Cross Palazzo Pantolon Siyah Alınması Gereken Bir Ürün Mü ?

MelodiRüzgar

Bilgili
9 Ağu 2023
297
0
0
Cross Palazzo Pantolon Siyah Bu Ürünü Almalı Mı?
Cross Palazzo Pantolon Siyah Şu Anki Fiyat Aralığı 1049.95 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Cross Palazzo Pantolon Siyah Kullanıcılar Memnun Mu?

Cross Palazzo Pantolon Siyah Hakkında yaklaşık 1172 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Cross Palazzo Pantolon Siyah Ürün Bilgisi

Ürün Detayları: Çapraz düğmeli, palazzo kesim, bol paça, 2 ön 2 arka cepli, tam kalıp pantolon.; Kumaş Bilgisi: %100 Polyester; Polyester: Esnek, sağlam ve hafif bir kumaştır.; Yumuşak ve ipeksi bir yapıya sahiptir, iz yapmaz. Kolay kırışmayan bir kumaş türü olduğundan ütüyle verilen şekli uzun süre muhafaza eder. Bakımı kolay olan polyester kuru temizleme gerektirmez, leke tutmayan yapıya sahiptir, rengi yıkamayla solmaz.; Ürün / Model ölçüleri; Model Boy : 174 cm; Ürün Boy : 115 cm; Numune Beden : 34; Bel/Basen; 34 beden - 31cm/52cm; 36 beden - 33cm/54cm; 38 beden - 35cm/56cm; 40 beden - 37cm/58cm; >_x000D_

Cross Palazzo Pantolon Siyah Ürününün Satıcısı, VATKALI Cross Palazzo Pantolon Siyah ürününü 1049.95 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Cross Palazzo Pantolon Siyah Kullanıcı Yorumları
1049.95 Tl ye satışta olan Cross Palazzo Pantolon Siyah Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1172 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: şık bir pantolon kendi bedeninizi alin
İsim: **** ****
Tarih: 19 Nisan 2022
Beden: Beden:36
Satıcı: Vatkalı

Yorum: mükemmel tam bedeninizi alin
Tarih: 14 Kasım 2022

Yorum: Duruşu Çok güzel 36-38 bedenim 38 tam oldu
İsim: F** E**
Tarih: Elite Üye
Beden: 26 Ekim 2023

Yorum: Ürün oldukça rahat. Bir beden küçüğünü bile alabilirsiniz.
İsim: m** ç**
Tarih: 17 Nisan 2022

Yorum: Çok güzel ürün düşünmeden alabilirsiniz ama bence bedeninizden bir küçük beden almanız daha iyi olacaktır
İsim: M** A**
Tarih: 28 Kasım 2023
Beden: Boy:166cm

Yorum: çok beğendim çok güzel tam beden
Tarih: 18 Haziran 2022
Beden: Beden:38

Yorum: Tam beden alınabilir mükemmel bir duruşu var
İsim: S** G**
Tarih: 11 Haziran 2023

Yorum: Çok şık.. 1.77-55kg 34 beden aldım çok güzel oldu. Boyu oldukça uzun. Çok beğendim.
İsim: S** Ö**
Tarih: 02 Şubat 2023
Beden: Beden:34

Yorum: Çok rahat ve tarz duruyor. İster şık ister spor kullanılabiliyor. Kendi bedeninizi alabilirsiniz
Tarih: 06 Şubat 2022

Yorum: Cok begendım durusu kalıtesı harıka bedenınızı alın
İsim: E** B**
Tarih: 04 Ekim 2021

Yorum: 36 beden hafif dar oldu bir beden büyük alinmali
İsim: Y** A**
Tarih: 22 Haziran 2022

Yorum: Kaliteli kumasi var. 164 boyun ve 59 kiloyum 34 beden tam geldi. Bir beden kucuk almanizda fayda var.
İsim: R** A**
Tarih: 20 Kasım 2022

Yorum: Tam beden alabilirsiniz
İsim: F** Y**
Tarih: 21 Kasım 2023

Yorum: Aşırı cool bir pant bir beden küçük alınabilir
İsim: S** P**
Tarih: 16 Eylül 2021

Yorum: Tam bedeninizi alın kalitesi gayet iyi
Tarih: 24 Mayıs 2022

Yorum: harika vatkali beğendim 34 beden aldım tam oldu
İsim: M** İ**
Tarih: 14 Haziran 2022

Yorum: Bir beden küçük alın harika
İsim: i** R**
Tarih: 27 Ocak 2024

Yorum: Çok beğendim. Çok kullanışlı ve kaliteli. Tam beden
İsim: N** H**
Tarih: 17 Şubat 2022

Yorum: urun asiri guzel boyle bir kumas kalitesi olamaz 🥰🥰🥰 174 66 kilo m beden tam oldu ask yasiyorum
Tarih: 12 Eylül 2023

Yorum: Çok beğendim, kaliteli ve rahat. Kendi bedeninizi alın
İsim: R** K**
Tarih: 23 Mart 2023

Yorum: tam bedeninizi alabilirsiniz
İsim: T** Y**
Tarih: 07 Kasım 2023

Yorum: Bayıldım gerçekten kumaşı çok kaliteli iç göstermiyo ben 34 beden aldım tam oldu normalde kotlarda 36 giyiyorum şahane tek kelimeyle
İsim: Tuğçe K.
Tarih: 27 Kasım 2022

Yorum: Cok kaliteli guzel duran bir pantolon. 170 boy, 67 kiloyum 40 almistim ama bol geldi, bir beden küçük alinabilir
İsim: e** b**
Tarih: 16 Kasım 2022

Yorum: Normalde 36 beden giyiyorum ancak belim ince değil, o nedenle 38 beden söyledim. 36 da olurdu muhtemelen ancak sıkma yapardı, beliniz çok ince değilse 1 beden büyük almanızı tavsiye ederim. Onun dışında çok güzel bir pantolon uzun zamandır almayı düşünüyordum iyi ki almışım.
İsim: H** A** K**
Tarih: 19 Eylül 2022

Yorum: Ürünün dokusu çok güzel oturuşu da muazzam tek sorun bir beden büyük almam gerekiyormuş 36 giyiniyorum genelde 38 ini hemen sipariş edicem
Tarih: 19 Temmuz 2022

Yorum: Kalıbı çok güzel, fakat kendi bedenimi almama rağmen bel kısmı bol geldi. Bir beden küçük alınabilir.
İsim: Ş** Y**
Tarih: 10 Şubat 2023

Yorum: İnanılmaz güzel ama büyük geldi 163 52 kiloyum 36 beden aldım beli de basen kısmı da geniş oldu bir küçük bedenle değiştiricem 🥰🥰🥰💕🤍💖🌺💓
Tarih: 21 Nisan 2022

Yorum: Mükemmel 163 61 kilo s beden tam oldu biraz uzun gibi sadece
İsim: S** E**
Tarih: 07 Ekim 2023
Beden: Boy:163cm

Yorum: Cok şık duruyor, tam bedeninizi alin
İsim: Y** A**
Tarih: 24 Kasım 2022

Yorum: Dolabımda uzun süre kullanıp bir çok stile uyarlayabileceğime düşündüğüm kaliteli bir ürün. Ben 1.59 boy 55 kiloya 38 beden aldım, biraz salaş ve dökümlü durmasını istediğim için. Ürünün manken üzerinde durduğu gibi dökümlü durmasını istenirse bir beden büyük alınabilir. Kumaşı ve dikişleri gayet kaliteli, yıkama ve ütüleme sonrası yıpranma da olmDevamını Oku
İsim: K** K**
Tarih: 01 Ekim 2022

Cross Palazzo Pantolon Siyah Merak Edilenler

Soru: 38 bedenı ne zaman gelir
Cevap: Merhabalar, şu an için bu konuda net bir bilgi iletemiyoruz ancak en kısa sürede stoklarımız güncellenecektir. "Gelince haber ver" butonuna aktif etmeniz halinde stoklarımız yenilendiğinde anında bildirim alabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz.

Soru: 38 bedeni ne zaman gelir acaba
Cevap: Merhabalar, şu an için bu konuda net bir bilgi iletemiyoruz ancak en kısa sürede stoklarımız güncellenecektir. "Gelince haber ver" butonuna aktif etmeniz halinde stoklarımız yenilendiğinde anında bildirim alabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz.

Soru: 38 bedeni gelsiiin
Cevap: Merhabalar, Online satış sayfamız üzerindeki ürünler günlük olarak yenilenmekte olduğu için stoklarımız hakkında net bir bilgi verememekteyiz. Yeni sezon ürünlerimizde stok yenilenme olasılığı bulunmaktadır. Bilginize sunar, sağlıklı günler dileriz.

Soru: iç bacak boyu kaç cm acaba
Cevap: Merhaba, ilgili ürün iç bacak boyu 77 cm'dir. İlginiz için teşekkür eder, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba yazlık bir kumaş mı?
Cevap: Merhaba, ilgili ürün kumaş bilgisi %65 polyester, %35 pamuk'tur. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz.

Soru: ürün kumaş içeriği nedir acaba?
Cevap: Merhaba, ilgili ürün kumaş içeriği %65 polyester, %35 pamutur. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz.

Soru: tüylenme oluyormu
Cevap: Merhabalar, Öncelikle vatkalı'ya göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Ürünümüzde tüylenme olmamaktadır. Bilgilerinize sunar, keyifli alışverişler dileriz🖤

Soru: 38 bedeni ne zaman gelir?

Soru: 36 bedeni ne zaman gelir
Cevap: Merhabalar, Ürünümüzün beden stokları en kısa zamanda güncellenecek olup storylerimiz üzerinden muhakkak duyurularımız yapılacaktır. Bizleri takipte kalabilirsiniz. 🖤

Soru: 40 gelecek mi
Cevap: Merhabalar, Ürünümüzün beden stokları en kısa zamanda güncellenecek olup storylerimiz üzerinden muhakkak duyurularımız yapılacaktır. Bizleri takipte kalabilirsiniz. 🖤

Soru: 32 beden gelsiiiin
Cevap: Merhabalar, Öncelikle Vatkalı'ya göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.Talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir.Bilgilerinize sunar, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba,ürünün boyu kaç cm acaba?
Cevap: Merhabalar, ilgili ürün boy 110 cm'dir. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz.

Soru: Stoklar ne zaman güncellenir

Soru: Merhaba kolay gelsin. Stoklar ne zaman güncellenecek 34 bedenini almak istiyorum. Uzun zamandır beklemedeyim.
Cevap: Merhabalar, şu an için bu konuda net bir bilgi iletemiyoruz."Gelince haber ver" butonuna aktif etmeniz halinde stoklarımız yenilendiğinde anında bildirim alabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz. Sevgilerimizle

Soru: Merhaba stok ne zaman yenilenir

Soru: Başka bedenleri ne zaman gelecek acaba ?

Soru: 34 ve 36 stokları yenilenecek mi
Cevap: Merhabalar, ürün stoklarımızda bulunmaktadır. Bilgilerinize sunar keyifli günler dileriz.

Soru: merhaba mankendekı kazakta sıze mı aıt almk ıstıyorum kombın olarak bulamadım kazagı
Cevap: Sayın müşterimiz Kazak bize aittir. Dilerseniz kombin olarak dilerseniz tek parça sipariş verebilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: Boyum 158 kilom 63 kaç beden olur?
Cevap: Merhabalar ürünümüzün bedenlerinin alt kısmında bulunan Ürün Özellikleri bölümünden tüm kalıp ve Bel/Basen ölçülerine erişebilir, inceleyebilir, size en uygun bedeni seçebilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba ben ürünün gri rengini severek kullanıyorum fakat kullanıcılar siyahın hem boyunun hem de kalıbının daha geniş olduğunu söylemişler. Bu problem çözüldü mü tamamen aynı mı. Çünkü gri olan bana tam oluyor en küçük bedenim. Diğer türlü çok bol olacaktır
Cevap: Merhabalar, Öncelikle Vatkalı'ya göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Ürün stok güncellemesi için yeniden üretildiğinde 1-2 cm fark olabilmektedir. Bilgilerinize sunar, keyifli alışverişler dileriz.

Cross Palazzo Pantolon Siyah Ürünün Detaylı Resimleri

Cross Palazzo Pantolon Siyah En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü