D3 Telefon Switch Dönüştürücü Bluetooth Oyun Kolu Gamepad Alınır Mı

Gulcan

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
526
0
0
D3 Telefon Switch Dönüştürücü Bluetooth Oyun Kolu Gamepad Satın Alır Mısınız?
D3 Telefon Switch Dönüştürücü Bluetooth Oyun Kolu Gamepad Güncel Fiyatı 599.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

D3 Telefon Switch Dönüştürücü Bluetooth Oyun Kolu Gamepad Kaç Kişi Memnun?

D3 Telefon Switch Dönüştürücü Bluetooth Oyun Kolu Gamepad Hakkında yaklaşık 17 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1 .

D3 Telefon Switch Dönüştürücü Bluetooth Oyun Kolu Gamepad Detaylı Açıklama

D3 Telefon Switch Dönüştürücü Bluetooth Oyun Kolu Gamepad Ürününün Satıcısı, M90 D3 Telefon Switch Dönüştürücü Bluetooth Oyun Kolu Gamepad ürününü 599.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

D3 Telefon Switch Dönüştürücü Bluetooth Oyun Kolu Gamepad Yorumlar Ve Değerlendirmeler
599.0 Tl ye satışta olan D3 Telefon Switch Dönüştürücü Bluetooth Oyun Kolu Gamepad Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
17 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1

Yorum: kaliteli kesinlikle tavsiye ederim. shooting plus uygulaması ile kullanıyorum, bullet echo oyunu için gayet başarılı oldu. Çoğu oyun için desteği var olmayanlar içinde shooting plus uygulamasını kullanın. tuşlar ışıklı, telefon takılan yer çok iyi ayarlanmış. siyah renk tercih ettim, telefon takınca tekefonumda siyah sanki bütünmüş gibi duruyor. güDevamını Oku
İsim: s** t** n**
Tarih: 09 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Flyboy

Yorum: çok güzel ürün, paketleme şahane, problemsiz geldi, minik hediyeniz için de ayrıca teşekkürler
İsim: B** A**
Tarih: 28 Şubat 2024

Yorum: ikinciyi aldım mükemmel
İsim: **** ****
Tarih: 20 Ağustos 2024

Yorum: Erkek arkadaşıma aldım çok beğende. Bluetooth bağlantılı şarjlı bir gamepad. İnternette şarjı 30 saat gidiyor diyor. Eğer doğruysa güzel bir f/p ürünü eğlenceli alınabilir
İsim: S** N** G**
Tarih: 06 Mart 2024

Yorum: ürün gayet başarılı emulatorlerde tam uyumlu çalışıyor severek kullanıyorum teşekkürler.
İsim: O** B**
Tarih: 18 Ağustos 2024

Yorum: gayet güzel kullanışlı sorun yok
İsim: **** ****
Tarih: 16 Şubat 2024

Yorum: elime hızlı ulaştı paketleme sağlamdı tuşların üstünde led ışıkları var ve uygulaması sayesinde tüm oyunlarda kullanabiliyorsunuz tam bir f/p ürünü
İsim: Ö** E** Ç**
Tarih: 02 Şubat 2024

Yorum: ister bilgisayarda ister telefonda kullanin. harika calisiyor. her türlü konsol veya cihaz icin uyumlu modlari var. acilis tusuna basarken hangi tusa basarak acarsanız ona gore o modda calisiyor. gecikme yok. goruntusu şık. sıradan bir kablosuz joystick gibi de kullanabilir veya ortaya telefonu koyup kendisini bir konsol gibi kullanabilirsiniz
İsim: B** B**
Tarih: 30 Ağustos 2024

Yorum: Ben siyah renk sipariş verdim. Fakat Nintendo Switch renkleri olan Kırmızı Mavi geldi. Sevindim. Ürün BSP D3 ne vadediyorsa yerine getiriyor Teşekkürler.
İsim: H** O** Y**
Tarih: 20 Şubat 2024

Yorum: güzel ürün hızlı kargo
İsim: ş** k**
Tarih: 08 Temmuz 2024

Yorum: Açıklamada ürünün rengi siyah gözükürken yorumlarda mavi-kırmızı renginin gönderildiği söyleniyor. Özellikle siyah rengi istediğim için satıcıya ellerinde mevcut olup olmadığını sordum, mevcut olduğunu söylediler. Buna güvenerek sipariş verdim ama ürün istediğim renkte gelmedi. Ürünü denemeden iade ettim. Böyle rezillik olamaz.
İsim: A** A** Ü**
Tarih: 21 Mart 2024

Yorum: kullanışlı ama henüz tam fonksiyonlarını öğrenemedik
İsim: A** Ş**
Tarih: 06 Mart 2024

Yorum: beğenmedim kontrol tuşlarını ayarlamak sıkıntılı yardımcı uygulama üzerinden gelen hazır kontroller yetersiz 1 aylık deneyim olarak yazıyorum
İsim: s** e**
Tarih: 28 Mart 2024

Yorum: Ürün güzel, r2 l2 butonları analog yapıda olsaydı güzel olurdu, gecikme yok gibi, memnunum şuanlık güzel ürün
İsim: Y** Y**
Tarih: 19 Nisan 2024

Yorum: iyi degil oyun oynarken dokumatik jouistik tam hakim olamıyorsun boşuna paranızı çarçur etmeye gerek yok
İsim: M** T** Ö**
Tarih: 05 Ağustos 2024

D3 Telefon Switch Dönüştürücü Bluetooth Oyun Kolu Gamepad Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: İphone telefonlarla çalışıyor mu
Cevap: Merhabalar efendim evet çalışır

Soru: Nintendo Swatch oyun kasedi takarsak çalışırmı
Cevap: merhabalar çalışmaz efendim

Soru: meraba hocam playstation 4 uyumlu diyor resimde ps4 uyumlumudur
Cevap: Merhaba uyumludur efendim iyi günler dileriz

Soru: reedır s19 Max auyumlumudur bide telefona nasıl bağlıcam
Cevap: merhabalar uyumludur efendim

Soru: Oppo A12 için oluyormu
Cevap: Merhabalar efendim uygundur iyi günler dileriz

Soru: merhabalar şu kunsulu kaç cm?
Cevap: Merhabalar efendim 150 mm kadar uygundur iyi günler dileriz.

Soru: samsung a05 telefona uyumlumudur?
Cevap: Merhabalar efendim tabi ki uyumludur iyi günler dileriz

Soru: redmi note 9 için uyumlumudur
Cevap: Merhabalar tabii ki efendim uygundur

Soru: bu cihazla efootball oynama oynamak oluyor mu?
Cevap: Merhabalar tabii ki efendim oynayabilirsiniz

Soru: geforce now için almayı planlıyorum destekler mi ?
Cevap: Merhabalar maalesef desteklemez efendim iyi günler dileriz

Soru: samsung galaxy a05 uygunmudur
Cevap: Merhabalar efendim tabi ki uygundur iyi günler dileriz

Soru: İos 17.2.1 ve e fotball 2024 e bağlanırmı
Cevap: merhabalar uyumludur efendim

Soru: Buna bağlanmak için bir tane uygulama indirmemiz mi gerekiyor
Cevap: Merhabalar efendim direkt bluetoothla bağlayıp kullanabilirsiniz iyi günler dlieriz.

Soru: vivo y20 ye uygunmudur acaba
Cevap: Merhabalar efendim evet uygundur iyi günler dileriz

Soru: merhaba..retro oyunlar oynamak istiyorum telefonumda yani emülatörler ile..uygun olur mu kullanılır mı
Cevap: Merhabalar tabi ki efendim iyi günler dileriz

Soru: kaç inç e kadar destekler
Cevap: Merhabalar efendim 120-160 mm genişliği için uygundur iyi günler dileriz

Soru: İnfinix hot 40 pro için olurmu
Cevap: Merhabalar efendim uyumludur iyi günler dileriz

Soru: cod mobile da çalışır mı
Cevap: Merhabalar tabi ki efendim çalışır iyi günler dileriz

Soru: Hangi oyunlarda kullanılabilir
Cevap: Merhabalar efendim mobil gamepad oyunları ile uyumludur internette videolar mevcuttur bakıp daha detaylı bilgi alabilirsiniz iyi günler dileriz efendim

Soru: Samsung A24 telefon için uygun mu acaba telefonuma dolpingh emülatör yükledim içinde PC oyunularım var joystick gerekiyor bu uygunmu telefona
Cevap: Merhabalar efendim uygundur iyi günler dileriz

D3 Telefon Switch Dönüştürücü Bluetooth Oyun Kolu Gamepad Görseller

D3 Telefon Switch Dönüştürücü Bluetooth Oyun Kolu Gamepad En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü