Ckj35700003 Bileklik Seti Bu Ürünü Almalı Mı ?

Burcu

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
505
0
0
Ckj35700003 Bileklik Seti Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Ckj35700003 Bileklik Seti Şu Anki Satış Fiyatı 2250.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Ckj35700003 Bileklik Seti Kullanıcılar Memnun Mu?

Ckj35700003 Bileklik Seti Hakkında yaklaşık 1428 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

Ckj35700003 Bileklik Seti Teknik Bilgiler

Ckj35700003 Bileklik Seti Ürününün Satıcısı, Calvin Klein Ckj35700003 Bileklik Seti ürününü 2250.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Ckj35700003 Bileklik Seti Kullanıcı Geri Dönüşleri
2250.0 Tl ye satışta olan Ckj35700003 Bileklik Seti Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1428 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: Çok kaliteli geldi ambalajla tüm zincirler paketlenmişti sevgilim bayıldı teşekkürler saat ve saat
İsim: M** Ö**
Tarih: 01 Mayıs 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: SAATVESAAT

Yorum: Dünyanın en güzel bilekliği aşırı şık duruyor ve hayatıma da aşırı yakıştı o da çok beğendi hiç düşünülmeden alınması gereken tek ürün allahım aşırı güzel mükemmell💖
İsim: Zehra T.
Tarih: 26 Kasım 2023

Yorum: Çok güzel ben 2 tane aldım hem sevgilime hem kardeşime . Gayet kaliteli ve sağlam geldi fakat 3 bin küsür olmuş ben favorilerime eklediğimde de öyleydi anlık 1698 e düştü hemen aldım sizde bekleyin kısa süreli fiyatı düşürüp tekrar yükseliyor düştüğü gibi alırsınız fazladan para vermeyin kızlarr💗💗💗
İsim: C** A**
Tarih: 19 Temmuz 2024

Yorum: kocama aldım kendisi dünyalar yakışıklısı olduğu için en çok ona yakıştı. maşallah benim aşkım sevgilime. KOCAM ENERCİİİİİ🧿🧿
İsim: Doğa B.
Tarih: 02 Şubat 2024

Yorum: Kesinlikle erkek arkadaşınıza alınması gereken bir ürün gerçekten ben bile bayıldım 😻 1600 Tl aldım Şuan 3100 olmuş pahalı ama müthiş bir hediye
İsim: E** C** D**
Tarih: 13 Temmuz 2024

Yorum: Hızlı teslimatınız için çok teşekkür ederim ürün çok güzel paketlenmişti beğendimm
İsim: **** ****
Tarih: 30 Ağustos 2024

Yorum: Kocama hediye aldım süper🔥❤ Kocama çok yakıştı canım kocam
İsim: F** Y**
Tarih: 21 Mart 2024

Yorum: Gayet şık ve kaliteli duruyor sevgilim için aldım çok beğendi ürün unisex ben takınca da oldu,sadece yazı olan kısmı daha büyük olsaydı keşke pek görünmüyor,paketleme iyiydi ama daha kaliteli bir kutu olabilirdi.
İsim: E** n** Ö**
Tarih: 20 Ocak 2024

Yorum: Erkek arkadaşıma doğum günü hediyesi aldım çokkk güzel paketlenmişti çok beğendimm teşekkürler🙏🏻
İsim: E** K**
Tarih: 31 Ağustos 2024

Yorum: erkek arkadaşıma hediye olarak almıştım çok kaliteli sağlam paketli bir şekilde geldi
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: Bayıldım çok şık
İsim: Ş** U**
Tarih: 29 Ocak 2024

Yorum: Erkek arkadaşıma aldım çok güzel paketlemesi de gayet özenliydi. Erkek arkadaşıma da çok yakışacağına eminim
İsim: Sena G.
Tarih: 04 Ağustos 2023

Yorum: Sevgilime aldımm çok yakıştı zaten elleri çok güzel ne alsam yakışır ❣
İsim: B** Y**
Tarih: 31 Mart 2023

Yorum: 1400 lirayken almıştım sevgilime doğum günü hediyesi alin kizlarrrr çok hos duruyo hic cikartmiyo
İsim: f** A**
Tarih: 27 Ekim 2023

Yorum: böyle bi şey olamaz mükemmel bir bileklik aşırı kibar ve çekici kocama aldım mükemmel oldu kocamın mükemmelliğinden de olabilir alın aldırın yorumsuzzzzz
Tarih: 04 Şubat 2024

Yorum: bayildim esim icin aldim kocamda kocam
İsim: L** K**
Tarih: 07 Eylül 2024

Yorum: Mükemmel oldu . Hediye aldım erkek arkadaşıma çok zarif ve paketleme şahane her ince ayrıntısına kadar düşünülmüş
İsim: Çiğdem Y.
Tarih: 15 Kasım 2023

Yorum: erkek arkadaşıma doğum günü hediyesi aldım çok güzel paketlemeside çok sağlamdı beğendim ben indirimdeyken aldım sizde indirimi yakalayıp alın bence
Tarih: 25 Haziran 2024

Yorum: kargo cok hizliydi urunler de cok şık bayildik
İsim: z** d**
Tarih: 25 Kasım 2023

Yorum: sevgilime hediye aldım çok beğendi çok şık kesinlikle
İsim: D** P**
Tarih: 07 Eylül 2024

Yorum: Eşime babalar günü hediyesi olarak almıştım Kendisi çok beğendi Kesinlikle tavsiye ederim alın aldırın
İsim: D** P** Ö**
Tarih: 23 Haziran 2024

Yorum: sevgilime almıstım dogum gunu için efsaneeee
İsim: G** K**
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: Sevgilime aldım asıru kaliteli ve çok bepenfi kocamı çok seviyorum canimmn kocammm bu yorumu okuyanlar lütfen bize dua edin evlenelim🙏🏻
İsim: M** Y**
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: Arkadaşıma aldım çok beğendi güzel ürün tavsiye ederim hediye için de iyi bi alternatif bence öneririm fiyatı da çok uygun koşun kapın hemen
Tarih: 18 Mayıs 2024

Yorum: erkek arkadaşıma aldım, çok güzel çok zarif
İsim: E** E**
Tarih: 22 Temmuz 2024

Yorum: inanilmaz ozensiz paketleme. Saat&saat'e yakistiramadim. hediye olarak almistim, bir daha saat&saat'i tercih edecegimi dusunmuyorum. Biraz daha ozen ve saygi bekliyorum musteri olarak.
İsim: E** Ç**
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: Gayet güzel ve şık gözüküyor. Erkek arkadaşıma hediye aldım ona çok yakıştı
İsim: K** G**
Tarih: 13 Temmuz 2024

Yorum: Sevgilime çok yakısacak onu çok seviyorum :)
İsim: G** K**
Tarih: 25 Kasım 2023

Yorum: Yegenime mezuniyet hediyesi olarak aldım çok beğendi
İsim: G** Y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 25 Haziran 2024

Yorum: Erkek arkadaşıma aldım. Çok tarz duruyor zaten viral oldu çok güzel bir hediye.
İsim: B** A**
Tarih: 10 Şubat 2024

Ckj35700003 Bileklik Seti Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: Merhaba , hediye alacağım. Rica etsem kendi kutusuna ve hediye paketine koyar mısınız
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Takılarımız kese veya kutuları ile gönderilmektedir. Bilginize sunarız. Saygılarımızla,

Soru: 🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺 üzgünün
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Size nasıl yardımcı olabiliriz. Saygılarımızla.

Soru: üniseks mi
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Unisex modeldir. Bilgilerinize

Soru: kuyumcuya satmak istesek satabilir miyiz? kaça satılır.
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Ürün metaryeli çeliktir. Bilgilerinize

Soru: Garantısı varmı
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. 1 yıl garantilidir. Bilgilerinize

Soru: Duşta felan takabilir miyiz kararir mi?
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Ürünün kimyevi madde, ter, su gibi etkenlerden uzak tutulması önerilmektedir. Üretimden kaynaklanan herhangi bir sorunda ise 1 yıl garantisi bulunmaktadır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla

Soru: Üçlümü geliyor
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Set olarak gönderilmektedir. Bilgilerinize

Soru: nasıl gelicek saat ve saat poşeti gönderiyor musunuz
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Hediye paketi ve poşet gönderimimiz bulunmamaktadır. Bilgilerinize,

Soru: merhabalar kaç tane var kutunun içinde var bide kararma yaparmı
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.Ürün metaryeli çeliktir. Ürünün kimyevi madde, ter, su gibi etkenlerden uzak tutulması önerilmektedir. Herhangi üretimsel sorunda ise 1 yıl garantisi bulunmaktadır. Bilgilerinize. Saygılarımızla.

Soru: tekli satılıyor mu
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Set olarak satışa sunulmaktadır. Bilgilerinize

Soru: Merhaba,kutuyla gönderebilir misiniz?
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Takılarımız kese veya kutuları ile gönderilmektedir. Bilginize sunarız. Saygılarımızla,

Soru: Ürünler kaç cm
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. 17 cm+2,5 cm'dir. Bilgilerinize

Soru: Bilek çapı kaç cm olmalı
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.17 cm+2,5 cm 'dır. Bilgilerinize

Soru: Merhaba, ürünün materyali tam olarak nedir?
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Çelikten üretilmiştir. Bilgilerinizre.

Soru: Bilek ölçüsü yok mu
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Takı Ölçü: 17 cm+2,5 cm 'dir. Bilgilerinize

Soru: Merhaba, ürün kararma yapar mı? Suyla temas olduğunda sorun olur mu?
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.Ürünün el yüz yıkamasındaki su sıçramaları harici kullanılması tavsiye edilmemektedir. Bilgilerinize. Saygılarımızla.

Soru: Bedeni ya da ölçüsü var mı standart mı?
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.Takı Ölçüsü: 17 cm+2,5 cm'dir. Bilgilerinize

Soru: Kararma yapıyor mu belli zaman sonra
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.Ürün metaryeli çeliktir. Ürünün kimyevi madde, ter, su gibi etkenlerden uzak tutulması önerilmektedir. Herhangi üretimsel sorunda ise 1 yıl garantisi bulunmaktadır. Bilgilerinize. Saygılarımızla.

Soru: kararma yapar mı
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Ürünün kimyevi madde, ter, su gibi etkenlerden uzak tutulması önerilmektedir. Üretimden kaynaklanan herhangi bir sorunda ise 1 yıl garantisi bulunmaktadır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla

Soru: merhaba sayın işletme ürünün salı günü elimde olması gerekiyor biliyorum elinizden bir şey gelmeyebilir ama bu erkek arkadaşımın birlikte olduğumuz ilk doğum günü yetişirse çok minnettar olurum iyi çalışmalar 🥺
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Tahmini 2 iş günü içerisinde gönderilmektedir. Öncesi temin edilmesi durumunda daha erken de gönderilebilecektir. Bilginize sunarız. Saygılarımızla,

Ckj35700003 Bileklik Seti Ürün Resimleri

Ckj35700003 Bileklik Seti En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü