Cilt Beyazlatıcı, Aydınlatıcı Leke Karşıtı Bakım Kremi - bicosome Tavsiye Edilen Yer Neresi

Melike

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
568
0
0
Cilt Beyazlatıcı, Aydınlatıcı Leke Karşıtı Bakım Kremi - bicosome Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Cilt Beyazlatıcı, Aydınlatıcı Leke Karşıtı Bakım Kremi - bicosome Şu Anki Fiyatı 365.0 Tl'den Satılmaktadır.

Cilt Beyazlatıcı, Aydınlatıcı Leke Karşıtı Bakım Kremi - bicosome Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

Cilt Beyazlatıcı, Aydınlatıcı Leke Karşıtı Bakım Kremi - bicosome Hakkında yaklaşık 3431 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9 .

Cilt Beyazlatıcı, Aydınlatıcı Leke Karşıtı Bakım Kremi - bicosome Ürün Özellikleri

Cilt Beyazlatıcı, Aydınlatıcı Leke Karşıtı Bakım Kremi - bicosome Ürününün Satıcısı, Dermoten Cilt Beyazlatıcı, Aydınlatıcı Leke Karşıtı Bakım Kremi - bicosome ürününü 365.0 Tl'den Satılmaktadır.

Cilt Beyazlatıcı, Aydınlatıcı Leke Karşıtı Bakım Kremi - bicosome Yorumlar Ve Değerlendirmeler
365.0 Tl ye satışta olan Cilt Beyazlatıcı, Aydınlatıcı Leke Karşıtı Bakım Kremi - bicosome Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
3431 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9

Yorum: Cildim bembeyaz oldu aydınlık ve parlak bir görünüme kavuştu.Ayrıca cildimdeki lekelerim kayboldu şimdiye kadar kullandığım en etkili krem oldu.Günlük bakım rutinime ekledim ve çok memnun kaldım arkadaşlar harika bir ürün.
İsim: **** ****
Tarih: 07 Haziran 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Dermoten

Yorum: Düzenli kullanımda cilt tonumu eşitledi ve aydınlatma sağladı. Koyu lekelerimin rengi açılmaya başladı bu kadar etkili olacağını tahmin etmiyordum çok çok memnun kaldım bittikçe alacağım bir krem ☺
Tarih: 09 Mayıs 2024

Yorum: dermotenle aydınlık pırıl pırıl bşr cilde sahip oldum gerçekten harika bir ürün
İsim: ş** n** ö**

Yorum: Düzenli olarak kullanıyorum ve düzenli kullanımda fark edeceksiniz gerçekten lekelerimin hepsi geçti neredeyse. Cok güzel bir ürün cildim açıldı baya renk tonum eşitlendi. Günlük rutinime ekledim hemen. Beyazlatma etkisi de mümkün.
Tarih: 14 Mayıs 2024

Yorum: Yüzümde bulunan ufak tefek lekelerim için aldım uzun zamandır bu ürünü kullanmak istiyordum indirimde yakaladığıma sevindim teşekkürler ☺
İsim: Y** B**
Tarih: 19 Mayıs 2024

Yorum: Cildimi beyazlatici bir krem arıyordum bu markanın ürünlerine güvendiğim için alıp denemek istedim düzenli bir şekilde kullanıyorum gözle görülür bir şekilde cilt rengim beyazladı aydınlık bir görünüm verdi ayrıca cildimdek tüm lekeler azaldı
Tarih: 10 Mayıs 2024

Yorum: gercekten kaliteli bir krem cildimde cok guzel etkileri oldu ufak lekelerim artik yok gibi. Tekrar alacam tavsiye ederim tesekkurler...
Tarih: 14 Eylül 2024

Yorum: yüzümdeki lekelerimden çok rahatsızdım bu ürününü arkadaşım kullanıyordu tavsiye etti aldım iyi ki almışım düzenli kullandığımda lekelerimden kurtuldum kremin nem oranın dan dolayı cildimi yumuşacık yaptı
İsim: E** G**
Tarih: 21 Haziran 2024

Yorum: Cildimde geçmeyen lekeler vardı bu kremi kullandığımdan beri lekelerimde açılmalar oldu cildim daha canlı görünüyor
Tarih: 10 Haziran 2024

Yorum: Kullandıktan sonra lekelerimin renginin açıldığını ve cildimin daha aydınlık göründüğünü fark ettim. Ayrıca, cildimi nemlendiriyor ve yumuşak bir his bırakıyor. Şimdi cilt bakımım icin vazgeçilmez bir ürün oldu severek kullaniyorum
Tarih: 11 Mayıs 2024

Yorum: cilt tonumu esitleyerek muhteşem bir görünüm kazandırdi leke oluşumunu engelleyerek daha genç bir cilt görünümüne kavuştum
Tarih: 13 Mayıs 2024

Yorum: ilk kullanımda dahi olan etkisine bayıldım , kesinlikle herkesin rutininde olması gereken bir ürün , etkisi mükemmel. Gözle görülür derecede lekelerimde azalma oldu
İsim: Kader A.

Yorum: düzenli olarak kullanıyorum gerçekten etkisini gördüğüm bir ürün indireme girer girmez Stok yapıyorum tavsiye ederim
İsim: b** G**
Tarih: 21 Mayıs 2024

Yorum: arkadaşım sayesinde alıp kullanmaya basladim iyiki de baslamisim,yüzümde ne kullandiysam geçmeyen leker vardi.bu ürünü düzenli olarak sabah akşam kullanmaya başladım.yuzümdeki leker geçmeye başladı ayrıca cildimin rengini açtı daha parlak canlı görünmesini sagladi.ben çok begendim.harika bir ürün.
Tarih: 15 Mayıs 2024

Yorum: Ürünü düzenli olarak kullanımda etkisini gördüm çok güzel bir krem cildim daha aydınlık beyaz gözüküyor
Tarih: 16 Temmuz 2024

Yorum: Düzenli olarak kullanıyorum koyu lekelerimn görünümü azaldı. Daha parlak ve aydınlık bir cildim olmaya başladı etkisine bayıldım kullanmaya devam edeceğim bir ürün
İsim: O** B**
Tarih: 13 Mayıs 2024

Yorum: muhteşem bir krem ,düzenli kullanım sonucunda kısa sürede cildimde ki güneş lekelerini yok etti ,sivilce ve akne lekelerim vardı onlar bile azaldı ,çok memnun kaldım

Yorum: Cildimdeki güneş kaynaklı lekelerime çok iyi geldi ayrıca kullanmaya başlayalı çok kısa bir süre olmasına rağmen çabuk etki gösterdi cildim daha parlak ve canlı duruyor ayrı bir yumuşak oldu sanki krem muhteşem bir ürün ihtiyacı olanlar tereddüt etmeden alabilir zira ben çok memnun kaldım sizlerinde memnun kalacağından eminim
Tarih: 19 Mayıs 2024

Yorum: ürünü bir haftadır düzenli şekilde kullanıyorum . cildimde harika bir aydınlık ışıltı ve lekelerin gittiğini gördüm. kokusuz bir ürün bu benim için önemliydi harika bir yapısı var resmen lekeleri açmaya başladı
İsim: A** M**
Tarih: 21 Mayıs 2024

Yorum: beklediğimden de etkili bir ürün açık lekelerde hemen etki gösterdi renk tonumu eşitledi yeni başlamama rağmen bayıldımm cildimi yumuşacık pamuk gibi yaptı herkese şiddetle tavsiye ederim
İsim: e** c**

Yorum: ciltimdeki mevsimsel geçişlerde oluşan güneş lekelerim icin aldim.ve iyi ki almisim Sabah ve akşam olmak üzere kullaniyorum..ciltimdeki lekelerin rengi acilti.ve etkisini hemen gosteriyo.ciltimde daha aydınlık parlak oldu
Tarih: 16 Mayıs 2024

Yorum: Yüzümü bir güzel temizledikten sonra sabah ve akşam olmak üzere uyguluyorum yüzüme iyi geliyor yüzüm dermoten krem sayesinde daha da canlı görünmeye başladı .
İsim: A** Ç**
Tarih: 08 Mayıs 2024

Yorum: ciltimi aksam sürüyorum.etkisini hemen gosteriyo.ciltim hemen beyazladı aydınlık bir görünüme sahip oldu.yumusacik yapiyo.kucuk lekelerimin rengini acti
Tarih: 24 Mayıs 2024

Yorum: Yüzümdeki lekeler için severek kullandığım bir ürün akşamdan akşama kullanıyorum kozlar kullandıktan sonra güneşe çıkmayın çıkacaksanız güneş kremi uygulayın .10. Günde cildim bir ton açıldı dudak üstü kararmalarım gitti
İsim: y** s**
Tarih: Elite Üye
Beden: 21 Mayıs 2024

Yorum: kremin yapısı cildime çok iyi geldi gerçekten emilimi güzel lekerimi aciyor cildime parlaklık aydınlık görünüm sağlıyor çok güzel
Tarih: 13 Haziran 2024

Yorum: cildimdeki lekeleri yok etti cildim bembeyaz oldu çok memnun kaldim
Tarih: 17 Mayıs 2024

Yorum: cildimdeki lekeler azalmaya başladı. lekelerin rengini açıyor hemde cildim parlak ve aydınlık görünüyor . Yüzümü güzel temizledikten sonra sabah ve akşam kullanıyorum

Yorum: harika bir krem lekeleri mi azalttı. nemlendirmeside harika çok beğendim.dermotenin ürünleri benim için vazgeçilmez

Yorum: hamilelikten kalma lekelerim icin aldim. lekelerde azalma ve acilma basladi. kisa surede etkisini gosteriyor. gizel nemlendiriyor. duzenli olarak kullaniyoum..

Yorum: Alnımda koyu halka halimde lelkelerim vardi yaklaşık 3 haftadir kullaniyorum lekelerim şuan belli belirsiz çok faydasını gördüm lekelerim geçse bile bu kremi birakmayi düşünmüyorum güneş lekelerini geçirmek kolay değil o yüzden günlük bakım kremim haline geldi yaz kış kullanicam
İsim: Ö** Ç**
Tarih: 01 Eylül 2024

Cilt Beyazlatıcı, Aydınlatıcı Leke Karşıtı Bakım Kremi - bicosome Merak Edilenler

Soru: yüz için uygun mudur ?
Cevap: Merhaba. Uygundur, güvenle kullanabilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

Soru: Hamilelik doneminde kullanilir mi?
Cevap: Merhaba, hamilelik veya emzirme dönemindeki kişilerin doktora danışmadan kullanması önerilmez. İlginiz için teşekkür eder, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

Soru: hamilelik de kullanılır mi
Cevap: Merhaba, hamilelik veya emzirme dönemindeki kişilerin doktora danışmadan kullanması önerilmez. İlginiz için teşekkür eder, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

Soru: Merhaba hamilelik döneminde kullanılabilir mi?

Soru: emzirirken kullanılır mi

Soru: Emziriyorum kullanabilir miyim

Soru: Merhaba sivilce lekesi için uygun mudur
Cevap: Merhaba, uygundur. İlginiz için teşekkür eder, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

Soru: Genital ve dirsekte de kullanılır mı
Cevap: Merhaba, genital için kullanıma uygun olmayıp dirseklerde kullanabilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder, sağlıklı ve mutlu günler dileriz

Soru: Yuz icin uygun mudur?
Cevap: Merhaba. Uygundur, kullanabilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

Soru: Kuru ciltler için uygun mudur
Cevap: Merhaba. Uygundur, kullanabilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

Soru: c vitamini ile birlikte kullanılabilir mi

Soru: hamilelik de kullanılabilir mi

Soru: karma ciltler icin uygun mudur sabah aksam mi kullanilmalidir

Soru: Emzirme döneminde kullanabilir miyim

Soru: hamilelik lekerine iyi gelir mi
Cevap: Merhaba, evet kullanabilirsiniz.

Soru: merhaba kuru ciltler için uygun mudur

Soru: kuru ciltler de kullanılabilir mi acaba
Cevap: Merhaba. Kullanımı uygundur. İlginiz için teşekkür eder, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

Soru: merhaba hamilelik döneminde kullanabilir miyim

Soru: yağlı cildleri kullanımı uygun mu

Soru: Hamile olanlar için uygunmu kullanabilirmiyim

Cilt Beyazlatıcı, Aydınlatıcı Leke Karşıtı Bakım Kremi - bicosome Ürüne Ait Fotoğraflar

Cilt Beyazlatıcı, Aydınlatıcı Leke Karşıtı Bakım Kremi - bicosome En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü