Clımate 5000i Inverter A+++ Duvar Tipi Split Klima - Wifi Özellikli - 12000 Btu-h - R32 Gazlı Tavsiye Edilen Yer Neresi

Mujde

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
580
0
15
Clımate 5000i Inverter A+++ Duvar Tipi Split Klima - Wifi Özellikli - 12000 Btu/h - R32 Gazlı En Düşük Fiyat Nerede?
Clımate 5000i Inverter A+++ Duvar Tipi Split Klima - Wifi Özellikli - 12000 Btu/h - R32 Gazlı Şu Anki Satış Fiyatı 45500.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Clımate 5000i Inverter A+++ Duvar Tipi Split Klima - Wifi Özellikli - 12000 Btu/h - R32 Gazlı Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Clımate 5000i Inverter A+++ Duvar Tipi Split Klima - Wifi Özellikli - 12000 Btu/h - R32 Gazlı Hakkında yaklaşık 10 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Clımate 5000i Inverter A+++ Duvar Tipi Split Klima - Wifi Özellikli - 12000 Btu/h - R32 Gazlı Ürün Bilgisi

Clımate 5000i Inverter A+++ Duvar Tipi Split Klima - Wifi Özellikli - 12000 Btu/h - R32 Gazlı Ürününün Satıcısı, Bosch Clımate 5000i Inverter A+++ Duvar Tipi Split Klima - Wifi Özellikli - 12000 Btu/h - R32 Gazlı ürününü 45500.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Clımate 5000i Inverter A+++ Duvar Tipi Split Klima - Wifi Özellikli - 12000 Btu/h - R32 Gazlı Kullanıcı Geri Dönüşleri
45500.0 Tl ye satışta olan Clımate 5000i Inverter A+++ Duvar Tipi Split Klima - Wifi Özellikli - 12000 Btu/h - R32 Gazlı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
10 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: çok iyi begendik
İsim: A** K**
Tarih: 20 Haziran 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: dashaus

Yorum: Gayet kaliteli ve güzel ....
İsim: Kasım K.
Tarih: 15 Eylül 2023
Satıcı: YÜKSELLER ZİRVE MÜHENDİSLİK A.Ş.

Yorum: ürün gayet güzel ve sessiz
İsim: Kenan K.
Tarih: 09 Mart 2022
Satıcı: Netisa Mühendislik

Yorum: Korkarak almıştım ama çok memnun kaldık, servis kurulum çok kolaydı üç gün içerisinde geldi ve takıldı gönül rahatlığıyla alınabilir
İsim: **** ****
Tarih: 03 Haziran 2024
Satıcı: beyazeşyabayisi

Yorum: Ürünü hemen kargoladılar ertesi gün geldi. Servis çalışanları güler yüzlü işinde iyidi. Fakat ürün anlatımı yapmadılar. wifi özelliği kullanışlı evde olmadığınızda önden açabilrsiniz 12 btu 20 metrekare icin yeterli RAC modellerine de bakabilirsiniz. 9 btu almayın !!!. wifi özelliği şart değil onun için biraz fark oluşuyor. bosch-home-confort baDevamını Oku
İsim: M** E**
Tarih: 14 Temmuz 2023
Satıcı: YÜKSELLER ZİRVE MÜHENDİSLİK A.Ş.

Yorum: Ürün göründüğü gibi kaliteli.
İsim: Y** K**
Tarih: 02 Ocak 2024

Yorum: Ürün çok güzel ve çok tasarruflu ihtiyacı olanlara tavsiye ederim
İsim: E** A**
Tarih: 16 Temmuz 2022

Yorum: Üründe maalesef ufak tefek kusurlar var. Hava akışını sağlayan parça kapanınca her yeri tam oturmuyor. Açılabilen kapak kısmı da aynı şekilde düzgün sekilde oturmuyor. (Bunun icin foto yüklemek istedim ancak çok büyük dosya boyutundan dolayı yüklemedi.) Ufak da olsa olmaması gereken kusurlar, kalite algısını düşürüyor. Belki birçok kişi zaten bunaDevamını Oku
İsim: Y** G**
Tarih: 04 Kasım 2021

Yorum: klima için söylenecek yok. Tam kalite, servis profesyonel. fakat satıcı malı aldıktan 4 gün sonra 2 bin TL fiyat düşürmesi beni ciddi manada üzdü. Öyle ki geri iade etmeyi ve tekrar almayi bile düşündüm . Ama kargoya acıdım. Ürün için 5 yıldız. Ama satıcı icin 1 yıldız Buda ortalama 3 yıldız yapar.
İsim: K** A**
Tarih: 18 Nisan 2024

Clımate 5000i Inverter A+++ Duvar Tipi Split Klima - Wifi Özellikli - 12000 Btu/h - R32 Gazlı Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: Muğla Marmaris’te yaşıyorum klima geldi hangi servisi aramam gerekiyor
Cevap: Ürün tarafınıza ulaştıktan sonra yetkili servis yönlendirmesi tarafımızca yapılıyor. Yetkili servisimiz kurulum için randevu veriyor ve akabinde kurulumunuz yapılıyor. Sizin için servis yönlendirmesi sağlıyorum şu an.

Soru: ürün A++ mı yoksa A+++mı
Cevap: A+++ dır efendim

Soru: mobil bağlantıyı destekliyor mu internet uzerinden ?
Cevap: Akıllı telefon üzerinden kontrol için Evde Wifi bulunması gerekiyor, ayrıca servisten modül satın alınması gereklidir, saygılarımla

Soru: İyi çalışmalar. Gönderimi hangi firma ile yapıyorsunuz.
Cevap: Merhabalar efendim, Mng kargo ile gönderim sağlıyoruz

Soru: metrekare ölçümü yaparken odanın en boyunu ölçüp carpiyoruz değil mi? peki yukseklik?
Cevap: merhaba teknik konularla ilgili bosch home comfort sayfasından destek alabilirsiniz

Soru: ısitmada A+++ mi ve kışın ortalama kaç kw enerji tüketimi yapar
Cevap: Isıtma A+ dır efendim

Soru: Bu serinin 18 lik olanı varmj
Cevap: 9K ve 12K olarak mevcuttur, saygılarımla

Soru: 5,60×380 odamın büyüklüğü yeterli olurmu 12000 btu
Cevap: Evet yeterlidir , 30-32m2 kadar kullanımı mümkündür, saygılarımla

Soru: merhaba soğutucu ile ısıtıcısı saatte kaç kW elektrikli harcar bilgilendirirseniz sevinirim
Cevap: Merhabalar efendim, Cihazımız A+++soğutma enerji verimliliğine sahiptir

Soru: ısıtma da kaç artı
Cevap: A+ dır efendim

Soru: Merhaba ürünü ne zaman gönderirsiniz?
Cevap: Ürün çıkış işlemleri 2 gün içinde tamamlanmaktadır, saygılarımla

Soru: Merhaba, 3000i ile 5000i arasındaki fark nedir sadece enerji sınıfı mıdır_? Hangisini tavsiye edersiniz_?
Cevap: Merhabalar efendim, A+++ ile çok yüksek soğutma verimliliği sağlamaktadır. Climate 5000i, Ionizer teknolojisi ve biyofiltre ile optimum hava kalitesi sunar. Elektrik faturasından tasarruf etmenizi sağlar. 5000i modeli yeni nesil üretimdir.

Soru: wifi modulu kutunun içinde geliyormuş ve hiç bir yerde satilmazmis kimi kandiriyorsunuz
Cevap: Tarafınıza gerekli bilgilendirme yapılmıştır !

Soru: merhaba bursa için ürün kurulumu bosch yetkili servisi tarafından ücretsiz mi? internette kredi kartına taksit oluyor mu? *
Cevap: Ürün tarafınıza ulaştıktan sonra yetkili servis yönlendirmesi tarafımızca yapılıyor. Yetkili servisimiz kurulum için randevu veriyor ve akabinde kurulumunuz yapılıyor. Bursa içinde kurulum ücretsizdir. Kredi kartına taksit oluyor ama belli sayıda 4-5 taksit daha yüksek taksit isterseniz vade farkı oluyor.

Soru: 30 metre kare ısıtırmı
Cevap: Merhabalar efendim , bulunduğunuz M2 için yeterli olacaktır.

Soru: hangi Kredi kartlarına kaç taksit
Cevap: Satın alma seçeneğindeki taksit seçenekleri ile mağazamızdan satın alım yapabilirsiniz efendim

Soru: ek garanti yapılıyormu garantisi kaç yıl
Cevap: Merhabalar , ek garanti için servis ile görüşme yapmanız gerekmektedir.

Soru: Ürün 12 bin btu mudur
Cevap: Merhaba; Ürün 9btu dur.

Soru: ürününün kurulumu Bosch resmi yetkili servisi tarafindanmı yapılıyor.
Cevap: Evet efendim

Soru: merhaba kullanacağım oda ölçüsü 5x5 yükseklik 2.60 mt yeterli olurmu ?
Cevap: Merhabalar efendim , yeterli olacaktır.

Clımate 5000i Inverter A+++ Duvar Tipi Split Klima - Wifi Özellikli - 12000 Btu/h - R32 Gazlı Detaylı Fotoğraflar

Clımate 5000i Inverter A+++ Duvar Tipi Split Klima - Wifi Özellikli - 12000 Btu/h - R32 Gazlı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü