D602 Günlük Ortopedik Garantili Kadın Loafer Ayakkabı Alınmaya Değer Mi ?

Aygul

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
630
0
0
D602 Günlük Ortopedik Garantili Kadın Loafer Ayakkabı Ürün Alınmaya Değer Mi?
D602 Günlük Ortopedik Garantili Kadın Loafer Ayakkabı Şu Anki Fiyat Aralığı 276.38 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

D602 Günlük Ortopedik Garantili Kadın Loafer Ayakkabı Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

D602 Günlük Ortopedik Garantili Kadın Loafer Ayakkabı Hakkında yaklaşık 36 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1 .

D602 Günlük Ortopedik Garantili Kadın Loafer Ayakkabı Detaylı Açıklama

D602 Günlük Ortopedik Garantili Kadın Loafer Ayakkabı Ürününün Satıcısı, Daxtors D602 Günlük Ortopedik Garantili Kadın Loafer Ayakkabı ürününü 276.38 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

D602 Günlük Ortopedik Garantili Kadın Loafer Ayakkabı Hakkında Yapılan Yorumlar
276.38 Tl ye satışta olan D602 Günlük Ortopedik Garantili Kadın Loafer Ayakkabı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
36 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1

Yorum: Çok şık bir ayakkabı beğendim. Bir numara büyük alınmalı. 37 giyiyorum yorumlara bakarak 38 aldım tam oldu
İsim: **** ****
Tarih: 09 Ağustos 2024
Beden: Beden:38
Satıcı: DAXTORS

Yorum: güzel fakat kalıbı çok dar bir beden büyük alınmalı iade edeceğim.
İsim: N** K**
Tarih: 13 Mayıs 2024
Beden: Beden:37

Yorum: Tam beden alınabilir
İsim: T** Ö** z**
Tarih: 22 Temmuz 2024

Yorum: Büyük alın yazıyordu aldım ve bol oldu
İsim: F** Ç**
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: çok rahat güzel bir ayakkabı kalıbı güzel kendi numaranızı alabilirsiniz
İsim: s** k**
Tarih: 10 Eylül 2024
Beden: Beden:39

Yorum: ürünun önü hasarli geldi, kargo paketi ezilmis halde idi. beğenmedim
Tarih: 08 Eylül 2024

Yorum: çok beğendim hafif rahat kaliteli geldi teşekkürler
İsim: H** k**
Tarih: 15 Mayıs 2024

Yorum: Ayakkabı çok şık, göründüğü gibi ancak kalıbı dar. İade edip bir numara büyük alacağım.
İsim: A** E** İ**
Tarih: 09 Mayıs 2024

Yorum: Ürün göründüğü gibi hafif güzel yorumlara bakarak bir numara büyük aldık deneme şansı olmadı
İsim: Demet S.
Tarih: 20 Mayıs 2024

Yorum: çok rahat tam numaranızı alın
İsim: G** A**
Tarih: 21 Haziran 2024

Yorum: teslim aldım ama kullanmadım. Dış görünümü beğendim. Bol kazançlarınız olsun :)
İsim: B** E**
Tarih: 13 Mayıs 2024

Yorum: ürün sağlam şekilde elime ulaştı hızlı kargo için teşekkürler görselde göründüğü şekildeydi
İsim: B** T** K**
Tarih: 08 Mayıs 2024

Yorum: cok beğendim.evde denedim simdilik gguzel rahat bi ayakkabiya benziyor topuk boyuda iyi ama alti kayarmi bikmiyorum plastik kismi
İsim: N** Ö**
Tarih: 11 Mayıs 2024

Yorum: guzel ben begendim tam kalip ta kendi numaram da oldu gayette kibar duruyor
İsim: N** K**
Tarih: 30 Mayıs 2024

Yorum: ayakkabı oldukça rahat
Tarih: 20 Ağustos 2024

Yorum: Rahata benziyor dışarıda giymedim henüz herhangi bir sorun görünmedi dikişleri vs iyi
Tarih: Elite Üye
Beden: 10 Mayıs 2024

Yorum: ayakkabı çok şık çok güzel yalnız baş parmak tarafı vuruyor
İsim: N** N** Y**
Tarih: 10 Mayıs 2024

Yorum: Normalde 40 giyiyorum. Urun aşırı dar oldu. Ve cok kısa. 169cm boyum. Bilegimin üzerinde kaldi.
İsim: B** K** E**
Tarih: 10 Mayıs 2024

Yorum: o kadar güzel ki çok beğendim teşekkürler
Tarih: 25 Mayıs 2024
Beden: Beden:40

Yorum: Ürün görselden farklı gönderildi, madem farklı göndereceksiniz, görsele onun fotoğrafını çekip katın boş yere zaman kaybı yaratıyorsunuz.
İsim: M** Ç**
Tarih: 01 Eylül 2024

Yorum: Koydukları görselle gelen ayakkabı rengi farklı. Yorumlarda koyulan fotoğraflardan da farklı muhtemelen diğer rengi tükendiği için bunu yolladılar. İade!
İsim: G** Ş**
Tarih: 19 Ağustos 2024

D602 Günlük Ortopedik Garantili Kadın Loafer Ayakkabı Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: merhaba 39 numaranin ici kac santim?
Cevap: Merhaba efendim 25 cm iyi günler dileriz

Soru: merhaba nasilsiniz 38 numaranin içi kaç santim
Cevap: merhaba efendim 24.5cmdir iyi günler dileriz

Soru: Topuk kaç cm
Cevap: Merhaba efendim 3 cm dir iyi günler dileriz

Soru: 35 e yakın kalıbı dar babetleriniz var mı
Cevap: Merhaba efendim maalesef yok topukluda mevcut iyi günler dileriz

Soru: 37 numarası nezaman stokta olur
Cevap: Merhabalar, Stoklarımız sürekli güncellenmektedir. Dilerseniz ürün sayfasındaki 'Gelince Haber Ver' butonunu kullanarak ürün stoklara eklendiğinde bildirim alabilirsiniz. Keyifli alışverişler

Soru: görsel rengi ve gelen ürün rengi farklı deniliyor lütfen bana krem gönderir misiniz yani görseldeki ürünü gönderir misiniz
Cevap: Merhaba efendim görseldeki ürün gönderiliyor bilginize iyi alışverişler dileriz

Soru: iyi günler ürünlerinizden gerçekten çok memnunum babetlerinizde neden 35 üretmiyosunuz çok mağduruz
Cevap: merhaba efendim maalesef ki ürünümüz 36 numaradan başlıyor

Soru: ayakkabının kalıbı nasıl. buçuklu numara giyenler büyük numarayı mı küçük numarayı mı almalı
Cevap: merhaba 1 numara büyük buçuklu giyenler tam kalıptır

Soru: merhaba 38 numara gelir mi acaba
Cevap: Merhabalar, Stoklarımız sürekli güncellenmektedir. Dilerseniz ürün sayfasındaki 'Gelince Haber Ver' butonunu kullanarak ürün stoklara eklendiğinde bildirim alabilirsiniz. Keyifli alışverişler

Soru: İyi günler, bu modelin taban rengi bej ve beyaz olan iki rengi mi var?
Cevap: Merhaba efendim modelin sadece taban rengi bej olan var bilginize iyi alışverişler dileriz

Soru: merhaba ürünü almak istiyorum da 38 numara giyiyorum tap kalıpmı yoksa 1 numara büyük mü almalıyım
Cevap: merhaba tam kalıptır bilginize

Soru: merhaba günlük kullanmak için alacağım ağır bir ayakkabı mı
Cevap: Merhaba efendim çok hafif ve yumuşak bir ürün full ortopedik iyi akşamlar dileriz

Soru: ayakkabi materyali nedir acaba daha oncr baska bi butikten almistim plastik gibiydi ve cok sertti
Cevap: Merhaba efendim emitasyon deridir çok yumuşak ve rahat bir üründür ortopediktir iyi günler dileriz

Soru: başka marka diyorum iyi okuduysaniz göndermişsiniz
Cevap: merhaba ürünün farklı markası yok bizde

Soru: 37 numarasını alacagım ne zaman gelir

Soru: merhaba halluks vagus ayaklara Uygun mu
Cevap: Merhaba efendim ürün full ortopediktir uygundur iyi günler dileriz

D602 Günlük Ortopedik Garantili Kadın Loafer Ayakkabı Ürün Resimleri

D602 Günlük Ortopedik Garantili Kadın Loafer Ayakkabı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü