D150 Şarj Edilebilir Diş Fırçası + 1 Yedek Başlık Tavsiye Eder Misiniz ?

Ummuhan

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
553
0
0
D150 Şarj Edilebilir Diş Fırçası + 1 Yedek Başlık En Düşük Fiyat Nerede?
D150 Şarj Edilebilir Diş Fırçası + 1 Yedek Başlık Anlık Fiyatı 1018.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

D150 Şarj Edilebilir Diş Fırçası + 1 Yedek Başlık Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

D150 Şarj Edilebilir Diş Fırçası + 1 Yedek Başlık Hakkında yaklaşık 15899 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

D150 Şarj Edilebilir Diş Fırçası + 1 Yedek Başlık Teknik Bilgiler

Oral-B Vitality şarj edilebilir diş fırçası, sıradan manuel diş fırçasına kıyasla klinik olarak kanıtlanmış üstün temizlik sunar. Gövdede yer alan bir zamanlayıcı, sizi diş hekimlerinin tavsiye ettiği biçimde 2 dakika boyunca diş fırçalamanız için uyarır. Hepsinden iyisi tüm bunlar size Oral-B tarafından sunulur – dünya çapında diş hekimlerinin tercih ettiği 1 numaralı marka. >_x000D_
_x000D_

Günlük temizliğe ulaşmak için gerekli bir diş fırçası >_x000D_

Sıradan manuel diş fırçasına göre daha fazla plak giderir >_x000D_

Fırçalanan alanın değiştirilmesi için uyarmak adına her 30 saniyede bir titreşir >_x000D_

İçindekiler: 1 adet fırça gövdesi, 2 adet diş fırçası başlığı>_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_

D150 Şarj Edilebilir Diş Fırçası + 1 Yedek Başlık Ürününün Satıcısı, Oral-B D150 Şarj Edilebilir Diş Fırçası + 1 Yedek Başlık ürününü 1018.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

D150 Şarj Edilebilir Diş Fırçası + 1 Yedek Başlık Kullananlar
1018.0 Tl ye satışta olan D150 Şarj Edilebilir Diş Fırçası + 1 Yedek Başlık Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
15899 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: Evdeki herkese aldım arkadaşlarımada aldırıyorum gözünüz kapalı güvenip alın
İsim: B** K**
Tarih: 09 Aralık 2021
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Evkiba

Yorum: İndirimden eşimle kullanmak için aldık. Çok memnun kaldık. Keşke daha önce alsaydık dedik. Çocuklarım için de oral b kullanıyoruz. Çok memnunuz. Şiddetle tavsiye ederim.
İsim: G** Y**
Tarih: 24 Aralık 2021

Yorum: indirimden aldım mükemmel bir şekilde temizliyor ilk kullanimda fark belli oluyor
İsim: H** a**
Tarih: 09 Nisan 2022

Yorum: bohça için indirimde yakaladım. kendim kullanıyorum çokta memnunum. nişanlım içinde aldım
İsim: C** N** B**
Tarih: 18 Temmuz 2022

Yorum: çok güzel..oğluma aldım doğum günü hediyesi.. bayıldılar..tavsiye ederim...
İsim: nzn z.
Tarih: 30 Ocak 2023
Satıcı: Kozmetik Bahçesi

Yorum: bi tanıdığıma almıştım çok begendi bir tane daha sipariş vereceğim kesinlikle alın aldırın
İsim: N** K**
Tarih: 02 Mart 2023
Satıcı: akhilleuS

Yorum: daha önce kendime almıştım çok memnun kaldım. şimdi eşime aldık bence alınması gereken bir ürün. bir hafta şarjı dayanıyor. heryere ulaşıyor.
İsim: **** ****
Tarih: 26 Mart 2022

Yorum: Eşim için aldım çok memnun
İsim: G** A**
Tarih: 15 Ocak 2023

Yorum: Eşime hediye olarak aldım çok beğendi ve memnun kaldı. Kendime ve kızıma da alacağım.
İsim: Müjde M.
Tarih: 14 Şubat 2023
Satıcı: Trendyol

Yorum: Memnun kaldığım bi üründü kardeşim için aldım tavsiye ederim diğerleri göre fiyatı sa gayet makul
İsim: sümeyra e.
Tarih: 23 Mart 2022

Yorum: Sevgilime hediye olarak aldım çok severek kullaniyor bayılmış
İsim: B** S**
Tarih: 14 Şubat 2023

Yorum: güzel bir ürün anneme aldık memnun. Kargo hızlı paketleme güzel
İsim: E** Ç**
Tarih: 22 Mayıs 2022

Yorum: İndirimdeyken almıştım memnunum
Tarih: 13 Ocak 2022

Yorum: Daha önce kendime almıştım şimdi kızım ve oğullarıma aldım çok güzel bir ürün
İsim: E** Y**
Tarih: 25 Eylül 2021
Satıcı: GrossA

Yorum: kardeşime aldım doğum günü hediyesi
İsim: m** k**
Tarih: 17 Ocak 2023

Yorum: 2 oglumada aldim severek kullaniyolar
İsim: J** Ö**
Tarih: 14 Haziran 2022

Yorum: Eşime aldim , orunden çok memnun kaldi
İsim: S** b**
Tarih: 24 Haziran 2022

Yorum: Oğlum için aldım beklentimizi karşıladı tavsiye ederim
İsim: M** K**
Tarih: 21 Mart 2023

Yorum: Anneme aldım çok memnun
Tarih: 28 Mayıs 2022

Yorum: annemlere aldım, memnunlar
İsim: B** Ç**
Tarih: 13 Mart 2023

Yorum: Anneme aldık memnunuz
Tarih: 21 Ağustos 2022

Yorum: Bu fiyata alınabilecek en iyi şarjlı diş fırçası. İlk fırçalamadan sonra bile etkisi gözle görülür. Çok sigara tükettiğim için ne kadar fırçalasam da fayda etmiyordu. Tek kelime ile bayıldım verdiğim para son kuruşuna kadar helal olsun
Tarih: 26 Şubat 2023

Yorum: kendime almıştım çok memnun kaldım aynısından kardeşime de hediye aldım.
İsim: Ö** M**
Tarih: 23 Nisan 2023

Yorum: Hızlı ve özenli teslimat. Kendi kullandığım ve memnun kaldığım bir fırça babama da aldım oda çok sevdi
İsim: M** Ç**
Tarih: 02 Aralık 2021

Yorum: eşime aldım çok memnun kaldğ
Tarih: 19 Şubat 2024
Satıcı: TurkEcza

Yorum: Hizli teslimat- iyi paketleme- Kendime almıştım bu sefer de hedeye aldım Memun kaldı arkadaşım
İsim: P** K**
Tarih: 05 Temmuz 2022

Yorum: kızım için aldım iyiki almışım dişler daha temiz
İsim: s** T** O**
Tarih: 28 Şubat 2022

Yorum: Çok kullanışlı ve güzel bir ürün tavsiye ediyorum. Önce kendime aldım daha sonra arkadaşıma aldırdım ikimizde memnunuz güzel ürün.
İsim: N** İ**
Tarih: 30 Kasım 2021

Yorum: Eşime aldım severek kullaniyor
İsim: R** E** P**
Tarih: 14 Şubat 2024

Yorum: ürün çok güzel bizim vardı eltimlere aldik
İsim: Pamuk A.
Tarih: 15 Kasım 2021

D150 Şarj Edilebilir Diş Fırçası + 1 Yedek Başlık Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: merhaba garantisi ne kadar
Cevap: Merhaba, bu bilgiye şu an ulaşamıyoruz. İlginize teşekkür ederiz.

Soru: Ürünü biraz önce eşim için aldım, lütfen hediye paketi yapabilir misiniz acaba
Cevap: Merhaba, ilginiz için teşekkür ederiz. Hediye paketi seçeneğimiz şu an için bulunmuyor.

Soru: başlıklarının kapağı var mı ?

Soru: ürünün şarj olduğunu nasil anlarım

Soru: satın almak için indirime girmesini bekliyoruz efendim
Cevap: Merhaba, ilginiz için teşekkür ederiz. Ürünü favorilerinize eklediğinizde ilgili ürün için yapılan indirimlerden haberdar olabilirsiniz.

Soru: Ürünün garantisi var mı
Cevap: Merhaba, incelemiş olduğunuz ürün 2 yıl Braun Türkiye garanti kapsamındadır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: merhaba garantisi var mı

Soru: Merhaba döner başlıklı mıdır
Cevap: Merhaba, hayır titreşimlidir.

Soru: merhaba iyi günler üç hafta oldu kullanıyorum iki gündür ara ara duruyor 10 dk sonra çalışıyor acaba neyle alakası var
Cevap: Merhaba, yetkili servis danışmanızı öneririz

Soru: Merhaba bu ürün ile oral- genius dragonfly pro 10000 arasında ne fark var.
Cevap: Merhaba, bu bilgiye şu an ulaşamıyoruz. Dilerseniz platformumuzda ki filtreleri kullanarak aradığınız ürünleri bulup istediğiniz ürünü inceleyebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba ürün dönen başlıklı mi titreşimli mi
Cevap: Merhaba ,ürün dönme ve titreşim özelliğine sahip'tir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba ürünün farklı rengi var mı?
Cevap: Merhaba, platformumuzda ki filtreleri kullanarak aradığınız ürünleri bulup istediğiniz ürünü inceleyebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba benim şarj cihazım var ama diş fırçam kırıldı şarj cihazı olmadan satışınız var mı
Cevap: Merhaba, platformumuzda ki filtreleri kullanarak aradığınız ürünleri bulup istediğiniz ürünü inceleyebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba. diş fırçası hep şarjda mı kalmalı yoksa bittikçe şarj mı ediyoruz?
Cevap: Merhaba, ılk kullanımdan once 24 saat sarj etmelısınız daha sonrakı sarjlarınız 12 saat yeterlı olur. sureklı sarjda kalmasını onermıyoruz . İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Hangi kargoyla çalışıyorsunuz
Cevap: Merhaba, ilginiz için teşekkür ederiz. Şu an için kargo seçimi yapılamamaktadır. TEX, PTT Kargo, Aras Kargo, Sürat Kargo firmaları ile uygunluğa göre gönderim yapılmaktadır.

Soru: merhabalar ,ürünün şarjının dolduğunu veya bittiğini gösteren bir ekranı var mı?
Cevap: Merhaba efendim.Malesef bu modelde bulunmamaktadır.

Soru: merhabalar oral b şarjlı dis fırçası D100 D150 arasındaki fark nedir
Cevap: Merhaba, bu bilgiye şu an ulaşamıyoruz. Dilerseniz platformumuzda ki filtreleri kullanarak aradığınız ürünleri bulup istediğiniz ürünü inceleyebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhabalar, bu model 6 serisi mi? Teşekkürler 🌲⛄
Cevap: Merhaba ,ürün Oral-B D150 'dir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: garantisi var mı
Cevap: Merhaba, incelemiş olduğunuz ürün 2 yıl garantilidir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: basinc sensörü var mi
Cevap: Merhaba evet

D150 Şarj Edilebilir Diş Fırçası + 1 Yedek Başlık Ürünün Fotoğrafları

D150 Şarj Edilebilir Diş Fırçası + 1 Yedek Başlık En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü