Coool Straight Fit Ince Kumaş Kargo Cepli Eşofman Altı A7454ax23sm Alanlar Memnun Mu ?

Ece

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
609
0
15
Coool Straight Fit Ince Kumaş Kargo Cepli Eşofman Altı A7454ax23sm Fiyatına Göre Alınır Mı?
Coool Straight Fit Ince Kumaş Kargo Cepli Eşofman Altı A7454ax23sm Şu Anki Satış Fiyatı 499.99 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Coool Straight Fit Ince Kumaş Kargo Cepli Eşofman Altı A7454ax23sm Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Coool Straight Fit Ince Kumaş Kargo Cepli Eşofman Altı A7454ax23sm Hakkında yaklaşık 90 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Coool Straight Fit Ince Kumaş Kargo Cepli Eşofman Altı A7454ax23sm Ürün Açıklaması

Coool Straight Fit Ince Kumaş Kargo Cepli Eşofman Altı A7454ax23sm Ürününün Satıcısı, Defacto Coool Straight Fit Ince Kumaş Kargo Cepli Eşofman Altı A7454ax23sm ürününü 499.99 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Coool Straight Fit Ince Kumaş Kargo Cepli Eşofman Altı A7454ax23sm Yorumlar Ve Değerlendirmeler
499.99 Tl ye satışta olan Coool Straight Fit Ince Kumaş Kargo Cepli Eşofman Altı A7454ax23sm Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
90 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: 170 boy 72 kilo civarıyım. normalde large alırdım yorumlara bakarak m aldım. sıkmadı bile, çok iyi oldu. boyu uzun dediler ama bana tam oldu. sadece çok fazla yüksek bel benim için. o yüzden belini bir kere kıvırıp kullanıyorum. ki bence daha bile güzel oldu böyle. kumaşı ince, yazlık. fiyatına göre çok iyi zaten indirimde aldım.
İsim: **** ****
Tarih: 16 Haziran 2023
Beden: Boy:170cm
Satıcı: DeFacto

Yorum: s beden aldım 171 boyum ve 55 kiloyum tam oldu
İsim: t** b**
Tarih: 20 Temmuz 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: cok guzel rengi basta olmak uzere modeli falsn ama ben her zaman XL alşyorum bunda da XL aldim buyuk geldi baya ve esofman oldugu icin hemen salındı kuması dizleri falan cıktı genişledi su an güzel durmuyo L ya da M almis olsaydim mukemmel olurdu indirimden 200 un altinda bi fiyata almistim gayet uygun fazlasi verilir mi bilmem
Tarih: 19 Eylül 2023
Beden: Beden:XL

Yorum: Beğendim s bedenim xs aldım güzel duruşu
İsim: D** B**
Tarih: 06 Haziran 2023

Yorum: mutis bisey tam beden
İsim: M** Y**
Tarih: 13 Haziran 2023

Yorum: Çok beğendim L beden aldım. 174 boyum çok uzun geldi. M de alsam olurmuş.
İsim: S** A**
Tarih: 10 Haziran 2023
Beden: Boy:174cm

Yorum: 55 kiloyum 38 beden aldım m beden.Maalesef çok uzun ve büyük geldi.Geri iade edeceğim S alsam daha iyimiş
İsim: E** Ö**
Tarih: 16 Mayıs 2023

Yorum: 1.63 boy 60kg M aldım çok salaş durdu S alsam daha iyi olabilirmiş karar veremedim penye kalitesi güzel orta bel 150 TL ye aldığım için iade etmedim 400 TL'den düştü 2O0 den fazla etmez bence
İsim: E** N** U**
Tarih: 13 Haziran 2023

Yorum: güzel ürün bir beden küçük almanızı tavsiye ederim
İsim: K** T** M**
Tarih: 07 Haziran 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: 173 boy,67 kg olarak Xl aldım ve tam oldu.
İsim: Ayşe g. S.
Tarih: 07 Ağustos 2023
Beden: Boy:173cm

Yorum: Ürün güzel de kalıbı çok geniş m beden aldım xl bedene bile olur
İsim: Ç** A**
Tarih: 25 Eylül 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: Ürün güzel ama geniş kesim kendi bedeninizi en bir beden küçük alın ayrıca boyunda çok uzun terziye verip yaptırmak gerekecek
İsim: Ş** Ç**
Tarih: 08 Haziran 2023

Yorum: indirimden 150 TL ye aldım kalite süper,bedeninizi alın
Tarih: 21 Temmuz 2023

Yorum: çok tatlı ve güzel. kendi bedeninizi alın
İsim: s** k**
Tarih: 16 Haziran 2023
Beden: Boy:164cm

Yorum: çok güzel ve rahat sadece boydan uzun oldu kestirmem gerek onun dışında çok beğendim
İsim: S** N** K**
Tarih: 05 Haziran 2023
Beden: Boy:150cm

Yorum: Mükemmel bir kumaşı var, mutlaka bir beden küçük alın yoksa çuval gibi duruyor üstte
İsim: S** Ş** D**
Tarih: 14 Haziran 2023

Yorum: S almama rağmen boyu biraz uzun geldi ama ben böyle seviyorum zaten kaliteli ve rahat sevdim baya💗
İsim: Y** T**
Tarih: 12 Haziran 2023
Beden: Boy:174cm

Yorum: bana dar oldu ama çok güzeldi :((
İsim: D** B**
Tarih: 12 Haziran 2023
Beden: Boy:164cm

Yorum: kızım için aldım.çok beğendi
İsim: S** D**
Tarih: 02 Eylül 2024
Beden: Beden:10-12 Yaş

Yorum: Beden problemi var. Küçük almama rağmen çuval gibi oldu
İsim: T** D**
Tarih: 20 Mart 2024
Beden: Boy:172cm

Yorum: Biraz uzun ama güzelim bide kargo geç geldi
İsim: E** D**
Tarih: 08 Haziran 2023
Beden: Boy:168cm

Yorum: Daha önce siyahını da almıştım kızıma çok beğendik...
Tarih: 22 Mayıs 2023

Yorum: Çok güzel ama bi tık uzun
İsim: Ö** N** Y**
Tarih: 07 Haziran 2023
Beden: Boy:163cm

Yorum: Herkesin nerden aldın die sorduğu bir eşofman altı bayıla bayıla giyiyorum
İsim: E** K**
Tarih: 13 Ağustos 2023

Yorum: Guzel fakat biraz uzun 1.70 boyum yinede uzun kaldi 5ayliq hamileyim
İsim: L** A**
Tarih: 11 Ekim 2023

Yorum: Yaxsidi ama xs ölçüye göre böyükdü.
Tarih: 14 Mart 2024
Beden: Boy:176cm

Yorum: duruşu çok güzel çok beğendim yaz için ideal
Tarih: 11 Haziran 2023

Yorum: imdirim de iki tane aldm cokk guzell
İsim: mihriban b.
Tarih: 31 Ağustos 2023
Beden: Beden:M

Yorum: Harika ürünlerdi Kargo çok hızlı geldi
İsim: B** B**
Tarih: 07 Ocak 2024
Beden: Beden:XL
Satıcı: Neva Outlet

Yorum: Çok beğendim , boyu biraz uzun o da halledilebilir.
Tarih: 10 Temmuz 2023

Coool Straight Fit Ince Kumaş Kargo Cepli Eşofman Altı A7454ax23sm Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Hangi kargo
Cevap: Merhabalar, Trendyol Express, MNG ve Aras, PTT Kargo ile anlaşmamız vardır. Hangi kargo ile geleceği sipariş oluştuktan sonra uygunluk durumuna göre belli olmaktadır. Siparişleriniz genelde yol ve yoğunluğa göre "tahmini teslimat tarihi" içerisinde teslim edilmektedir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 10-12 yaş uzunluğu nedir
Cevap: Merhabalar, Ürünün ağ kısmından başlayıp paça ucuna kadar olan iç bacak boyu şu şekildedir; 72 cm Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba ürünün ipi var mı bel kısmında
Cevap: Merhaba, bel kısmında ip yoktur. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Kumaş türü nedir ürünün?
Cevap: Merhaba,Pamuk 79%,Poliester 21%. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: siyah rengi var mı ?
Cevap: Merhaba, malesef stok bulunmuyor. İyi günler.

Soru: kaç güne stoklar yenilenir
Cevap: Merhabalar, Ürünün tekrar satışa açılma süreci için net bir tarih iletemiyoruz. İstediğiniz bedenin üzerine tıklayıp "Gelince Haber Ver" butonunu kullanarak ürün geldiğinde bildirim alabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Stoğun ne zaman geleceği hakkında bilgi veremezsiniz elbette ama bedenleri stoğa girecek mi girmeyecek mi bu bilgiyi verirseniz sevinirim.
Cevap: Merhabalar, Ürünün tekrar satışa açılma süreci için net bir tarih iletemiyoruz. İstediğiniz bedenin üzerine tıklayıp "Gelince Haber Ver" butonunu kullanarak ürün geldiğinde bildirim alabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba 10 12 yaş grubunun ölçulerini söylermisiniz
Cevap: Merhaba, 72 cm dir . Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba 10-12 yaş beden için eşofman boyunu öğrenebilir miyim
Cevap: Merhabalar, Ürünün ağ kısmından başlayıp paça ucuna kadar olan iç bacak boyu şu şekildedir; 72 cm Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: takip ediyorum 2 aydır xs hiç girmiyor Adıyaman dan yazıyorum yardımcı olabilirmisiniz eksiğimiz çok malsef

Soru: merhaba bu ürünün farklı renklerini uretirmisiniz çok güzel 😍😍
Cevap: Merhabalar, ilgili ekip dikkate alacaktır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: xxl stoga girer mi bir.daha

Soru: ürün yazlık mi acaba
Cevap: Merhabalar, ürün yazlıktır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba. M beden stokda ne zaman olucak?

Soru: xxs ne zaman gelir acaba

Soru: s bedenin boyu kaçtır

Soru: xs beden ne zaman gelir

Soru: Merhabalar ürün yazlık mıdır kışlık mı
Cevap: Merhabalar, ürün mevsimliktir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: yurt dişi xarici təslimat No soyleye bilirmisiniz?
Cevap: Yurt dışı satışımız yok efendim.

Soru: Boy 160 ve ağırlık 40. Hangi bedene ihtiyacım var?
Cevap: Merhaba, XS beden önerebiliriz efendim. İyi günler dileriz.

Coool Straight Fit Ince Kumaş Kargo Cepli Eşofman Altı A7454ax23sm Detay Resimler

Coool Straight Fit Ince Kumaş Kargo Cepli Eşofman Altı A7454ax23sm En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü