Cilt Yaşlanması Karşıtı Aydınlatıcı Retinol Serum 30ml Tavsiye Edilen Yer Neresi ?

Zeliha

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
609
0
0
Cilt Yaşlanması Karşıtı Aydınlatıcı Retinol Serum 30ml Bu Ürünü Almalı Mı?
Cilt Yaşlanması Karşıtı Aydınlatıcı Retinol Serum 30ml Güncel Satış Fiyatı 306.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Cilt Yaşlanması Karşıtı Aydınlatıcı Retinol Serum 30ml Memnuniyet Oranı Nedir?

Cilt Yaşlanması Karşıtı Aydınlatıcı Retinol Serum 30ml Hakkında yaklaşık 6099 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Cilt Yaşlanması Karşıtı Aydınlatıcı Retinol Serum 30ml Ürün Hakkında Bilgi

Licape Aydınlatıcı Retinol Serum
Gözenekleri sıkılaştırmaya, cilt tonunu aydınlatıp eşitlemeye, koyu lekelerin giderilmesine yardımcı olur. >
Aynı zamanda antioksidan işlevi de görür. >
Retinol Serum cildi nemlendirir, aydınlatır ve cilt tonunu düzenlemeye yardımcı olur.>_x000D_
Licape Retinol Serum Ailesi
Licape retinol serum ailesi 3 farklı serumdan oluşmaktadır.>Retinol serum, 1. seviye kullanım için.
Retinol (%0,5) serum, 2. seviye kullanım için. >
Retinol (%1) serum. 3. seviye kullanım için.>
Kişiden kişiye değişen cilt durumuna göre değişmekle birlikte ortalama 1-2 aylık bir kullanım sonucu bir üst seviye retinole geçiş yapılması tavsiye edilir.>_x000D_
Retinol Nedir?
Retinol, A vitamininden üretilen ve cilt bakım bileşeni olarak kullanılan bir retinoid türüdür. Serbest radikalleri nötralize etmeye yardımcı olan retinol, hücreleri yenileme özelliği ile yaşlanma karşıtı etki gösterir, kolajen üretimini arttır ve cilde daha parlak bir görünüm kazandırır. Sivilcelerin iyileşmesine katkı sağlar, cildi nemlendirir, pigmentasyonu azaltır ve gözenekleri temizleyerek cilde daha canlı görünüm kazandırmaya yardım eder.>_x000D_
Özellikleri Nedir?
Retinol hücre yenilenmesini teşvik ederek yaşlanma karşıtı etki gösterir.>
Akne ve sivilce oluşumunun engellemesine yardımcı olur.>
Cilt tonunu dengeler.>
Gözeneklerin küçülmesini sağlar.>
Kolajen üretimini destekler. >
Ciltteki İnce çizgi ve kırışıklıkların giderilmesine yardım eder.>_x000D_
Nasıl Kullanılır?
Cildinizi temizledikten sonra 4-5 damla serumu yüzünüze masaj yaparak uygulayınız. >
Cilt tarafından emilene kadar bekleyiniz. >
Cilt bakımı rutininizin bir parçası olarak sadece akşamları kullanınız. >_x000D_
Uyarılar!
İlk olarak 2-3 günde bir kullanıp cildin alerjik reaksiyon göstermediğini kontrol edin. >
Gündüz kullanımında mutlaka güneş kremi kullanınız. >
Retinol kullandığınız gecelerde cildinize asitlli ürün veya peelinglerin kullanılması önerilmemektedir, aksi takdirde cildinizi tahriş etme veya yakma riskiyle karşı karşıya kalırsınız. >
Göz altına sürülmemesine dikkat ediniz.>_x000D_

Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.>
Son kullanım tarihi ve parti numarası ambalajın altındadır.>
Oda sıcaklığında kuru yerde saklayınız.>
Direkt güneş ışığına maruz bırakmayınız.>
Sadece harici kullanım içindir.>_x000D_
_x000D_
İçindekiler:Aqua, Propylene Glycol, Ethylhexyl Palmitate, Glycerin, Squalane, Panthenol Phenoxyethanol, Peg-100 Stearate, Glyceryl Stearate, Ceteareth-25, Cyclopentasiloxane, Retinyl Palmitate, Dimethicone, Helianthus Annuus Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Hyaluronate, Ethylhexylglycerin, Tetrasodium Edta, Dimethiconol, Mel Extract, Sorbitol, Sodium Hydroxide, Lecithin,Ceramide Np._x000D_

Cilt Yaşlanması Karşıtı Aydınlatıcı Retinol Serum 30ml Ürününün Satıcısı, Licape Cilt Yaşlanması Karşıtı Aydınlatıcı Retinol Serum 30ml ürününü 306.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Cilt Yaşlanması Karşıtı Aydınlatıcı Retinol Serum 30ml Yorumlar Ve Değerlendirmeler
306.0 Tl ye satışta olan Cilt Yaşlanması Karşıtı Aydınlatıcı Retinol Serum 30ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
6099 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: Paketmeleme güzell ipek önerisi ile aldım ilk kullanımda cildimde çok güzel bir parlaklık bıraktı beğendimm ipek ne önerirse gözüm kapalı alırım aşkoo❤😍
İsim: Aleyna ş.
Tarih: 10 Mart 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Licape

Yorum: Muhteşem bir ürün stok yaptım, gerçekten alın aldırın piyasadaki pahalı ürünlere bin basar, efsane cildimi parlattı lekeler gitti.
İsim: **** ****
Tarih: 01 Ekim 2023

Yorum: kızlar ben baya memnun kaldım markanın reklam müdürü gibi her yerde övmeye basladım ahskshs bu serumun ardından beyazlatıcı krem ve c vitamini serum da aldım çok iyi tekrar indirim yakalarsam hepsinden stok yapıcam
İsim: Rabia K.
Tarih: 19 Mart 2023

Yorum: Favorim de indirim de stokladığım vazgeçilmezim
İsim: N** Ş**
Tarih: 27 Mart 2024

Yorum: Düzenli olarak kullanıyorum cildim ışıl ışıl oldu vazgeçilmez ürünlerim arasında
İsim: M** H**
Tarih: 16 Mart 2023

Yorum: Çok iyi c vitaminiyle birlikte kullanıyorum memnun kaldım düzenli kullanımda fark gözle görülüyor
İsim: S** Ç**
Tarih: 13 Mayıs 2023

Yorum: indirimle girdikçe stokluyorum yüzümde baya değişim oldu gözeneklerim küçüldü
İsim: A** Ş**
Tarih: 09 Mart 2024

Yorum: indirimdeyken aldım çok uygun fiyata. tekrar indirimde stok yapacağım
İsim: hilal k.
Tarih: 07 Nisan 2023

Yorum: Kampanyadan Uygun'a aldım tam stok yapmalık
İsim: i** k**
Tarih: 04 Mart 2024

Yorum: ürünü ilk aldığımda çok tedirgindim. bu zamana kadar ne kullandiysam lekelerime bir faydası olmadı. Ta ki bu retinolü bulana kadar. gerçekten ne kadar övsem az. @1peklife sayesinde buldum. ve gerçekten ne önerirse gözü kapalı alıyorum. ona ne kadar teşekkür etsem az. önceden cildimde renk eşitsizliği gözenek ne desen vardı. ipek sayesinde kurtuldumDevamını Oku
Tarih: 04 Mayıs 2023
Satıcı: Happy Center

Yorum: ipeklife aşkım sayesinde bebek gibi bir cilde layık olacağız , hediyeler için teşekkür ederim ❤
İsim: SERIFE C.
Tarih: 23 Ocak 2023

Yorum: Licapenin en çok begendigim serumlarından.Bir siseyi tamamen bitirdim. Aksam yatmadan 4-5 damla sürüyorum sabaha cildim yumuşacık, aydınlanmış sekilde kalkıyorum. ayrica lekeleri de açtığını düşünüyorum bazi sivilce izlerimin tonu açıldı. Kesinlikle yenisini alırım.
İsim: Ş** T**
Tarih: 03 Aralık 2023
Satıcı: Happy Center

Yorum: İpeklife aşkosunun önerisiyle alıp stokladığım bir ürün mükemmel ötesi o önerdiyse gözü kapalı alınmalı zaten ♥♥♥♥
Tarih: Elite Üye
Beden: 29 Temmuz 2023

Yorum: İkincisi 1tl olan indirimden aldım, iyi ki almışım. Çok memnun kaldım. Çok faydasını gördüm. İndirimlerde stok yapacağım ürün..
İsim: G** Y**
Tarih: 30 Mayıs 2023

Yorum: Müthiş bir ürün stoklamayı düşünüyorum
İsim: E** v** Ö**
Tarih: 14 Mart 2023

Yorum: o kadar beğendim ki anlatamam stok yapıyorum mutlaka deneyin gerçekten faydasını görürsünüz
İsim: E** E**
Tarih: 04 Nisan 2024

Yorum: cildim pırıl pırıl 👌👌iyiki almışım dediğim urunlerden biri.indirim yakalayıp hemen bidaha alicam🥳🥳🥳
İsim: Serap E.
Tarih: 25 Ocak 2023

Yorum: Harika birşey tekrardan bekliyorum indirim geçen alamadım elif bebişim sayasinde tanıştım
Tarih: 24 Nisan 2023

Yorum: Sorunsuz sapasağlam elime ulaştı, hediyeniz için teşekkür ederim 🤩 @merimeyo tavsiyesiyle aldımmm kızlar tereddütsüz alın meri önerdiyseee
İsim: Rabiya E. P.
Tarih: 17 Ocak 2023

Yorum: Retinolde vazgeçilmezim. İndirimde stokladım.
İsim: N** B** B**
Tarih: 15 Ekim 2023

Yorum: Merimeyo önerisiyle aldım ve cilt bakım rutinimde önemli bir ürün şu anda. kesinlikle tavsiye ediyorum. Satıcıdan da çok memnun kaldım paketleme çok güzeldi ve çok hızlıydı…
İsim: B** Ş**
Tarih: 16 Mart 2023

Yorum: cildi güzel nemlendirip parlatıyor rutinime ekledim indirimde stokluyorum
İsim: d** m** b**
Tarih: 16 Haziran 2023

Yorum: Retinol e ilk başlayacağım için bu ürünü tercih ettim ikinci ürün 1 TL kampanyası da etkili oldu tabi 😁 c vitamin 1 TL ye geldi çok araştırdım memnun kalacağımı düşünüyorum deneyip göreceğiz
İsim: g** c**
Tarih: 15 Mayıs 2023

Yorum: 2.si 1₺ kampanyasından stok yaptım hemen. Gözenek problemim çözüldü, ince çizgiler açıldı. Cildimle aşk yaşıyorum o kadar şahane ki. Ben licapeden razıyım 🫶🏻
İsim: T** K**
Tarih: 13 Aralık 2023

Yorum: İndirimdeylen aldım @ipeklife önerisiyle cildimdeki etkisini çok sevdim
İsim: H** s**
Tarih: 16 Ekim 2023

Yorum: kargo hızlıydı.ikinci ürün 1 TL kampanyasından çok uyguna almış oldum. cildi ışıl ışıl gösteriyor.tavsiye ederim.
Tarih: 07 Nisan 2023

Yorum: Canım meri sayesinde bebek gibi oluyoruz vallahi, ürünler hemen kargolandı ve elime sapasağlam ulaştırıldı 10/10
İsim: Kübra B.
Tarih: 14 Ocak 2023

Yorum: ilk retinol deneyimimdi. Açıkçası pek bir beklentim yoktu. Başlangıçta haftada 2-3 gün kullandım. Cildim alıştıkça hergün kullanmaya başladım. Daha önceden cildim asitlere alışkındı. Yüzümde sürekli tekrarlayan sivilce problemini neredeyse ortadan kaldırdı. Yıllardır kullanmadığım ürün kalmamıştı. Kullandıktan sonra anladım ki benim retinole ihtiyaDevamını Oku
İsim: F** A** S**
Tarih: 26 Ekim 2023

Yorum: indirimdeyken aldım stokladım çok memnunum
İsim: K** Ş**
Tarih: 23 Mayıs 2023
Satıcı: Rammar

Yorum: Ürünü sipariş ettim tavsiye üzerine licape ürünlerini kullanıyorum c vitamini tonik makyaj temizleme yağı dahil kullandıklarım licape gerçekten çok memnun kaldım kış bakım ürünü olarak retinol sipariş ettim hediye olarak bir adet daha koymuşlar çok teşekkür ederim😊❤
İsim: Döndü T.
Tarih: 12 Temmuz 2023

Cilt Yaşlanması Karşıtı Aydınlatıcı Retinol Serum 30ml Merak Edilenler

Soru: Nasıl kullanılır ?
Cevap: Merhaba efendim haftada 3,4 kez akşamları kullanabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

Soru: 20 yaşındayım akne problemim var komedon falan bu ürün iyi gelir mi
Cevap: Merhaba efendim Azelaic acid serumumuzu, sarı toniğimizi tavsiye ederiz

Soru: Sürdükten sonra gece yıkanmalı mı yoksa durmasında bi sakınca olur mu?
Cevap: Merhaba efendim yikamiyoruz

Soru: Retinol oranı nedir
Cevap: Merhaba efendim 0,03 . Sağlıklı günler dileriz

Soru: retinol oranı nedir
Cevap: Merhablar 0,03

Soru: retinol oranı nedir ?
Cevap: Merhaba efendim 0,03 . Sağlıklı günler dileriz

Soru: Merhaba içeriğindeki terminoloji oranı nedir acaba
Cevap: Merhabalar, INGREDIENTS / İÇİNDEKİLER: Aqua, Niacinamide, Polyglycerin-6, Pentylene Glycol, Azelaic Acid, Phenoxyethanol, Hydroxyethylcellulose, Panthenol, Allantoin, Lactic Acid, Zinc Pca, Glycine, Glycerin, Melaleuca Alternifolia Leaf Extract, Propylene Glycol, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Ethylhexylglycerin, Tetrasodium Edta, Sodium Hydroxide, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid. Retinel oranı 0,03 tür bilginize

Soru: %10 AHA %2 BHA KULLANIYORUM, RETİNOLE GEÇMEK İSTİYORUM. İKİNCİ AŞAMA OLAN %0.5 RETİNOL İLE Mİ BAŞLAMALIYIM, YOKSA BU ÜRÜNLE Mİ? BU ÜRÜNÜN RETİNOL ORANI NEDİR
Cevap: Merhaba efendim bu urunumuzle başlatabilirsiniz.

Soru: hangi kargo olduğun bilmiyorum ki
Cevap: Merhaba efendim Trendyol müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz

Soru: merhabalar yazin kullanilir mi?
Cevap: Merhaba efendim haftada 3,4 kez akşamları kullanabilirsiniz

Soru: gözaltına sürülüyor mu Birde ilk dedskullanacagim haftada kaç gün sürülecek
Cevap: Merhaba efendim haftada 3,4 kez akşamları kullanabilirsiniz sağlıklı günler

Soru: Merhabalar retinolu mavi tonikten sonra kullanılabilirmiyim ve leke kremini ve cilt beyazlatıcıyı öncesinde kullanılabilirmiyim
Cevap: Merhaba efendim tonigi kullanabilirsiniz. Leke kremimizi aynı akşam kullanmayınız. Sağlıklı günler dileriz

Soru: Merhaba akne,siyah nokta ve kapalı komedon için kullanıma uygun mudur ? Ve kullanımı nasıl olmalı uygun ise
Cevap: Merhaba efendim jelimiz,sarı toniğimiz, gece maskemizi tavsiye ederiz. Sağlıklı günler dileriz

Soru: C vitamini ile birlikte kullanılır mı
Cevap: Merhabalar efendim kullanılabilir

Soru: Merhaba Estée lauderın night repair setini kullanıyorum ama gözenek için sizin mavi tonik ve retinolu de rutinime eklemek istiyorum. Retinol ve night repair gece kullanılıyor hepsi cildime ağır gelir mi? İlk kez retinol kullanacağım. Sivilce veya akne problemim yok. Rutinimi nasıl yapabilirim yardımcı olabilir misiniz?
Cevap: Merhaba efendim diğer ürünleri bilmemekteyiz. Mavi tonigimiz asitsiz dır her ürünle kullanabilirsiniz. Retinol haftada 3,4 kez akşamları kullanıyoruz asitli ürünlerle kullanmayınız açıklamasında yazmaktadır.

Soru: kaç yaş için uygun
Cevap: Merhaba efendim 18 yaş ve üzeri Kullanıma uygundur

Soru: merhaba ürün açıldıktan sonra ne kadar süre kullanılabilir
Cevap: Merhaba efendim 1 sene içinde tüketilmelidir

Soru: meraba bir buçuk yaşında bebeğim var emziriyorm retinol kullanabilir miyim
Cevap: Merhaba efendim doktorunuza danisabilirsiniz

Soru: hamile iken kullanılirmi
Cevap: Merhaba efendim kullanabilirsiniz sağlıklı günler

Soru: mrb retinolle birlikte aynı anda nemlendirici demi kullanmam gerekiyo,herkez yorumlarda öyle yazmış,retinolü sürüp arkasından nemlendirici sürmemmi gerekiyo,cildim çok kuru yapıya sahip
Cevap: Merhaba Evet efendim kullanabilirsiniz

Cilt Yaşlanması Karşıtı Aydınlatıcı Retinol Serum 30ml Detay Resimler

Cilt Yaşlanması Karşıtı Aydınlatıcı Retinol Serum 30ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü