Cilt Yenileyici Cilt Bariyerini Güçlendirmeye Yardımcı Vita-b Complex Serum (%10 Vita-b + Ha) Ürün Alınmaya Değer Mi ?

Muge

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
601
0
0
Cilt Yenileyici Cilt Bariyerini Güçlendirmeye Yardımcı Vita-b Complex Serum (%10 Vita-b + Ha) Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Cilt Yenileyici Cilt Bariyerini Güçlendirmeye Yardımcı Vita-b Complex Serum (%10 Vita-b + Ha) Güncel Satış Fiyatı 299.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Cilt Yenileyici Cilt Bariyerini Güçlendirmeye Yardımcı Vita-b Complex Serum (%10 Vita-b + Ha) Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Cilt Yenileyici Cilt Bariyerini Güçlendirmeye Yardımcı Vita-b Complex Serum (%10 Vita-b + Ha) Hakkında yaklaşık 3465 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Cilt Yenileyici Cilt Bariyerini Güçlendirmeye Yardımcı Vita-b Complex Serum (%10 Vita-b + Ha) Ürün Tanıtımı

Cilt Yenileyici Cilt Bariyerini Güçlendirmeye Yardımcı Vita-b Complex Serum (%10 Vita-b + Ha) Ürününün Satıcısı, SkinMaster Cilt Yenileyici Cilt Bariyerini Güçlendirmeye Yardımcı Vita-b Complex Serum (%10 Vita-b + Ha) ürününü 299.9 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Cilt Yenileyici Cilt Bariyerini Güçlendirmeye Yardımcı Vita-b Complex Serum (%10 Vita-b + Ha) Hakkında Yapılan Yorumlar
299.9 Tl ye satışta olan Cilt Yenileyici Cilt Bariyerini Güçlendirmeye Yardımcı Vita-b Complex Serum (%10 Vita-b + Ha) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
3465 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: 5 urunluk bi alisveris yaptim ve tek begendigim etkisini gordugum urun bu. genellikle aksam rutinimde kullanıyorum ve uyandigimda yuzum pasparlak ve cok dolgun oluyor cidden bayildigim ve bittikce alcagim indirimde stoklayacagim bir urun %100 oneririm
İsim: E** M**
Tarih: 06 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: SkinMaster

Yorum: Cildim cok hassas oldugu icin alirken tereddut etmistim ama korkacagim birsey olmadi 2 haftadir sabah aksam temiz cildime uyguluyorum. Cilde nem veriyo ve dolgun gosteriyo tavsiye ederim
İsim: **** ****
Tarih: 06 Nisan 2023

Yorum: Harika ve aşk yaşadığım bir ürün. Cilt bariyerimi çok bozmuştum. Ve aynı anda birçok ürün uygulamama rağmen bu üründeki farkı çok fazla fark ettim. Kesinlikle stoklayacağım ürünlerde en başta. Niacinamide serumla kombinlemek favorim. Böyle kullandığımda sabah çok dolgun bir ciltle uyanıyorum.
İsim: c** s**
Tarih: 04 Nisan 2023

Yorum: Kaz ayaklarım için aldım düzenli kullanmaya başladım faydasını görceğimi düşünüyorum çünkü sürdüğüm anda cildimin sıkılaştığını hissediyorum satıcının iletişiminden çok memnun kaldım ayrıca kargolama çok hızlı oldu teşekkürler
Tarih: 28 Temmuz 2022

Yorum: çook güzel yüzüm daha canlı ve yumuşak artı nemli bir gün b vit. bir gün ginseng sürüyorum ve lekelerim azalmaya başladı aknem çok çıkmıyor cildimin daha güçlü olduğunu hissediyorum pişman olmayacağınız bir ürün ve markaya çook güveniyorum artık
İsim: R** G**
Tarih: 21 Haziran 2023

Yorum: Bu ürünü Yağmur Vardar sayesinde keşfettim ve bayıldım. Cildimi asitlerle yormamama rağmen böyle destekleyici bir vitamin ürünü kullanmak istiyordum. Haftanın birkaç günü düzenli bir şekilde kullandım ve kullandığım günlerdeki verdiği doygunluk hissi oldukça tatmin ediciydi :) Bir daha kesinlikle alırım.
İsim: g** a**
Tarih: 03 Mayıs 2023

Yorum: İndirimde stokladım. Ciltte bıraktığı dokuya bayıldım çok güzel bir aydınlık ve yatışma sağlıyor
İsim: b** y**
Tarih: 26 Nisan 2023

Yorum: kampanya dahilinde almıştım stok yapacağım ❣
İsim: r** a** r**
Tarih: 12 Nisan 2023

Yorum: C vitamin serumu ile birlikte kullanıyorum. Etkisi mükemmel. Cildim yumuşacık ve pürüzsüz. Çok beğendim. İyiki almışım.
İsim: H** B**
Tarih: 05 Aralık 2022

Yorum: ig:marskackinlari zeynoşumdan gördüm. Sayesinde indirimden aldım. Ginseng serumu da ondan görmüştüm. İkinci şişemi kullanıyorum. Akne tedavisi kaynaklı kuruyan, kaşınan cildimi rahatlattı. Tekrar alırım
İsim: E** B**
Tarih: Elite Üye
Beden: 04 Ocak 2023

Yorum: Bu ürünle artık sorunlu ciltlere son…asırı memnun kaldıgım bir ürün oldu cilt bariyeni ve cildin elastik yapısını güclendiren bir ürün şiddetle tavsiye ediyorum kapılsın kızlarım🥳🫶💃
İsim: B** B**
Tarih: 05 Aralık 2022

Yorum: Cildim daha nemli ve daha canlı.Cok iyi geldi.Duzenli kullanıyorum ve memnunum
İsim: H** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 08 Aralık 2022

Yorum: aşırı güzel. bu tur serumlardan korkardim sivilce yapar diye ama yumusacik yapti cildimi ve rahatlatiyor. indirimde stok yaptim
Tarih: 05 Ekim 2022

Yorum: Stokladığım bi serum cildim çok hassas benim cildime çok iyi geliyor
İsim: B** Ö**
Tarih: 14 Ekim 2023

Yorum: cildim kullandıkça daha sıkı bir hale geliyor. cildim parladi. etkisini görüyorum.
Tarih: 29 Kasım 2022

Yorum: çok güzel bi serum stok yapılır
Tarih: 16 Haziran 2023

Yorum: ürünü ikinciye alıyorum. hafif bir yapısı var ve günlük kullanıma uygun. çabucak emiliyor. asitlerle cildimi bozunca almıştım, ilk iki hafta aralıksız sabah akşam kullandım. cildim bayağı kendine geldi sonra haftada 3 güne indirdim kullanımını. ilk ürünü alalı 3 ay olmuştur ve o yeni bitti. bence oldukça iyi bir süre bu. 1 liralık indirimleri olduğDevamını Oku
İsim: A** A**
Tarih: 21 Şubat 2023

Yorum: paketlemesi o kadar iyi ki dökülmesinin ihtimali dahi yok ayrıca her zaman ertesi gün kargoya veriyorlar ve kargo süreci çok kısa oluyor. skinmasterın aha bha toniklerini kullanıyorum onlardan memnun olduğum için serumlarını da denemek istedim memnun kalacağıma eminim
İsim: N** Y**
Tarih: 24 Şubat 2023

Yorum: Sürekli stokladığım bir serum
İsim: S** O**
Tarih: 13 Nisan 2023

Yorum: Cok seviyorum keske stok yapsayim
İsim: B** E**
Tarih: 24 Eylül 2023

Yorum: sürekli stokladığım bir serum, can kurtaranım
İsim: A** T**
Tarih: 15 Ocak 2023

Yorum: uzun zamandır kullanıyorum çok memnunum. indirim varken 2 tane daha stokladım
İsim: S** Ş**
Tarih: 13 Eylül 2023

Yorum: Cildimdeki kızarıklığı aldı nemlendirdi çok güzel bebek gibi oluyo cildim çok sevdim bu serumu
İsim: P** C**
Tarih: 22 Kasım 2022

Yorum: Muhteşem bir şey öneriyorum bunu gece yatarken sürüp yatıyorum cildim yumuşacık ☺🤌🏻
İsim: Ahmet Ö.
Tarih: 03 Ekim 2022

Yorum: Harika bir ürün. Bir şişe bitti ve stok amacıyla iki şişe daha satın aldım. Ürünü akşam sürüp sabah kalktığımda cildim yumuşacık oluyor ve dolgun görünüyor. Ayrıca sivilce, komedon gibi olumsuz bir etkisi de olmadı
İsim: B** Ö**
Tarih: 16 Mayıs 2023

Yorum: Ürünü 1peklife sayesinde tanıdım daha yeni aldım. Bu serum ile beraber bir kaç serum daha aldım. Uzun vadeli sürede düzenli kullanımda güzel sonuçlar alıcağımı düşünüyorum. 1peklife şaşırtmıyor bebeğim gene mükemmel.
İsim: Z** B**
Tarih: 15 Mayıs 2023

Yorum: kardeşimin yüzünde çok fazla gözenek vardı cildi çok kuruydu bu ürünü denedik her gün düzenli bir şekilde kullanıyor gözeneklerinde azalma oldu cildi çok daha yumuşak ve canlı çok beğendi herkese tavsiye ederiz
İsim: h** S**
Tarih: 26 Kasım 2022

Yorum: güzel bi marka ürünü bitirdim bence cilt bariyerini güçlendiriyo
İsim: Z** U**
Tarih: 08 Nisan 2023

Yorum: bu seruma bayıldım stok yapılır kesinlikle asit içerikli ürünlere başladım yatistirmasi için bu serumu ve celenta kremi aldım destek olsun die harika bir kombin oldu gönül rahatligiyla kullanabilirsiniz
İsim: M** s**
Tarih: 15 Mart 2023

Yorum: Bir aydır kullanıyorum haftada iki bazen üç kez akşamları uyguluyorum. Sabah cildim bebek gibi oluyor Yağmur (Vardar) Kraliçemin önerisi ile almıştım. Bayıldımmm!
İsim: s** k**
Tarih: 16 Ocak 2023

Cilt Yenileyici Cilt Bariyerini Güçlendirmeye Yardımcı Vita-b Complex Serum (%10 Vita-b + Ha) Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: azelaik asit serumla beraber aynı rutinde kullanılabilir mi
Cevap: Merhaba, 10 dakika arayla kullanabilirsiniz.

Soru: sadece aksamlari kullansam olur mu ve azelaik asitle birlikte kullanilir mi
Cevap: Merhaba, Olur tabii ki efendim, Azelaik asit ile birlikte kullanıma da uygundur.

Soru: Arbutin içeren serumunuz var mı varsa hangisi yardımcı olurmusunuz
Cevap: Merhaba, Sarı etiketli anti dark spot serum arbutin içeriklidir.

Soru: Bu ürünü kullanmadan önce sizin markanıza ait hyalüronik asit serumu kullanabilirmiyim yardımcı olursanız sevinirim
Cevap: Merhaba, Önce bu ürünü ardından HA serumu kullanmanızı tavsiye ederiz. İyi günler dileriz

Soru: Sivilceli ve yağlı bi cildim var yinede kullanılır mı
Cevap: Merhaba, Evet kullanabilirsiniz. İyi akşamlar

Soru: Merhaba bunun uzerine peptik krem uygulayabilir miyim
Cevap: Merhaba, Uygulayabilirsiniz.

Soru: sürdükten sonra nemlendirici krem mi sürmeliyim, sürmesem problem olur mu
Cevap: Merhaba,dilerseniz kullanabilirsiniz.

Soru: merhaba buradaki açıklama kısmında sabah akşam uygulama yapılır yazdığı için bende sabah b vit complex akşam da ginseng serumu kullanmak istemiştim fakat şimdi elime geçen kutuda b vit üzerinde gece rutinde kullanın yazıyor. b vit sabah kullanıma uygun değil mi
Cevap: Merhaba, Uygundur efendim, sabah akşam kullanabilirsiniz.

Soru: Gece rutininde retinol sonrası kullanılabilir mi acaba
Cevap: Merhaba, Kullanabilirsiniz.

Soru: merhaba, bu ürününüz c vitamini serumunuz ile birlikte kullanılır mı
Cevap: Merhaba, 10 dakika arayla kullanabilirsiniz. İyi günler dileriz

Soru: Merhaba bu serumu sabahları makyajdan önce kullansam bi sorun olur mu

Soru: merhaba b vitamini serum ile ginseng serum birlikte kullanılır mı
Cevap: Merhaba, Evet kullanabilirsiniz. İyi akşamlar

Soru: Merhaba, akşamları cildi iyice temizledikten sonra ginseng serumla beraber kullanılır mı? sonrasında nasıl bir cilt kremi önerirsiniz?
Cevap: Merhaba, 10 dakika arayla ginseng serum ile bilrikte kullanabilirsiniz.

Soru: merhaba leke açıcı serumunuzla beraber kullanım sağlayabilir miyim acaba
Cevap: Merhaba, 10 dakika arayla kullanabilirsiniz. İyi akşamlar

Soru: Merhabalar sepetime b vit complex ve hyalüronik asit arıyorum genel toplam 98,64 olması gerekirken 101,64 sebebini öğrenebilirmiyim
Cevap: Merhaba, Sistemsel bir sorun olduğunu düşünüyorsanız trensyol canlı deatek ile iletişimi geçmenizi rica ederiz. İyi günler dileriz

Soru: yaz aylarında kullanılır mı

Soru: merhabalar sizin ginseng serumu sabah ve resrevatrol serumu akşam kullanıyorum bu serumu alsam kullanımı nasıl olmalı 47 yaşındayım her akşam resrevatrolden önce kullansam olurmu
Cevap: Merhaba, Kullanabilrsiniz efendim.

Soru: 16 yaşındayım kullanıma uygun mudur,ilk olarak serumu mu sürmem gerekir yoksa nemlendirici mi?
Cevap: Merhaba, Kullanabilirsiniz. Önce b vit serum ardından nemlendirici serum olarak kullanabilirsiniz

Soru: yüzde kaç niacinamide oranı
Cevap: Merhaba, Toplam B vitamini oranı %10 şeklindedir. İyi günler dileriz.

Soru: her gun kullanilir mi sabah aksam kullanilir mi
Cevap: Merhaba, Evet efendim, sabah akşam kullnıma uygundur. İyi akşamlar dileriz

Cilt Yenileyici Cilt Bariyerini Güçlendirmeye Yardımcı Vita-b Complex Serum (%10 Vita-b + Ha) Görsel Galerisi

Cilt Yenileyici Cilt Bariyerini Güçlendirmeye Yardımcı Vita-b Complex Serum (%10 Vita-b + Ha) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü