Cloud Iı Gun Metal Kulaklık Seti 4p5l9aa Satın Alır Mısınız

Sezen

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
548
0
0
Cloud Iı Gun Metal Kulaklık Seti 4p5l9aa Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Cloud Iı Gun Metal Kulaklık Seti 4p5l9aa Şimdiki Fiyatı Ile 2890.0 Tl'den Satılmaktadır.

Cloud Iı Gun Metal Kulaklık Seti 4p5l9aa Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Cloud Iı Gun Metal Kulaklık Seti 4p5l9aa Hakkında yaklaşık 49 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

Cloud Iı Gun Metal Kulaklık Seti 4p5l9aa Ürün Detayları

Marka _x000D_
‎HyperX _x000D_
Model Adı _x000D_
‎KHX-HSCP-GM _x000D_
Renk _x000D_
‎Gun Metal _x000D_
Form Faktörü _x000D_
‎Kulak Üzerinde _x000D_
Bağlanabilirlik Teknolojisi _x000D_
‎USB _x000D_
Önemli Özellik _x000D_
‎Oyun, HiFi _x000D_
Birlikte Gelen Bileşenler _x000D_
‎Kulak Yastıkları, Koruyucu Kılıf _x000D_
Yaş Aralığı (Açıklama) _x000D_
‎Yetişkin _x000D_
Malzeme _x000D_
‎Diğer malzemeler _x000D_
Kulaklık Jakı _x000D_
‎3,5 mm Jak _x000D_
Gürültü Kontrolü _x000D_
‎Ses İzolasyonu _x000D_
Ürün İçin Önerilen Kullanım Alanları _x000D_
‎Oyun _x000D_
Uyumlu Cihazlar _x000D_
‎PC^Mac^PS4^Xbox One^PC/Spiele^(N/A) Headset _x000D_
Kontrol Türü _x000D_
‎Ses Gücü Kontrolü _x000D_
Kablo Özelliği _x000D_
‎Ayrılabilir _x000D_
Ürün Ağırlığı _x000D_
‎11.29 Ons _x000D_
Üretici _x000D_
‎Kingston _x000D_
Model _x000D_
‎KHX-HSCP-GM _x000D_
Model Yılı _x000D_
‎2015 _x000D_
Parça Numarası _x000D_
‎4P5L9AA _x000D_
Bilgisayar Bellek Türü _x000D_
‎DDR3 SDRAM _x000D_
İşlemci Sayısı _x000D_
‎1 _x000D_
Donanım Platformu _x000D_
‎PC _x000D_
Donanım Arayüzü _x000D_
‎USB 3.0 _x000D_
Önemli Özellikler _x000D_
‎Oyun, HiFi _x000D_
Adet _x000D_
‎1 _x000D_
Desteklenen Yazılımlar _x000D_
‎Evet _x000D_
Renkli Ekran _x000D_
‎Hayır _x000D_
Hoparlör Surround Ses Kanal Yapılandırması _x000D_
‎7.1 _x000D_
Mikrofon Teknolojisi _x000D_
‎Kardioide, 3,5 mm _x000D_
Güç Kaynağı _x000D_
‎USB 2.0 _x000D_
Piller Dahil _x000D_
‎Hayır _x000D_
Pil Gerekli _x000D_
‎Hayır _x000D_
Ağ Arayüzü Açıklaması _x000D_
‎Kablo _x000D_
Malzeme Türü _x000D_
‎Diğer malzemeler _x000D_
Cihaz Türü _x000D_
‎Bügelkopfhörer _x000D_
Sıvı Madde İçerir _x000D_
‎Hayır _x000D_
Otomatik Odaklama Var _x000D_
‎Hayır _x000D_
AC Güç Adaptörü Dahil _x000D_
‎Hayır _x000D_
Uzaktan Kumanda Dahil _x000D_
‎Evet _x000D_
Programlanabilir Düğmeler _x000D_
‎Hayır _x000D_
Üretici _x000D_
‎Kingston _x000D_
Ürün Model Numarası _x000D_
‎KHX-HSCP-GM _x000D_
Ürün Boyutları _x000D_
‎11 x 11 x 9 cm; 320.06 gram _x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
HyperX Cloud II'de daha önce kaçırdıklarınızı duymanızı sağlamak ve en iyi Hi-Fi oyun deneyimini sunmak için sesi ve konuşmaları yükselten yeniden tasarlanmış bir USB ses kartı ses kontrol kutusu bulunmaktadır. Diğer oyuncuların asla bilemeyecekleri bir detay dünyasına dalın - bir kampçının ayak çıtırtısı ya da uzaktaki bir havalandırma deliğinden gelen ses. Bağımsız ses ve mikrofon ses seviyesi kontrolleri hem ses yüksekliğini hem de mikrofon ses seviyesini ayarlamanızı sağlarken Surround Sound 7.1'i ve mikrofon sesini kolayca açıp kapatmanıza imkan tanır. _x000D_
Oyunda rakiplerinizin yerini tespit edin ve sizin geldiğinizi görmeden saldırıya geçin. Donanım tabanlı ve tak çalıştır özellikli olmasından dolayı sürücü yüklenmesi gerekmez. _x000D_
HyperX Cloud II, otomatik kazanım kontrolü işlevine sahip dijital olarak geliştirilmiş, gürültü önleyen bir mikrofona sahiptir ve yankı yok etme özelliği USB ses kartı üzerinden sağlanmaktadır. _x000D_
Sonuçta zorlu savaşlar sırasında takım içi iletişimi ve oyun içi sohbeti en iyi duruma getirmek için oyundaki ses seviyesi yükseldikçe ses seviyesinin otomatik olarak arttırılmasıyla daha net ses kalitesi ve daha az arka plan gürültüsü elde edersiniz. _x000D_
Yüksek kaliteli USB Ses Kartı_x000D_
7.1 Sanal Surround Ses_x000D_
Dijital İyileştirme Özellikli Mikrofon_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
Gelişmiş ses kontrol kutusu _x000D_
Surround Sound 7.1'i sadece bir düğmeye dokunarak açabilir ve kapatabilirsiniz. Daha kullanışlı bir tasarım için bağımsız ses ve mikrofon sesi seviyesi kontrollerine sahiptir. Dahili ses kartı DSP, en iyi HiFi oyun deneyimi için ses ve konuşmaları yükseltir. _x000D_
7.1 Virtual Surround Sound _x000D_
Her türlü oyun, film ya da müzik deneyimini geliştiren bir mesafe ve derinlik oluşturmak için sanal surround ses deneyimi oluşturun. Tak ve çalıştır özelliklidir, dolayısıyla hiçbir sürücü gerektirmez. _x000D_
Üstün ses performansı _x000D_
HyperX Cloud II, 53 mm'lik sürücülerle HiFi özelliklidir ve oyun ya da profesyonel ses ortamlarında üstün ses performansı sağlar. Kristal berraklığındaki düşük, orta ve yüksek tonlar ve gelişmiş bas oluşturma özelliği üç boyutlu oyun oynama deneyimi yaratır. _x000D_
Dijital iyileştirme özellikli mikrofon _x000D_
USB kontrol kutusu ile kullanıldığında gürültü azaltma, AGC işlevi ve yankı azaltma özellikleri etkinleştirilir. Daha iyi genel ses deneyimi için daha net ses kalitesi ve daha az arka plan gürültüsü elde edin. Çıkarılabilir mikrofon, oyun oynamak için kullanırken kolayca takılabilirken müzik dinlemek için kullanılırken kolayca çıkarılabilir. _x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
TeamSpeak Onaylı _x000D_
TeamSpeak, konuşma kalitesinin net ve ses kalitesinin mükemmel olduğunu onaylamaktadır. Testlerde işitilebilir yankı, arka plan gürültüsü ya da ses bozulmaları tespit edilmemiştir. Diğer uyumlu sohbet istemcileri arasında Skype, Mumble ve Ventrilo bulunmaktadır. _x000D_
Gelişmiş Konfor _x000D_
HyperX Cloud II, çeşitli ses profilleri ve farklı desen seçenekleri için değiştirilebilir kulaklık kapakları ve %100 hafızalı sünger kulaklık yastıkları ile birlikte gelir. _x000D_
Profesyonel Oyun için Optimize Edilmiştir _x000D_
Intel Extreme Masters'in resmi kulaklığı olan HyperX Cloud II, rahatça oyun oynamanızı ve PC, Mac ve oyun konsollarında en iyi ses deneyimini elde etmenizi sağlar. Kapalı kulaklık haznesi tasarımı pasif gürültü azaltmaya olanak tanır ve tam performansınızla rekabet etmenizi sağlar. _x000D_
Gelişmiş aksesuarlarla birlikte özgün tasarım _x000D_
Her bir HyperX Cloud kulaklık, deri benzeri malzeme, kadife kulak yastıkları ve seyahat halindeyken oyununuzu yanınızda taşımanız için seyahat dostu bir file çanta dahil olmak üzere, gerekli tüm aksesuarlarla birlikte gelir. _x000D_

Cloud Iı Gun Metal Kulaklık Seti 4p5l9aa Ürününün Satıcısı, HyperX Cloud Iı Gun Metal Kulaklık Seti 4p5l9aa ürününü 2890.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Cloud Iı Gun Metal Kulaklık Seti 4p5l9aa Son Yorumlar
2890.0 Tl ye satışta olan Cloud Iı Gun Metal Kulaklık Seti 4p5l9aa Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
49 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: sorunsuz bir şekilde elime ulaştı teşekkürler
İsim: S** C** M**
Tarih: 07 Mayıs 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Trendyol

Yorum: ürün gayet güzel ve kullanışlı
İsim: **** ****
Tarih: 05 Nisan 2024
Satıcı: ELF TEKNO

Yorum: mükemmel ses kasılıyor
İsim: Burak S. Y.
Tarih: 02 Nisan 2024

Yorum: güzel ürün
İsim: S** E**
Tarih: 04 Mart 2024

Yorum: Çok iyi kulaklık tavsiye ederim
İsim: G** K**
Tarih: 04 Mart 2024

Yorum: eşime aldım çok sevdi. severek kullanıyor
İsim: E** İ**
Tarih: 19 Şubat 2024

Yorum: Verdiğim parayı sonuna kadar hak ediyor Tarkov oynayanlar için çok iyibir kulaklık.
Tarih: 15 Şubat 2024

Yorum: sorunsuz geldi. mikrofon u ortalama seviye
İsim: Recep M. O.
Tarih: 17 Ocak 2024

Yorum: konforlu ve ses seviyesi oldukça yeterli ama tizleri biraz yüksek vealışması zaman alıyor onun dışında çok rahat ve sağlam ürün hızlıteslimat için teşekkürler
İsim: Serhan G.
Tarih: 16 Ocak 2024

Yorum: En iyisi sensin say
Tarih: 20 Eylül 2023

Yorum: ses kalitesini çok beğendim ama dışarı ses veriyir biraz
Tarih: 10 Haziran 2024
Satıcı: MEJERE

Yorum: 2.alışımız kolak pedleri çabuk yıpranıyot sadece
İsim: H** Y**
Tarih: 01 Mart 2024

Yorum: Eşimin daha önce kullandığı bir kulaklıktı eskidiği için tekrar aynısınıaldık. oyun oynayan biri olarak ses kalitesi, kullanışı vs. kendisigayet memnun
İsim: A** D**
Tarih: 09 Şubat 2024

Yorum: Mikrofon çalışmıyor ne yaptıysam beceremedim satıcı bana dönüşsağlayabilir mi yeni satın aldım olmazsa iade edicem belki ben kuramıyorumdur
İsim: B** O**
Tarih: 25 Temmuz 2024
Satıcı: SUPERMALL ELEKTRONİK

Yorum: çok kötü ürün hayatımda gördüğüm en kotu kulaklık
İsim: Ö** S**
Tarih: 22 Mayıs 2024
Satıcı: teknoshef

Yorum: paketleme yapmadan direk öyle kargoya vermişler, kargo firması da direkkutunun üstüne adres etiketini yapıştırmış teslim etti. işini severekyapmayan bir firma
İsim: M** K**
Tarih: 10 Temmuz 2024
Satıcı: Alvin Online

Yorum: kulaklık fenasal mükemmel çok beğendim premium bir hissiyatı varpaketeleme de iyiydi
İsim: B** B** A**
Tarih: 29 Haziran 2024

Yorum: Garantiiyi aradım bana dediler biz bişe yapamayız hyperx şirketiyleiletişime geçin bu garanti trenyola ait değilmi bu nasıl bişe?
İsim: Muhammed S.
Tarih: 04 Haziran 2024

Yorum: Satıcı satın alınan tarihe değil önceki aya fatura kesiyor. Niye böyleyapılıyo bilmiyorum ama sıkıntılı bir durum
İsim: UĞUR D.
Tarih: 19 Nisan 2024
Satıcı: BAYKUŞ BİLİŞİM TEKNOLOJİLER TİCARET LİMİ

Cloud Iı Gun Metal Kulaklık Seti 4p5l9aa Merak Edilen Konular

Soru: ürün görsellerde gözükenin aynısı ve sıfır kapalı kutudur değilmi
Cevap: Merhaba, ürünümüz görselde gözüktüğü gibi gönderiliyor. Ürün sıfır kapalı kutu olarak gönderilmektedir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: ürün hp mi kingston mu
Cevap: Merhaba, ürün HyperX Cloud Iı Gun Metal Kulaklık Seti 4p5l9aa modelidir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: kulaklığımı alalı daha 1 ay oldu şuan arada mikrofonu gidip geliyor çokça ayar denedim yine düzelmedi bu durum beni çok rahatsız ediyor garanti veya teknik servis için ne yapmam gerekiyor
Cevap: Merhaba, ürün resmi distribütör garantili olup gerekli durumlarda HyperX yetkili servisi üzerinden destek alabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: ürünün üreticisi hp mi, kingston mu ?
Cevap: Merhaba, ürün HyperX Cloud Iı Gun Metal Kulaklık Seti 4p5l9aa modelidir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: ürün sıfır kapalı kutumu?
Cevap: Merhaba, ürün sıfır kapalı kutu olarak gönderilmektedir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Ürünün bi kingston bir de hp üretimi versiyonu bulunmakta sizin satmakta olduğunuz hangisi?

Soru: BU ürün cloud 2 mi ?
Cevap: Merhaba, ürün HyperX Cloud 2 modelidir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: ÜRÜN OUTLET VEYA TEŞHİR FALAN OLMA İHTİMALİ VAR MI 0 KUTU DEĞİL Mİ
Cevap: Merhaba, Satışta bulunan ürünlerimiz sıfır ve kapalı kutu olarak gönderilmektedir. İyi günler dileriz.

Soru: merhaba ürün sanal 7.1 mi yoksa ses kartı olan 7.1 mi
Cevap: efendim teknik desteğe sahip değiliz

Soru: iyi günler 8 adet var mi stok ?
Cevap: Yok efendim

Soru: merhaba ses kartı ile beraber mi geliyor?
Cevap: Merhaba, Ürünler hakkında üretici firma kadar bilgi sahibi olmadığımızı ; bilgi yanlışlığı yaşanmaması adına teknik özellikler hakkında detaylı bilgi için ilgili markanın müşteri hizmetlerinden destek almanızı rica ederiz. İyi günler dileriz

Soru: Merhabalar Sadece Ses Kontrol Kablosunu nerden temin edebilirim?
Cevap: Merhaba. Marka müşteri hizmetlerinden bilgi almanız gerekmektedir.

Soru: Kırmızı renklisi varmı
Cevap: Malesef sadece bu var

Soru: merhaba 7.1 ses kartı geliyor mu yaninda hyperxcloudcore2 ile ayni değil mi bu farkı var mi
Cevap: Merhaba, bilgimiz yok maalesef. Mutlu günler dileriz.

Soru: Merhabalar ürün hp model cloud 2 mi kingston model cloud2mi
Cevap: Hyperx cloud2

Soru: Ürün markası HyperX ancak eskiden "Kingston" üretiyordu sonrasında "HP" üretmeye başladı. Siz de bilgilerde üretici kısmına "Kingston" yazmışsınız. Kingston olduğuna emin misiniz kesin mi?
Cevap: Kingston markası satın alındığı için aynı anlama geliyor. Ürünün eski yada yeni üretim olduğu hakkında herhangi bir bilgimiz yoktur

Soru: Merhaba, ürünün içinde yedek ped bunuyor mu ? Fotoğraflarda var çünkü.
Cevap: Merhaba efendim özellikler bölümünden bakmanızı rica ederiz

Soru: Ürün HyperX Cloud 2 kablolu modeli değil mi
Cevap: Görselde bilgilerine yer verilen ürün tarafınıza gönderilecek efendim

Cloud Iı Gun Metal Kulaklık Seti 4p5l9aa Ürüne Ait Resimler

Cloud Iı Gun Metal Kulaklık Seti 4p5l9aa En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü