Cristiano Ronaldo Playstation 4 Pro Full Sticker Kaplamalar En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim ?

Zara

Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
562
0
15
Cristiano Ronaldo Playstation 4 Pro Full Sticker Kaplamalar En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Cristiano Ronaldo Playstation 4 Pro Full Sticker Kaplamalar Şu Anki Değeri 196.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Cristiano Ronaldo Playstation 4 Pro Full Sticker Kaplamalar Gerçekten İyi Mi?

Cristiano Ronaldo Playstation 4 Pro Full Sticker Kaplamalar Hakkında yaklaşık .

Cristiano Ronaldo Playstation 4 Pro Full Sticker Kaplamalar Ürün Bilgisi

Cristiano Ronaldo Playstation 4 Pro Full Sticker Kaplamalar Ürününün Satıcısı, Genel Markalar Cristiano Ronaldo Playstation 4 Pro Full Sticker Kaplamalar ürününü 196.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Cristiano Ronaldo Playstation 4 Pro Full Sticker Kaplamalar Kullanıcı Geri Bildirimleri
196.0 Tl ye satışta olan Cristiano Ronaldo Playstation 4 Pro Full Sticker Kaplamalar Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.

Yorum: Sevgilime aldim bayildi
İsim: M** S**
Tarih: 10 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Kt Grup

Yorum: Çok iyi ürün
İsim: Ö** Y**
Tarih: 16 Mart 2024

Yorum: Resimde beyaz olduğu için almistim amma mavi geldi. Beğenmedim
İsim: Kenan T. A.
Tarih: 15 Aralık 2023

Cristiano Ronaldo Playstation 4 Pro Full Sticker Kaplamalar Merak Edilenler

Soru: playstation4 için olanı varmı
Cevap: Nasıl yani ? Zaten ps4 pro kasa ile uyumlu. Hangi kasa için soruyorsunuz siz ?

Soru: ps 4 pro degil benim kasa olurmu
Cevap: olmaz efendim.

Soru: kolların kılifıda geliyor deilmi hocam
Cevap: paket içeriğine dahil ancak ürün kılıf değil dekoratif sticker kaplama

Soru: Ps 4 slim alsam olmazmıı, yada aynı ürünün slim versiyonu yokmu ya da olacakmı olsun lütfeeenn
Cevap: slim kasa ronaldo modelleri sayfamızda mevcut

Soru: Ps4 fat için elinizde varmı
Cevap: maalesef efendim.

Soru: bunlar yapıştırmamı kendimiz yapabilirmiyiz
Cevap: kendiliğinden yapıskanlı efendim. çıkarıp cihazın uygun bölümlerine yapıstırabilirsiniz.

Cristiano Ronaldo Playstation 4 Pro Full Sticker Kaplamalar Ürünün Detaylı Resimleri

Cristiano Ronaldo Playstation 4 Pro Full Sticker Kaplamalar En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü