Complex Bitkisel Saç Bakım Kompleksi - 100 ml Alınması Gereken Bir Ürün Mü ?

Zerrin

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
276
0
0
Complex Bitkisel Saç Bakım Kompleksi - 100 ml Tavsiye Eder Misiniz?
Complex Bitkisel Saç Bakım Kompleksi - 100 ml Güncel Satış Fiyatı 439.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Complex Bitkisel Saç Bakım Kompleksi - 100 ml Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Complex Bitkisel Saç Bakım Kompleksi - 100 ml Hakkında yaklaşık 47476 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Complex Bitkisel Saç Bakım Kompleksi - 100 ml Ürün Açıklaması

Complex Bitkisel Saç Bakım Kompleksi - 100 ml Ürününün Satıcısı, HC Care Complex Bitkisel Saç Bakım Kompleksi - 100 ml ürününü 439.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Complex Bitkisel Saç Bakım Kompleksi - 100 ml Yorumlar Ve Değerlendirmeler
439.0 Tl ye satışta olan Complex Bitkisel Saç Bakım Kompleksi - 100 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
47476 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: İndirime girdikçe stok yapıyorum
İsim: S** O**
Tarih: 31 Ocak 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: HC CARE

Yorum: indirimden aldim gercekten saclarimin nefes aldigini rahatladigini hissettim saclarimi yumuşacık yaptı harika bir ürün tekrar indirime girdiginde stok yapacağım
İsim: **** ****
Tarih: 01 Şubat 2024

Yorum: çok memnunum indirime girdikçe stok yapıyorum saclarim cok cabuk uzuyor
İsim: O** U**
Tarih: 04 Nisan 2023

Yorum: Bittikçe stokluyorum
İsim: B** K**
Tarih: 03 Mart 2024

Yorum: @busecanbc nin önerisiyle aldım onun dedikleri zaten benim için altın değerindedir harika bir saç bakım yağı saç dökülme azaldı yeni saçlar çıkmaya başladı ve yumuşacık yapıyor indirimde yeniden stoklansınnn
İsim: S** A**
Tarih: 02 Nisan 2023

Yorum: Saçlarım topak topak dökülüyordu kızlar ağlıyordum artık o derece ama ürünü aldıktan sonra düzenli kullanım sonunda saçlarım toparlandı çok iyi geldi çok memnunum. İndirme girdikçe stok yapmalik bir ürün
İsim: Ö** n** a**
Tarih: 04 Şubat 2024

Yorum: Her indirimde stok yapıyorum. Saçlarımı yumuşacık yaptı.
İsim: D** T**
Tarih: 22 Mart 2023

Yorum: saçlarımı yumuşacık yaptı dökülmelerimde azalmada var diyebilirim muhteşem bir saç bakım yağı tam sutoklamalik indirimde almıştım ama tekrar indirime girerse almayı düşünüyorum
İsim: T** M**
Tarih: 10 Aralık 2022

Yorum: çok güzel ⭐ yumuşacık yapıyor.uzamayan saçlarımı 3 ayda gözle görülür şekilde uzattı.haftada 1 gün düzenli kullanıyorum 2 şişe bitirdim. indirimde stok yaptım☺ teşekkürler hc care💐
İsim: f** a**
Tarih: 13 Kasım 2022

Yorum: Daha önce kullandım 2.şişeyi alıp stok yaptım. Uzun vadede saçlarınızı gerçekten gürleştiriyor. Ombreden yıpranan saçlarımı kendine getirdi.
İsim: Ö** S**
Tarih: 24 Ocak 2023

Yorum: İndirimdeyken almıstım saçlarımı gözle görülür şekilde uzatıyor etkisini düzenli kullanımda görebilirsiniz askolar
İsim: N** G**
Tarih: 04 Şubat 2023

Yorum: Benim stres kaynaklı saçta açılmalarım vardı doktora gittim ilaç kulllandım çok yaramadı bir umut aldım ve bütün boşluklarım doldu incecik saçlarım gürleşti uzadı ben çok memnum kaldım ikinci şişeye başladım yanlız ilk etapta ürün tedariğinde zorlandım çünkü maalesef içimizde bulunan stokcu tayfalar nedeniyle ürün çok çabuk tükeniyor ve geç geliyorDevamını Oku
İsim: c** a**
Tarih: 10 Mart 2023

Yorum: Gerçekten harika ilk kullanımda etkisini gösteriyor saçlarımı yumuşacık ipek gibi yaptı dökülmeyi azalttı alın aldırın stok yapın çook etkli
İsim: B** S**
Tarih: 06 Şubat 2024

Yorum: Ecolie'lendik. Bu ürünü üçüncü alışım. Çok şükür diyorum. Mükemmel ötesi bir saç yağı. Saçlarım güçlendi ve uzadı da. Kargolama çok iyiydi. Üretim zaten şahane 😍😍😍😍😍❤❤❤❤❤❤❤
İsim: Meral S. G.
Tarih: 13 Nisan 2022

Yorum: O kadar güzel bir ürün ki ilk kullanımdan itibaren bütün vaatlerini yerine getirdi,saçlarıma bir canlılık , parlaklık , hacim verdi. Haftada 2 defa kullanıyorum , yoğun saç dökülmem vardı şu an daha çok yeni olduğu için dökülmemi azaltmadı sabırla kullanmaya devam edeceğim iyi ki almışım. İndirimde denk getirebilirsem stoklayacağım kesinlikle.
İsim: Merve E.
Tarih: 17 Temmuz 2023

Yorum: haftada bir uyguluyorum. tüm saçımı yağlayıp 1 saat bekletiyorum. yumuşacık yapıyor saçlarımı. dökülmem de azaldı kesinlikle tavsiye ediyorum. stok yaptım ben
İsim: Rüveyda K.
Tarih: 19 Ocak 2023

Yorum: saçlarım dokunmuyor ve parliyor bayıldım stok yapicam
İsim: İ** D**
Tarih: 09 Şubat 2024

Yorum: Stok yapıp duruyorum gerçekten mükemmel bir ürün
İsim: G** G**
Tarih: 05 Şubat 2024

Yorum: İlk kullanımda fark etti , saçlarım daha dolgun be bakımlı durdu. Saç çıkarma konusunda takip edeceğim.
İsim: Y** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 21 Şubat 2023

Yorum: NaZar değsin istemiyorum ama bi hafta önce boyadan yanan saçlarımı ilk sürüştemi farkettirir. Mükemmel ben çok beğendim.mutlaka ama mutlaka indirimde stok yapıcam.düzenli kullanımda kesin sonuç alıcağımdan eminim ilk kullanımda bile bu kadar farkettiyse siz düşünün ✨💫⭐
İsim: **** ****
Tarih: 29 Mart 2023

Yorum: haaarika bir ürün çok fazla saç dökülmem vardı neredeyse tamamen geçti ve saçlarım daha gür indirimde stok yapmak lazımmm
İsim: A** Ö**
Tarih: 09 Temmuz 2023

Yorum: Mutlaka tekrar stoklayacağım
İsim: E** K**
Tarih: 08 Ocak 2024

Yorum: Stok yapmak icin indirimden aldım güzel ürün
İsim: D** K**
Beden: 09 Eylül 2024

Yorum: Stok yapacağım.
İsim: Aylin T.
Tarih: 23 Ocak 2023

Yorum: Saçımı parlak ve yumuşacık yaptı kokusu da çok güzel saçlarımı besliyor
İsim: özlem d.
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: Üründen çok memnunum indirime girince stoklayacağım 75 tl’den aldım
İsim: Ş** A**
Tarih: 15 Kasım 2021

Yorum: Merik tavsiyesi ile kullanıyorum , muhteşem bir ürün saç dökülmemi azalttı ve her kullanımda saçlarımın dalgasını ortaya çıkarıyor pamuk gibi saçlar . Teşekkürler Merikom 😊
İsim: nazan p.
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: bu yağ benim tek aşkım diyebilirim, yeniden doğdum resmen..saç dökülmem durdu çıkmayan yerlerde saçlarım çıkmaya başladı gürleşti iyi ki varsın HC CARE <33333 indirimde yakaladığım her zaman stok yapıyorum ve herkese aldırıyorum ahajahhahaha
İsim: B** K**
Tarih: 15 Aralık 2022

Yorum: Merik tavsiyesi minik minik saçlar çıkmaya başladı. 2. Şişeyi aldım
İsim: g** d**
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: bittikçe aldığım üründür uzun yıllardır kalın telli saçlarıma çok iyi parlak yapıyor boyalı saçlara tavsiye ediyorum
İsim: t** t**
Beden: 29 Haziran 2024

Complex Bitkisel Saç Bakım Kompleksi - 100 ml Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Merhaba hamilelikte kullanıma uygun mudur?
Cevap: Merhaba Complex içeriği tamamen doğal bi üründür. Hamilelik ve emzirme döneminde doktorunuza danışarak ürün kullanımına başlamanızı tavsiye ediyoruz.

Soru: Merhaba sactan kolay arınıyormu
Cevap: Merhaba Ürünü saç diplerinmasaj yaparak uygulayıp, saçın tamamıyla temas ettirebilirsiniz. Aşırı bir kullanım yapılmadığı taktirde kolayca saçtan arındırabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: merhabalar tuzsuzmu ?
Cevap: Merhaba ürün içeriğinde tuz bulunmamaktadır

Soru: merhaba, kullanımda 45 dk 2 saat arasi bekletin denmiş,ama geceden sabaha kalması bir sorun yaratır m
Cevap: Merhaba Complex uygulamasında kullanımı sıklaştırarak 2 günde 1 defa akşam yatarken sürüp sabaha kadar bekletebilirsiniz. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: hangi kargo
Cevap: Merhaba; Gönderimlerimiz Mng Kargo ve Trendyol Express ile sağlanmaktadır.

Soru: kupon kodumu bulamiyorum yardim eder misiniz
Cevap: Merhaba Kupon kodu mevcut ise uygulama üzerinde sepete eklediğiniz taktirde kupon uygula seçeneğinden kontrol edebilrsiniz.

Soru: Ürünü alacağımda güzel paketleme yapar mısınız
Cevap: merhabalar efendim ürünlerimiz özenle paketlenip gçnderilyor

Soru: Ürünümü daha yeni elime aldım ama şişesi kırık geldi bütün yağ dökülmüştü bu kadar sağlam paketlenmiş bir ürünün kargoda kırılması imkansız bence ürünü kırık koymuşsunuz
Cevap: Merhaba Aygül Hanım. Paketleme servisimizin özenle gönderimi sağlandığından emin olabilirsiniz. Cam şişe olduğundan kargoda aşırı baskı alınca sorunlar yaşayabiliyoruz. Müşteri hizmetlerimize iletiyorum. Sizi arayarak yardımcı olacaktır.

Soru: içerik atar mısınız
Cevap: Merhaba. HC Complex'in içerisinde toz zerresi kadar bile kimyasal bulunmaz.Complex yüksek kalitede bitki özleri ve bitkisel yağlar Hint Yağı, Çörekotu Yağı, Badem Yağı, Zeytinyağı, Susam Yağı, Isırgan Otu, Sinameki, Papatya, Biberiye, Yeşil Çay, Civanperçemi, Lavanta Yağı, Dulavrat Otu, Buğday Yağı, Ceviz Yağı, Fındık Yağı, Üzüm Çekirdeği Yağı, Havuç Yağı içermektedir.

Soru: Hangi kargoyla gönderiyorsunuz acaba aras kargo eve getirmiyor umarım farklı kargodur
Cevap: Merhaba. Trendyol Express ve Mng kargo ile gönderimlerimiz yapılmaktadır.

Soru: iyi günler hangi şehir den göndermektesiniz
Cevap: Merhaba Sinop'tan gönderim sağlanmaktadır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba ürün görselinde 3 al 2 öde yazarken sepete 2 adetten fazla atmama izin vermiyor sebebini öğrenebilir miyim?
Cevap: Merhaba Complex en fazla 2 adet tercih edilebilmektedir. Kampanyadan yararlanmak için 3. Ürünü farklı ekleyebilirsiniz

Soru: merhaba benim saçım boyadan dolayı kuru ve yavaş uzuyor hızlı uzamasına ve yumuşatmaya yardımcı olurmu ısıdan saçımı mümkünse uzak tutuyorum en çok istedigimde sağlıklı hızlı uzaması
Cevap: Merhaba, urunumuz İçerdiği bitki özleri, vitamin ve mineraller ile saçları kökten uca besleyerek daha sağlıklı bir saç uzamasını destekler. Iyi gunler dileriz.

Soru: Argan ve biberiye yağıyla karıştırıp kullanabilir miyiz
Cevap: Merhaba ürün içerisinde biberiyeyi bulunmaktadır. Formülün etkilenmemesi adına farklı bir içerik ile karıştırılmasını tavsiye etmemekteyiz

Soru: merhaba kullanımı ile ilgili bilgi alabilir miyim
Cevap: HC Complex'i önce saç diplerine, daha sonra tüm saça friksiyon şeklinde (parmak uçlarıyla masaj yaparak) uygulayın. 45 dakika ile 2 saat arasında bir süre boyunca saçınızda bekletin ve şampuanla yıkayın. İlave olarak, dilediğiniz bölgelere her gün veya gün aşırı olacak biçimde ve yine masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Ayrıca güneş ve denizin etkilerinin yoğun olarak hissedildiği plaj v.b. ortamlarda az bir miktar HC Complex'i saçlarınıza sürebilirsiniz. HC Complex'i birkaç ay süresince ve düzenli kullanmanız beklenen etkiyi almanızda yardımcı olacaktır. Uygulama öncesi saçınızın kuru olmasına ve jöle, sprey, köpük v.b. ürünlerin bulunmamasına özen gösteriniz.

Soru: Ürünün sac uzatma üzerine etkisi nedir
Cevap: Merhaba Complex Düzenli olarak 2 ay kullanıldığı taktirde normalde uzadığından 2 kat daha hızlı uzamasına yardımcı olmaktadır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba ürünü hangi kargo ile gönderim sağlıyorsunuz? Teşekkürler
Cevap: Merhaba Trendyol express ve Mng kargo ile gönderim sağlamaktayız. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: merhaba saçlarım açma boyama oldukdan sonra çok kuru ve katur kutur oldu saç kütikül 'ü zarar gördü ve katmanlı bir hal aldı saç telim pürüzssüz değil yani bu ürünü aldım ben fakat bu sikayetim için çözümmü yoksa başka bir ürününüz varmı bu talebimle alakalı
Cevap: Merhaba Complex saç onarımında en etkili üründür. Düzenli olarak kullanım sağladığınız taktirde saçın onarımını sağlayarak sağlıklı saç teli formunu kazanmasında yardımcı olacaktır. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz

Soru: NOT: lütfen mesajımı sonuna kadar dikkatlice okuyup ondan sonra cevaplayın çok sevinirim. merhaba kolay gelsin saçların dökülmesini ve tekrar çıkmasını destekleyici bir yağ mı bu benim tepe kısmı ve tepeden ön tarafa doğru seyrek saçım var bu ürünü kullandığım zaman etki eder mi Bir de ben çeşitli ilaçlar kullandım zamanında kemoterapi ilacı gibi zaten bu ilaçtan sonra saçlarımın sağlık durumu çok kötüye gitmeye başladı yavaş yavaş seyreldi ondan sonra da en son artık sürekli seyrek kesiyorum sürekli sıfıra vuruyorum ya da 3 numaraya vuruyorum sıkıntı olmasın diye çünkü uzadığı zaman çirkin bir görüntü oluşuyor dışarıdan bakınca yani kafa derisi filan da gözüküyor ne kadar uzarsa uzasın zaten çok uzamıyor da saçlarım en fazla 3 numara oluyor 4 numara belki ondan sonra zaten çirkin gözüktü içinde direkt makine ile kökten kesiyorum. Evde kendim bakım yapmayı denedim sarımsak yumurta sarısı farklı vitamin ampulleri gibi en fazla saçın dökülmesini kesti saçım dökülmüyor ama uzamıyor da yani belli bir uzunluğa gelince aşırı yavaşlıyor mu yoksa duruyor mu bilmiyorum dediğim gibi en fazla 4 numara oluyor ondan sonra çirkin görüntü oluştuğu için direk kökten makineyle kesiyorum Bu ürünü alsam benim bu sorunuma çare olur mu yani tabii siz de kesin bilemezsiniz ama en azından olabilir veya olamaz derseniz ona göre almak istiyorum yorumlarda baktığım kadarıyla bir birçok kullanıcı memnun kalmış fakat bu saç uzatma uzamasını destekleme gibi konulara değinmemiş özellikle seyrekliği giderir mi gidermez mi bilmiyorum
Cevap: Merhaba Öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi iletmekk isteriz. Sa. bakım yağımız hızlı saç uzamasında etkilidir. Düzenli olarak kullanıldığı taktirde normalde uzadığından 2 kat daha hızlı uzamasına yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda dökülme olan bölgede ufak tüyler mevcut ise onlarıda besleyerek güçlenmesinde ve kalınlaşmasında yardımcı olacaktır. Dilerseniz saç serumu ve şampuan ile beraber de destekleyebilirsiniz.

Soru: Merhabalar emziren anneler kullanabilir mi
Cevap: Merhaba. Tümüyle doğal içeriğiyle hamilelik ve emzirme dönemi güvenle kullanabilirsiniz.

Complex Bitkisel Saç Bakım Kompleksi - 100 ml Fotoğraf Ve Görseller

Complex Bitkisel Saç Bakım Kompleksi - 100 ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü