Climate 5000 Rac A++ 12000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima En Ucuzu Nerede Bulunur

Gulbahar

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,091
0
15
Climate 5000 Rac A++ 12000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Climate 5000 Rac A++ 12000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima Şu Anki Fiyatı 30999.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Climate 5000 Rac A++ 12000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Climate 5000 Rac A++ 12000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima Hakkında yaklaşık 5 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0 .

Climate 5000 Rac A++ 12000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima Ürün Açıklaması

Climate 5000 Rac A++ 12000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima Ürününün Satıcısı, Bosch Climate 5000 Rac A++ 12000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima ürününü 30999.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Climate 5000 Rac A++ 12000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima Kullanıcı Yorumları
30999.0 Tl ye satışta olan Climate 5000 Rac A++ 12000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
5 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0

Yorum: mükemmel ürun. mükemmel firma. GÖKHAN kardeşime ilgi ve alakasi icin cok tesekkur ederim. ürün inanilmaz derecede sessiz ve verimli calisiyor
İsim: s** ö**
Tarih: 30 Eylül 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: İklimlendirme Dünyası

Yorum: anlatmaya gerek yok diye düşünüyorum Bosch kalitesi tartışılmaz hem sıcak hemde soğuk olarak gerçekten muhteşem 👍
İsim: Y** Ç**
Tarih: 14 Mayıs 2023
Satıcı: beyazeşyabayisi

Yorum: cok araştırıp bu markada karar kıldık, kurulum yapıldıktan sonra yorumlarima ekleyeceğim.
İsim: A** S**
Tarih: Elite Üye
Beden: 28 Temmuz 2023
Satıcı: Pazariçi

Yorum: hızlı kargo , ürün çok kaliteli ısıtması soğutması mükemmel , ayrıca akşam üzeri elime ulaştı ertesi gün sabah servis gelip kurdu , ürünü tavsiye ediyorum satıcı firmaya çok tskr ederim servisi satıcı firma yönlendiriyor bilginize, ürünün bu kadar güzel ve kaliteli olucagini tahmin etmemiştim, satıcı firmaya bol kazançlar diliyorum
İsim: M** B**
Tarih: 07 Ekim 2022
Satıcı: İklimlendirme Dünyası

Climate 5000 Rac A++ 12000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima Akıllarda Kalan Sorular

Soru: rac olan mı daha yeni üst model
Cevap: Merhabalar Değerli Müşterimiz. Bosch Cl2000u serisi daha yeni bir seridir. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

Soru: ürün 2022 yılında mı çıktı
Cevap: Merhaba efendim, Bosch RAC 5000 Split klima modeli ilk olarak 2019 yılında R410 gazlı model olarak üretilmiştir. 2021 yılında yeni nesil soğutucu gazlı modeli R32 gazlı modeli üretilmiştir. Satışını yaptığımız model 2021 yılı yeni üretimidir.

Soru: bu modelle w35 ya da 35we model farkları nedir
Cevap: Merhabalar Değerli Müşterimiz. Bosch Cl2000u serisi daha yeni bir seridir. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

Soru: Merhaba kurulum dahil mi Türkiye garantili mi
Cevap: Merhabalar Değerli Müşterimiz; İç ünite ile dış ünite arasında 5 metreye kadar mesafe ücretsiz montaj yapılmaktadır. Sattığımız tüm ürünler Türkiye garantilidir. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

Soru: Wf özelliği var mı
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz. Bu klima da wi-fi özelliği bulunmamaktadır. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

Soru: borular bakırmı alimiyonmu teşekkürler
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz. Montaj esnasın bakır borulama kullanılmaktadır. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

Soru: montaj dahilmi
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz. Cihazın iç ünite ile dış ünite arasında 5 metre mesafeye kadar ücretsiz montaj mevcuttur. Ücretsiz montaja elektrik tesisatı veya sigorta dahil değildir. Elektrik tesisatı ve sigorta yetkili elektrik tesisatı ustaları tarafından yapılması gerekmektedir. Eğer iç ünite ile dış ünite arasındaki mesafe 5 metreden uzun ise 5 metreden sonraki ek mesafeyi servis sizden talep etmektedir. Cihazın montajı için bizimle irtibata geçip montaj bilgilerini iletmeniz doğrultusunda sizlere servis yönlendirilmesi yapılacaktır. Cihazın satıcısı biz olduğumuz için Bosch servis yönlendirmesi tarafımızdan yapılması gerekmektedir. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

Soru: montaj ücretszmi
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz. Cihazın iç ünite ile dış ünite arasında 5 metre mesafeye kadar ücretsiz montaj mevcuttur. Ücretsiz montaja elektrik tesisatı veya sigorta dahil değildir. Elektrik tesisatı ve sigorta yetkili elektrik tesisatı ustaları tarafından yapılması gerekmektedir. Eğer iç ünite ile dış ünite arasındaki mesafe 5 metreden uzun ise 5 metreden sonraki ek mesafeyi servis sizden talep etmektedir. Cihazın montajı için bizimle irtibata geçip montaj bilgilerini iletmeniz doğrultusunda sizlere servis yönlendirilmesi yapılacaktır. Cihazın satıcısı biz olduğumuz için Bosch servis yönlendirmesi tarafımızdan yapılması gerekmektedir. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

Soru: bu modelde yıkanabilir filtre ve wifi özelliği varmı?
Cevap: Merhabalar Değerli Müşterimiz; Bu ürünün filtresi yıkanabilmektedir. Bu üründe wifi özelliği yoktur. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

Soru: bosch klima 12000 btu/h asx12vw30n klima ile arasındaki fark nedir
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz. asx12vw30n Klima bu klimaya göre biraz daha üstün özelliklere sahiptir. Detaylı bilgi için klimaları resmi sitesinden karşılaştırabilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

Soru: Kurulum yapılıyor mu
Cevap: Merhaba efendim montaj dahildir

Soru: Bu klima hem sıcak hem soğuk için oluyor değil mi
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz. Bu cihazın Soğutma enerji verimliliği: A++ Isıtma enerji verimliliği: A+'dır. Ürünle alakalı daha detaylı bilgiye Bosch resmi sitesinden ulaşabilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

Soru: climate 5000 in ASX12VW30N modelinden farki nedir? 2 modelin de enerji tumetimi kac kw acaba:?
Cevap: Merhaba efendim, her iki model için 12.000 btu/h kapasitesindeki ürünlerin ısıtma ve soğutma performanslarını aşağıda kıyasladık. Climate RAC500; Soğutma (SEER) W/W : 6,1 - Enerji Sınıfı : A++ Isıtma (SCOP) W/W : 4,0 - Enerji Sınıfı : A+ ASX12VW30N; Soğutma (SEER) W/W : Bilgisi bizde mevcut değil - Enerji Sınıfı : A++ Isıtma (SCOP) W/W : Bilgisi bizde mevcut değil - Enerji Sınıfı : A+ Genel olarak iki model arasındaki tek fark; ASX12VW30N model klima da filtre özellikleri biraz daha gelişmiştir. İyi günler dileriz.

Soru: aldim ama tekrar sormak istedim r32 gazli degilmi
Cevap: MERHABA EFENDİM R32 EVET

Soru: Merhaba kumandası var mı ?
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz. Bu ürünün kumandası bulunmaktadır. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

Soru: Merhaba iç fan sesi cop ve eer değerleri kaçtır
Cevap: Merhaba efendim, soğutma verimliliği için SEER 6.1'DİR.Isıtma performansı için SCOP değeri 4.0'dır. Fan hızımız yüksek devirde 40 dB orta devirde 34 dB yavaş devirde 26 dB sessiz devirde 22 dB'dir.

Soru: Merhaba üretim yeri neresi
Cevap: Merhabalar Değerli Müşterimiz; Bu ürünün üretim yeri Çin'dir. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

Soru: hangi servis bakıyor yazın lütfen
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz. Gerekli bilgilendirilme yapılmıştır. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

Climate 5000 Rac A++ 12000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima Fotoğraf Ve Görseller

Climate 5000 Rac A++ 12000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü