Climate 5000 Rac 3,5-2 Ibw 12.000 Btu-h Inverter Klima Satın Alır Mısınız

Feraye

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,226
0
0
Climate 5000 Rac 3,5-2 Ibw 12.000 Btu/h Inverter Klima Bu Ürünü Almalı Mı?
Climate 5000 Rac 3,5-2 Ibw 12.000 Btu/h Inverter Klima Mevcut Fiyatı 29698.9 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Climate 5000 Rac 3,5-2 Ibw 12.000 Btu/h Inverter Klima Memnuniyet Durumu Nedir?

Climate 5000 Rac 3,5-2 Ibw 12.000 Btu/h Inverter Klima Hakkında yaklaşık 15 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0 .

Climate 5000 Rac 3,5-2 Ibw 12.000 Btu/h Inverter Klima Teknik Bilgiler

Climate 5000 Rac 3,5-2 Ibw 12.000 Btu/h Inverter Klima Ürününün Satıcısı, Bosch Climate 5000 Rac 3,5-2 Ibw 12.000 Btu/h Inverter Klima ürününü 29698.9 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Climate 5000 Rac 3,5-2 Ibw 12.000 Btu/h Inverter Klima Ürün Hakkındaki Yorumlar
29698.9 Tl ye satışta olan Climate 5000 Rac 3,5-2 Ibw 12.000 Btu/h Inverter Klima Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
15 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0

Yorum: Ürün gayet güzel ve sağlam geldi indirimdeyken almıştım şimdi 1 tane daha sipariş verdim umarım o da sağlam çıkar
İsim: **** ****
Tarih: 01 Ağustos 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Turan Mühendislik Doğalgaz

Yorum: urun cok guzel sessiz calisiyor,ayrica servisteki arkadaslar cok temiz ve itina ile calistilar cok basarili
İsim: Barış P.
Tarih: 19 Ağustos 2021
Satıcı: OVA MAGAZALARI

Yorum: Satici ilgili hizli donus yapti urun guzel servis hizmetide saglandi. Ben memnun kaldim. Tesekkurler
İsim: engin t.
Tarih: 31 Temmuz 2024

Yorum: güzel ürün
İsim: A** A**
Tarih: 08 Ocak 2023
Satıcı: TA MÜHENDİSLİK İKLİMLENDİRME

Yorum: sorunsuz teslim aldık ve şu yaz zamanı hızlıca kurulum yapıldı. teslim aldıktan sonra firma ile iletişime geçin. Bosch servis size randevu vermiyor. satıcı randevu alabiliyor. ama firma hızlıca halletti sağ olsunlar.
Tarih: 07 Ağustos 2024

Yorum: Ürün hızlı bir şekilde elimize ulaştı. Elimize ulaştıktan 5 gün sonra kurulum yapıldı. Bu süreç içerisinde elektrik alt yapısının hazır olması gerekiyor. Yine kurulum işleminin hızlı ilerlemesini sağlayan satıcıya teşekkür ediyorum.
İsim: A** U**
Tarih: 02 Ağustos 2024

Yorum: bosch kalitesi zaten kendini gösteriyor servis gerekli tüm kurulumu yaptı teslimatta hiçbir sıkıntı yaşamadık bu yazın kurtarıcısı oldu
İsim: Z** k**
Tarih: 25 Ağustos 2021
Satıcı: EVKOLİK

Yorum: Fiyatına göre çok iyi performans Bosch kalitesi
Tarih: 31 Ekim 2022
Satıcı: TekÇarşı

Yorum: ilgi için teşekkür ler
Tarih: 28 Aralık 2021
Satıcı: MEVSİM FASHİON TEKSTİL

Yorum: Çok güzel soğutuyor ayrıca sessiz
Tarih: 21 Ağustos 2024

Yorum: ürün eve sağlam geldi kurulum yapıldı sıkıntı yok ..
İsim: Ü** U**
Tarih: 06 Ağustos 2024

Yorum: Kargo Araş kargo tarafından 3 günde geldi klima harika montaj çabuk geldi diyeceğim yok çok güzel.
İsim: Serkan A.
Tarih: 03 Eylül 2021

Yorum: Urun gayet basarili satici hem uyguna satiyor hemde kahve makinasi hediye ediyor brova esnafsiniz
İsim: mehmet K.
Tarih: 10 Kasım 2021

Yorum: Klima aldım taktırmak istiyorum bakım numarasını gönderir misiniz ben sakaya serdivandayım
İsim: H** O**
Tarih: 10 Mart 2023
Satıcı: TekÇarşı

Climate 5000 Rac 3,5-2 Ibw 12.000 Btu/h Inverter Klima Akıllarda Kalan Sorular

Soru: bakır boru mu alüminyum boru mu
Cevap: Bakır boru

Soru: 75 metre kara yeri ysytyp sovuturmu
Cevap: merhaba, ısı yalıtımı iyi ve klima takılacak oda kat yüksekliği 2,80mt. geçmezse 25-30 m2ye kadar yeterli olabilir, teşekkürler.

Soru: merhaba. klimanın eni kaç cm acaba? çatı katım içim düşünüyorum.
Cevap: Merhaba, Dış ünite Genişlik : 700 mm Yükseklik : 550 mm Derinlik : 275 mm, İç ünite Genişlik : 805 mm Yükseklik : 285 mm Derinlik : 194 mm, teşekkürler.

Soru: Merhaba. Cihazın üfleme yönlendirmesi kumanda üzerinden sağ-sol yapılabiliyor mu? Yoksa elimizle mi sabit yön veriyoruz?
Cevap: Merhaba, kumanda üzerinden ayar yapılabilmektedir, teşekkürler.

Soru: Kurulum yaptıramıyorum
Cevap: Sıfır beşyüz otuz bir sıfır otuz bir yirmi elli bir. Bu numaraya adres telefon kaçlık klima aldığınızı yazarsanız efendim yardımcı olalım

Soru: keşif için ücret alıyor musunuz
Cevap: Yetkili servislerden detaylı bilgi alabilirsiniz montaj aşamasında keşif yapabiliyorlar

Soru: kaç metre kare soğutma yapar
Cevap: 30 m2 yaklaşık

Soru: Hava temizleme özelliği varmı
Cevap: Yoktur bu modelde

Soru: climate 2000 İle Arasında Ne Fark Var acaba
Cevap: Merhaba, teknik özellikleri itibari ile scop serr değerleri hem daha iyi hem de bosch en üst modelidir, teşekkürler.

Soru: montaj dahil mi
Cevap: Evet dahil 4 metre dış ünite içi ünite mesafesi

Soru: nekadar alani serinletir
Cevap: merhaba, ısı yalıtımı iyi ve klima takılacak oda kat yüksekliği 2,80mt. geçmezse 25-30 m2ye kadar yeterli olabilir, teşekkürler.

Soru: biz bu ürünü 6 ay sonra açsam Garanti baştan
Cevap: BAŞLAR EFENDİM

Soru: Servis kurulum için ne kadar sürede geliyor
Cevap: Bağlı bulunduğunuz bosch yetkili servisinden detaylı bilgi daha iyi olur ürün 2-3 iş gününde elinizde olur

Soru: 25 m2 ...8.kat hocam
Cevap: Merhaba, yalıtımı iyi ise yeterli olabilir efendim, teşekkürler.

Soru: DC İnverter Mi Teşekkür Ederim
Cevap: merhaba, evet efendim dc inverter klimadır, teşekkürler.

Soru: ürünü taksitlendirmek istediğimde bonıs ve word kartlarına taksit olmuyor
Cevap: merhaba konu ile ilgili trendyol müşteri hizmetleri ile görüşeblirsiniz efendim

Soru: Merhaba ben alıcam ama kurulum size mi ait Ayvalık Altınova da oturuyorum
Cevap: Merhaba , Kurulum Bosch yetkili servisler tarafından ücretsiz 5mt kadar bakır boru tesisatı ile birlikte kurulumu yapılıyor. Hızlı cevap alabilmek için İklimsa İzmir Gaziemir bayi ve servis yada google üzerinden optimumklima olarak aratırsanız bize ulaşabilirsiniz.

Soru: Bosch yetkili bayisimidiniz ürün Türkiye garantili mi servis kaç metre kadar bakır boru kablo ücreti almıyor
Cevap: Evet yetkili satıcı bayisiyiz, Türkiye garantili , 4 metreye kadar ücretsiz

Soru: Evi tasıdıgım için baska bi eve kurmak istyorm bunun için kurulumunu yapyormsnz garantisine 20 ay var
Cevap: Bunun kurulumunu servisi yapar

Soru: Klima geldi bir hafta sonra kahve makinası geldi Hediyemi yoksa yanlışlıklamı oldu
Cevap: ............................

Climate 5000 Rac 3,5-2 Ibw 12.000 Btu/h Inverter Klima Detay Resimler

Climate 5000 Rac 3,5-2 Ibw 12.000 Btu/h Inverter Klima En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü