Compressive Core Control Bilek Hizasında Tayt Tavsiye Eder Misiniz ?

Hande

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
612
0
0
Compressive Core Control Bilek Hizasında Tayt Alanlar Memnun Mu?
Compressive Core Control Bilek Hizasında Tayt Güncel Fiyatı 1590.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Compressive Core Control Bilek Hizasında Tayt Kaç Kişi Memnun?

Compressive Core Control Bilek Hizasında Tayt Hakkında yaklaşık 195 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Compressive Core Control Bilek Hizasında Tayt Ürün Tanıtımı

Compressive Core Control Bilek Hizasında Tayt Ürününün Satıcısı, Oysho Compressive Core Control Bilek Hizasında Tayt ürününü 1590.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Compressive Core Control Bilek Hizasında Tayt Kullanıcı Yorumları
1590.0 Tl ye satışta olan Compressive Core Control Bilek Hizasında Tayt Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
195 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Efsane bir tayt parasını sonuna kadar hak ediyor ikinciyi bile aldım 164 boy 80 kiloyum 3 ay önce doğum yaptım tüm karnımı toparladı L beden sıkı fakat oldu hatta tam istediğim gibi oldu tavsiye ederim.
İsim: c** s**
Tarih: Elite Üye
Beden: 27 Ocak 2022
Satıcı: OYSHO

Yorum: mükemmel tam beden
İsim: B** K**
Tarih: 11 Ocak 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Herkesin dolabında olması gereken bir tayt, gerçekten çok güzel toparlıyor ve sıkı gösteriyor. Ben 167cm 47kg’ım XS aldım gayet güzel oldu. Oysho kalitesi diyebiliriz ✅ ✅
İsim: Nurhayat D.
Tarih: 14 Ekim 2021

Yorum: Cok guzel tam bedeninizi alin
İsim: **** ****
Tarih: 16 Ocak 2023

Yorum: çok güzel sıkı toparlıyor baya tam bedenimi aldım
İsim: İ** D**
Tarih: 12 Ocak 2023

Yorum: 1.72 boy 65 kiloyum M beden tam oldu .Harika ❤⭐OYSHO kalitesi kesinlikle tartışılmaz . İndirime girince kaçırmayın derim ⭐⭐⭐
İsim: A** Y**
Tarih: 04 Şubat 2023

Yorum: Göbeğimi acaip toparladı..168 boy 59kg M aldım bacaklarım ince alt göbek sorunum var ama tayt baya iyi bundan önce oyshonun baska ürünlerini de denedim bu en en iyisi bnce👍🏼
İsim: M** K** Ü**
Tarih: 02 Mart 2022

Yorum: dunyanin en iyi tayti
İsim: M** S** T**
Tarih: 14 Aralık 2022

Yorum: bel kismi asiri dar basen kismindan gecerken zorlaşıyor 170 bounda 65 kiloyum s beden aldim m de olabilormis ama iade etmiyorum cok rahatsiz etmiyor asiri kalitelo ürün bu aldigim 2. oysho tayt baska marka alamazsiniz bu markayi aldiktan sonra
Tarih: 11 Şubat 2023

Yorum: Xs giyiyorum normalde ama buna giremedim üst kısmı korse gibi olduğu için hic olmadi o yuzden iade
İsim: H** T**
Tarih: 18 Mart 2022

Yorum: Bedeni küçük geldi s aldım
İsim: S** H**
Tarih: 11 Aralık 2022

Yorum: Yorumlara aldanıp 1 beden küçük almayın sakın. Normalde Oysho taytlarda M-L giyiyorum bu taytı da L aldım ve belden zor geçti. Bedeninize uygun alın. Compressive özelliği çok iyi, küçük alırsanız dikişleri zorlarsınız
İsim: Ö** K**
Tarih: 05 Ocak 2023

Yorum: Muhteşem ötesi rahatlıkta herkesin alması gereken ve özellikle bel göbek bölgesini gizleyen bir tay. Beden konusunda da ben 40 bedenim M aldım çok iyi oldu. Herkese tavsiye ediyorum
İsim: Melisa Y.
Tarih: 17 Ocak 2023

Yorum: Çooooook güzek bir ürün bu arada Medium beden aldım tam oldu boyum 1.68 kilom 62 ama 58 kiloya düştüğümde small beden giyiyorum o yüzden benim için biraz dezavantaj oldu. Sizde böyle bir kerede güzel bir tayt istiyorum derseniz kesinlikle bu tavsiye ediyorummmm. Ben arkadaşıma doğum günş hediyesi alıp sonra kendime de aldım.
İsim: Şükran D. K.
Tarih: 15 Şubat 2023

Yorum: Bence 1 beden küçük alınmadı 162 boy 54 kiloyum , belim ince bacaklarım hafif kalın birisiyim. Birazda basenim var XS daha iyi oldu, toparladı.
İsim: B** E**
Tarih: 26 Eylül 2021

Yorum: Klasik oysho kalitesi bir beden kucuk alinabilir
İsim: D** B**
Tarih: 27 Mayıs 2023
Beden: Boy:172cm

Yorum: Güzel ama tam beden alınmasını öneririm, xs gerçekten sıktı
İsim: G** G**
Tarih: 16 Aralık 2022

Yorum: güzel bir tayt göbek bölgesini toparlıyor kendi bedenizi alabilirsiniz
İsim: d** y**
Tarih: 08 Nisan 2022

Yorum: Ennsevdigim seri kesinlikle dolapta olmasi gereken tek tayt cok toparlayici
İsim: a** b**
Beden: 14 Ocak 2023

Yorum: Ürün zaten oysho kalitesi fazla söze gerek yok ama genelde oyshoda small beden tayta girerim fazla esnek olmasından dolayı buna giremedim bel kısmı çok sıkı belki 1 beden büyük tercih etmek daha mantıklı olur
İsim: Zeren D. D.
Tarih: 29 Ağustos 2022

Yorum: normal de hep small alıyorum ancak bel kısmı aşırı dar olduğu için kalçadan zor geçti. Bir beden büyük alsanız da aynı sorunu yaşayabilirsiniz büyük ihtimalle. Onun dışında klasik oysho tayt çok kaliteli❤
İsim: A** Ö**
Tarih: 02 Kasım 2022

Yorum: Oyshonun taytlarına zaten bayılıyorum mağazasına gidemediğim için burdan aldım harika toparlayıcı kızlar alın
Tarih: 05 Ağustos 2024
Beden: Boy:162cm

Yorum: Ürün on numara bes 💫
İsim: C** P**
Tarih: 23 Şubat 2022

Yorum: Yeğenim için aldım çok beğendi
İsim: F** B**
Beden: 20 Mart 2023

Yorum: Çok rahat sanki üstümde yokmuş gibi toparlayıcı da oldu ama keşke s alsaymışım 168 66 kg
İsim: A** E** A**
Tarih: 02 Ağustos 2024
Beden: Boy:168cm

Yorum: Bir beden de büyük almama rağmen bacağımdan geçmedi yine mağazaya gidip deneyip alacağım ama taş gibi bir tayt
Tarih: 30 Temmuz 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: Kızım için aldım çok beğendi
İsim: A** Ö**
Tarih: 13 Temmuz 2022

Yorum: uzun zamandır evde çalışan biri olarak dışarıda rahat edeceğim bir tayt arıyordum. artık pantolon falan kullanmayı bıraktım aynı tayttan 4985394 tane almayı planlıyorum. fiyatını çok hak ediyor bence.
İsim: D** A**
Tarih: 06 Şubat 2022

Yorum: Beli ve kalçayı çok güzel toparlıyor, kesinlikle tavsiye ederim.
Tarih: 24 Ekim 2021

Yorum: Cok beğendim , kumaş kalitesi harika oysho farkı paranıza degiyor kesinlikle. 172 boyum 58 kilo s tercih ettim.
İsim: m** e**
Tarih: 24 Ekim 2022

Compressive Core Control Bilek Hizasında Tayt Akıllarda Kalan Sorular

Bilgi Yok

Compressive Core Control Bilek Hizasında Tayt Detaylı Resimler

Compressive Core Control Bilek Hizasında Tayt En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü