Classic Platform Glitter ClogW Kadın Sandalet 207241_6WY Alınmaya Değer Mi ?

Elmas

Aktif Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,086
0
35
Classic Platform Glitter ClogW Kadın Sandalet 207241_6WY Fiyatına Göre Alınır Mı?
Classic Platform Glitter ClogW Kadın Sandalet 207241_6WY Şimdiki Fiyatı Ile 2844.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Classic Platform Glitter ClogW Kadın Sandalet 207241_6WY Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Classic Platform Glitter ClogW Kadın Sandalet 207241_6WY Hakkında yaklaşık 7 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Classic Platform Glitter ClogW Kadın Sandalet 207241_6WY Ürünün Detayları

Crocs Classic Platform Glitter ClogW Kadın Sandalet 207241_6WY

Classic Platform Glitter ClogW Kadın Sandalet 207241_6WY Ürününün Satıcısı, Crocs Classic Platform Glitter ClogW Kadın Sandalet 207241_6WY ürününü 2844.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Classic Platform Glitter ClogW Kadın Sandalet 207241_6WY Kullananlar
2844.0 Tl ye satışta olan Classic Platform Glitter ClogW Kadın Sandalet 207241_6WY Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
7 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: Gelir gelmez giydim yok böyle bir güzellik rahatlık inanılmaz tabanı rahat bir terlik özellikle ayakta işi olanlar hiç düşünmeyin derim evet biraz pahalı ama değer
İsim: Zekiye E.
Tarih: 19 Temmuz 2024
Beden: Beden:37-38
Satıcı: carpien

Yorum: Saticinin ilgisinden dolayi ayrica cok memnun kaldim,cok şik ve guzel urun kizim cok begendi
İsim: **** ****
Tarih: Elite Üye
Beden: 11 Ağustos 2024
Satıcı: FASHION BRANDS

Yorum: Çok güzel bir terlik rengi harika
İsim: Merve K.
Tarih: 23 Temmuz 2024
Beden: Beden:38-39
Satıcı: carpien

Yorum: Sen nasıl güzelsin yaaa çok beğendim çok teşekkür ederim
İsim: m** s**
Tarih: Elite Üye
Beden: 01 Temmuz 2024
Satıcı: LVS MAĞAZACILIK

Yorum: Ürün harika ama numara sorunu yaşadığım için iade ettim.Tekrar alıcam.
İsim: E** K**
Tarih: 12 Temmuz 2024
Beden: Beden:37-38
Satıcı: KUZEYBRANDS

Yorum: Güzel ürün lakin 1 numara küçük gönderilmiş iade
İsim: Y** Y**
Tarih: 01 Ağustos 2024
Beden: Beden:7
Satıcı: Macera Cumhuriyeti

Yorum: orjinal mi değil mi belli değil.3bin tl verip kutusuz etiketsiz terlik almak çok tuhaf 👎🏻
İsim: m** n** t**
Tarih: 27 Ağustos 2024
Beden: Beden:36-37
Satıcı: KUZEYBRANDS

Classic Platform Glitter ClogW Kadın Sandalet 207241_6WY Akıllarda Kalan Sorular

Soru: merhaha hangi kargo acaba
Cevap: Merhaba Aras ve Trendyol express ile çalışıyoruz

Soru: Merhaba 37-38 numarası ne zaman güncellenir?
Cevap: Yeni ürün gelmez malesef

Soru: 35 numara gelir mi
Cevap: merhaba bu sezon artık gelmez efendim

Soru: 9 numara kaça denk geliyor
Cevap: Değerli müşterimiz sormuş olduğunuz üründe 9 numara 39-40 numaraya karşılık gelmektedir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba hangi kargo
Cevap: Bir Trendyol Express’le çalışıyoruz

Soru: stok ne zaman yenilenecek 🥹
Cevap: merhaba yakın zamanda yenilenmez efendim

Soru: merhaba normalde 38 giyiyorum kac almalıyım
Cevap: Merhaba, belirtmiş olduğunuz ölçülere göre 38-39 numara almanız tavsiye edilmektedir. Bilginize sunarız. Saygılarımızla

Soru: Hello, I received the sandals today. I liked them, but the glitters are kind of easily removed when I touch it with hands. Could you please tell , are they to wear during the water activities or will the be damaged in water?
Cevap: Dear customer, we recommend that you do not use the product in water. Some of the glitter may come off, this is normal. We wish you pleasant shopping.

Soru: 36,5 için ne almalıyım
Cevap: 36/37 numarayı tercih etmelisiniz

Soru: merhaba 37-38 topuğumda bitti. 38-39 da bol geldi. normal ayakkabıda 38 giyiyorum hangi bedeni almalıyım yardımcı olur musunuz lütfen?
Cevap: merhaba ara beden olabilirsiniz hangisi sizin için uygunsa onu kullanabilirsiniz

Soru: merhaba beden olarak 9 diyor kaç numara oluyor acaba
Cevap: 38-39 beden dir efendim

Soru: Merhaba 36/37 nosu yenileenirmi acaba
Cevap: satılmış efnedim

Soru: Ürün kaç cm topuk
Cevap: Merhaba ; Topuk boyu 6,5- 7cm dir.

Soru: Kaliplari nasıl peki normal dolgu topuksuz crocslarda 38 39 giyiyorum ama dolgulu olanların kalıbı küçük mü sanki 39 -40 mı almalıyım? Kararsızım normalde ayak numaram 39
Cevap: 38/39 uygun olur

Soru: Pardon 37 numara diye belirtmişsiniz ama 36-37 olarak belirtilen arasındaki fark nedir?
Cevap: aynısıdır 36-37 yazan secenek baska satıcıya aittir bize ait değildir.

Soru: Merhaba ürün 39 no mudur efendim
Cevap: merhaba 38-39 bedendir

Soru: Topuğu kaç cm acaba
Cevap: Değerli müşterimiz, açıklama kısmından ürün özelliklerine bakabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Terliğe dokununca simleri ele geliyor mu, dokusu tırıtıklı ya da zımparamsı mı? Simler zamanla dökülür mü? 38 giyiyorum kaç almalıyım? Tşk
Cevap: Merhaba, simler ele gelmemektedir. Satmış olduğumuz ürünlerde Sim dökülme şikayeti yaşanmamıştır. Belirtmiş olduğunuz ölçülere göre 38-39 numara almanız tavsiye edilmektedir. Bilginize sunarız. Saygılarımızla

Soru: Tam kalıp mı bi beden büyük mü almalı normalde 38-39 giyiyorum , bu topukluda aynı mı alayım 39-40 mı
Cevap: Değerli müşterimiz Crocs beden tablosuna bakarak bedeninizi bulabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba torbasıyla gönderiyorsunuz değil mi hediye olarak alacagım
Cevap: Merhaba, crocs poşeti ile satılmaktadır. Bilginize sunarız. Saygılarımızla

Classic Platform Glitter ClogW Kadın Sandalet 207241_6WY Resim Ve Fotoğraflar

Classic Platform Glitter ClogW Kadın Sandalet 207241_6WY En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü