Complex, Ovex, 2'li Bitkisel Saç Bakım Seti Ürün Alınmaya Değer Mi ?

MelodiRüzgar

Bilgili
9 Ağu 2023
297
0
0
Complex, Ovex, 2'li Bitkisel Saç Bakım Seti Satın Alır Mısınız?
Complex, Ovex, 2'li Bitkisel Saç Bakım Seti Şu Anki Değeri 684.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Complex, Ovex, 2'li Bitkisel Saç Bakım Seti Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Complex, Ovex, 2'li Bitkisel Saç Bakım Seti Hakkında yaklaşık 656 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Complex, Ovex, 2'li Bitkisel Saç Bakım Seti Teknik Detaylar

Complex, Ovex, 2'li Bitkisel Saç Bakım Seti Ürününün Satıcısı, HC Care Complex, Ovex, 2'li Bitkisel Saç Bakım Seti ürününü 684.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Complex, Ovex, 2'li Bitkisel Saç Bakım Seti Yorumlar Ve Değerlendirmeler
684.0 Tl ye satışta olan Complex, Ovex, 2'li Bitkisel Saç Bakım Seti Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
656 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Kargosu sağlam ve vaktinde geldi complex i iki kez kullandım röfle ve keratin sonrası yıpranan saçlarımda toparlanma oldu.uzun süre kullanacağım bir ürün kampanya oldukça stok yapmayı düşünüyorum.
İsim: Demet T.
Tarih: 13 Mart 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: HC CARE

Yorum: Saçı o kadar hızlı uzatıyor ki... kısacık saçlarımı 1,5 ayda gözle görünür bir şekilde uzattı şiddetle tavsiye ediyorum
İsim: D** A**
Tarih: 03 Kasım 2023

Yorum: Ürün 2.kullanimdan itibaren etkisini göstermeye başladı maske tam bir muazzam püf noktası saçınızı çok fazla durulamayin maskeden sonra saçlarınızı ipek gibi yapıyor saçlarım ombreden dolayı asidi derece yanmıştı yumusatmada etkili oldu indirimi bekleyip stok yapin
İsim: **** ****
Tarih: 17 Ağustos 2023

Yorum: Sürekli indirimini takip ediyorum bitmeden stokluyorum alın aldırın o kadar güzel bir ürün
İsim: K** K**
Tarih: 15 Aralık 2023

Yorum: Bakım yağını yıllardır severek kullanıyorum. Saç bakım maskesini 2. kez sipariş ettim saçlarımı yumuşacık yapıyor.
İsim: A** K** A**
Tarih: 04 Mart 2024

Yorum: Çok uzun zamandır hiç ürünlerini düzenli kullanıyorum saçlarımın son halinden aşırı memnunum iyiki var bu marka cilt saç her konuda çok iyiler
İsim: B** S**
Tarih: 16 Ekim 2023

Yorum: Doğumdan sonra saçlarım çok döküldü. Hc bakim yagini düzensiz kullanmama ragmen cok ise yaradi sampuani ve kremini de aldm hepsini kullaniyorjm memnunm saclarimi hacim verdi resmen ve elektiriklenme yapmadan kesinlikle kullanin. Butun arkadaşlarlarima tavsiye ediyorum sizde kesin alin
İsim: B** B**
Tarih: 23 Şubat 2024

Yorum: Çok iyi gerçekten saçlarıma ilk denemede baya iyi geldi toparladı saçlarım tavsiye ederim alınması gereken ürünler kurtarıcı oldu diyebilirim saçlarım boya ve açıcıdan baya yıpranmıştı
İsim: Ö** Ö**
Tarih: 13 Nisan 2024

Yorum: meric keskin tavsiyesiyle aldim sahane bir ürün inanilmaz etki ediyor tavsiyemdir yipranmis saçlar için
İsim: S** K**
Tarih: 29 Haziran 2024

Yorum: busecanbc tavisyesiyle aliyorum saci deli gibi uzatiyor kremi de muhtesem yumusacik yapiyor saci
İsim: **** ****
Tarih: 08 Şubat 2024

Yorum: Sen ne biçim bir şeysin böyleee🥰🥰🥰💖💖💖 saçlarım mükemmel oldu bayıldımmmmmmm🥰🤗🧿
İsim: T** B**
Tarih: 03 Ağustos 2023

Yorum: tavsiye uzerine aldim sacim uzamaya basladi ve yumusacik oldu kesinlikle alin
İsim: C** Ş**
Tarih: 04 Temmuz 2023

Yorum: Kullandığım en güzel yağ. Gece uyumadan saçlarıma sürüyorum. Hep diplere hem uçlara bolca. Bone takıp yatıyorum. Sabah yıkıyorum. Yıkadıktan sonra asla yağlı bir görüntü kalmıyor. Yumuşacık yapıyor ve o gün saçlarım parlıyor. İndirim geldikçe stokluyorum.
İsim: H** Ç**
Tarih: 18 Kasım 2023
Satıcı: ANALİZ TİCARET

Yorum: Düzenli kullanmada saçlarımı parlak yaptı daha canlı göründü
İsim: E** k**
Tarih: 28 Haziran 2024

Yorum: Ürünü kullanmadan değerlendirmek istemedim Havuzdan aşırı klor, yakıcı güneş ve saça uygulanan işlemlerden dolayı saçlarım çok fazla yıpranmıştı. Tepemde ve yanlardan ufak ufak saçlar elektrik çarpmış gibi çıkıyordu. Kuru ve cansız bir hale gelmişti. Yağını kullanıyordum zaten çok memnundum. Bitmişken maskesi ile beraber alayım dedim. Bir hafta yağDevamını Oku
İsim: b** c**
Tarih: 07 Kasım 2023

Yorum: ürünü önceden kullanıyorum az kaldığı için yeniden sipariş verdim saçlarımın dökülmesi azaldi daha canlı ve yumuşacık oldu kremi de ilk defa kullanacağım .
İsim: A** Y**
Tarih: 06 Haziran 2024

Yorum: saçlarımı uzatan ve bakım yapan bittikçe yenilediğim tek ürünüm kesinlikle alın
İsim: e** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 20 Ocak 2024

Yorum: Özenle paketlenmişti 2. Şişem zaten saç yağında ovexi ilk defa denedim kokusu anında yumuşacık yapmasına bayıldım bunlar bittikten sonra tekrar alınırrr💝
İsim: Senanur A.
Tarih: 12 Mayıs 2024

Yorum: paketleme ve Kargo çok iyiydi sorunsuz bir şekilde geldi ürünün yapısı bitkisel yağ kıvamında kokusu da bitkisel yağ andırıyor saçta ağırlık yapmıyor az bir miktar uzun saça yetiyor etkisini uzun kullanım sonrası göreceğiz
İsim: M** S**
Tarih: 31 Ocak 2024

Yorum: Şahane bir ürün saçım çoğaldı resmen
İsim: C** D**
Tarih: 01 Şubat 2024

Yorum: Ürünlerim gelir gelmez denedim bakım yağı duşta kolay arıniyor saç kremi ise biraz katı ama ideal bence sıvı olanlar ziyan oluyor biraz fazla sürmüşüm 🙂 ama olsun kremin kokusu pek yok aman o da olmayıversin yıllarca güzel kokuyor diye tonla para verdik saç kremlerine bone yağın yanına koymalari hoşuma gitti paketleme muntazam faydasını görürsem tDevamını Oku
İsim: E** N** A**
Tarih: 28 Eylül 2023

Yorum: çok güzel, paketlemesi özenli saçı bebek saçı gibi yumuşacık yapıyor. İlk kutuyu daha bitirmeden Stok yapmaya başladım.
İsim: H** T**
Tarih: 08 Haziran 2024

Yorum: Süper süper süper süper saç kremi saçımı anında canlandırdı
İsim: D** d** O**
Tarih: 07 Aralık 2023

Yorum: Muhteşem ikili😍😍😍yıllardır severek kullanıyorum ve vazgeçilmezlerim.yağ normalde banyodan önce sürülüp en az 1 saat bekletiliyor sonra banyo.Banyoda ise yine aynı markanın saçıma uygun olan şampuan türü ve saç kreminden sonra bu maskeyi yani ovexi sürüyorum ve sonuç muhteşem saçlar Işıl Işıl ve ipek gibi yumuşak.Faydası anlatmakla bitmez.ben bazDevamını Oku
İsim: S** D**
Tarih: Elite Üye
Beden: 26 Nisan 2024

Yorum: 2 yıldan fazladır kullanıyorum çok memnunum. Bebek saçları çıkardı yağ. Yalnız ilk kullanmaya başladığımda kokusu muhteşemdi şimdi kokmuyor. ovex de banyo sonrası pırıl pırıl ve kolay şekil alır olmasını sağlıyor. her iki ürünü de tavsiye ederim.
İsim: G** K**
Tarih: 17 Temmuz 2024

Yorum: Çok ama çok iyi. Mutlaka denenmeli uzun zamandır kullanıyorum, vazgeçilmezim. Saç uzatıyor, parlaklık muhteşem. Dökülme yok oldu
İsim: F** K**
Tarih: 28 Nisan 2024
Satıcı: ANALİZ TİCARET

Yorum: Merik sayesinde indirimden aldım , kargo gelir gelmez denedim parlaklık ve ipeksi gibi oluşu hemen fark ettim
İsim: S** e** T**
Tarih: 08 Eylül 2024

Yorum: yumuşacık oluyo saclarim yağı zaten kullanıyordum bı de kremi denemek istedim gerçekten çok iyi
İsim: A** ş**
Tarih: 20 Temmuz 2024

Yorum: Alın aldırın indirimde stoklayın
İsim: H** d** a**
Tarih: 25 Temmuz 2024

Yorum: Valla övüldüğü kadar var saçlarım uzun olduğu ve fazla ısılı işlem uyguladığım için uçları fazlasıyla yıpranmaya müsait yağı sürüp bi kaç saat bekletiyorum duştaykende kremi sürüp biraz bekliyorum saçlarım gayet yumuşak ve parlak oluyor. İki hafta da bir ya da hafta da bir yapıyorum
İsim: Z** P**
Tarih: 04 Mayıs 2024

Complex, Ovex, 2'li Bitkisel Saç Bakım Seti Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Kupon kodunu giremiyorum 😒
Cevap: Merhaba Sepetim kısmından kupon kodu bölümüne kodu ekleyebilirsiniz.

Soru: kuru saça uygulanır mı?
Cevap: Merhaba Complex kuru saça uygulanmaktadır. Ovex nemli saça uygulanmaktadır.

Soru: Merhabalar, ürünler nasıl kullanılıyor bilgisini alabilir miyim acaba? Birde içerik bilgisini rica ediyorum sizden şimdiden iyi çalışmalar dilerim..
Cevap: Merhaba. Ürünümüzü haftada iki defa saç diplerine masaj yaparak tüm saçınıza uygulayın. 45 dakika ile 2 saat arasında bir süre boyunca saçınızda bekletin ve şampuanla yıkayın. Uygulama öncesi saçınızın kuru olmasına ve jöle, sprey, köpük v.b. ürünlerin bulunmamasına özen gösteriniz. Complex uygulamasında kullanımı sıklaştırarak 2 günde 1 defa akşam yatarken sürüp sabaha kadar bekletebilirsiniz. Ovex Duş esnasında saç uçlarına uygulanarak 5 Bekletildikten sonra suyla arındırılır

Soru: Gramajları ne kadar acaba
Cevap: Merhaba Complex 100 ml, Ovex 200 ml den oluşmaktadır.

Soru: doping hangi üründür?
Cevap: Merhaba Doping şuan stoklarda bulunmamaktadır. En kısa süre içerisinde tekrar stoklarda olucaktır.

Soru: içeriği nedir?
Cevap: Merhaba. HC Complex tamamen bitkisel içeriğe sahiptir. İçeriğindeki bitki özleri , Hint yağı,çörekotu yağı,badem,zeytinyağı, susam yağı,ısırgan otu, sinemaki,papatya, biberiye,yeşil çay, civanperçemi,lavanta yağı, dulavrat otu, buğday yağı,ceviz yağı, fındık yağı, üzüm çekirdeği yağı, havuç yağıdır.

Soru: ikisini aynı gün mü ayrı günlerde mi kullanicaz anlatirmusiniz
Cevap: Merhaba. Ürünümüzü haftada iki defa saç diplerine masaj yaparak tüm saçınıza uygulayın. 45 dakika ile 2 saat arasında bir süre boyunca saçınızda bekletin ve şampuanla yıkayın. Uygulama öncesi saçınızın kuru olmasına ve jöle, sprey, köpük v.b. ürünlerin bulunmamasına özen gösteriniz. Complex uygulamasında kullanımı sıklaştırarak 2 günde 1 defa akşam yatarken sürüp sabaha kadar bekletebilirsiniz. Complex'i saçtan arındırdıktan sonra duş esnasında saç uçlarına uygulayıp 5 dakiaka bekletip saçtan arındırabilirsiniz.

Soru: Merhaba ürün ml nedir acaba
Cevap: Merhaba Complex 100 ml Ovex 200 mldir.

Soru: merhaba hangi kargoyla gönderim sağliyorsunuz
Cevap: Trendyol expres mng efendim

Soru: Merhaba ürünler ayrı olarak kaçar ml?
Cevap: Merhaba Complez 100 ml ovex 200 ml den oluşmaktadır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: birşey daha bu ikili seti nasıl kullanmak lazım duş öncesi mi yoksa nemli saça mi uyguliycam bir de iki ürünü mü karistirmam lazım
Cevap: Merhaba Ürünlerimizi ayrı ayrı ya da karıştırarak uygulayabilirsiniz. Ayrı olarak uygulamak istediğinizde complex kuru saç saç dipleri ve saçın tamamıyla temas ettirip en az 2 saat olmak kaydıyla akşam yatarken sürüp sabah kadar bekletebilirsiniz. Ovexi duş esnasında uygulayabilirsiniz. Beraber isterseniz aynı ölçülerde ürünleri bir kapta karıştırarak saç dipleri ve tamamna uygulayarak 15-20 dakika beklettikten sonra arındırabilirsiniz.

Soru: Merhaba ürünü aynı anda nasıl kullanabılırız ? Kac dak bekletmelıyız ?
Cevap: Merhaba complex ve ovex aynı ölçülerde bir kaba ekleyerek saç dipleri ve saçın tamamıyla temas ettirebilirsiniz. 15-20 dakika beklettikten sonra arındırabilirsiniz.

Soru: Saç dökülmem var iyi gelir mi yoksa başka öneriniz var mı saç dökülmesi için kendi ürünlerinizden
Cevap: Merhaba, Complex, Ovex, 2'li Bitkisel Saç Bakım Seti saç dökülmesine karşı etkili bir üründür. İçeriğindeki bitkisel özler saç dökülmesini azaltmaya ve saçların daha sağlıklı uzamasına yardımcı olur. Saç dökülmesi için başka bir önerimiz ise HC Complex Saç Dökülmesi Karşıtı Şampuan ve HC Complex Saç Dökülmesi Karşıtı Serumdur. Bu ürünler de saç dökülmesini azaltmaya ve saçların daha sağlıklı uzamasına yardımcı olur.

Soru: nasıl kullanacağız
Cevap: Merhaba. Ürünümüzü haftada iki defa saç diplerine kuru saça masaj yaparak tüm saçınıza uygulayın. 45 dakika ile 2 saat arasında bir süre boyunca saçınızda bekletin ve şampuanla yıkayın. Uygulama öncesi saçınızın kuru olmasına ve ürün ile saç temasını zorlaştıracak ürünlerin bulunmamasına özen gösteriniz. Ürünümüzün uygulamasında kullanımı sıklaştırarak 2 günde 1 defa akşam yatarken sürüp sabaha kadar bekletebilirsiniz. Duş esnasında saç uçlarına ovex uygulaması sağlayabilirsiniz.

Soru: kuru saçlar için olir mu
Cevap: Merhaba olur efendim

Soru: ürünler nasıl ve ne sıklıkla uygulanıyor
Cevap: Merhaba. Ürünümüzü haftada iki defa saç diplerine masaj yaparak tüm saçınıza uygulayın. 45 dakika ile 2 saat arasında bir süre boyunca saçınızda bekletin ve şampuanla yıkayın. Uygulama öncesi saçınızın kuru olmasına ve jöle, sprey, köpük v.b. ürünlerin bulunmamasına özen gösteriniz. Complex uygulamasında kullanımı sıklaştırarak 2 günde 1 defa akşam yatarken sürüp sabaha kadar bekletebilirsiniz. Ürünümüzü haftada iki defa saç yıkama sonrası nemli saçınıza saç deriniz hariç uygulayın. Yaklaşık 5 dakika kadar emilim süresi sonrası hafif durulama yapın. Saçlarınızın nem ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız ilk kullanımlar saçlarınızı her yıkama sonrası kullanıma başlayabilirsiniz.

Soru: Doping serum tamamen üretimden kaldırıldı mı acaba
Cevap: Merhaba Ürünümüz en kısa sürede tekrar stoklarda olucaktır. Mağazamızı takip edip , istediğiniz ürünü favorilerinize ekleyerek güncel ürünlerden haberdar olabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: set içindeki kaç ml acaba
Cevap: Merhaba setiçerisindeki complex 100 ml ovex 200 mldir.

Soru: Merhabalar, Almanya’ya gönderim yapıyor musunuz? Veya satış noktanız var mı burada?
Cevap: Merhaba trendyol asistan ile görüşme sağlayabilirsiniz. Satış noktamız bulunmamaktadır.

Soru: Merhaba 2li olan ürünü almak istiyorum yağ ve bakım kremi - 2 ürünü aynı anda kullanabilir miyim ?
Cevap: Merhaba complex ürünü saçtan aranıldığı taktirde duş esnasında duş esnasında ovex kullanımı sağlayabilirsiniz

Complex, Ovex, 2'li Bitkisel Saç Bakım Seti Detaylı Resimler

Complex, Ovex, 2'li Bitkisel Saç Bakım Seti En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü