Cilt Beyazlatıcı, Aydınlatıcı, Leke Karşıtı Bakım Kremi Glutatyon, Alpha Arbutin Krem 50 ml Alınması Gereken Bir Ürün Mü ?

Serpil

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
608
0
0
Cilt Beyazlatıcı, Aydınlatıcı, Leke Karşıtı Bakım Kremi Glutatyon, Alpha Arbutin Krem 50 ml En Ucuzu Nerede Bulunur?
Cilt Beyazlatıcı, Aydınlatıcı, Leke Karşıtı Bakım Kremi Glutatyon, Alpha Arbutin Krem 50 ml Şu Anki Fiyatı 124.9 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Cilt Beyazlatıcı, Aydınlatıcı, Leke Karşıtı Bakım Kremi Glutatyon, Alpha Arbutin Krem 50 ml Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Cilt Beyazlatıcı, Aydınlatıcı, Leke Karşıtı Bakım Kremi Glutatyon, Alpha Arbutin Krem 50 ml Hakkında yaklaşık 48 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9 .

Cilt Beyazlatıcı, Aydınlatıcı, Leke Karşıtı Bakım Kremi Glutatyon, Alpha Arbutin Krem 50 ml Teknik Açıklamalar

Tüm Cilt Tiplerinde Kullanıma Uygundur._x000D_

Cilt Beyazlatıcı, Aydınlatıcı, Leke Karşıtı Bakım Kremi Glutatyon, Alpha Arbutin Krem 50 ml Ürününün Satıcısı, FALL IN CARE Cilt Beyazlatıcı, Aydınlatıcı, Leke Karşıtı Bakım Kremi Glutatyon, Alpha Arbutin Krem 50 ml ürününü 124.9 Tl'den Satılmaktadır.

Cilt Beyazlatıcı, Aydınlatıcı, Leke Karşıtı Bakım Kremi Glutatyon, Alpha Arbutin Krem 50 ml Kullananlar
124.9 Tl ye satışta olan Cilt Beyazlatıcı, Aydınlatıcı, Leke Karşıtı Bakım Kremi Glutatyon, Alpha Arbutin Krem 50 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
48 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9

Yorum: Kargom çok hızlı ulaştı elime . Paketleme çok özenliydi . Cildimde bazı bölgelerde kararma mevcuttu bu kremle üstesinden geliyoruz
İsim: **** ****
Tarih: 04 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: COSMONOL

Yorum: Gece yatarken uyguluyorum sabah çok iyi yüzüm yumuşacık oluyor
Tarih: 07 Eylül 2024

Yorum: Bayıldım.. Cildimi bebek gibi yaptı kesinlikle. Karma cilt tonunuz var ise bu tam size göre
İsim: S** C**
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: yüzümü yumuşacık yaptı ve gerçekten beyazlık hissi verdi cok beğendim
İsim: s** t**
Tarih: 08 Eylül 2024

Yorum: Koltuk altı ve diz kararmalarım için almıştım. 2 hafta düzenli kullanmadan sonra cilt rengim bir kaç ton açıldı. Tavsiye ederim
İsim: B** Ö**
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: teni gayet yumuşacık yapıyor güzel bir ürün
İsim: G** G**

Yorum: Süper bayıldım
İsim: A** Y**

Yorum: Kardeşimde denedik bayıldıkkkk harika bir ürün hemen onun içinde sipariş vereceğiz anında beyazlattı güvenle sipariş verebilirsiniz bence 🥰

Yorum: Dirsekteki kararmalarım için aldım kullandıkça gözle görülür etki oluyor
İsim: Çağla Ö.

Yorum: Kesinlikle tereddüt etmeden alabileceğiniz bir ürün bem uygun hem faydalı cilt dostunuz diyebilirim 😌
İsim: seyma__baloglu
Tarih: Fenomen
Beden: 04 Eylül 2024

Yorum: ilk kullanısta bile etkisini verdi stok yapılmalık bir ürünn😍😍

Yorum: Ben çok beğendim makyaj sürmeden önce sürüyorum çok güzel oluyor
İsim: E** Ç**

Yorum: Çok memnum kaldım tekrar sipariş vereceğim
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: Lazerden sonra oluşan kararmalarıma ve lekelerime çok iyi geldi düzenli kullandıktan sonra etkisini belli ediyor

Yorum: İkinciye alıyorum düzenli kullanırsanız faydasını kesin görürsünüz
İsim: B** N** H**
Tarih: 08 Eylül 2024

Yorum: Bir günde elime ulaştı teşekkür ederim.
İsim: E** C**

Yorum: Koyu lekelerim ve kararmalar için kullanıyorum çok beğendim tavsiye ederim
İsim: F** G**

Yorum: Vücudumdaki kararmalar için çok gerekliydi. Birkaç kullanımda etkisini gösterdi. Teşekkürler 🙏
İsim: Ş** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 09 Eylül 2024

Yorum: Dişlerim adeta bembeyaz oldu çok güzel ürün stok yapıcam birkaç gün sonra 😎😌😏
Tarih: 10 Eylül 2024

Yorum: Yaz sonu kurtarıcım oldu oh be işe yarıyor dedim gerçekten. Güneş lekelerime iyi geldi ayrıca kararan bölgelerimde de kullandım. Çok kalp ♥
İsim: D** S**

Yorum: Hizli kargo urunden memnun kaldim
İsim: Y** A**

Yorum: Kızlar kararmanız varsa düşünmeden alın hem fiyatı çok uygun hem de performansı oldukça yüksek

Yorum: Hızlı kargo en sevdiğim düzenli kullanım da kesinlikle işe yarıyor
İsim: Y** S** U**

Yorum: Diz dirsek ve genitalde kullandım gercekten düzenli kullanımda işe yarıyor
Tarih: 11 Eylül 2024

Yorum: Çok güzel memnun kaldım

Yorum: şuanlık yüzümde deniyorum güneş kremleri gibi yapısı biraz diğer bölgelerde henüz kullanmadım
İsim: Z** ç**

Yorum: Koltukaltım da kullanıyorum işe yarıyor

Yorum: düzenli kullanımda etki gösterir 👍🏼

Yorum: Kararmalar üzerindeki etkisini ben çok beğendim

Yorum: elime ulaştı çok iyi kullandiktan sonra tekrar yeniliyecem yorumumu
İsim: F** Ş**
Tarih: 16 Eylül 2024

Cilt Beyazlatıcı, Aydınlatıcı, Leke Karşıtı Bakım Kremi Glutatyon, Alpha Arbutin Krem 50 ml Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: merhaba genital bölgede bu ürün kullanılıyor mu ?
Cevap: Merhaba, iç bölge harici uygundur. Sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Soru: merhaba ilk kez bu markadan ürün alicam guvenebilirmiyim bi de içerik listesi atarmisiniz
Cevap: Whitening Cream - Beyazlatıcı Krem İçerik: Aqua, Cetyl Alcohol, Petrolatum, Paraffinum Liquidum, Stearic Acid, Zinc Oxide, Titanium Dioxide, Glyceryl Stearate, Phenoxyethanol, Triethanolamine, Carbomer, Ethylhexylglycerin Arbutin, Morinda Citrifolia Extract. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: fondotenden önce yani fondotenin altina kullanilabilir mi?
Cevap: Merhaba, uygundur. Sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Soru: Merhaba ürün dişlere demi kullanılıyor ürün değerlendirmerinde okudumda
Cevap: Merhaba, ürünümüz dişlerde kullanılmamaktadır. Ürünümüz yüz ve vücutta kullanılmaktadır. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: aşırı derecede kararmadan içinde uygun mu cilte tahriş yaparmı kaç gün boyunca kullanılmalı
Cevap: Merhaba, ürünümüz kullanım esnasında anlık etki, düzenli kullanımda kalıcı etki sağlamaya yardımcı olur. Ciltte herhangi bir tahrişe yol açmamaktadır. Sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Soru: ürününüzü ilk defa alıyorum da kremden sonra günes kremi kullanmak şart mı ?
Cevap: Merhaba, bu şekilde bir zorunluluk yoktur ancak düzenli güneş kremi kullanımını tavsiye etmekteyiz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: sabah sürüp üstüne günes kremi mi sürüyor musunuz
Cevap: Merhaba, uygundur. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: 5 aylık hamileyim kullana bilirmiyim
Cevap: Merhaba, doktorunuza danışmanızı tavsiye ederiz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: nemlendirici olarak kullanılır mı

Soru: Ne ise yarıyor ozelligi ne
Cevap: Merhaba, ürünümüz kararma karşıtı beyazlatıcı kremdir. Sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Soru: merhaba bıyık bölgesindeki kararmalar için kullanılır mı

Soru: Özel bölgeye uygulanıyor mu
Cevap: Merhaba, iç kısım hariç dış kısmında uygundur. Sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Soru: Krem anlık beyazlık sağlamak için mi yoksa kalıcı bir şekilde mi açıyor teni?
Cevap: Merhaba, ürünümüz kullanım esnasında anlık etki, düzenli kullanımda kalıcı etki sağlamaya yardımcı olur. Sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Soru: Merhaba ellerimin rengini açmak için kullanabilir miyim

Soru: genital bölge ve koltuk altı için uygunmudur
Cevap: Merhaba, ürünümüz koltuk altında ve genital bölgenin dış kısmında kullanıma uygundur. Sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Soru: bu ürünü güneş kremin sürmeden önce mı sürüm sonramı surim
Cevap: Merhaba, güneş kremi öncesinde uygulama yapabilirsiniz. Sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Soru: merhabalar ürünün kullanımı nasıl
Cevap: Merhaba, temiz cilde sabah-akşam günde 2 kez olmak üzere masaj yaparak uygulayın. Kullanım sonrasında durulama gerektirmez. Sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Soru: merhaba emzirme yada gebelikte kullanılabilir mi
Cevap: Merhaba, konuyla ilgili doktorunuza danışmanızı tavsiye ederiz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: nasıl kullanılır
Cevap: Merhaba, temiz cilde sabah-akşam günde 2 kez olmak üzere masaj yaparak uygulayın. Kullanım sonrasında durulama gerektirmez. Sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Cilt Beyazlatıcı, Aydınlatıcı, Leke Karşıtı Bakım Kremi Glutatyon, Alpha Arbutin Krem 50 ml Fotoğraf Ve Görseller

Cilt Beyazlatıcı, Aydınlatıcı, Leke Karşıtı Bakım Kremi Glutatyon, Alpha Arbutin Krem 50 ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü