Cs 5460 Ultra Soft Diş Fırçası Tavsiye Edilen Yer Neresi ?

Melike

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
568
0
0
Cs 5460 Ultra Soft Diş Fırçası Alınır Mı?
Cs 5460 Ultra Soft Diş Fırçası Şu Anki Fiyat Aralığı 249.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Cs 5460 Ultra Soft Diş Fırçası Memnuniyet Durumu Nedir?

Cs 5460 Ultra Soft Diş Fırçası Hakkında yaklaşık 563 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Cs 5460 Ultra Soft Diş Fırçası Ürün Açıklaması

Cs 5460 Ultra Soft Diş Fırçası Ürününün Satıcısı, Curaprox Cs 5460 Ultra Soft Diş Fırçası ürününü 249.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Cs 5460 Ultra Soft Diş Fırçası Kullanıcı Yorumları
249.0 Tl ye satışta olan Cs 5460 Ultra Soft Diş Fırçası Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
563 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: kendime almıştım aşırı beğendim şimdi eşime sipariş verdim... piyasadaki tüm fırçalar fasa fiso curaprox gerçekten çok iyi
İsim: A** Ç**
Tarih: 14 Mayıs 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Curaprox Türkiye

Yorum: Diş hekimim önermişti çok güzel bir fırça satıcıya da yanında göndermiş olduğu diş macunundan dolayı teşekkür ederim.
İsim: **** ****
Tarih: 23 Şubat 2024

Yorum: Bu markayı ilk kez denedim 25 gün oldu alalı hergün kullanıyorum ve neden bu kadar önerildiğini anladım. Bağımlılık yapıyor resmen. Müthiş yumuşak bir hissi var ve kolayca kanayan diş etlerimi hiç acıtmadan kanatmadan fırçalıyorum artık. Bi kere eski fırçamı tekrar kullanmaya çalıştım ve o kadar sertmiş ki meğer bambaşka hissettiriyor. Keşke çokluDevamını Oku
İsim: **** ****
Tarih: 24 Şubat 2024

Yorum: Yıllardır kullandığımız bir ürün ayrıca üretici firmanın Distribütör ünün de artık burdan satış yapması güzel artık ürün orijinal mi sahte mi diye düşünmeyeceğim ayrıca hediyeler için çok teşekkür ederim.
İsim: T** B**
Tarih: 10 Ocak 2024

Yorum: Tam ayarında bir diş fırçası, tam istediğim gibi. Çok kolay fırçaladim dişlerimi. Yanına da iki tane diş macunu testerı göndermişler, özenle paketlenmiş. Çok beğendim 👌🏻🫠
İsim: C** G**
Tarih: 04 Ocak 2024

Yorum: Severek kullandığım bir diş fırçası herkese tavsiye ederim
İsim: B** Ş**
Tarih: 25 Temmuz 2024

Yorum: iyi bir diş fırçası
İsim: G** D**
Tarih: 29 Temmuz 2024

Yorum: Minik hediyeniz için teşekkür ederim
İsim: Zerrin Ç.
Tarih: 09 Ocak 2024

Yorum: Yumuşacık, çok beğendim.
İsim: I** K** S**
Tarih: 23 Temmuz 2024

Yorum: dış doktorunun tavsiyesi üzerine kızıma aldık ama indirime girdiği zaman kendimize de alacağız stok yapacam mutlaka yumuşacık çok guzel
İsim: G** K**
Tarih: 11 Temmuz 2024

Yorum: Halihazırda kullandığım ve gayet memnun olduğum bir ürün. İlk defa markanın kendi satıcısından aldım. Çok korunaklı ve hızlı geldi. Talep ettiğim rengi gönderdiğiniz ve küçük hediyeniz için çok teşekkür ederim. İşini layıkıyla yapan satıcılardan alışveriş yapmak gerçekten çok keyifli. Bol kazançlarınız olsun.
İsim: K** G**
Tarih: 13 Ocak 2024

Yorum: Satıcı istediğim rengi gönderdi, bunun için çok teşekkür ederim, fırça zaten tartışılmaz.
İsim: Aynur Ö.
Tarih: Elite Üye
Beden: 18 Temmuz 2024

Yorum: Harika bir diş fırçası şu ana kadar kullandığım en iyi diş fırçası diyebilirim bundan sonra tek satın alacağım diş fırçası bu olacak herkese tavsiye ederim
İsim: Ş** K**
Beden: 28 Temmuz 2024

Yorum: Çok güzel yumuşacık daha öncede almıştım çok memnunum
İsim: K** İ**
Beden: 28 Haziran 2024

Yorum: Doktorumun önerisiyle aldım çok memnunum yumuşacık hem de tam istediğim rengi gönderdiler başlığı da var ve orijinal ürün gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.
İsim: A** E**
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: Kesinlikle tavsiye ediyorum. Kıl sayısı çok fazla ve yumuşak özellikle kanal tedavisi gördüğüm dönem o hassas ve sızılı haliyle bile dişlerimi fırçalayabildim.
İsim: F** A**
Tarih: 04 Temmuz 2024

Yorum: Çok güzel bir diş fırçası tavsiye ederim.Ayrıca minik hediyeniz için teşekkürler.
İsim: D** E**
Tarih: 08 Şubat 2024

Yorum: alınabilecek en iyi diş fırçası. tartışmasız
İsim: O** S** A**
Tarih: 06 Mayıs 2024

Yorum: Diş hekimim tavsiyesi ile almıştım. Şimdi başka diş fırçası kullanamıyorum . Müşteri mesajlarına verilen hassasiyete de ayrıca teşekkür ediyorum
İsim: G** K**
Tarih: 16 Temmuz 2024

Yorum: Diş hekimi asistanıyım tüm fırçalar bir yana bu marka bir yana harika bir fırça diş eti sağlığı için bire bir
İsim: B** N** S**
Tarih: 17 Ocak 2024

Yorum: Harika bir ürün ayrıca renk tercihimi de göz önünde bulundurarak siparişimi hazırladıkları için tekrar teşekkür ederim
İsim: İ** E**
Tarih: 27 Ocak 2024

Yorum: Çok rahat, çok profesyonel
İsim: H** K**
Tarih: 08 Eylül 2024

Yorum: en sevdiğim diş fırçası
İsim: M** B**
Tarih: 22 Temmuz 2024

Yorum: Her zaman aldığım diş fırçası doktor önerisiyle kullanıyorum yumuşacık
İsim: M** Ş**
Tarih: 24 Nisan 2024

Yorum: En sevdiğim diş fırçası
İsim: H** M** O**
Tarih: 16 Temmuz 2024

Yorum: Yıllardır kullandığım çok iyi yumusacık
İsim: b** k**
Tarih: 15 Mayıs 2024

Yorum: Yumuşacık bir fırça
İsim: E** Y**
Beden: 05 Temmuz 2024

Yorum: Muhteşem bir fırça fiyatının hakkını veriyor. Ama keşke yine de biraz ucuz olsa veya kampanyalı olsa .
İsim: S** E**
Tarih: 09 Şubat 2024

Yorum: çoookkk iyiii kargo çok hızlı hediye içinde tesekurler eczanede daha pahaliydi
İsim: T** G**
Tarih: 07 Ocak 2024

Yorum: güzel bir ürün kesinlikle tavsiye ederim güzel bir şekilde ulaştı teşekkür ederim
İsim: A** K**
Beden: 22 Temmuz 2024

Cs 5460 Ultra Soft Diş Fırçası Merak Edilenler

Soru: Merhaba 1 adet mi gönderiliyor
Cevap: Merhaba, evet 1 adet gönderilmektedir. Keyifli alışverişler dileriz. Curaprox Türkiye

Soru: almış olduğum ürünün kırmızı renk olanını gönderirmisiniz
Cevap: Merhaba, 5460 ürünümüzün renk skalasında kırmızı renk bulunmadığından skalada kırmızıya en yakın renk olan fuşya rengi göndermemiz mümkündür efendim, keyifle kullanmanızı dileriz. Curaprox Türkiye

Soru: Merhaba deneme boy ürünleriniz mevcut mu?
Cevap: Merhaba deneme boy ürünümüz şuan stoklarımızda bulunmamaktadır. Keyifli alışverişler dileriz. Curaprox Türkiye

Soru: Merhabalar ben orta derecede bir fırça istiyom ne yumuşak ne sert aceba hangisini seçmeliyim
Cevap: Merhaba, 3960 süpersoft orta sert fırçamızdır. Keyifli alışverişler dileriz. Curaprox Türkiye

Soru: Merhaba..Cs 5460 ile 5460 aynı fırça mı farkı var mı..sürekli 5460 kullanıyorum..ilk defa cs 5460 diye bi model adıyla karşılaştım..şimdiden teşekkürler..
Cevap: Merhaba, aynı fırçadır sadece ürün kodu Cs5460 olarak geçmektedir.Keyifli alışveriler dileriz.Curaprox Türkiye

Soru: Merhaba, 12460 velvet modeli yakında stoklara gelecek mi?
Cevap: Merhaba, 12460 Velvet fırçanın yakın zamanda stoklara girmesi planlanmaktadır. Keyifli alışverişler dileriz. Curaprox Türkiye

Soru: 3 tane diş fırçası alacağım. Farklı renklerde gönderebilir misiniz?
Cevap: Merhaba efendim. Çoklu ürün alımlarında talepte bulunmasanız dahi farklı renk ürün gönderimine özen göstermekteyiz. Saygılarımızla. Curaprox Türkiye

Soru: Merhaba ortodontist doktorumuz diş teli olduğu için bu modelin ortası boşluklu olanı önermişti ama fotoğraflarda ortada boşluk görünmüyor hangi modeli almalıyız
Cevap: Merhaba, ortodonti fırçamız 5460 ortho olarak geçmektedir. Keyifli alışverişler dileriz. Curaprox Türkiye

Soru: En yumuşak fırça hangisi
Cevap: Merhaba, 12460 velvet fırçamızdır ancak şu anda stoklarımızda bulunmamaktadır. 5460 ultrasoft fırçamız yumuşak fırçamızdır. Keyifli alışverişler dileriz. Curaprox Türkiye

Soru: internetten araştirdimda 1560 da orta sert diye yazıyor hangisi daha sert olmuş oluyor 3960mi yoksa 1560mi doktor orta sert firca almamı söyledi bilgi verirmisiniz lütfen
Cevap: Merhaba , Curaprox fırçalarda en sert 1560 modelidir. 3960 orta , 5460 yumuşak modelidir. Sağlıklı günler dileriz. Curaprox Türkiye

Soru: Ürün ne kılından üretilmiş öğrenebilir miyim
Cevap: Merhaba, Curen kılından üretilmiştir.

Soru: hangi renkler mevcut mor renk var mı
Cevap: 5460 Ultra soft fırçamız 11 farklı renk sarı,turuncu,pembe, lila, mor , beyaz, açık koyu orta mavi açık ve koyu yeşil renklerde fırça sapı ve turuncu sarı lacivert pembe fırça kılı renkleriyle 36 farklı varyasyonda mevcuttur.

Soru: orta sert hangisi
Cevap: Merhaba, 3960 süpersoft fırçamız orta serttir. Keyifli alışverişler dileriz. Curaprox Türkiye

Soru: merhaba, 5460 beyaz renk mevcut mu?
Cevap: Merhaba, mevcuttur efendim. Keyifli alışverişler dileriz. Curaprox Türkiye

Soru: Merhaba velvet fırça stoklara ne zaman girer acaba? Bir de 5460 ile yumuşaklık olarak çok fark var mıdır?
Cevap: Merhaba, Velvet fırçamızın yakın zamanda stoklara girmesi beklenmektedir. Velvet en yumuşak kadife dokulu fırçamız olup,5460 ultrasoft (yumuşak) fırçamızdır. Yumuşak fırça kullanıyorsanız 5460 tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz. Curaprox Türkiye

Soru: İlk kez alacağım en yumuşak fırça ve orta fırçanız hangisi
Cevap: Merhaba, 1560 soft (sert) ,3960 süpersoft (ortasert) ,5460 ultrasoft (yumuşak), 12460 velvet (en yumuşak) fırçamızdır. Keyifli alışverişler dileriz. Curaprox Türkiye

Soru: Merhaba ortodonti tedavisi için en uygun fırçanız hangisidir?
Cevap: Merhaba, ortodonti tedavisi için 5460 ortho fırçamızı tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz. Curaprox Türkiye

Soru: Ürünü sepete ekleyemiyorum neden acaba
Cevap: Merhaba, CS5460 stoklarımızda mevcuttur. Sepetinize ekleyebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz. Curaprox Türkiye.

Soru: Merhaba rica etsem ürünler hakkındı bilgi verir misiniz? Hangi sert hangisi yumşak
Cevap: Merhaba, fırçaların başında bulunan rakamlar kıl sayısını göstermektedir. Kıl sayısı arttıkça yumuşaklık derecesi artmaktadır. 12460 Velvet (en yumuşak), 5460 ultrasoft (yumuşak) , 3960 süpersoft (orta sert) ,1560 soft (sert) fırçamızdır. Keyifli alışverişler dileriz. Curaprox Türkiye

Soru: Merhaba en yumuşağı bumu acaba
Cevap: Merhaba, en yumuşak fırçamız CS 12460 Velvet fırçamızdır. Keyifli alışverişler dileriz. Curaprox Türkiye

Cs 5460 Ultra Soft Diş Fırçası Detaylı Fotoğraflar

Cs 5460 Ultra Soft Diş Fırçası En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü