure Block Tone-Up Sun Base Tavsiye Eder Misiniz?
Cildi Aydınlatan Güneş Koruyucu SPF50+/PA+++ 50ml APIEU Pure Block Tone-Up Sun Base Şu Andaki Fiyatı 594.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Cildi Aydınlatan Güneş Koruyucu SPF50+/PA+++ 50ml APIEU Pure Block Tone-Up Sun Base Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Cildi Aydınlatan Güneş Koruyucu SPF50+/PA+++ 50ml APIEU Pure Block Tone-Up Sun Base Hakkında yaklaşık 12083 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Cildi Aydınlatan Güneş Koruyucu SPF50+/PA+++ 50ml APIEU Pure Block Tone-Up Sun Base Ürün Hakkında Bilgi

_x000D_

Cildi Aydınlatan Güneş Koruyucu SPF50+/PA+++ 50ml APIEU Pure Block Tone-Up Sun Base Ürününün Satıcısı, Missha Cildi Aydınlatan Güneş Koruyucu SPF50+/PA+++ 50ml APIEU Pure Block Tone-Up Sun Base ürününü 594.9 Tl'den Satılmaktadır.

Cildi Aydınlatan Güneş Koruyucu SPF50+/PA+++ 50ml APIEU Pure Block Tone-Up Sun Base Yorumlar Hakkında Bilgi
594.9 Tl ye satışta olan Cildi Aydınlatan Güneş Koruyucu SPF50+/PA+++ 50ml APIEU Pure Block Tone-Up Sun Base Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
12083 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Açık tenliyim ve ürüne aşık oldum. Yazın zaten fondöten veya kalın yapılı ürünler kullanmak istemez kimse, bu ürün tam bir kurtarıcı. İndirime girdiği anlarda hiç düşünmeden tekrar alacağım. Teşekkürler Missha.
İsim: s** ö**
Tarih: 05 Mayıs 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Missha T

Yorum: En güzel güneş kremi yedekliyorum teşekkürler
İsim: G** D**
Tarih: 14 Ekim 2022
Satıcı: Missha Türkiye

Yorum: Bittikçe almaya devam ediyorum güzel bir güneş kremi
İsim: R** B**
Tarih: 03 Şubat 2023

Yorum: beyaz tenliyim ve çok çok memnun kaldım. güneş kremi kullanmayı sevmezdim sanırım artık vazgeçilmezim olacak. teşekkürler missha :)
İsim: M** k**
Tarih: 06 Ekim 2022

Yorum: Uzun zamandır stok bekliyordum geldiği gibi aldım vazgeçilmez güneş kremim
İsim: **** ****
Tarih: 21 Şubat 2023

Yorum: Severek kullanıyorum stok yaptım
İsim: N** A**
Tarih: 07 Mart 2023

Yorum: Missha güneş kremleri harika indirim döneminde stok yapıyorum
İsim: C** Ç**
Tarih: 22 Kasım 2022

Yorum: Hayatımda gördüğüm en güzel güneş kremi. Gerçekten koruyor. Rengi beyazımsı ten açıyor. Ton eşitliyor. Çok güzel kokuyor. Fondoten surmenize gerek kalmıyor. Stok yaptım. Şiddetle tavsiye ediyorum
İsim: D** D** Ö**
Tarih: 19 Ekim 2023

Yorum: Çokk beğenerek kullanıyorum indirime girdikçe stok yapıyorum harikaaa
İsim: N** Y**
Tarih: 28 Şubat 2024

Yorum: mükemmel bir güneş kremi bittiğinde ürünüm tekrar alacağım
İsim: z** d**
Tarih: 29 Nisan 2023

Yorum: Türkiyede bulamadığım için Koreden arkadaşıma 3 adet getirttim ve tanesi 5 dolar, şaka gibi. Vazgeçemediğim bir güneş kremi.
İsim: G** B**
Tarih: 23 Mayıs 2023

Yorum: 10 numara bi ürün ciltte çok güzel duruyor. 17 yaşında bir ergenim ama hiç sivilce artması yaşamadım. ne kadar sürersem süreyim hiç bir şekilde cildimde sivilce çıkmadı. stok yapmayı düşünüyorum kesinlikle almalısınız 💗 ürünün boyutunu anlamadınız için kalemle yan yana foto koyuyorum.
İsim: F** K**
Tarih: 27 Şubat 2023

Yorum: Bitince stoklayacagim.İndirimdeyken aldım.Ciltte muhteşem duruyor.Kullandigim en iyi güneş kremi
İsim: h** ç** b**
Tarih: 28 Ekim 2022

Yorum: Kullanacağım tek güneş kremi
İsim: S** E**
Tarih: 12 Aralık 2021

Yorum: stok geldikçe aldığım bı ürün
İsim: **** ****
Tarih: 20 Temmuz 2023

Yorum: Stok yapılması gereken bir ürün
İsim: R** T**
Tarih: Elite Üye
Beden: 25 Kasım 2023

Yorum: Mükemmel bi ton eşitleyici. Baya gidiyor. İndirimde yakalayınca bir tane daha aldım. missha kalitesi
İsim: Sümeyra Ş. A.
Tarih: 28 Şubat 2024

Yorum: Ben hayatımdan bu kadar mükemmel ve bu kadar harika bir güneş kremi görmedim. Yıllardır süren arayşım bu krem ile sona erdi. Cildim dehşet yağlı bir cilt, yağlı cilt için olan tüm güneş kremlerini denedim max 1 saat sonra cildim parladı yağlandı ama bunda saatler geçiyor hala mat bir görünüm ve bebeksi bir yumuşaklıkta oluyor cildim. Kesinlikle alıDevamını Oku
İsim: Z** K**
Tarih: 06 Haziran 2022

Yorum: bebek gibi güneş kremi 🧡🧡 şu ana kadar aldığım en iyi krem diyebilirim. esmer tenliyim aşırı güzel oldu fondöten izlenimi veriyor ve aşırı hoşuma gidiyor güzel bir aydınlık veriyor yüze. indirime girince stoklayacagim 175tl almıştım şimdi fiyat 300 neredeyse.. niye bu kadar abartiyorsunuz anlamıyorum.
İsim: D** Ö**
Tarih: 28 Mayıs 2022

Yorum: Stok yapıyorum çok beğendim fondötene gerek kalmıyor
İsim: h** y**
Tarih: 03 Şubat 2023

Yorum: buldum sonundaaa. doğru güneş kremini buldum. artık makyaj yapmama gerek kalmıyor cilt tonunu eşitliyor hemen emiliyor göz yakmıyor mükemmel bir sey😭🩷 (yağlı cilt tipim)
İsim: H** N** T**
Beden: 14 Ekim 2023

Yorum: Sürekli olarak kullandığım bir ürün. Çok memnunum. Stok yaptım
İsim: N** N** Y**
Tarih: 29 Şubat 2024

Yorum: Sürekli stok yaptığım bi ürün ☺
İsim: Gözde N. T.
Beden: 25 Mayıs 2024

Yorum: Her indirimde stokladığım harika bi ütün
İsim: E** D**
Tarih: 02 Eylül 2022

Yorum: Tam da bu dokuda aydınlatıcı güneş kremi arıyordum. Missha yi da çok merak ediyordum.Kokusu da muhteşem.Paketi bile güzel.Alligini da aldım.💝💕💐👏
İsim: M** Ö**
Tarih: 15 Şubat 2022

Yorum: Önceden kullandığım bir ürün stok yaptım kampanyada beyaz tenliler için uygun
İsim: E** K**
Tarih: 27 Ekim 2023

Yorum: sürekli kullandığım bir güneş kremi seneye için stokluk aldım indirimdeyken
İsim: M** K**
Tarih: 28 Eylül 2023

Yorum: harika 🤩 bitmeden stokluyorum
İsim: b** ü**
Tarih: 21 Temmuz 2023

Yorum: Efsane bir güneş kremi
İsim: Y** Ş**
Tarih: 07 Nisan 2023

Yorum: 3.kutum UVA ve uvb koruması mevcut zaten çok güzel bir güneş kremi pudralı yağlı ciltlerde yazın bile asla parlama yapmıyor fiyatı en düşük haldeyken stokladim
İsim: Hilal D.
Tarih: 28 Ocak 2022

Cildi Aydınlatan Güneş Koruyucu SPF50+/PA+++ 50ml APIEU Pure Block Tone-Up Sun Base Merak Edilenler Neler?

Soru: Merhaba, power block tone up kreminizi kullanıyordum ancak karmadan kuruya dönük cildimle çok iyi bütünleşmedi cildim yer yer pul pul durdu, tone up krem arayışındayım bu kreminizde benzer sorun yaşar mıyım acaba? Power block ile pure block arasındaki fark nedir?
Cevap: Merhaba, ürünlerimizin özellikleri aynıdır. Tek farkları A'PIEU Pure Block Tone-Up Sun Base SPF50+/PA+++ ürünümüz fiziksel filtreli mat yapıdadır. A'PIEU Power Block Tone Up Sun Base Pink SPF50+/PA++++ ürünümüz ise hibrit filtreye sahip parlak nemli yapıdadır.Kuru bir cilde sahipseniz MISSHA A'PIEU Power Block Tone Up Sun Base Pink SPF50+/PA++++ ürünümüz uygun olacaktır.Cildinize uygun nemlendirici krem ile destekleyip kullanım sağlayabilirsiniz. Sevgiler

Soru: merhabalar ton eşitleyici aydınlatıcı olan diğer Pembe keremden farkı nedir acb.
Cevap: Çok fark yok efendim bu ürün yeni ambalajı güvenle alabilirsiniz

Soru: ürün güneş kremi mi makyaj bazımı acaba
Cevap: Merhaba ürün pembe bazlı ton eşitleme özelliğine sahip güneş kremidir. Bilgilerinize

Soru: Bu yağlı ciltler için uygun mu yoksa power block mu uygun
Cevap: Selamlar uygun efendim içerik listelerine googlede'den bakabilirsiniz

Soru: yağlı cilt için bu mu daha uygun yoksa power block mu sizce?
Cevap: Merhaba, görselde ki ürünümüz uygun olacaktır. Sevgiler

Soru: merhaba, yağlı ciltler için uygun bir güneş kremi mi
Cevap: Efendim kullanan müşterimiz çok dilerseniz deneyiniz

Soru: su bazlı mı yağ bazlı mı
Cevap: Selamlar ürün içeriğine bakabilirsiniz efendim Water, Cyclopentasiloxane, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butylene Glycol, Glycerin, Zinc Oxide (Ci 77947), Titanium Dioxide (Ci 77891), Ethylhexyl Salicylate, Cyclohexasiloxane, Niacinamide, Caprylyl Methicone, PEG-10 Dimethicone, Citrus Paradisi (Grapefruit) Fruit Extract, Carica Papaya (Papaya) Fruit Water, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Oil, Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Citrullus Lanatus (Watermelon) Fruit Extract, Vanilla Tahitensis (Vanilla) Fruit Extract, Citrus Aurantifolia (Lime) Fruit Extract, Pyrus Malus (Apple) Flower Extract, Prunus Domestica (Plum) Seed Extract, Prunus Persica (Peach) Flower Extract, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Magnesium Sulfate, Disteardimonium Hectorite, Sorbitan Isostearate, Aluminum Hydroxide, Stearic Acid, Dimethicone, Glyceryl Caprylate, Caprylyl Glycol, Adenosine, Triethoxycaprylylsilane, Propylene Glycol, Citrulline, Talc, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Fragrance, Iron Oxide (Ci 77491),Iron Oxide (Ci 77492) Read more on how to read an ingredient list >>

Soru: Renkli bir güneş kremi mi?
Cevap: Merhaba görseldeki ürünümüz ton eşitleme özelliğine sahip güneş koruma ürünüdür. İçerisinde pembe kalamin bulundurması nedeni ile cilt tonunda aydınlık görünüm oluşturmaktadır. Aynı zamanda hibrit koruma sağlamaktadır. Temel prensipte en önemli özelliği güneş koruyucu olmasıdır .Sevgiler

Soru: kuru ciltlere uygun mu
Cevap: Selamlar evet efendim keyifli alışverişler dileriz

Soru: Merhaba ürün su bazlı mı?
Cevap: aqua serisi su bazlı efendim dilerseniz onu alınız

Soru: Ton eşitleme özleliği var mı
Cevap: Merhaba ürünümüz ton eşitleme özelliğine sahip güneş koruma ürünüdür. İçerisinde pembe kalamin bulundurması nedeni ile cilt tonunda aydınlık görünüm oluşturmaktadır. Sevgiler.

Soru: ton esitleyici ürün ile arasındaki farklar nelerdir
Cevap: Merhaba, ürünlerimizin özellikleri aynıdır. Tek farkları A'PIEU Pure Block Tone-Up Sun Base SPF50+/PA+++ ürünümüz mat yapıdadır. A'PIEU Power Block Tone Up Sun Base Pink SPF50+/PA++++ ürünümüz ise parlak nemli yapıdadır. İki ürünümüzde hibrit filtreye sahiptir.Sevgiler.

Soru: Merhaba ürünü satın aldım ama ucunda ambalaj olmadan geldi ,normalde de öyle mi gönderiliyor ona göre iade edicem
Cevap: Merhaba, ürünümüz tarafınıza jelatinli olarak gönderilmektedir. Uç kısmında koruyucu mevcut değildir. Sevgiler

Soru: ürünü bugün aldim ama hangi KARGO son kulanma tarihî öğrene bilirmiyim
Cevap: Merhaba 2026 olarak gönderim sağlanmaktadır. Sevgiler

Soru: kuru ciltler de kullanabilir mi?
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, nemlendirici sonrası kullanabilirsiniz sağlıklı günler dileriz.

Soru: power block güneş kremininden farkı nedir
Cevap: Merhaba, ürünlerimizin özellikleri aynıdır. Tek farkları A'PIEU Pure Block Tone-Up Sun Base SPF50+/PA+++ ürünümüz fiziksel filtreli mat yapıdadır. A'PIEU Power Block Tone Up Sun Base Pink SPF50+/PA++++ ürünümüz ise hibrit filtreye sahip parlak nemli yapıdadır. Sevgiler.

Soru: Kuru ciltler için midir yoksa yağlı ciltler için mi acaba?
Cevap: Merhaba tüm cilt tipleri için kullanıma uygundur. Yoğun kuruluk yaşayan ciltlerin Nemlendirici günlük bakım sonrası uygulaması önerilmektedir. Alternatif olarak önerimizdir.MISSHA All Around Safe Block Essence Sun SPF45/PA+++

Soru: Yüzde gün boyunca yağlı yapışkan görünüm bırakıyor mu?
Cevap: Merhaba görseldeki ürünümüz mat yapıda olup, yapışkan ve yağlı bir görünüm bırakmamaktadır. Sevgiler

Soru: Merhaba,nasılsınız?Rahatsız ettiğim için çok özür dilerim.İki güneş koruyucunuz arasında kararsız kaldım ve aralarındaki farkları merak ediyorum.Pure block ve power block ürünleriniz arasındaki farklar neler?ve ürünler hangi filtre türünde?Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?Yanıtınız için şimdiden teşekkürler🤗
Cevap: Merhaba, ürünlerimizin özellikleri aynıdır. Tek farkları A'PIEU Pure Block Tone-Up Sun Base SPF50+/PA+++ ürünümüz fiziksel filtreli mat yapıdadır. A'PIEU Power Block Tone Up Sun Base Pink SPF50+/PA++++ ürünümüz ise hibrit filtreye sahip parlak nemli yapıdadır. Sevgiler

Soru: Power block ve pure blockun farkı nedir
Cevap: Bu sonradan çıkan modeli dilerseniz deneyebilirsiniz

Cildi Aydınlatan Güneş Koruyucu SPF50+/PA+++ 50ml APIEU Pure Block Tone-Up Sun Base Detaylı Resimler

Cildi Aydınlatan Güneş Koruyucu SPF50+/PA+++ 50ml APIEU Pure Block Tone-Up Sun Base En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü