Cilt Beyazlatıcı, Leke Karşıtı Aydınlatıcı Glutatyon İçerikli Bakım Kremi 50 ml Tavsiye Edilen Yer Neresi ?

Sebnem

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
579
0
0
Cilt Beyazlatıcı, Leke Karşıtı Aydınlatıcı Glutatyon İçerikli Bakım Kremi 50 ml Ürün Alınmaya Değer Mi?
Cilt Beyazlatıcı, Leke Karşıtı Aydınlatıcı Glutatyon İçerikli Bakım Kremi 50 ml Şu Anki Değeri 309.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Cilt Beyazlatıcı, Leke Karşıtı Aydınlatıcı Glutatyon İçerikli Bakım Kremi 50 ml Gerçekten İyi Mi?

Cilt Beyazlatıcı, Leke Karşıtı Aydınlatıcı Glutatyon İçerikli Bakım Kremi 50 ml Hakkında yaklaşık 259 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0 .

Cilt Beyazlatıcı, Leke Karşıtı Aydınlatıcı Glutatyon İçerikli Bakım Kremi 50 ml Ürünün Detayları

_x000D_
Cilt Beyazlatıcı, Leke Karşıtı Aydınlatıcı Glutatyon İçerikli Bakım Kremi 50 ml_x000D_

Cildi doğal bir şekilde beyazlatmaya yardımcı olan ve renk değişikliklerini dengelemeye odaklanan özel bir formül ile tasarlanmıştır. Arbutin ve Glutatyon aktif bileşenleri ile güçlendirilen bu özel formül cildin aydınlanmasına, nemlenmesine ve leke görünümünün giderilmesine yardımcı olur. Cilt tonunun kalıcı olarak dengelenmesini hedefler. Ürün tüm vücuda uygulanabildiği gibi özel bölgeler ile koltuk altı kararmaları için de etki sağlar. >_x000D_
_x000D_
Öne Çıkan İçerikler:_x000D_
_x000D_

Glutathione, Kojic Acid, Niacinamide, AlphaArbutin. >_x000D_
_x000D_
İçerik Listesi:_x000D_
_x000D_

Aqua, Petrolatum, Stearic Acid, ParaffiniumLiquidum, Cetly Alcohol, Carbomer, Zinc Oxide, Kojic Acid, Niacinamide,Tranexamic Acid, Collagen, Glyceryl Stearate, Alpha Arbutin, Triethanolamine,Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Glutathione. >_x000D_
_x000D_
Hangi Cilt Tipleri İçin Uygundur?_x000D_
_x000D_

Tüm cilt tipleri için uygundur. >_x000D_
_x000D_
Cildin Hangi Bölgesine Uygulanmalı?_x000D_
_x000D_

Tüm yüz ve vücut için kullanıma uygundur. >_x000D_
_x000D_
Nasıl Kullanılır?_x000D_
_x000D_

Cildinizi temizledikten sonra, kararma olan bölgelere ince bir tabaka halinde uygulayın. Ürünün emilmesini bekleyin. Günde sabah ve akşam olmak üzere 2 kez uygulama yapabilirsiniz. >_x000D_
_x000D_
Ek Bilgiler: Dermatologically Tested, Vegan, Cruelty Free (Hayvanlar Üzerinde Test Edilmemiştir) >_x000D_
_x000D_
_x000D_

Cilt Beyazlatıcı, Leke Karşıtı Aydınlatıcı Glutatyon İçerikli Bakım Kremi 50 ml Ürününün Satıcısı, OMORFİA Cilt Beyazlatıcı, Leke Karşıtı Aydınlatıcı Glutatyon İçerikli Bakım Kremi 50 ml ürününü 309.9 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Cilt Beyazlatıcı, Leke Karşıtı Aydınlatıcı Glutatyon İçerikli Bakım Kremi 50 ml Son Yorumlar
309.9 Tl ye satışta olan Cilt Beyazlatıcı, Leke Karşıtı Aydınlatıcı Glutatyon İçerikli Bakım Kremi 50 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
259 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0

Yorum: Ay cildimi bebek gibi yaptı sabah akşam düzenli kullandım lekelerim açıldı cilt tonum eşitlendi alın aldırın kızlarrr
İsim: **** ****
Tarih: 27 Haziran 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Omorfia

Yorum: Böyle birşey gerçekten yok yanii inanılmaz güzel bir krem bütün vaatlerini yerine getiriyor ilk kullanımda bile cildi o kadar güzel parlatıyor ki anlatamam bir kaç markanın da kullanmıştım ama bu bir başka ya bence düşünmeden alın derim.
İsim: F** D**
Tarih: Elite Üye
Beden: 29 Haziran 2024

Yorum: Etkisini ilk kullanımdan itibaren gördüğüm bir ürün. Kesinlikle tavsiye ederim 👍
İsim: K** k**

Yorum: Ürün beklediğimden daha etkili . Bugün üçüncü günüm sabah akşam düzenli kullandım yüz koltuk altı ve genital bölgeye ve biraz da fazla sürdüm. Farkı görebiliyorum çok mutlu oldum çok hoşuma gitti içeriği zengin ve etkili bir ürünn.
İsim: M** D**
Tarih: 28 Haziran 2024

Yorum: 1 haftadır kullanıyorum sabah aksam düzenli sürüyorum ve lekelerimde farkedilir bir açılma olmaya basladı bile gönül rahatlığıyla alabilirsiniz
İsim: B** O**
Beden: 01 Temmuz 2024

Yorum: çok iyi 1 haftadır kullanıyorum yüz lekelerime çok iyi geldi indirime girdikçe stok yapacağım bir ürün emeği geçen herkese teşekkürler
Tarih: 18 Temmuz 2024

Yorum: çok güzel Bi ürün kullanınca anlicaksaniz kesinlikle şans verilmeli göz altındaki koyu halkların bile rengi açıldı teşekkürler omorfia 👌
Beden: 28 Haziran 2024

Yorum: Çok kuru bi cildim var yüzümü yumuşacık yaptı makyaj öncesi sürdüm fondoten o kadar pürüzsüz oldu ki çok hoşuma gitti tavsiye ederim
Tarih: 29 Haziran 2024

Yorum: Düzenli şekilde kullandım cilt tonunu açıyor cilde daha canlı bir görünüm sağlıyor çok memnun kaldim tavsiye ederim.
Tarih: 02 Temmuz 2024

Yorum: Parasını sonuna kadar hak ediyor kesinlikle. İlk kullanımdan sonra bile farkı görebilirsiniz. Birkaç gündür kullanmama rağmen yüzümdeki sivilce lekelerini açtı. Alın aldırın🫶
İsim: K** A**
Tarih: 28 Haziran 2024

Yorum: koltuk altima kullaniyorum duzenli bisekilde ve etkisini gormeye basladim bile
İsim: S** A**

Yorum: güzel paketlemeniz ve hediyeniz için çok teşekkür ederim çok güzel kokuyor gerçekten umarım işe yarar yorumumu güncellerim💗
Tarih: 12 Temmuz 2024

Yorum: Hızlı kargo.Çok tavsiye edeni gördüm deneyeceğim umarım sonuç alırım.Düzenli kullanımdan sonra yorumu güncellerim. Ayrıca yanında sokak hayvanları için mama yolladığınızdan dolayı teşekkür ederim
İsim: ş** d**
Tarih: 11 Temmuz 2024

Yorum: İlk defa deneyeceğim umarım memnun kalırım paketleme güzel
İsim: F** N** K**
Tarih: 13 Temmuz 2024

Yorum: Ürün güzel paketlenmiş umarım ıse yarar
İsim: N** c**
Tarih: 11 Temmuz 2024

Yorum: kokusu mukemmel dokusu da öyle kullanmadım daha ama ümitliyim 🫶
İsim: ç** a**
Tarih: 12 Temmuz 2024

Yorum: ürün elime yeni ulaştı henüz denemedim biraz kullandıktan sonra güncellerim
İsim: g** c**
Tarih: 05 Temmuz 2024

Yorum: daha bugün ilk kes kulandim hemen emiyor çok güzel cildi yumuşacık yaptı
İsim: S** m** A**
Tarih: 01 Eylül 2024

Yorum: İndirimde iki tane almıştım şuanlık memnunum düzenli kullanımda sonuçları göreceğimm ♥
Tarih: 12 Ağustos 2024

Yorum: Henüz denemedim kokusu güzel deneyince güncelleyeceğim.Paketlemesi güzeldi daha dün sipariş ettim hemen geldi.
Tarih: 10 Temmuz 2024

Yorum: tavsiye üzerine aldım ürünün etkisi mükemmel kabak kesesiyle yapınca daha fazla etkisi oluyor
İsim: i** u**
Tarih: 19 Ağustos 2024

Yorum: Yani pek aşırı bir etkisini göremedim.
İsim: N** S**
Tarih: 16 Eylül 2024

Yorum: cildimi daha aydınlık gösteriyor
İsim: H** I**

Yorum: çok iyi bı ürün
İsim: P** P**

Yorum: Burcundan görüp aldım henüz iki kez kullandım yüzümde bir aydınlanma oldu ama zamanla düzenli kullanıp bakıcam
İsim: d** ö**

Yorum: karma ve sivilceye yatkin bi cilde sahibim bi kac gun kullandim ve alnimda komedon yapti bu benim cildimle de alakali olabilir kullanmayi biraktim o yuzden beyazlatmasi hakkinda iyi yada kotu bi yorum yapamiycam kizlar
Tarih: 15 Eylül 2024

Yorum: anlık beyazlatma yapıyor evet. ama daha tenimde renk açılması vs olmadı bir kaç ay daha kullanıcam bakalım
İsim: Nergiz J.

Yorum: Etkisi harika düzenli kullanıyorum sevdim

Yorum: başta çok güzeldi etkiliydi de sonrasında tenim sanki daha da karardı gibi geldi, beyazlatiyor diye öyle geliyor diye düşündüm ama bildiğimiz daha da esmerlestiriyor ayrıca pütür pütür kalıyor çok kötü etkisi başta vardı kalıcıydi da şuan kesinlikle öyle değil 👎🏿👎🏿
İsim: m** T**
Tarih: 14 Eylül 2024

Yorum: kullaniyorm ama hâla sonuc yok
İsim: n** k**
Tarih: 14 Eylül 2024

Cilt Beyazlatıcı, Leke Karşıtı Aydınlatıcı Glutatyon İçerikli Bakım Kremi 50 ml Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: Merhaba ben yıllardır farklı farklı leke kremleri serumlar kullandım geçmedi. hem doğum hem güneş lekesi var sizin ürünleriniz fayda edermi?
Cevap: Merhabalar, Ben Omorfia Cilt Bakım Uzmanlarından Merve, Doğru bir leke karşıtı bakım rutini oluşturarak leke problemninizin önüne geçebiliriz. Omorfia Ailesi olarak göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: Ürün ne kadar süre ne sıklıkla kullanılmalı?
Cevap: Merhabalar, Ben Omorfia Cilt Bakım Uzmanlarından Cemre, Her gün sabah ve akşam olmak üzere kullanıma uygundur. Omorfia Ailesi olarak göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: yüzdeki ağda kararmalarına iyi gelir mi
Cevap: Merhabalar, Ben Omorfia Cilt Bakım Uzmanlarından Merve, Evet tüm kararmalara karşı etki sağlar. Düzenli kullanımda kararma, leke ve ton eşitsizliklerini gidermeye odaklanır. Omorfia Ailesi olarak göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: herkeste isi yarar mi koltuk alti ve eklem bolgelernde kararmam var
Cevap: Merhabalar, Ben Omorfia Cilt Bakım Uzmanlarından Merve, Evet herkeste işe yaramaktadır. Bir ayrım söz konusu değildir. Omorfia Ailesi olarak göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: Yerli malımı
Cevap: Merhabalar, Ben Omorfia Cilt Bakım Uzmanlarından Merve, Evet. Omorfia Ailesi olarak göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba yüze sürülür mü ve günde kaç defa sürmeliyiz haftada kaç defa sürmeliyiz
Cevap: Merhabalar, Ben Omorfia Cilt Bakım Uzmanlarından Burcu, Tüm yüz ve vücut için kullanıma uygundur. Sabah ve akşam olmak üzer günde 2 kere uygulamanızı öneririz. Omorfia Ailesi olarak göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: Dediklerini unutma
Cevap: Merhabalar, Ben Omorfia Cilt Bakım Uzmanlarından Merve, Anlayamadık. Omorfia Ailesi olarak göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: koltuk altı kararması çok aşırı var bunu kullansam geçer mi
Cevap: Merhabalar, Ben Omorfia Cilt Bakım Uzmanlarından Burcu, Kararmalarınız için bire bir olacaktır. Omorfia Ailesi olarak göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: Sivilce yapar mı?
Cevap: Merhabalar, Ben Omorfia Cilt Bakım Uzmanlarından Cemre, Cildinizde sivilcelenmeye sebep olmaz. Omorfia Ailesi olarak göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: Lazer yapıldıktan sonra kullanıma uygun mudur ?
Cevap: Merhabalar, Ben Omorfia Cilt Bakım Uzmanlarından Merve, Evet rahatlıkla kullanım sağlayabilirsiniz. Omorfia Ailesi olarak göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba bıyık kararmam var iyi gelir mi
Cevap: Merhabalar, Ben Omorfia Cilt Bakım Uzmanlarından Merve, Evet, iyi gelir. Omorfia Ailesi olarak göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: karma cilt diyebilirim
Cevap: Merhabalar, Ben Omorfia Cilt Bakım Uzmanlarından Merve, Cildinizde terleme mi oldu peki? Omorfia Ailesi olarak göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba ürün su bazlı mı yağ bazlı mı acaba ? Birde komedojenik mi
Cevap: Merhabalar, Ben Omorfia Cilt Bakım Uzmanlarından Merve, Ürünümüz su bazlıdır ve komedojenik değildir. Omorfia Ailesi olarak göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: Gündüz sürülür mü?
Cevap: Merhabalar, Ben Omorfia Cilt Bakım Uzmanlarından Burcu, Evet sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere kullanıma uygundur. Omorfia Ailesi olarak göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: Ürünümün yanında gelen kupon kullanılamıyor diyor inidir kodunu kullanamıyorum neden acaba
Cevap: Merhabalar, Ben Omorfia Cilt Bakım Uzmanlarından Merve, Kuponu detaylıca okumanızı rica ederiz. Omorfia Ailesi olarak göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba cildim rozali ve hassas azelaik asit serum kullaniyorum içinde niacinamidde var , bunun icindede niacinamid arbutin falan var ben azelaik asit serumu sürüp uzerine bunu surersem irite edermi çok iyi cevaplanmasini istiyorum sorunun çünkü almak istiyorum , yokda ikisi bir arada kullanilmazmi
Cevap: Merhabalar, Ben Omorfia Cilt Bakım Uzmanlarından Merve, İki ürünüde beraber kullanabilirsiniz herhangi bir sakıncası olmaz. Omorfia Ailesi olarak göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: sabah kullanırken üzerine güneş kremi sürmemiz gerekir mi ve üzerine güneş kremi sürmeden güneşe çıkarsam yüzümde leke yapar mı
Cevap: Merhabalar, Ben Omorfia Cilt Bakım Uzmanlarından Merve, Cildinizde lekelenmeye sebep olmaz fakat dört mevsim güneş kremi kullanmanızı öneririz. Omorfia Ailesi olarak göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhabalar genital bölge kararmalarında da kullanılabilir mi?
Cevap: Merhabalar, Ben Omorfia Cilt Bakım Uzmanlarından Merve, Evet genital bölge kararmalarında kullanıma uygun ve etkilidir. Omorfia Ailesi olarak göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba koltuk alti kullanimi icin tıras sonrası mı kullanılmasi gerek
Cevap: Merhabalar, Ben Omorfia Cilt Bakım Uzmanlarından Merve, Tıraş öncesi yada sonrası kullanabilirsiniz. Omorfia Ailesi olarak göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba koltuk altı için kullanıcam içeriği temiz mi acaba zararlı bir madde varmı
Cevap: Merhabalar, Ben Omorfia Cilt Bakım Uzmanlarından Merve, İçeriğinde zararlı bir etken bulunmamaktadır. Omorfia Ailesi olarak göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Cilt Beyazlatıcı, Leke Karşıtı Aydınlatıcı Glutatyon İçerikli Bakım Kremi 50 ml Detay Resimler

Cilt Beyazlatıcı, Leke Karşıtı Aydınlatıcı Glutatyon İçerikli Bakım Kremi 50 ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü