Collagen & Biotin Hacimsiz Saçlar Için Dolgunlaştırıcı Şampuan 500ml Alınır Mı

Tugba

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
236
0
0
Collagen & Biotin Hacimsiz Saçlar Için Dolgunlaştırıcı Şampuan 500ml Fiyatına Göre Alınır Mı?
Collagen & Biotin Hacimsiz Saçlar Için Dolgunlaştırıcı Şampuan 500ml Güncel Fiyatı 84.25 Tl'den Satılmaktadır.

Collagen & Biotin Hacimsiz Saçlar Için Dolgunlaştırıcı Şampuan 500ml Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Collagen & Biotin Hacimsiz Saçlar Için Dolgunlaştırıcı Şampuan 500ml Hakkında yaklaşık 966 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Collagen & Biotin Hacimsiz Saçlar Için Dolgunlaştırıcı Şampuan 500ml Detaylı Bilgi

Collagen & Biotin Hacimsiz Saçlar Için Dolgunlaştırıcı Şampuan 500ml Ürününün Satıcısı, Restorex Collagen & Biotin Hacimsiz Saçlar Için Dolgunlaştırıcı Şampuan 500ml ürününü 84.25 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Collagen & Biotin Hacimsiz Saçlar Için Dolgunlaştırıcı Şampuan 500ml Kullanıcı Yorumları
84.25 Tl ye satışta olan Collagen & Biotin Hacimsiz Saçlar Için Dolgunlaştırıcı Şampuan 500ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
966 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Elime geçtikten sonra bir kez kullandım, yumuşacık oldu saçlarım yani anlatamam bu yumuşaklığı. Yanında aynı markanın beyaz kutulu şampuanını da kullandım. İkisinin karışımıyla saçlarım o kadar güzel oldu ki. Sertlik, karışıklık hepsi gitti ipek gibi parlıyor dolgunlaştı, yumuşacık oldu. Uzun süre kullanımda dökülmeyi azaltıp, uzatmasını da göreceğDevamını Oku
İsim: M** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 07 Temmuz 2023
Satıcı: Alinda Kozmetik

Yorum: Bundan önce nerdeyse tüm şampuanları denedim bundaki koku, saça verdiği parlaklık Hacim mükemmel çok memnunum saçlarım boyalı olmasına rağmen yumuşacık yapıyor ayrıca saç kremi de kullanmıyorum 👌
İsim: Ö** K**
Tarih: 14 Nisan 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: NehirKozmetik

Yorum: çok güzel bir şampuan indirime girdikçe stok yapmak lazım saçlarıma çok iyi geldi 🙏💐
İsim: İ** Ç**
Tarih: 10 Kasım 2022
Satıcı: Bioblas

Yorum: slm ürüne bayildim zaten uzun zamandir restorex sampuan kullaniyordum ama bu serilerinide gorunce denemek istedim kullanmadan yorum yapmak istemedim arkadaslar alin aldirin dedikleri urun kizimin saclari daha dolgun ve havali keza benim saclarim yine oyle cok guzel hemen 2 tane daha siparis gectim vazgecilmezlerim arasina girdi bile🙏
İsim: F** Y**
Tarih: 09 Haziran 2022

Yorum: çok güzel bi şampuan indirimdeyken aldım çok beğendim
İsim: Z** B**
Tarih: 11 Temmuz 2022

Yorum: saçlarıma aşırı yumuşaklık verdi ve çok güzel kokuyor
İsim: B** D**
Tarih: 18 Temmuz 2024
Satıcı: Nysa

Yorum: ilk defa kullandım şampuanı ama beğendim saçı yumuşak yapıyor hem collagen hem biotin olmasi güzel dökülmeye de iyi gelir inşallah düzenli kullanımda bittikçe alırım artık
İsim: E** Ç**
Beden: 12 Eylül 2024
Satıcı: Mahall-e

Yorum: çok güzelmiş ilk kez kullanıyorum her şampuan iyi gelmiyor saçıma normal de hep Elidor alıyorum bunu collegenli diye denemek istedim saçımı ipek gibi yaptı artık indirim de stok yaparım
İsim: İsmehan G.
Tarih: 18 Ekim 2023
Satıcı: Sonsepet

Yorum: Efsane bi ürün kesinlikle tavsiye ediyorum. Saçlarım boyalı ve çok güçsüzdü bir ayda bile etkisini gördüm
İsim: D** İ**
Tarih: 02 Mayıs 2023

Yorum: harika bir şampuan sarı saclarimi yumuşacık yapiyor
İsim: S** S**
Beden: 09 Haziran 2022

Yorum: indirimli de aldım harika teşekkür ederim 😍
İsim: **** ****
Tarih: 28 Eylül 2022
Satıcı: Özhan Market

Yorum: Kokusu çok iyi. Saçı güzel ve nazik temizliyor.
İsim: D** D**
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: Saçımın kabarıklığına iyi geliyor indirimde görünce stokladım
İsim: H** E**
Tarih: 10 Haziran 2023
Satıcı: tralleis cosmetics

Yorum: Ben ilk kez bir ürünün beklentiyi karşıladığını gördüm. Saçlarım artık daha hacimli. Teşekkürler restorex.
İsim: **** ****
Tarih: 12 Nisan 2022

Yorum: oldukça güzel tekrar güncellerim
İsim: F** B**
Beden: 13 Temmuz 2024

Yorum: hep kullandığım şampuan tavsiye ederim
İsim: Ç** A**
Tarih: 17 Eylül 2024

Yorum: Paketlemesi iyidi
İsim: R** b**
Tarih: 16 Eylül 2024

Yorum: gayet güzel bir şampuan
İsim: H** B** K**
Tarih: 15 Eylül 2024
Satıcı: SPRING BEAUTY & HEALTH

Yorum: saçlara hacim vererek dolgunlaştırıyor ayrıca yumuşacık yapıyor saçları bu markayı yıllardır kullanıyorum bu seriyi yeni denedim ve memnun kaldım
İsim: A** A**
Tarih: 14 Eylül 2024

Yorum: Kızlar kokusuna bayıldımmmm ilk kullanımdan itibaren mis gibi parlak saçlarım oldu ben yeşil renkli şampuan ve saç kremiyle birlikte kullanıyorum dönüşümlü,üstelik fiyatı piyasa ürünlerine göre çok uygun şişesi de kocaman çok güzel tavsiye ederim,sadece kargo biraz yavaş onun dışında harika🌸
İsim: Ö** A**
Beden: 27 Temmuz 2022

Yorum: çok memnunum stok yapıyorum
İsim: M** p**
Tarih: 09 Nisan 2023

Yorum: saclarim yumuşacık oldu ipek gibi 🫠
İsim: seval a.
Tarih: 01 Kasım 2023

Yorum: Paketleme çok yeterliydi. Daha önce sağlıklı uzayan saçlar için olanını kullanmıştım ve kısa zamanda saçlarım cok cabuk ve onarılarak uzamıştı. şimdi de daha hacimli görüntü için yine aynı markaya güvenmek istedim
İsim: A** B**
Tarih: 28 Kasım 2023
Satıcı: İkoncan

Yorum: Saçlarımı harika yaptı tşk
İsim: İrem A. Y.
Tarih: 26 Ocak 2023

Yorum: Saçı mükemmel dolgunlaştırıyor. Harika bir şampuan. :)
İsim: Özgenur K.
Tarih: 12 Nisan 2022

Yorum: bayıldım alinn aldrin yumuşak parlak ve dolgun ypiyo
İsim: Eda T.
Tarih: 17 Temmuz 2022
Satıcı: BİLİMITRİYAT

Yorum: Hızlı ve sağlam geldi teşekkür ediyorum
İsim: A** Ş**
Tarih: 25 Ağustos 2024

Yorum: Saçtaki yumusaklık hissine bayıldım
İsim: Ş** İ**
Beden: 11 Ekim 2022

Yorum: Yeni başladım bakalım umarım işe yarar
İsim: B** Ş**
Beden: 21 Mayıs 2023
Satıcı: tralleis cosmetics

Yorum: Hızlı kargo ve özenli paketkemeniz için teşekkür ederim. Bol kazançların. İyi bayramlar 🍭
İsim: Ö** A**
Tarih: 21 Nisan 2022

Collagen & Biotin Hacimsiz Saçlar Için Dolgunlaştırıcı Şampuan 500ml Sıkça Sorulan Sorular

Soru: İçinde paraben var mı
Cevap: Merhaba.Ürün içeriğinde paraben mevcut değildir.İyi günler.

Soru: Merhaba hangi kargo şirketi ile çalışıyorsunuz
Cevap: Trendyol expres ile çalışıyoruz. Trendyolun gitmediği yerlere PTT ile gönderim sağlıyoruz.

Soru: yağlı sacada olurmu etki edermi
Cevap: Merhaba,ambalaj üzerinde herhangi bir açıklama bulunmamaktadır.Daha detaylı bilgi için üretici firma ile görüşebilirsiniz.Saygılarımızla

Soru: Kepeğe karşı etkili mi, kepeğe yatkın saçlarda kepek yapar mı acaba ?
Cevap: Merhabalar. Ürünün kepeğe karşı bir etkisi bilinmemektedir. Kullanıcı yorumlarından fikir edinmenizi rica ederiz. İyi akşamlar

Soru: Merhabalar hamileler için kullanıma uygun mudur içeriği temiz midir?
Cevap: merhaba, içeriği temizdir efendim ama hamileler ile ilgili bir bilgi tarafımızai lletilmemiştir.

Soru: Bitkisel mi
Cevap: Merhabalar.Ürün içeriğinde bitkisel olduğu belirtilmemiştir.İyi günler dileriz.

Soru: sampuan tamamen bitkiselmidir
Cevap: Merhaba.ürün içeriği şu şekildedir ;AQUA/WATER, SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM CHLORIDE, GLYCERIN, PARFUM/FRAGRANCE, BENZYL ALCOHOL, BIOTIN, GLYCOL DISTEARATE, CARBOMER, DIMETHICONOL, HYDROLYZED COLLAGEN, TEA-DODECYLBENZENESULFONATE, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, COCAMIDE MEA, AMODIMETHICONE, TETRASODIUM EDTA, BENZYL SALICYLATE, TRIDECETH-12, CETRIMONIUM CHLORIDE, HYDROXYCITRONELLAL, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE, CI 60730, METHYLISOTHIAZOLINONE.

Soru: Boyalı Saçlar için uygun Dolgunlaştırıcı & Hacim veren Restorex' in hangi Bakım Şampuanını kullanmalıyım?
Cevap: Merhaba Linkte yer alan ürünü dolgun saçlar ve bakım için kullanım sağlayabilirsiniz.İyi günler

Soru: saçı uzatırmı? eğer uzatıyorsa kaç güne uzatır acil
Cevap: Merhaba Restorex Collagen & Biotin Hacimsiz Saçlar Için Dolgunlaştırıcı Şampuan Kolajen ve biotin içeren özel formülü ile saça derinlemesine nüfuz eder. Daha dolgun ve parlak saçlar için saça mükemmel hacim verir. Saç tellerini besler, onarır. Saçları dipten uca güçlendirir.Özellikle saç uzatma etkisine sahip değildir.İDetaylı bilgi için Bıota mülteri ile görüşebilirsiniz.yi günler

Soru: hangi kargo ile çalışıyorsunuz
Cevap: trendyol expresin gitmediği bölgelere aras kargo ile gönderim yapıyoruz

Soru: Merhaba saç ekimden sonra kullanmak uygun mu 1.5 yıldır işlem görünmüş.
Cevap: Merhaba.İşlemi yapmış olan uzmanıza danışarak kullanmanızı öneririz.İyi akşamlar.

Soru: Merhaba saçlarım kalın telli dolgun fakat çok kuru bunu mu yeşilini mi önerirsiniz ve hangisinin kokusu daha iyi?
Cevap: Merhaba her iki üründen iyi. Her iki ürünün kokusu güzel bizce. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Boyalı Saçlar için uygun Dolgunlaştırıcı & Hacim veren Restorex' in hangi Bakım Şampuanını kullanmalıyım?
Cevap: Merhabalar boyalı saçlarınız için Restorex 7 besleyici yağ içeren şampuanını kullanabilirsiniz saçlarınızı yumuşatır parlaklık verir. Hacim için de Restorex dolgunlaştırıcı sıvı saç kremi Collegen+Biotin kullanabilirsiniz.

Soru: Merhabalar kuru ve kıvırcık saçlar için uygun mudur
Cevap: Merhaba, kullanıma uygundur.

Soru: ürün sülfatlı mı sülfatsız yazıyor ama içerikte sülfat var ?
Cevap: Merhaba. Sülfat bulunmaktadır. İyi günler.

Soru: bu şampuan saçı yikarken yüzde tüylenme yapar mı
Cevap: Merhabalar efendim sorunsuz kullana bilirsiniz fakat kullanım bölgesi olarak sadece saçlar tercih edilir.

Soru: saç dökülmesine karşı iyi gelir mi
Cevap: Merhabalar. Evet iyi gelmektedir. İyi günler

Soru: tuzsuz mu şampuan veya hangisi tuzsuz
Cevap: Merhaba Ürün tuzsuz değildir.Tuzsuz şampuan bulunmamaktadır.iyi günler

Soru: İçinde sls paraben gibi maddeler var mı içinde neler vardır
Cevap: Merhaba hayir bulunmaz

Soru: merhaba sac uzatmasina ve dokulmesine etkisi varmi?
Cevap: Merhaba,öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz.Sormus oldugunuz ürünün dolgunlaştırıcı özelliği bulunmaktadır.Saygılaırmızla

Collagen & Biotin Hacimsiz Saçlar Için Dolgunlaştırıcı Şampuan 500ml Detaylı Resimler

Collagen & Biotin Hacimsiz Saçlar Için Dolgunlaştırıcı Şampuan 500ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü