Coool Jogger Kalın Yıkamalı Soluk Efektli Basic Eşofman Altı B8192ax23wn En Düşük Fiyat Nerede ?

Dilber

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
609
0
15
Coool Jogger Kalın Yıkamalı Soluk Efektli Basic Eşofman Altı B8192ax23wn En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Coool Jogger Kalın Yıkamalı Soluk Efektli Basic Eşofman Altı B8192ax23wn Şu Anki Değeri 599.99 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Coool Jogger Kalın Yıkamalı Soluk Efektli Basic Eşofman Altı B8192ax23wn Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Coool Jogger Kalın Yıkamalı Soluk Efektli Basic Eşofman Altı B8192ax23wn Hakkında yaklaşık 61 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0 .

Coool Jogger Kalın Yıkamalı Soluk Efektli Basic Eşofman Altı B8192ax23wn Teknik Açıklamalar

Coool Jogger Kalın Yıkamalı Soluk Efektli Basic Eşofman Altı B8192ax23wn Ürününün Satıcısı, Defacto Coool Jogger Kalın Yıkamalı Soluk Efektli Basic Eşofman Altı B8192ax23wn ürününü 599.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Coool Jogger Kalın Yıkamalı Soluk Efektli Basic Eşofman Altı B8192ax23wn Son Yorumlar
599.99 Tl ye satışta olan Coool Jogger Kalın Yıkamalı Soluk Efektli Basic Eşofman Altı B8192ax23wn Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
61 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0

Yorum: Çok güzel 1 beden büyük aldım bilerek 1.64 53 kiloyum gayet iyi oldu
İsim: N** Ç**
Tarih: 24 Kasım 2023
Beden: Boy:175cm
Satıcı: DeFacto

Yorum: güzel ama foto daki kadar salaş değil biraz daha fazla salaş isterseniz bence 1 beden daha büyük alabilirsiniz
İsim: **** ****
Tarih: 02 Aralık 2023
Beden: Beden:L

Yorum: Oversize seviyorsanız bir beden büyük alınmalı bence onun haricinde güzel
İsim: Z** E**
Tarih: 15 Haziran 2024
Beden: Beden:XS

Yorum: Taö beden alın
İsim: D** M**
Tarih: 16 Mart 2024
Beden: Boy:178cm

Yorum: 1.62 boy 76 kg M beden çok güzel oldu.
Tarih: Elite Üye
Beden: 15 Ocak 2024

Yorum: gerçekten güzel eşofman kaliteli
Tarih: 14 Aralık 2023
Beden: Beden:M

Yorum: 1.60 boy 56 kilo M aldım s de olurmuş salaş durdu güzel oldu kumaşı kalın🥳
İsim: M** G**
Tarih: 13 Kasım 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: 1 beden küçük alabilirsiniz xxl bedeni bana biraz büyük geldi iade edip etmemek arasında kararsız kaldım tüylenmiş gibi geldi model olarak eskimiş duruyor
Tarih: 01 Aralık 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: Rahat ve sıcak tutan bir kumaşı var kış mevsiminde gayet iyi olur
Tarih: 17 Kasım 2023

Yorum: Mükemmel bir ürün kızıma okulda giymesi için aldığım arkadaşları çok beğenmiş tekrar alacağız
Tarih: 26 Mayıs 2024
Beden: Beden:S

Yorum: 163 70 kg L aldım kalıbı tam oldu güzel sıcak da tutar sadece tamamen siyah değil biraz eski kumaş gibi duruyor
İsim: H** B**
Tarih: 21 Kasım 2023
Beden: Boy:163cm

Yorum: çok iyi rahat
İsim: e** e**
Tarih: 02 Şubat 2024

Yorum: çok rahat ve çok güzel kesinlikle alın
İsim: m** d** k**
Tarih: 17 Nisan 2024

Yorum: Siyah sipariş verdim gri geldi bi paçası uzun diğeri kısa ama içi polarlı gayet güzel
İsim: C** Ş**
Tarih: 13 Kasım 2023
Beden: Boy:172cm

Yorum: Güzel, beğendim sadece kumaşı biraz pütürlü. Ben indirimdeyken almıştım. Severek giyorum.
İsim: B** İ**
Tarih: 18 Şubat 2024

Yorum: çok beğendim tavsiye ederim
İsim: Z** K**
Tarih: 26 Ocak 2024

Yorum: muhteşem 👏👏👏👏
İsim: E** O**
Tarih: 26 Haziran 2024

Yorum: güzel begendim
Tarih: 11 Mart 2024

Yorum: Güzel geldi
İsim: G** D**
Beden: 26 Haziran 2024

Yorum: güzel beğendim
Tarih: 01 Haziran 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: İçi polarlı kalın sıcacık tutuyor tam beden alın harika bir şey
İsim: T** K**
Tarih: 19 Ocak 2024
Beden: Boy:164cm

Yorum: çok güzellll
İsim: M** T**
Tarih: 06 Nisan 2024

Yorum: beyendim...
Tarih: 11 Mayıs 2024

Yorum: Beğendik güzel
İsim: A** Ö**
Beden: 12 Haziran 2024

Yorum: hızlı ve güzel paketleme teşekkürler 🙏
İsim: B** Ç**
Beden: 07 Şubat 2024

Yorum: Soluk ve kalitesiz defactonun yan ürünü herhalde kötü üretim
İsim: F** T**
Tarih: 25 Aralık 2023

Yorum: 240 liraya aldım güzel sevdim
İsim: İ** G**
Tarih: 30 Mart 2024
Beden: Beden:S

Yorum: teşekkür ederiz
İsim: E** A**
Tarih: 13 Mart 2024

Yorum: Çok güzel kalınlığı iyi ama biraz polar gibi eşofman değilde
Tarih: 26 Şubat 2024
Beden: Boy:163cm

Yorum: Kumaşı biraz kalitesiz çok yıkanmaya gelmiyor ama gayet rahat beğendim severek giyiyorum
Tarih: 29 Ocak 2024
Beden: Boy:169cm

Coool Jogger Kalın Yıkamalı Soluk Efektli Basic Eşofman Altı B8192ax23wn Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: kaç iplikkk
Cevap: Merhaba, ürün 3 ipliktir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: İçi polarmı
Cevap: Merhaba, değildir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: hangi kargo acaba
Cevap: Merhabalar, Trendyol Express, MNG ve Aras, PTT Kargo ile anlaşmamız vardır. Hangi kargo ile geleceği sipariş oluştuktan sonra uygunluk durumuna göre belli olmaktadır. Siparişleriniz genelde yol ve yoğunluğa göre "tahmini teslimat tarihi" içerisinde teslim edilmektedir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: xl ve 2xl ne zaman gelir?stokalar günceleneckmi?
Cevap: Merhabalar, Ürünün tekrar satışa açılma süreci için net bir tarih iletemiyoruz. İstediğiniz bedenin üzerine tıklayıp "Gelince Haber Ver" butonunu kullanarak ürün geldiğinde bildirim alabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Yazlıkmı kışlık mı
Cevap: Merhabalar, ürün kışlıktır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: beden yenilenir mi
Cevap: Merhabalar, Ürünün tekrar satışa açılma süreci için net bir tarih iletemiyoruz. İstediğiniz bedenin üzerine tıklayıp "Gelince Haber Ver" butonunu kullanarak ürün geldiğinde bildirim alabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 2xl ne zaman gelecek acaba

Soru: xl basen genisligi kac cm tesekkur ederim.
Cevap: Merhaba, 57 cm. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: ürünün içi şardonlu mu acaba
Cevap: Merhaba, ürün şardonludur. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: stoklar ne zaman gelicek

Soru: artık ürününlerin stokları gelebilirmi

Soru: 2XL ne zaman gelir

Soru: merhaba ürünün kalıbı nasıl ve kaç iplik?
Cevap: Merhabalar, ürün 3 ipliktir .Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: ürünün rengi tam siyah değil mi görselde füme gibi görünüyor
Cevap: Merhabalar, ürün rengi görseldeki gibidir çekimden kaynaklı ton farkı olabilir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 2xl ne zaman gelir acaba?

Soru: manken uzerindeki s mi
Cevap: Merhabalar, manken bedeni ürün açıklamalarında yazmaktadır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba mağazadaki ürünler ile aynı mı kumastalar defactodaki ürünler ile
Cevap: Merhaba, mağaza stokları hakkında bilgimiz bulunmamaktadır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba, M bedeni tahminen ne zaman gelir? ve ürün çok fazla gri mi? kızıma okulda giymesi için bakıyoruz siyah olması gerekiyor.

Soru: mankenin üzerindeki beden nedir acaba ürün açıklamasında yazmıyo
Cevap: Merhaba, manken bedenine erişim sağlanmamktadır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba xl veya L ürününüz ne zaman gelicek

Coool Jogger Kalın Yıkamalı Soluk Efektli Basic Eşofman Altı B8192ax23wn Resim Galerisi

Coool Jogger Kalın Yıkamalı Soluk Efektli Basic Eşofman Altı B8192ax23wn En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü