Clinical Strength Kepek Şampuanı 400 ml Alınır Mı ?

Zuleyha

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
566
0
0
Clinical Strength Kepek Şampuanı 400 ml Satın Alır Mısınız?
Clinical Strength Kepek Şampuanı 400 ml Şu Anki Satış Fiyatı 586.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Clinical Strength Kepek Şampuanı 400 ml Alanlar Memnun Mu?

Clinical Strength Kepek Şampuanı 400 ml Hakkında yaklaşık 4564 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Clinical Strength Kepek Şampuanı 400 ml Detaylı Açıklama

_x000D_

Clinical Strength Kepek Şampuanı 400 ml Ürününün Satıcısı, Head And Shoulders Clinical Strength Kepek Şampuanı 400 ml ürününü 586.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Clinical Strength Kepek Şampuanı 400 ml Kullanıcı Yorumları Nasıl?
586.99 Tl ye satışta olan Clinical Strength Kepek Şampuanı 400 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
4564 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: 15 senedir saçımda egzema sedef karışımı korkunç yaralar var hiçbir şampuan bu kadar iyi gelmemişti. Kesinlikle kepek oluşumunu azaltıyor saç derisini rahatlatıyor. Saçlar gıcır gıcır oluyor kremsiz kullanmama rağmen mükemmel oluyor saçlarım. Kesinlikle öneriyorum denemeye değer. Teşekkürler haldır şaldır
İsim: h** s**
Tarih: 18 Nisan 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Happy Center

Yorum: seboreik dermatit sorununa tek çözüm bu şampuan oldu.yıllardır kullanmadigim ilac losyon sampuan kalmadi.eczacımin tavsiyesiyle bu ürünü denedim.mükemmel birşey.sac diplerimde hicbir sorun kalmadı.mor rengini de denemek icin aldim.Allah razı olsun üretenden.🤲❤❤❤
İsim: **** ****
Tarih: 25 Nisan 2022
Satıcı: Cosmoshop2016

Yorum: eşim icin aldim. kepeği bitti egzama bolgeleri iyileşti. cok cok memnun kaldi. karton kutuda gondermislerdi. tesekkurler
Tarih: 20 Şubat 2022

Yorum: Umarım biraz daha fiyatı düşer gerçekten stokluk bir ürün
İsim: A** O** Ç**
Tarih: 23 Nisan 2023

Yorum: Hayatımda gördüğüm kepeğe karşı en etkili şampuan diyebilirim. Saç diplerimde egzama benzeri oluşan tüm saç diplerimi kaplayan beladan kurtulmamı sağlayan şampuan. alın aşındıran stok yapın 🫠
İsim: E** B**
Tarih: 21 Haziran 2023
Satıcı: Cosmoshop2016

Yorum: her ay zam gelsede alıyoruz. güzel paketleme yapılmış teşekkürler
İsim: M** S**
Tarih: 15 Ocak 2023

Yorum: her zaman kullandigim urun kargo hizliydi paketlemede cok guzeldi tesekkur ederim ☺
Tarih: 01 Nisan 2022

Yorum: eşim için aldım . seboreik dermatit hastalığı var bu sampuan iyi geliyor. tavsiye ederim.
Tarih: 20 Nisan 2022

Yorum: ikizlerimin saçında egzama var ve bir sürü ürün denedik cildiyeye götürdük bir arkadaşım tavsiye etti aldım çok memun kaldık mükemmel bir ürün hızlı kargo paketleme harika çok teşekkür ederim kesinlikle öneririm alın aldırın
İsim: E** D**
Tarih: 10 Mayıs 2023

Yorum: yıllardır her zaman tek tercihim bir ara fiyatı çok qrtti indirime girdiğinde yakaladım saç derisi problemlerine tek çözüm kızıma da kullanıyorum yıllardır derisindeki yara kabuk vs oluşumu bitti bu şampuan demek sağlık demek şiddetle tavsiye
İsim: S** A**
Tarih: 14 Nisan 2023
Satıcı: Rammar

Yorum: ilk yıkamadan itibaren kepeklerim egzamalarım gitti. artık rahat rahat saçlarımı açabiliyorum. yıkarken sertleşiyor ama saç kremi var onu alın derim inanılmaz yumuşacık yapıyor. kullanırken çok az miktarda kullanılması yeterli oluyor. çok memnun kaldım herkese tavsiye ediyorum. hızlı ve özenli kargolama için satıcıya teşekkür ederim.
İsim: n** s**
Tarih: 07 Haziran 2022

Yorum: Aşırııı tavsiye ediyorum eşim için aldım çok memnun
İsim: E** Ç**
Tarih: 18 Temmuz 2022

Yorum: çok iyi bir sampuan. esim icin aldim kepek sorunumuz cozuldu.
İsim: H** Ç**
Tarih: 25 Ocak 2023
Satıcı: 3KA

Yorum: Çok memnunum oğlumun saç diplerinde egzama vardı düzenli kullanım ile kurutmayı başardık
İsim: E** D**
Tarih: 26 Ocak 2023

Yorum: Yiğenim ve babam için aldık , egzema ve kepeğe dair hiçbişey kalmadı. Mutlaka alın. Uygunuza bulduğunuzda stok yapın. Boyutu biraz küçük parasına göre ama işlevi çok büyük.
İsim: T** Ç**
Tarih: 27 Mart 2023

Yorum: Çok iyi bir ürün. Atak zamanlarında Seboreik dermatiti hemen sakinleştiriyor. Paketleme gayet güzeldi sağlam elime ulaştı.
Tarih: 31 Ocak 2023

Yorum: oglum için aldım..gerçekten işe yaradı..teşekkürler
İsim: O** K**
Tarih: 13 Ağustos 2022

Yorum: Yıllardır seboreik dermatitten muzdarip baba kız olarak erken keşfedip geç aldığımız bu şampuanla huzura erdik. Yapısı yoğun. Az bir ürünle bile gür saçlarımı köpürtebiliyorum. İki yıkamads etkisini gösterdi. Memnunuz
İsim: S** G**
Tarih: 04 Nisan 2023

Yorum: Cok memnun kalarak uzun zamandir kullandigim bir ürün, sacimda herhangi bir sorun olsa da olmasa da çok iyi gelen bir ürün resmen agirlastirmadan temizleyen ve kafa derinizi tedavi eden bir şampuan, bir kere bu ürünle saçınızı yıkayınca diger hic bir sampuanin temizlememis oldugunu anliyorsunuz, ustelik saticidan da cok memnun kaldim hem uygun fiyaDevamını Oku
İsim: B** B**
Tarih: Elite Üye
Beden: 05 Mart 2022

Yorum: Annem için almıştım gayet başarılı bir ürün çook teşekkür ederiz
İsim: T** A**
Tarih: 25 Nisan 2022

Yorum: yağlı cilt egzamasi olan oğlum için aldım harika bir ürün sürekli stok ediyorum
İsim: E** K**
Tarih: 24 Eylül 2023

Yorum: Eşim için almıştık sürekli kullandığı şampuan olduğu için alıyoruz saçlarında kepeklenme ve kabuklanma olanlar kullanabilirsiniz çok iyi geliyor
İsim: H** Ç**
Tarih: 12 Aralık 2021

Yorum: Muhteşem bir şampuan ne kepek nede egzama tarzı şeyler kalmadı hepsini geçirdi tavsiye ederim
İsim: Meral K.
Tarih: 28 Nisan 2023

Yorum: Eşim için aldım çok etkili bi ürün
İsim: H** k** B**
Tarih: 28 Aralık 2022

Yorum: üründen çok memnunuz kullnm anında hemen etkisi ni gösteriyo indrim oldukça alıyorz paketleme çok özenliydi teşekkür ederiz
İsim: G** Ç**
Tarih: 19 Haziran 2023

Yorum: Saçımda egzama sorunum var ve yaşayanlar bilir. Ne kadar kötü bitir hastalık olduğunu bu şampuan çok iyi geldi. Yıldızlarımı fiyatının bir anda artışından dolayı kırıyorum ilk aldığımda 120 TL falandı keşke stok yapsaydım. Kortizonlu ilaçlar kullanacağınıza bunu alın anında rahatlatıyor mükkkk:)
İsim: H** A**
Tarih: 26 Ağustos 2022

Yorum: Saçımdaki egzama için en iyi gelen şampuan bu oldu vchy dercs kullanıyordum öncesinde arkadaşımın tavsiyesiyle buna geçtim hem saçımı da kurutmuyor yumuşacık yapıyor hem de egzamam azaldı. Fiyat olarak çok pahalı ama hakediyor
İsim: R** O** b**
Tarih: 14 Nisan 2023

Yorum: 5 senedir olan egzama kepek sorunu çözdü ağlamak istiyorum mükemmel bir ürün 😊 yapanin eline sağlık
İsim: A** U**
Tarih: 19 Şubat 2023

Yorum: Kızımın egzama problemini çözdü harika bir şampuan
İsim: İ** Ş**
Tarih: 28 Şubat 2023

Yorum: nerden başlasam bilemiyorum.... yıllardır Seboreik Dermatit ile savaşıyorum. son 1 yıl stresli bi ise sahip olduğumdan dolayı aşırı derecede arttı. kızardı saç derim. pullandi. kasimaktan yolmaktan tırnak içlerime kan bulastigina bile şahit oldum. aşırı caresizdim. Bu Ürünü bir kız arkadaşım tavsiye etti. 3 ayda iyileşir dedi qncak ürün bitmeye yakDevamını Oku
İsim: N** I**
Tarih: 15 Mart 2023

Clinical Strength Kepek Şampuanı 400 ml Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: kafamda kepek var kaşınıyor bi türlü geçmiyor lütfen bana yardımcı olun
Cevap: Merhaba konu hakkında doktorunuza danışınız

Soru: urünün son kullanma tarihi nedir?
Cevap: Merhaba, ürünün son kullanma tarihi: 05/2024 Teşekkür ederiz. İyi günler. EliteSepet

Soru: hangi kargo açaba?
Cevap: Aras Kargo ile çalışıyoruz

Soru: head & shoulders clinical kepek şampuanı. ürün görseldeki gibi turuncu renkli gelecek değil mi önündeki logosu farklı bir ürün gönderecekseniz hiç boşuna beni uğraştırmayın.
Cevap: Merhaba ürün görseldeki gibi gönderilmektedir efendim saygılarımızla

Soru: Hamilelikte kullanılabilir mi
Cevap: Merhaba, Doktorunuza danışarak kullanmanızı rica ederiz.

Soru: Son Kullanma Tarihi Nedir Acaba
Cevap: Merhabalar 02.2025dir

Soru: Merhaba, saçlarımdaki kepeklenme ve kapuklanmayı önleyen tek şampuan bu ve uzun zamandır memnun olarak kullanıyorum. Fakat bu kadar fiyat artışının sebebini öğrenebilirmiyim? En son 125 tl mayıs ayında almışım şuan o kadar ihtiyacım olmasına rağmen fiyatından dolayı alamıyorum çok üzgünüm
Cevap: Efendim detayli aciklama onceki yorumlarda yapilmistir. Incelemenizi rica ederiz. Saygilarimizla,

Soru: saçımda sivirice oluştu ve kasiya kasiya yara oldu etkili olurmu alsam
Cevap: Merhaba efendim Seboreik dermatit, kepek, pullanma, kaşıntı, tahriş ve kızarıklık gibi sorunları önlemek üzere %1 selenyum sülfit ile formüle edilmiştir. Saygılarımızla

Soru: Ya biraz aciliyeti varda bugün verilemez mi
Cevap: Merhabalar saat 12 e kadar olan siparişler aynı gün kargoya verilir.

Soru: Her gün kullanıma uygun mudur
Cevap: Merhaba evet günlük kullanıma uygundur

Soru: Gratis vb yerlerde satılıyor mu
Cevap: Merhaba sormuş olduğunuz platform adına bilgi sahibi değiliz efendim ilginiz için teşekkür ederiz

Soru: merhaba bazıları 2-3 ay kullanıp ara vermek gerekiyor yazmış ara vermeye gerek varmo?
Cevap: Merhaba saç temizleme rutininize dahil ederek kullanım sağlayabileceğiniz bir üründür ilginiz için teşekkürler

Soru: ürün şimdi elime geçti. aşırı katı donmus gibiydi ve pütür pütür. bu normal mi
Cevap: Merhaba ürün soğuh hava koşulları nedeni ile katılaşabilmektedir. Oda sıcaklığında tekrar normal formuna dönecektir efendim. Markanın tarafımıza vermiş olduğu bilgi bu şekildedir. Saygılarımızla.

Soru: Merhabalar koli olarak var mı acaba?
Cevap: Merhaba toplu satışımız mevcut değildir. Saygılarımızla

Soru: kepek için etkili olan bu turuncu olanı mi
Cevap: Evet efendim

Soru: iyi gunler urunu istanbulda elden alabilme sansimiz var mi
Cevap: Merhabalar sadece internet satışı mevcuttur

Soru: Şampuanı 1 banyoda 2 kere mi kullanmak gerek? bir kere yeterlimi
Cevap: merhaba efendim normal şampuan gibi kullanımık uygundur 1-2 veya 3 defa kullanımı uygundur

Soru: Merhaba haziran ayında 146 tl ye almıştım .3,5 ay sonra 799,90 tl mi oldu fiyat ?
Cevap: Efendim detayli aciklama onceki yorumlarda yapilmistir. Incelemenizi rica ederiz. Saygilarimizla,

Soru: hangi kargoyla çalışıyorsunuz
Cevap: Merhaba, Scotty, Mng kargo ve Trendyol Express kargo ile hizmet vermekteyiz. Kargo sistem tarafından belirlenmektedir. Bilginize sunar, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla,

Soru: Sülfatlı mı bu şampuan?
Cevap: Merhaba, Selenyum Sülfit Kepek ve Seboreik Dermatit Şampuandır. Saygılarımızla

Clinical Strength Kepek Şampuanı 400 ml Resim Galerisi

Clinical Strength Kepek Şampuanı 400 ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü