Clasy Kadın Beyaz Uzun Kollu Bisiklet Yaka Basic Oversize Sweatshirt Alanlar Memnun Mu ?

Senay

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
515
0
0
Clasy Kadın Beyaz Uzun Kollu Bisiklet Yaka Basic Oversize Sweatshirt Bu Ürünü Almalı Mı?
Clasy Kadın Beyaz Uzun Kollu Bisiklet Yaka Basic Oversize Sweatshirt Şu Anki Satış Fiyatı 399.95 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Clasy Kadın Beyaz Uzun Kollu Bisiklet Yaka Basic Oversize Sweatshirt Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Clasy Kadın Beyaz Uzun Kollu Bisiklet Yaka Basic Oversize Sweatshirt Hakkında yaklaşık 307 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

Clasy Kadın Beyaz Uzun Kollu Bisiklet Yaka Basic Oversize Sweatshirt Ürün Detayları

Clasy Kadın Beyaz Uzun Kollu Bisiklet Yaka Basic Oversize Sweatshirt Ürününün Satıcısı, BASICA Clasy Kadın Beyaz Uzun Kollu Bisiklet Yaka Basic Oversize Sweatshirt ürününü 399.95 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Clasy Kadın Beyaz Uzun Kollu Bisiklet Yaka Basic Oversize Sweatshirt Yorumlar Hakkında Bilgi
399.95 Tl ye satışta olan Clasy Kadın Beyaz Uzun Kollu Bisiklet Yaka Basic Oversize Sweatshirt Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
307 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: yorumlara bakarak normal bedenimden bir beden küçük aldım iyiki almışım t oldu
İsim: S** A**
Tarih: 30 Mayıs 2022
Beden: Beden:Small
Satıcı: BASICA

Yorum: çok beğendim.Herkes kendi bedenini alsın.Pantolon içine sokunca harika duruyo.
İsim: N** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 21 Şubat 2022

Yorum: bence kumasi dokusu harika. tam mevsimlik. sadece fiyatı biraz yüksek. normalde m beden giyiyorum bunu da m aldım bolluğu iyi bence. l beden çuval gibi olurdu
İsim: G** A** Y**
Tarih: 23 Ekim 2022
Beden: Beden:Medium

Yorum: çok kullanışlı ve güzel duruyor kendi bedeninizde almanızı öneririrm
İsim: **** ****
Tarih: 08 Mart 2023

Yorum: bedeninize uygun olmanız iyi olur ben bir beden büyük aldım ama kolları uzun geldi
İsim: f** y**
Tarih: 27 Nisan 2022

Yorum: Ürün kalitesi çok güzel 👍🏻 kalıbı normalden büyük kendi bendeninizin bir küçüğü alın derim .
İsim: P** E**
Tarih: 01 Ocak 2022

Yorum: kumaşı güzel geldi beğendim tam beden alın
İsim: M** O**
Tarih: 16 Şubat 2023

Yorum: tam yazlik
İsim: S** G**
Tarih: 07 Mayıs 2024
Beden: Beden:M

Yorum: 1 beden küçük alınmalı. Çok rahat ve güzel
İsim: y** d**
Tarih: 04 Ekim 2022

Yorum: Cok guzel kumasi var cok memnun kaldim. Hizli kargolandi ve teslim edildi. Kucuk notunuz icin ayrica tesekkur ederim.
İsim: R** G**
Tarih: 27 Ekim 2022
Beden: Beden:Large

Yorum: çok beğendim meidyum aldım bol oldu normal bedenim buna göre alın
İsim: p** K**
Tarih: 28 Eylül 2021

Yorum: Lecos malı kalıbı aşırıııııı bol m beden aldım xxl gibi duruyor🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️
Tarih: 18 Kasım 2021

Yorum: Çok büyük geldi
İsim: N** E**
Tarih: 15 Mart 2023

Yorum: Dokusu çok güzel tam bedeninizi alın
İsim: H** T**
Tarih: 15 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Tam aradığım şeydi ama ilk yıkamadı bile çekti en büyük beden aldım s beden olmuş resmen şu an
İsim: Ş** A**
Tarih: 12 Ocak 2023

Yorum: L beden aldım yıkayınca çeker diye tahmin ettiğim gibi çekti ama çok güzel bunu göz önünde bulundurarak alın
İsim: Selinay K.
Tarih: 24 Ağustos 2024
Beden: Beden:L

Yorum: Güzel okulda giyilen tarzlardan kumaşı kendi bedenimden küçük sipariş ettiğim halde büyük duruşu var
Tarih: 19 Ağustos 2024

Yorum: çok beğendim. severek kullanıyorum.. kumaşı da harika.
Tarih: 18 Ağustos 2024

Yorum: tesettürlüyüm etek üstüne giymek için aldım. Fena değil ama ürüne göre biraz fiyatı fazla bence. Yorumlara bakarak s beden aldım yeterince salaş zaten
İsim: İ** C** K**
Tarih: 15 Ağustos 2024
Beden: Beden:S

Yorum: ilk yıkamada çekti küçücük kaldı alacaklar olanlar mutlaka 2 3 beden büyük alsın
Tarih: 12 Ağustos 2024
Beden: Beden:S

Yorum: Beğendim güzel gerçekten ve çok hızlı geldi dün sipariş ettim bu gün geldi 🤌🏻🤍
İsim: D** b**
Tarih: 06 Ağustos 2024
Beden: Beden:L

Yorum: Kumaş kalitesi beklediğimden kötü
Tarih: 02 Ağustos 2024
Beden: Boy:167cm

Yorum: kaliteli tam bedeninizi alın salaş baya
Tarih: 01 Haziran 2023

Yorum: Çok güzel paketlendi. kalitesi çok güzel bol olsun diyenlers aldım çok bol geldi kendi bedeninizi almayı öneririm
İsim: A** S**
Tarih: 18 Nisan 2023

Yorum: Bedeni büyük ona göre alınmalı kumaşı güzel
İsim: Z** Z**
Tarih: 27 Eylül 2021

Yorum: kalıbı çok büyük 1 beden küçük alınabilir kumaşı guzel
İsim: s** s**
Tarih: 18 Kasım 2022

Yorum: Kolları baya geniş ve uzun durdu small beden olmasına rağmen ama beğendim duruşunu falan. Az da olsa iç belli ediyor. Kesinlikle kendi bedeninizi hatta bir küçüğünü falan alın. 165 cm 56 kg small salaş durdu.
İsim: S** K**
Tarih: 04 Mart 2022

Yorum: Geniş ve güzel. 1 beden büyüğünü aldım. Oversize istiyorsanız öneririm
İsim: S** M**
Tarih: 13 Ocak 2024

Yorum: çok iyi kendi bedeninizi alın büyük zaten
İsim: F** U**
Tarih: 11 Ocak 2024

Yorum: Cok guzel tum renkleri alinmali tam beden
İsim: N** Ö**
Tarih: 05 Aralık 2023
Beden: Boy:174cm

Clasy Kadın Beyaz Uzun Kollu Bisiklet Yaka Basic Oversize Sweatshirt Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Nasıl yıkamalıyız?
Cevap: Merhaba, ürün %100 pamuklu kumaştan üretildiğinden 30 derece hassas yıkama önerilmektedir💐

Soru: yazın giyilir mi
Cevap: Merhaba, ürünümüz %100 pamuklu, mevsimlik kumaştan üretilmiştir, her mevsim rahatlıkla kullanabilirsiniz💐

Soru: S beden mevcut mu
Cevap: Maalesef lacost kumaşta s beden tükendi, dilerseniz penye kumaşta mevcut efendim.

Soru: kapıda ödeme varmı
Cevap: Merhaba, maalesef sadece sistem üzerinden ödeme alınmaktadır

Soru: merhaba, kahve renkli ikili paketin stoklari yakinda yenilenirmi? teşekkürler 🌹
Cevap: Merhaba, ürün stoklarımız belirli aralıklarla güncellenmektedir, ilginiz için teşekkürler💐

Soru: Merhaba yazlık giyinilirmi?
Cevap: Merhaba, ürünümüz %100 pamuklu, mevsimlik kumaştan üretilmiştir, her mevsim rahatlıkla kullanabilirsiniz💐

Soru: Merhaba s beden stok guncellenicekmi
Cevap: Merhaba, ürün stoklarımız belirli aralıklarla güncellenmektedir, ilginiz için teşekkürler💐

Soru: merhaba. yıkanınca çekme yapar mı
Cevap: Merhaba, ürün %100 pamuklu olduğundan yıkama talimatına uymanız önerilir, teşekkürler

Soru: Diğer renklerinde lacost kumaş yazıyor bunda yazmıyor bu da lacost kumaş dimi penye değil
Cevap: Merhabalar, evet görseldeki ürün %100 pamuklu lacost kumaştır, teşekkürler🌸

Soru: Diğer kumaşla bu kumaşın farkı nedir ben penye gibi istiyorum kalın örmelerden değil
Cevap: Merhaba, ürünümüz %100 pamuklu kumaşlardan üretilmektedir, ilginiz için teşekkür ederiz💐

Soru: Ürün kaç cm ?
Cevap: Merhaba, S beden ürün boyu 68 cm, M beden ürün boyu 70 cm ve L beden ürün boyu 72 cm’dir, teşekkürler💐

Soru: Merhabalar. Ici gosteriyor mu? Tesettürle kullanmak icin uygun mu? Yazda giyinmek icin aliyorum
Cevap: Merhaba, ürünümüz %100 pamuklu, mevsimlik kumaştan üretilmiştir, her mevsim rahatlıkla kullanabilirsiniz, tesettürlü müşterilerimiz de severek tercih etmektedirler.💐

Soru: İç gösteriyor mu

Soru: iki sorum olcak birincisi lakos kumaşı mi ikinicisi s beden stoklariniz yenilencek mi
Cevap: Merhaba, evet ürünümüz %100 pamuklu lacost kumaştan üretilmiştir, stoklarımız belirli aralıklarla yenilenmektedir💐

Soru: Allah aşkına lütfen uzun yapın biraz daha
Cevap: Merhaba, öneriniz için teşekkür ederiz, ilgili departmanımıza iletilmiştir🌸

Soru: Merhaba tesettürlüyüm yazda giye bilirmiyim?

Soru: İçi polar mı acaba?
Cevap: Hayır, %100 pamuklu penye kumaştır.

Soru: Merhaba, lacost çizgili tekrar stoklara gelicek mi acaba?
Cevap: Merhaba, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Lacost çizgili uzun kollu t-shirt modelimiz yakın zamanda stokta olamayacak maalesef; fakat yeni renk ve modeller için takipte kalabilirsiniz, teşekkürler.

Soru: hangi kargo şirketi ile çalışıyorsunuz
Cevap: Merhaba, PTT ve Aras Kargo ile çalışıyoruz💐

Soru: Beyaz da mı lacost kumaş?
Cevap: Merhaba, evet bu ürün %100 pamuklu lacost kumaştan üretilmiştir 💐

Clasy Kadın Beyaz Uzun Kollu Bisiklet Yaka Basic Oversize Sweatshirt Ürün Görselleri

Clasy Kadın Beyaz Uzun Kollu Bisiklet Yaka Basic Oversize Sweatshirt En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü