Circadia Wp - Su Geçirmez Kadın Yürüyüş Ayakkabısı - Siyah Satın Alır Mısınız ?

Perihan

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
522
0
0
Circadia Wp - Su Geçirmez Kadın Yürüyüş Ayakkabısı - Siyah Tavsiye Eder Misiniz?
Circadia Wp - Su Geçirmez Kadın Yürüyüş Ayakkabısı - Siyah Güncel Fiyatı 3849.3 Tl'den Satılmaktadır.

Circadia Wp - Su Geçirmez Kadın Yürüyüş Ayakkabısı - Siyah Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Circadia Wp - Su Geçirmez Kadın Yürüyüş Ayakkabısı - Siyah Hakkında yaklaşık 14 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Circadia Wp - Su Geçirmez Kadın Yürüyüş Ayakkabısı - Siyah Ürün Tanıtımı

Circadia Wp - Su Geçirmez Kadın Yürüyüş Ayakkabısı - Siyah Ürününün Satıcısı, Keen Circadia Wp - Su Geçirmez Kadın Yürüyüş Ayakkabısı - Siyah ürününü 3849.3 Tl'den Satılmaktadır.

Circadia Wp - Su Geçirmez Kadın Yürüyüş Ayakkabısı - Siyah En Son Yapılan Yorumlar
3849.3 Tl ye satışta olan Circadia Wp - Su Geçirmez Kadın Yürüyüş Ayakkabısı - Siyah Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
14 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Ayak numaranızdan bir numara küçük alın
İsim: Z** K**
Tarih: 18 Mart 2024
Beden: Beden:36
Satıcı: KEEN FOOTWEAR TÜRKİYE

Yorum: ayakkabi cok guzel ve cok kaliteli ama baya büyük gwldi ayak numaramı aldığım halde
İsim: F** Ç**
Tarih: 04 Şubat 2023
Beden: Beden:38,5

Yorum: o kadar rahat ve kullanışlı ki iyi almisim
İsim: S** D**
Tarih: 29 Şubat 2024
Beden: Beden:37

Yorum: çooook beğendim keen kalitesi zaten tartışılmaz
İsim: M** K**
Tarih: 16 Ağustos 2024

Yorum: kışla k spor ayakkabim eskimisti iki üç kere sipariş verdim hep yazlık geldi. ben de bu ayakkabıyı gördüm ilk defa kullanicam kış icin ayakkabim hazır yani 😜
İsim: S** C**
Tarih: 01 Haziran 2024
Beden: Beden:37

Yorum: severek kullanıyorum çok rahat
İsim: A** T**
Tarih: 27 Nisan 2024
Beden: Beden:38

Yorum: ilk izlenimler istediğimiz gibi,su geçirmezlik ve rahatlığı kışın kullanınca belli olacak
İsim: S** C**
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: Keen neden bu kadar güzelsin😍
İsim: F** C**
Tarih: 07 Temmuz 2023
Beden: Bilgi Yok

Circadia Wp - Su Geçirmez Kadın Yürüyüş Ayakkabısı - Siyah Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: İç tabanı foam mudur? Yumuşak iç taban mıdır?
Cevap: Değerli Keen müşterimiz, ürünümüzdeki LuftCore teknolojisi, gelişmiş orta taban yastıklaması için hafif, hava enjeksiyonlu bir çekirdeği yüksek yoğunluklu köpük tabanın içine yerleştirir. Bu sayede iç taban yumuşak olur ve gün boyu rahat edersiniz. Keyifli alışverişler dileriz. :)

Soru: patika parkur ve kaygan zeminde kullanima uygunmu?
Cevap: Merhaba uygundur kullanabilirsiniz.

Soru: Merhaba, kaymaz taban özelliği var mı acaba?
Cevap: Değerli Keen müşterimiz, ürünümüz günlük outdoor aktiviteleri için uygundur fakat tırmanış için önermiyoruz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: skechers ta tam 40 numara kullanıyorum kalıplar büyük diye yorum yapılmış kaç numara tercih etmeliyim
Cevap: Değerli Keen müşterimiz, ayağınızın topuktan baş parmak ucuna kadar ölçüp cinsiyet bilgisiyle birlikte bize dönüş yaparsanız doğru bedeni seçme konusunda size daha iyi yardımcı olarbiliriz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Yazında kullanılabilen bi ürün mü acaba şehir içinde
Cevap: Merhaba mevsimlik kullanım ve kış için kullanım önerilir.

Soru: Merhaba trekkıngte bu mevsimde zorlu kayalık parkurlarda mutlaka bilekli mi almak gerekir
Cevap: Merhaba, uygun bir üründür. Su geçirmez olarak kullanıma uygundur

Soru: Merhabalar 37 numara stoğa ne zaman girer acaba?
Cevap: Merhabalar stoklarımız güncellendiğinde otomatik olarak yansımaktadır.Sizde güncellemenin olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Markamıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

Soru: Merhabalar benim ayak numaram 39 -40 24,5 cm kaç numara almalıyım. Kalıbı nasıl?
Cevap: Merhaba, Ayak numaranıza göre ölçülendirmeyi ürünlerin son fotoğrafında yer alan beden tablosundan detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Soru: karda kayma yaparmı kış şartlarında şehirde kullanıma uygunmudur
Cevap: Merhabalar ürünümüz hem kış hem mevsim şartlarına uygundur.

Circadia Wp - Su Geçirmez Kadın Yürüyüş Ayakkabısı - Siyah Ürüne Ait Fotoğraflar

Circadia Wp - Su Geçirmez Kadın Yürüyüş Ayakkabısı - Siyah En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü