Clever Vintage Eşofman Altı Jogger - Nefti Yeşil Baskılı Lastik Paça Yüksek Bel Yazlık Tavsiye Edilen Yer Neresi ?

Ozlem

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,194
0
0
Clever Vintage Eşofman Altı Jogger - Nefti Yeşil Baskılı Lastik Paça Yüksek Bel Yazlık Alanlar Memnun Mu?
Clever Vintage Eşofman Altı Jogger - Nefti Yeşil Baskılı Lastik Paça Yüksek Bel Yazlık Şu Andaki Değeri 176.41 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Clever Vintage Eşofman Altı Jogger - Nefti Yeşil Baskılı Lastik Paça Yüksek Bel Yazlık Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Clever Vintage Eşofman Altı Jogger - Nefti Yeşil Baskılı Lastik Paça Yüksek Bel Yazlık Hakkında yaklaşık 22 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.2 .

Clever Vintage Eşofman Altı Jogger - Nefti Yeşil Baskılı Lastik Paça Yüksek Bel Yazlık Ürün Hakkında Bilgi

Clever Vintage Eşofman Altı Jogger - Nefti Yeşil Baskılı Lastik Paça Yüksek Bel Yazlık Ürününün Satıcısı, Mythologie Clever Vintage Eşofman Altı Jogger - Nefti Yeşil Baskılı Lastik Paça Yüksek Bel Yazlık ürününü 176.41 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Clever Vintage Eşofman Altı Jogger - Nefti Yeşil Baskılı Lastik Paça Yüksek Bel Yazlık Ürünü Kullananların Görüşleri
176.41 Tl ye satışta olan Clever Vintage Eşofman Altı Jogger - Nefti Yeşil Baskılı Lastik Paça Yüksek Bel Yazlık Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
22 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.2

Yorum: Paça ve bel aşırı sıkı ve dar, 2 beden büyük almak lazım belki de bilemedim.
İsim: H** İ**
Tarih: 26 Mayıs 2024
Beden: Beden:M
Satıcı: Mythologie

Yorum: küçük geldi bunun büyük bedeni varmış boy 173 kilo 95
İsim: erbil M.
Tarih: 27 Haziran 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: Xl beden erkek haki Eşofman Altı siparis ettim. L beden bej kadın pantolon geldi.
İsim: B** A**
Tarih: 20 Mayıs 2024

Yorum: çok dar 2 numara fazla istemiştim büyük beden istemiştim küçük beden geldi sanki kullanılmış yani ikinci el gibi kaç beden olduğu da üzerinde yazmıyor
İsim: y** D**
Tarih: 16 Ağustos 2024

Yorum: gerçekten bayıldımmmm. bu fiyata bu kalitede ürün bulmak çok zor. satıcı çok ilgiliydi . kötü yorum yapanları anlamıyorum.dısarda bu fiyata 2 eşofman almak imkansız .
İsim: **** ****
Tarih: 31 Mart 2024

Yorum: güzel kulanışlı
İsim: v** d**
Tarih: 23 Nisan 2024

Yorum: İdare eder evde gıyıılir
İsim: B** A**
Tarih: 15 Mayıs 2024

Yorum: Kışlık bir ürün Ve kalıbı küçük bir beden iki beden büyük alın
İsim: M** M**
Tarih: 03 Mayıs 2024

Yorum: Fiyata göre orta kalite çok kötü değil ama
İsim: **** ****
Tarih: 30 Ağustos 2024

Clever Vintage Eşofman Altı Jogger - Nefti Yeşil Baskılı Lastik Paça Yüksek Bel Yazlık Ürüne Dair Sorular

Soru: 176 64 beden
Cevap: Merhaba efendim öncelikle sağlıklı günler dileriz L beden uygun olucaktır iyi günler keyifli alışverişler dileriz 🙏🙏

Soru: 174 69 hangi bedenn
Cevap: Merhaba efendim öncelikle sağlıklı günler dileriz L beden uygun olucaktır iyi günler keyifli alışverişler dileriz 🙏🙏

Soru: 180 76 kg hangi beden

Soru: ürün kışlık mı
Cevap: Merhaba yazlık efendim

Soru: 1.90 80 olur mu boyu?
Cevap: Merhaba efendim öncelikle sağlıklı günler dileriz xl beden uygun olucaktır iyi günler keyifli alışverişler dileriz 🙏🙏

Soru: 1.71 65 kg hangi beden

Soru: yazlık mi acaba
Cevap: Bu ürünümüz değil efdnim

Soru: Ürününün içi Polar mi yazlık mi yoksa
Cevap: Merhaba şu an için polarlıdır efendim

Soru: 175 80 kg bol olmasini istiyorum xl olur mu yoksa tam mi olur
Cevap: Merhaba efendim öncelikle sağlıklı günler dileriz xl beden uygun olucaktır iyi günler keyifli alışverişler dileriz 🙏🙏

Soru: 168boy 63kilo üstümde fotoğraftaki gibi durmasını istiyorum hangi bedeni alayım

Soru: 1.59 boy 55kg kaç beden oluyor?
Cevap: Merhaba efendim öncelikle sağlıklı günler dileriz m beden uygun olucaktır iyi günler keyifli alışverişler dileriz 🙏🙏

Soru: 159 boy 65 kilo geniş olmasını istiyorum hangi beden olur

Soru: Merhabalar efendim kolay gelsin, boyum 1,80 kilom 82 ne beden önerirsiniz ? Üstüme yapışmasını istemiyorum tayt gibi durmasın yani ne önerirsiniz

Soru: 1.70 boy 80 kilo hangi beden olur

Soru: Hayırlı işler kolay gelsin yeşil eşofman küçük beden vermişim de ben xl xl söyledim 1.73 boy 95 kilo

Soru: 1.80 boy 75 kilo hangi beden

Soru: merhaba 1.78 65 kilo hangi beden

Soru: Merhaba, yaza uygun ürün mü yoksa pamuklu mu?
Cevap: Merhaba şu an için pamuklu efendim

Soru: 1.70 boy 55 kilo ne olur beden
Cevap: Merhaba efendim öncelikle sağlıklı günler dileriz m beden uygun olucaktır iyi günler keyifli alışverişler dileriz 🙏🙏

Clever Vintage Eşofman Altı Jogger - Nefti Yeşil Baskılı Lastik Paça Yüksek Bel Yazlık Görseller

Clever Vintage Eşofman Altı Jogger - Nefti Yeşil Baskılı Lastik Paça Yüksek Bel Yazlık En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü