Cloud Stinger 2 Core Dts X Oyuncu Kulaklığı Tavsiye Edilen Yer Neresi

MaviDalgalar

Bilgili
9 Ağu 2023
256
1
0
Cloud Stinger 2 Core Dts X Oyuncu Kulaklığı Fiyatına Göre Alınır Mı?
Cloud Stinger 2 Core Dts X Oyuncu Kulaklığı Şu Anki Değeri 1789.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Cloud Stinger 2 Core Dts X Oyuncu Kulaklığı Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Cloud Stinger 2 Core Dts X Oyuncu Kulaklığı Hakkında yaklaşık 13 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.9 .

Cloud Stinger 2 Core Dts X Oyuncu Kulaklığı Ürün Bilgisi

Cloud Stinger 2 Core Dts X Oyuncu Kulaklığı Ürününün Satıcısı, HyperX Cloud Stinger 2 Core Dts X Oyuncu Kulaklığı ürününü 1789.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Cloud Stinger 2 Core Dts X Oyuncu Kulaklığı Ürün Hakkındaki Yorumlar
1789.0 Tl ye satışta olan Cloud Stinger 2 Core Dts X Oyuncu Kulaklığı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
13 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.9

Yorum: Ürün ses kalitesi güzel volarant için almıştım ama mikrafonu beğenmedimses gitmiyordu Biraz driver dan ayarları kurcaladım şu an fena değil amadandik bir mikrafonum var ondan kötü olduğu kesin bu yüzden 4 yıldız verdim
İsim: t** t**
Tarih: 19 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Teknolab

Yorum: Ürün çok hızlı geldi. Ses kalitesi güzel. Kargo hızlıydı
İsim: A** G**
Tarih: 24 Nisan 2024
Satıcı: OverGame

Yorum: 2 gün içinde geldi.Cloud Stinger'ın yeni serisi olarak çok beğendimkulaklığı.Hafifliği,konforu ve tekstil pedleri ayrıca rahatlıksağlıyor.Kulaklığın ses kalitesi ve mikrofonu da gayet başarılı. 👍
İsim: **** ****
Tarih: 01 Ocak 2023

Yorum: Senelerdir Cloud Stinger kullanıyordum. Markadan çok memnun olduğum içinstinger 2 core almaya karar verdim ve yine üzmedi. Creative SoundBlaster Recon3D ses kartıyla birlikte performansı bu fiyat bandına göretahmin edebileceğinizden çok üst seviyede.
İsim: Y** Y**
Tarih: 13 Ağustos 2024

Yorum: Hyperx markası kalitesinden ödün vermemiş yine, çok beğendim.
İsim: **** ****
Tarih: Elite Üye
Beden: 28 Eylül 2023
Satıcı: Trendyol

Yorum: ses kalitesi güzel kablo biraz ince
İsim: m** c**
Tarih: 09 Haziran 2023

Yorum: Görselde olan kulaklık gelmedi mikrofon başka
İsim: M** Ş**
Tarih: 13 Ağustos 2023

Yorum: ürün sol kısmı bozuk geldi dikkat edilmemiş
İsim: B** O**
Tarih: 13 Temmuz 2024

Yorum: Çok heves ederek aldım ama bilgisayar kulaklığı tanımıyor jak girişliolduğu için mi bilmiyorum iade süresini aştığım için veremedim fakatpaketli bir şekilde duruyor kullanamadım sorunu kimse çözemedi
İsim: R** Z**
Tarih: 30 Mayıs 2023

Cloud Stinger 2 Core Dts X Oyuncu Kulaklığı Merak Edilen Konular

Soru: mikrofonu sesimi az algılıyor ses aylarından açtim ama sonuç aynı
Cevap: Merhaba farklı bir cihazda örnek Mobil bir cihazda mikrofonu deneyebilirsiniz yada bilgisayar servisinizden destek alabilirsiniz.

Soru: şarjlımı acaba
Cevap: Merhaba kablolu kulaklıktir

Soru: kulaklık kaç gram ?
Cevap: Merhaba yaklaşık 270 gramdır

Soru: girişi usb mi yoksa resimde gözüktüğü gibimi birde mikrofon çıkabiliyormu
Cevap: Merhaba girişi 3,5 mm jaklidir. Kutu icinden ayrica masaustu pclerde kullanabilmek icin ayırıcı adaptör çıkmaktadır. Mikrofon montelidir, çıkmamaktadır.

Soru: Headphone Jack-li android cihazlarına bağlana biliyormu?
Cevap: Merhaba telefonda jak girisi varsa kullanabilirsiniz

Soru: android telefon uyumlumu acaba
Cevap: Merhaba evet kullanabilirsiniz

Soru: İpad 9. Nesil için uygunmudur acaba ?
Cevap: Merhaba 3.5 mm kulaklık girişi varsa kullanabilirsiniz.

Soru: dtx denedim olmuyor
Cevap: DTS Kurulumu ile alakalı bir sorun yaşıyorsanız bilgisayarcına danışmanızı öneririz yada HyperX yetkili servisi Indeks Teknoloji'den destek alabilirsiniz.

Soru: kulaklik 7.1 ozellikli midir?
Cevap: Merhaba dtsx ses sistemi mevcut. Sadece 7 yönden değil,her yönden sesi vermektedir. 12.1 gibi düşünebilirsiniz.

Soru: Gürültü Engelleme Bulunmakta Mıdır?
Cevap: Değerli müşterimiz, Pasif Gürültü Önleme bulunmaktadır.

Soru: merhaba ben sizden hyperx cloud 3 aldim şuan stokta olmadigi icin burdam yaziyom cloud 3 te konuşurken mikrofondan kendi sesimi duyuyorum mikrofonu agzima yaklastirdigimda normalmi
Cevap: Merhaba muhtemelen ayarları ile alakalı bir durum olabilir. Farklı bilgisayarda yada mobil cihazda denemenizi rica ediyoruz

Soru: merhaba denedim o sorunu kulakligi tak çikar yapincs düzeliyor yoksa düzelmiyor pcden cikarip takman lazim sizce bu bir hatami
Cevap: Merhaba muhtemelen kullandığınız bilgisayar ayarlarinda bir sorun var fakat tam emin olmak icin Teknik servis analizi yaptirnak gerekiyor. HyperX urunlerinin servis hizmetini İndeks Teknoloji vermektedir. İndeks ile görüşüp destek alabilirsiniz.

Soru: diz üstü bilgisayar a (tek girişli) uygun mudur
Cevap: Üründe Çift çıkış var bir kulaklık bir mikrofon için tek cikisla ikisinden biri çalışmaz

Soru: jack girişi olduğu için müzik dinlediğimiz zaman karşı tarafa yankı yapıyor mu?
Cevap: Değerli müşterimiz,Cloud Stinger 2 Core DTS X Oyuncu Kulaklığı'nın 3,5 mm jak girişi, müzik dinlerken veya mikrofonu kullanırken karşı tarafa yankı yapabilir. Bu, kulaklığın mikrofonunun sesleri algılaması ve bunları ses çıkışına geri göndermesi nedeniyle olur.

Soru: 7.1 surrond mevcut mudur?
Cevap: Değerli müşterimiz, Bağlantı Özellikleri 3.5mm Jak'tır.

Cloud Stinger 2 Core Dts X Oyuncu Kulaklığı Fotoğraf Ve Görseller

Cloud Stinger 2 Core Dts X Oyuncu Kulaklığı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü