Comfort 12.000 Btu Sgm12ınvdhd A Enerji Sınıfı ( Montaj Dahil ) Ürün Alınmaya Değer Mi

Sude

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
541
0
0
Comfort 12.000 Btu Sgm12ınvdhd A Enerji Sınıfı ( Montaj Dahil ) Ürün Alınmaya Değer Mi?
Comfort 12.000 Btu Sgm12ınvdhd A Enerji Sınıfı ( Montaj Dahil ) Şuanki Fiyatı Ne Kadar 27000.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Comfort 12.000 Btu Sgm12ınvdhd A Enerji Sınıfı ( Montaj Dahil ) Kullanıcılar Memnun Mu?

Comfort 12.000 Btu Sgm12ınvdhd A Enerji Sınıfı ( Montaj Dahil ) Hakkında yaklaşık 25 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1 .

Comfort 12.000 Btu Sgm12ınvdhd A Enerji Sınıfı ( Montaj Dahil ) Detaylı Açıklama

Comfort 12.000 Btu Sgm12ınvdhd A Enerji Sınıfı ( Montaj Dahil ) Ürününün Satıcısı, Sigma Comfort 12.000 Btu Sgm12ınvdhd A Enerji Sınıfı ( Montaj Dahil ) ürününü 27000.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Comfort 12.000 Btu Sgm12ınvdhd A Enerji Sınıfı ( Montaj Dahil ) Son Yorumlar
27000.0 Tl ye satışta olan Comfort 12.000 Btu Sgm12ınvdhd A Enerji Sınıfı ( Montaj Dahil ) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
25 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1

Yorum: aynı gün Aras kargoya verdiler , telefonla arayıp bilgide aldım çok ilgili idi satıcı, klimayı iklimsa Ortaca gelip kurulumu yaptı , klimaya gelecek olursa evde Mitsubishi heavy 12 BTU var ondan daha iyi geldi bana , özet olarak satıcı, kargo,klima tavsiye ederim 👏🏻👏🏻
İsim: **** ****
Tarih: 16 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: SPOT MARKET TOPTAN VE PAREKENDE

Yorum: Ürünü çok beğendik performansı çok iyi satıcı firma 2 günde bize ulaştırdı servisde çok hızlı 1-2 gün içinde kurulum yapıldı kargo şirketi de çok iyi eksiksiz teslim etti almak isteyenlere tavsiye ederim
İsim: a** k**
Tarih: 31 Aralık 2023
Satıcı: NARLIDERE İKLİMSA

Yorum: gayet iyi bir ürün
İsim: İ** K**
Tarih: 01 Mart 2024

Yorum: selamünaleyküm kumandanın alttan sağ sol düğme leri göçük çıktı ne yapabilirim ne yapabilirim
İsim: C** k**
Tarih: 04 Aralık 2023
Satıcı: İklimsa Yetkili Satıcı

Yorum: Klimayı salonuma taktırdım, takanlar salonu anca soğutur demişlerdi ancak ara kapıları da açınca koridor ve hatta yatak odam dahi güzel şekilde soğuyor. Ürün kaliteli ve tercih etmeye değer ancak servis hizmeti için çok beklemek gerekti. Bu sınıfta alınabilecek en iyi ürünlerden.
Tarih: 05 Ağustos 2024
Satıcı: Altınözü YAPI MARKET

Yorum: ısınma performansını beğendik. 10 gündür durmadan çalıştırdık stabil ve çok sessiz edit Sıcakların gelmesi ile birlikte soğutma özelliğini kullandık tek kelime ile sogutmuyor ve ısıtmanın aksine sesli çalışıyor
İsim: T** t**
Tarih: 23 Haziran 2024

Yorum: Sessizligi iyi soğutması iyi hem ortam sıcaklığını hem de istediğiniz sıcaklığı ünite üzerinde görebiliyorsunuz,uyku moduna getirdiğimiz de 8 saat sonra kendiliğinden kapanıyor
Tarih: 19 Ağustos 2024

Yorum: Servis sorunlu. Satıcı ilgili. Tavsiye etmem.
İsim: Ö** K**
Tarih: 07 Şubat 2024
Satıcı: İKLİMSA/ÇANKAYA

Yorum: satıcı bir gün sonra kargoya verdi ve ikinci gün elime sapa sağlam ulaştı teşekkürler kurulumu da hemen yapıldı sorunsuz bir şekilde 👏👏
Tarih: 07 Mayıs 2024

Yorum: Fiyatına göre kaliteli. İklimsa güvencesi altında olmasa almazdım. Servis kurulumu temiz ve hızlı yaptı. Satıcı zamanında kargoya teslim etti
İsim: Y** K**
Tarih: 29 Aralık 2023

Yorum: Cok iyi çok kısa zamanda geldi satıcıya teşekkür ederiz
İsim: s** a**
Tarih: 13 Şubat 2024

Yorum: Ürünü sipariş verdiğimde aynı gün kargolandı ve kısa sürede elime ulaştı.Paketleme vs gerçekten özenli yapılmış teşekkür ederim.Yetkili servisten kurulum randevusu oluşturdum ve bir hafta içinde gelip ücretsiz taktılar şuan kullanıyorum ve hem satıcıyı hem ürünü tavsiye ederim
İsim: S** B**
Tarih: 25 Haziran 2024

Yorum: Ürünü cumartesi öğlenden sonra sipariş verdim pazartesi ürün kargolandı satıcıyla telefonla görüştüm ilgili birisi yardımcı oluyor.Ürünü teslim aldıktan sonra fatura yüklemesini sayfaya yaptı.Çarşamba kargo elimde oldu cuma gününe servis randevusu oluşturdum cuma takıldı.Gelen servisteki arkadaşlarda işini güzel yapan kişilerdi Temiz bir şekilde işDevamını Oku
İsim: R** A**
Tarih: 21 Ocak 2024

Yorum: Ürün zamanında geldi montaj için servis ertesi gün geldi. Soğutma çok iyi.
İsim: S** B**
Tarih: 02 Ağustos 2024

Yorum: ürün gayet iyi 25 metrekare alanı ısıtıp soğutuyo 12 lik olmasına karşı sessizde çalışıyor servis geç geldi servis birazdaha erken gelebilirdi bide satıcı fatura gondermiyor talep etmeme rağmen
İsim: S** Ö**
Tarih: 30 Kasım 2023

Yorum: Satıcı ürünü kısa sürede gönderdi ama servisi aradım kurulum için 1 haftadan fazla beklemem gerektigini söylüyor
İsim: M** A**
Tarih: 27 Haziran 2024

Yorum: Kesinlikle almayın satış sonrası montaj için sıkıntılı halen uğraşıyorum ürünümü kuran yok öyle duruyor.
İsim: N** K**
Tarih: 02 Temmuz 2024

Yorum: fiyatı ve özellikleri olarak başarılı bir ürün. ses değerleri başarılı.
İsim: T** A**
Tarih: 15 Mayıs 2024

Yorum: 2 .3 günde 16 Nisan elimize geçti kurulumu yapıldı Ümraniye iklimsa çalışanları alakadar güzel hizmetle montajı yaptılar ama 16 nisandan beri fatura göndermek istemiyorlar talep oluşturuyoruz kayıt açıyoruz yok muhatap yok yazıyla dert anlatıyoruz ilgilenen yok Narlıdere iklimsa uğraştırıyorsun Fatura 02.05.2004 te narlidere ltd arayarak çözüme ulaDevamını Oku
Tarih: 03 Mayıs 2024

Yorum: merhaba, arkadaşlar ürün de wi-fi yok, yani var da yok. wi-fi özelliği isteğe bağlı servis tarafından +2.000TL ye takılıyormuş burada wi-fi var seçeneğine aldanmayın
Tarih: 04 Temmuz 2024

Comfort 12.000 Btu Sgm12ınvdhd A Enerji Sınıfı ( Montaj Dahil ) Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: mitsubishi servisi mi bakıyor buna
Cevap: mitsubishi heavy ve sigma klimalara iklimsa yetkili servisleri bakıyor

Soru: Klimanın içinde hazır boru geliyor mu 5 metre ?
Cevap: 5 mt bakır boru montaj esnasında yetkili servis tarafından gerçekleşmektedir. ücretsiz

Soru: Hangi satıcı?
Cevap: Bilmiyorum işte diğer satıcının stoğu tükenince sonraki en ucuz satıcı biz olduğumuz için bize yönlendirildiniz.

Soru: merhaba bunun varmı wi-fi özeliği
Cevap: Sgm12ınvdhb olanda var

Soru: salonum 25 metrekare ısıtma ve soğutma olarak kullanacağım çatı katı ve İzmir
Cevap: Merhaba yeterli olmaz bu ürün bir üst kapasite almalısınız

Soru: Wifi var mı
Cevap: bu cihazlarda yok plus modellerinde var. bu modele ek bi parça takılarak wifi özelliği oluyor.

Soru: 18lik varsada haber verrın
Cevap: Sayfamızı takipte kalın efendim.

Soru: merhabalar 4 tane klima almayı düşünüyorum bu markadan bilmek istediğim bir kactane sorum olacak 1 sorum kactane klima telefona ekliyebiliyorum uzaktan ayrı ayrı kulanmak için. 2 sorum kactane hesap ekliyebiliyorum aylemin de kulanması için. 3 sorum daha önce de teşhis yaptırmıştım evime yaklaşık 10 metre boru döşenmesi lazım bu bakır dan mi yoksa alüminyum den mi döşenecek. 4 sorum duvar aşkı apparatı dahilmi diş ünite için. 5 sorum compresor kendi markanizinmi yoksa başka bir markanın mı. teşekür ederim
Cevap: Merhabalar bu üründe wifi yok malesef. Plus paketinde wifi mevcuttur. 5metreye kadar bakır boru dahil olup ekstrası ücretlidir. Bakır boruyu sıva altı yapacaksanız onun işçiliğini hiçbir servis yapmaz. Şirketimiz sadece bakır boru kullanmaktadır. İyi günler.

Soru: merhaba R32 gaz mevcutmudur bu üründe
Cevap: Merhaba gaz cinsi R32 dir

Soru: Merhaba elektrik tesisatı için kablo servise mi ait
Cevap: Merhabalar, elektrik tesisatı size ait, 5 metreye kadar bakır borulama servise aittir

Soru: odam 24 metre kare kaç binlik klima almam lazım
Cevap: Merhabalar, odanızın yalıtım şartları ve içeride bulunacak kişi sayısı burada önemlidir. İdeal şartlarda 12.000 btu yeterli olacaktır. Güvenli alanda kalabilmeniz için 18.000 btu ürünleri de değerlendirebilirsiniz

Soru: İyi günler. Klimanın kurulumu ücretli midir?
Cevap: Merhaba. Klimanın kurulumu yetkili servisler tarafından ücretsiz şekilde yapılmaktadır.

Soru: mrb bu klimanın kompresör garantisi kaç yıl
Cevap: 3 YIL GARANTİ

Soru: iyi günler kolay gelsin bu yeni sezon ürünümü
Cevap: Merhabalar. Evet bu ürün yeni sezondur efendim

Soru: kolay gelsin Klimayı aldıktan sonra istediğimiz zaman taktırabilir miyiz
Cevap: Merhaba evet garanti kurulum sonrası başlamaktadır

Soru: 12 lik comfort kılima ile pulus arasındaki fark nedir bilgilendirirseniz seviniri
Cevap: Merhabalar klimalar comfort modeli soğutma sistemi ++ ısıtma sistemi+ wifi yok Plus modeli soğutma++ ısıtma sistemi++ ve ayrıca wifi özelliği mevcuttur fark wifi ve ısıtmada+ özelliği dır

Soru: wifi var mıdır
Cevap: HARİCİ TAKILIYOR EFENDİM

Soru: Merhaba, ürünü aldığımız zaman garantisi direkt olarak başlıyor mu yoksa kurulumdan sonra mı başlatılıyor garantisi
Cevap: ürün yetkili servis tarafıondan montajı yapıldıuğı gün garantisi başlar

Soru: slm .iyi akşamlar. klima invörter mi
Cevap: İyi akşamlar. Klima inverterdır.

Soru: invertırmıdır acaba
Cevap: Merhaba ever

Comfort 12.000 Btu Sgm12ınvdhd A Enerji Sınıfı ( Montaj Dahil ) Ürün Resimleri

Comfort 12.000 Btu Sgm12ınvdhd A Enerji Sınıfı ( Montaj Dahil ) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü