Comfortlux rib high rise 65 cm bilek hizasında tayt Bu Ürünü Almalı Mı ?

Melek

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,042
0
0
Comfortlux rib high rise 65 cm bilek hizasında tayt En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Comfortlux rib high rise 65 cm bilek hizasında tayt Güncel Fiyatı 1490.0 Tl'den Satılmaktadır.

Comfortlux rib high rise 65 cm bilek hizasında tayt Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

Comfortlux rib high rise 65 cm bilek hizasında tayt Hakkında yaklaşık 21 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Comfortlux rib high rise 65 cm bilek hizasında tayt Ürün Bilgisi

Comfortlux rib high rise 65 cm bilek hizasında tayt Ürününün Satıcısı, Oysho Comfortlux rib high rise 65 cm bilek hizasında tayt ürününü 1490.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Comfortlux rib high rise 65 cm bilek hizasında tayt Kullanıcı Geri Dönüşleri
1490.0 Tl ye satışta olan Comfortlux rib high rise 65 cm bilek hizasında tayt Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
21 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: hic yorum yokken aldim, oyshonun klasik ince yazlik taytlarindan sandim daha once siyahi vardi pek bilgim yoktu ama kalın ve pamuklu bir yapidaymis bu modeli....yazin giyilir mi bilmem rengi yesile kaciyo gibi gorunuyo fotoda ama gri ben de gri istiyodum 40 kiloyum xs aldim oldu
İsim: ceren y.
Tarih: 15 Nisan 2024
Beden: Boy:165cm
Satıcı: OYSHO

Yorum: Aşırı beğendim çok şık yumuşacık güzel toparlıyor
İsim: Berna Ç.
Tarih: 11 Temmuz 2024
Beden: Boy:173cm

Yorum: Çok kaliteli ve yumuşak kumaşlı giydikçe esneme yapabilir tam bedeninizi almanızı tavsiye ederim
İsim: M** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 12 Mayıs 2024

Yorum: Aldığım en güzel tayt oysho kalitesi
İsim: B** B** Y**
Tarih: 18 Haziran 2024
Beden: Beden:S

Yorum: gayet güzel ama beden seçiminde hata yapmışım o beni bi tık üzdü ama hala güzel yani bir beden küçük alınması kanısındayım
İsim: ayşenur a.
Tarih: 12 Eylül 2024
Beden: Boy:170cm

Yorum: oysho kalitesi zaten hep iyi on numara
İsim: M** Z**
Tarih: 22 Haziran 2024
Beden: Beden:XS

Yorum: çok rahat ve kaliteli aynı zamanda pahallı.
İsim: B** E**
Beden: 17 Nisan 2024

Yorum: Ürün çok güzel çok rahat harika bi kumaşı yapısı var çok beğendim ama yanlarındaki detaylardan esneme yapıyor açılıyor çok sıkı sarmadı sadce bi küçüğünü deneyeceğim iade edip
İsim: m** a**
Tarih: 31 Temmuz 2024
Beden: Boy:163cm

Yorum: Kumaşı çok rahat
İsim: B** Ş**
Tarih: 25 Mayıs 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: Açık geldi , ama sağlam her şey.
İsim: S** Y**
Beden: 15 Ağustos 2024

Yorum: göründüğü gibi çok güzel
İsim: E** K**
Tarih: 26 Haziran 2024
Beden: Beden:XS

Yorum: Ag kısmı ilk giymeye sökülmeye başladı iade ya da yenisini talep ediyorum
İsim: **** ****
Tarih: 09 Haziran 2024
Beden: Beden:S

Comfortlux rib high rise 65 cm bilek hizasında tayt Ürüne İlişkin Sorular

Bilgi Yok

Comfortlux rib high rise 65 cm bilek hizasında tayt Detaylı Fotoğraflar

Comfortlux rib high rise 65 cm bilek hizasında tayt En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü