Cilt Beyazlatıcı Aydınlatıcı Glutatyonlu Leke Karşıtı Krem Niacinamide & Kojik Asitli 50 ml Bu Ürünü Almalı Mı ?

Yaprak

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
592
0
0
Cilt Beyazlatıcı Aydınlatıcı Glutatyonlu Leke Karşıtı Krem Niacinamide & Kojik Asitli 50 ml Bu Ürünü Almalı Mı?
Cilt Beyazlatıcı Aydınlatıcı Glutatyonlu Leke Karşıtı Krem Niacinamide & Kojik Asitli 50 ml Güncel Satış Fiyatı 299.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Cilt Beyazlatıcı Aydınlatıcı Glutatyonlu Leke Karşıtı Krem Niacinamide & Kojik Asitli 50 ml Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Cilt Beyazlatıcı Aydınlatıcı Glutatyonlu Leke Karşıtı Krem Niacinamide & Kojik Asitli 50 ml Hakkında yaklaşık 46 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

Cilt Beyazlatıcı Aydınlatıcı Glutatyonlu Leke Karşıtı Krem Niacinamide & Kojik Asitli 50 ml Teknik Detaylar

Cilt Beyazlatıcı Aydınlatıcı Bakım Kremi Kisshu Cilt Beyazlatıcı Krem, cildi doğal bir şekilde beyazlatmaya yardımcı olan ve renk değişikliklerini dengelemeye odaklanan özel bir formülle tasarlanmıştır. Arbutin ve Glutatyon gibi aktif bileşenlerle güçlendirilen bu özel formül, cildin aydınlanmasına, nemlenmesine ve leke problemlerinin giderilmesine yardımcı olur. Ayrıca cilt tonunun kalıcı olarak dengelenmesine ve daha parlak hale gelmesine katkıda bulunur. Ürün tüm vücuda uygulanabildiği gibi özel bölgeler ile koltuk altı kararmaları için de etkilidir. _x000D_
aşlıca içerikleri ise Arbutin Cilt eşitsizliklerini gidermeye yardımcı olur. Glutatyon ciltt berraklık ve aydınlanma sağlamaya yardımcı olur. Aynı zamanda cilt yüzeyini pürüzsüzleştirir ve istenmeyen renk düzensizliklerini engeller. Ascorbik asit cildin, parlak olmasını ve dış etkenlere karşı korunmasını sağlar. Gliseril Stearat Cilt yüzeyinde bir bariyer oluşturarak su kaybını yavaşlatır. Bu sayede cilt yumuşak ve pürüzsüz bir görünüm kazanır. _x000D_
Kullanım Şekli: Cildinizi temizledikten sonra, kararma olan bölgelere ince bir tabaka halinde uygulayın. Ürünün emilmesini bekleyin. Günde sabah ve akşam olmak üzere 2 kez uygulama yapabilirsiniz. _x000D_
_x000D_

Cilt Beyazlatıcı Aydınlatıcı Glutatyonlu Leke Karşıtı Krem Niacinamide & Kojik Asitli 50 ml Ürününün Satıcısı, Kisshu Cilt Beyazlatıcı Aydınlatıcı Glutatyonlu Leke Karşıtı Krem Niacinamide & Kojik Asitli 50 ml ürününü 299.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Cilt Beyazlatıcı Aydınlatıcı Glutatyonlu Leke Karşıtı Krem Niacinamide & Kojik Asitli 50 ml Yorumlar Ve Değerlendirmeler
299.0 Tl ye satışta olan Cilt Beyazlatıcı Aydınlatıcı Glutatyonlu Leke Karşıtı Krem Niacinamide & Kojik Asitli 50 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
46 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: Ürünü 15 gündür düzenli kullanıyorum. Etkisini görmeye başladım gayet güzel bir ürün.
İsim: **** ****
Tarih: 10 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Kisshu

Yorum: satıcı çok ilgili ikinci ürünü eklemeyi unutmuşum. pakerlerken ürünü ekleyip hediye koymuşlar çok teşekkür ederim bol kazançlar dilerim 🙏
İsim: B** K**
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: Üçüncü günde etkisini bayağı gösterdi gerçekten harika bir ürün herkese tavsiye ederim
İsim: A** A**

Yorum: Paketleme, kargoya veriş hızı mükemmel. Üstüne bir de hediyeler yollamışlar bir de kirpik tarama fırçası var. Yeni keşfettiğim bir marka. Ürünü deneme fırsatım olmadı, böyle güzel paketleme görünce hemen paylaşmak istedim. Çok tatlılar gerçekten. Teşekkür ederim.
İsim: E** E**
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: hemen geldi paketlemesi mükemmel içinde çok tatlış hediyeler ve not vardı teşekkür ederim
Tarih: 17 Eylül 2024
Satıcı: Zey Kozmetik

Yorum: Duzenli kullanımda işe yarayacağını düşünüyorum ikinci ürünü eklemeyi unutmuşum cok tesekkürler ederim yolladığınız için
İsim: y** y**
Tarih: 16 Eylül 2024

Yorum: harika bir satici 2. urunu secmemi unutmama rağmen bana gondermişler cok tesekkur ederim ilginiz icin

Yorum: Ürün gayet güzel paketlenmişti çok özenliydi yanında gönderdiğnz hediyeler için de ayrıca teşekkür ederim beni çok mutlu etti🥰🌸
İsim: F** A** K**

Yorum: Özenli kargo hediyeler için teşekkür ederim
İsim: B** A**
Tarih: 14 Eylül 2024

Yorum: Paketleme hediyeler harika bir kargoydu daha denemedim deneyip bildircem çok teşekkür ederim ☺
İsim: N** A**
Tarih: 14 Eylül 2024

Yorum: evet unutmuştum çok teşekkürler ilgi ve alakanız için üründen de memnun kaldım alınmalı
İsim: Gülay B.
Tarih: Elite Üye
Beden: 13 Eylül 2024

Yorum: Hediyeler içinmn çok tesekkür ♥♥
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: 2.incisi 1 tl imiş ben farketmemişim unuttuğum halde bana 1 ürün daha göndermişler yanindaki hediyeler icinde cok tesekkur ederim👏💕
İsim: D** K**

Yorum: Çok beğendim hediyeler için teşekkür ederim ☺
İsim: H** K**

Yorum: Deneme amaçlı aldım hediyeler için teşekkür ederim
İsim: S** A**
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: Hiç beklemediğim bir performans. Yorumları sahte zannediyordum ama gerçekten inanılmaz bir krem. Eklediğim fotoğrafta her şey net görünüyor zaten. Hediyeler içinde çok teşekkürler. Çok memnun kaldım.

Yorum: minik küçük hediyeler için çok teşekkür ederim ilk kullanım için beğendim açıkcası
İsim: B** B** G**

Yorum: güzel görünüyor ki hediyeler için teşekkür ederim 🌺
İsim: G** A**

Yorum: urun cok guzel yaninda hediyeler icin cok tsk ederim ilgiliniz ve alakaniz icin cok tsk ederim
İsim: Yakup G.

Yorum: Zaten severek kullandığım ve tavsiye edeceğim bir krem satıcıya hediyesi içinde teşekkür ediyorum
İsim: Pınar D.

Yorum: hızlı teslimat için teşekkürler yanındaki küçük hediyeler de güzel.. kullandıktan sonra yorumu guncellerim
İsim: G** D**

Yorum: Paketlemeye verilen özenden kalite kendini belli ediyor :) hediyeler için teşekkür ederim 🙏 anında etki göstermesi mükemmel bundan sonra kozmetikte ki tek adres kisshu:)
İsim: Y** G**
Tarih: 11 Eylül 2024

Yorum: sağlam bi şekilde elime ulaştı çok iyi kargolanmış temiz ve düzenli, hediyeler için ayrıca teşekkür ederim bir sürü hediye konmuş kullandıkça yorumumu güncellicem

Yorum: İlk defa denedim korkarak almıştım cildime zarar verir diye ama çok beğendim beğenerek kullanıyorum anında etkisi çok güzel ve çok iyi yapısal olarak çok beğendim içeriği temiz bi ürün gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz 😍
İsim: Halime A.

Yorum: Paketlemesi gayet guzel geldi. Urun de gayet guzel.
İsim: G** G**

Yorum: yeni başlayacağım işe yararsa yeniden yorum yaparım ama gönderdiğiniz hediyeler için çok teşekkür ederim 😊

Yorum: ürün bugün elime geçti yorumlara bakarak aldım. bugün denemeye başlayacam bakalım faydasını gördüğümde tekrar tekrar yıldızlı yorumumu yaparım burdan. gönderdiğiniz hediyeler için ayrı ayrı teşekkür ederim çok mutlu oldum paketi açarken🥰 ayrıca paketleme çok özenle hazırlanmış içindeki nota kadar düşünülmüş. gerçekten çok mutlu oldum şimdiye kaDevamını Oku
İsim: F** A**

Yorum: bu kadar beyazlatacağını tahmin edemezdim... gerçekten çok başarılı. paketleme de güzel, tavsiye ederim👍

Yorum: Ürünler çok hızlı geldi satıcı arkadaş çok ilgiliydi sorduğum tüm sorulara anında cevap verdi tavsiye ederim
İsim: S** K**
Tarih: 19 Ağustos 2024

Yorum: Hem aydınlatıcı özelliği var hem de cildim ışıl ışıl oluyor tüm özellikleri çok güzel.emilimi güzel nemlendirici oranı gayet iyi başarılı ürün.paketlemesini çok beğendim özenle hazırlanmıştı 👍🏻
İsim: P** Y**
Tarih: 14 Ağustos 2024

Cilt Beyazlatıcı Aydınlatıcı Glutatyonlu Leke Karşıtı Krem Niacinamide & Kojik Asitli 50 ml Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: Merhabalar, beyazlatması fondöten gibi yıkayınca geçiyor mu?
Cevap: Merhabalar efendim, Yıkayınca yine etkisi kalıyor ama ürünün tam olarak etkisini görmek için min 4-6 saat su ile temas etmeyiniz. Keyifli alışverişler dileriz

Soru: kremi sürdükten sonra pütür pütür oldu beyazlık sağlamadi normal mi
Cevap: Merhaba efendim, Ürünü az miktarda kullanarak cildinize yaymanız gerekmektedir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba ürün yüze sürülüyor mu
Cevap: Merhaba efendim, Evet yüz için uygundur. Az miktarda ürünün tamamen emilene kadar uygulayınız. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Parfüm var mı
Cevap: Merhaba, Parfüm bulunmamaktadır. Keyifli alışverişler dileriz

Soru: Merhabalar, bikini bölgesi için kullanıma uygun mudur?
Cevap: Merhabala efendim, Evet uygundur. Keyifli alışverişler dileriz

Soru: merhaba roza hastaları kullanabilir mi
Cevap: Merhaba efendim, Hekim tavsiyesi alarak kullanmanızı rica ederiz. Keyifli alışverişler dileriz

Soru: Merhaba hamileler için uygun mudur ?
Cevap: Merhabalar efendim, Hekim tavsiyesi alarak kullanmanızı rica ederiz. Keyifli alışverişler dileriz

Soru: merhabalar sürekli güneşte çalışıyorum boynum ve yüzüm ciddi bi sekilde esmerlik oluştu onun için faydası var mı
Cevap: Merhaba efendim, Düzenli kullanımda renk tonunu açar cilt tonunu eşitler. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: İçinde titanyum var kanser yapmaz mı bu krem nasıl satılabiliyo
Cevap: Merhaba efendim, İçersindeki etken maddenin şimdiye kadar kanıtlanmış bir durum bulunmamaktadır. Lütfen araştırarak soru iletiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: ben 14 yaşındayım bana uygun mudur yüzümde birşeyler çıkarmaz dimi birde hediye bulunuyor dimii
Cevap: Merhabalar efendim, Hekim tavsiyesi ile kullanmanızı öneririz. Hediye olarak kaş fırçası gönderilmektedir. Keyifli alışverişler dileriz

Soru: Rimel de mi gönderiyorsunuz deneme boy
Cevap: Merhaba efendim, Belirli süreler içinde gönderim yapılıyor. Kesin olarak gönderim maalesef yapmıyoruz. Bilgilerinize. Keyifli alışverişler dileriz

Soru: Hediye gönderimi oluyor mu
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, Belirli aralıklar ile gönderim yapılmaktadır. Şuanda her müşterimize kaş fırçası ve deneme boy ürünler gönderilmektedir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Gözaltına kullanılır mı
Cevap: Merhaba efendim, Göz altına kullanımı tavsiye edilmemektedir. Keyifli alışverişler dileriz

Soru: selam kolay gelsin öncelikleee ellerim içinde kullanabilir miyim 🥹
Cevap: Merhabalar efendim, Evet kullanabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz

Soru: koltuk altı kararması için uygulanablrmi
Cevap: Merhaba efendim, Evet kullanabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: İçerik listesi nedir
Cevap: Merhabalar efendim, 6. Görselde içerik listesi mevcuttur. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Türk menşeli bir ürün olmasına rağmen neden Kore ürünü izlenimi veriyorsunuz ürün ambalajında?
Cevap: Merhabalar efendim, Ürün üzerindeki işaretler japoncadır. Bilgilerinize. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Yeni nesil filtreler içeriyor mu? Kimyasal mı mineral filtreli mi?
Cevap: Merhabalar, İçermemektedir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: özel bölge içinde kullanımı varmı
Cevap: Merhaba efendim, Yüz kol diz dirsek koltuk altı için uygundur. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba, güneşten esmerleşmiş yüz için uygun mu ve kalıcı oluyor mu
Cevap: Merhabalar, Düzenli kullanımda renk tonunu açmaktadır. Bilgilerinize. Keyifli alışverişler dileriz

Cilt Beyazlatıcı Aydınlatıcı Glutatyonlu Leke Karşıtı Krem Niacinamide & Kojik Asitli 50 ml Fotoğraf Ve Görseller

Cilt Beyazlatıcı Aydınlatıcı Glutatyonlu Leke Karşıtı Krem Niacinamide & Kojik Asitli 50 ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü