Çocuk Unisex Gri Termo Taban Yanı Şeritli Bağcıklı Spor Ayakkabı Fiyatına Göre Alınır Mı

Ozge

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,046
0
0
Çocuk Unisex Gri Termo Taban Yanı Şeritli Bağcıklı Spor Ayakkabı Alınmaya Değer Mi?
Çocuk Unisex Gri Termo Taban Yanı Şeritli Bağcıklı Spor Ayakkabı Şuanki Fiyatı Ne Kadar 429.27 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Çocuk Unisex Gri Termo Taban Yanı Şeritli Bağcıklı Spor Ayakkabı Memnuniyet Durumu Nedir?

Çocuk Unisex Gri Termo Taban Yanı Şeritli Bağcıklı Spor Ayakkabı Hakkında yaklaşık 13 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

Çocuk Unisex Gri Termo Taban Yanı Şeritli Bağcıklı Spor Ayakkabı Ürünün Detayları

Çocuk Unisex Gri Termo Taban Yanı Şeritli Bağcıklı Spor Ayakkabı Ürününün Satıcısı, Tonny Black Çocuk Unisex Gri Termo Taban Yanı Şeritli Bağcıklı Spor Ayakkabı ürününü 429.27 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Çocuk Unisex Gri Termo Taban Yanı Şeritli Bağcıklı Spor Ayakkabı Yorumlar Hakkında Bilgi
429.27 Tl ye satışta olan Çocuk Unisex Gri Termo Taban Yanı Şeritli Bağcıklı Spor Ayakkabı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
13 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: oğlum bayıldı çok güzel 🤗
İsim: G** T**
Tarih: 30 Ağustos 2024
Beden: Beden:36
Satıcı: Tonny Black

Yorum: kardeşime aldım beğendi
İsim: R** A**
Tarih: 12 Eylül 2024
Beden: Beden:39

Yorum: Kalıbı biraz dar ve ayakkabının biri hatalı geldi bağcığı kirliydi onu problem etmeden giydim ama arka kısmı hatalı olunca ayağı baya rahatsız ediyor fark etmeden giydiğim için iade edemiyorum
İsim: **** ****
Tarih: 11 Eylül 2024
Beden: Beden:34

Yorum: zarif ve güzel bir dokusu var üstelik rahat
Tarih: 10 Eylül 2024
Beden: Beden:39

Yorum: Bunun qarasinida sifariş eledim superdi
Tarih: 05 Eylül 2024
Beden: Beden:32

Yorum: ya çok güzel kızıma aldım kaliteli duruyor yapısıı da çok harika hızlı teslimat ürünü
İsim: Y** G**
Tarih: 28 Ağustos 2024
Beden: Beden:32

Yorum: bağcıklarının kirli gelmesi dışında bir sorunu yok kalıbı tam beğendik
Tarih: Elite Üye
Beden: 29 Ağustos 2024

Çocuk Unisex Gri Termo Taban Yanı Şeritli Bağcıklı Spor Ayakkabı Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: salam su gecirirmi?
Cevap: Merhaba, ürünün kumaş yapısı, su itici özelliğe sahip bir kumaştır. Suyu içine çekme yapmaz. Fakat belli bir su birikintisine veya fazla suya karşı %100 su geçirmez garantisi veremiyoruz.

Soru: Merhaba…36 beden kaç sm?
Cevap: Merhaba, 22,7 cmdir.

Soru: merhaba. neden sebetde 45% infirim olmuyor?
Cevap: Merhaba, böyle bir kampanya bizlerde gözükmemektedir.

Soru: yağmurlu hava için uyqunmudur
Cevap: Merhaba, ürünün kumaş yapısı, su itici özelliğe sahip bir kumaştır. Suyu içine çekme yapmaz. Fakat belli bir su birikintisine veya fazla suya karşı %100 su geçirmez garantisi veremiyoruz.

Soru: selam Cocuğun kendi ayağinin ölçüsü 22.3,5 sm acaba kac Ölçü ayakkabi alsam uygun olur?
Cevap: Merhaba, 36 numara tercih edebilirsiniz.

Soru: merhaba.bu ayakkabi qrimi?penbemi?
Cevap: Merhaba, ürün görsel ile birebirdir.

Soru: Bu ayakkabının 37 numarası vardı sadece cocuk reyonuna mi özel oldu anlayamadım?
Cevap: Çocuk Unisex Gri Termo Taban Yanı Şeritli Bağcıklı Spor Ayakkabı

Çocuk Unisex Gri Termo Taban Yanı Şeritli Bağcıklı Spor Ayakkabı Detaylı Resimler

Çocuk Unisex Gri Termo Taban Yanı Şeritli Bağcıklı Spor Ayakkabı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü