Dağ Silüet Eşofman Altı Jogger - Gri Baskılı Lastik Paça Yüksel Bel Bu Ürünü Almalı Mı ?

Meral

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
546
0
0
Dağ Silüet Eşofman Altı Jogger - Gri Baskılı Lastik Paça Yüksel Bel Satın Alır Mısınız?
Dağ Silüet Eşofman Altı Jogger - Gri Baskılı Lastik Paça Yüksel Bel Şu Anki Fiyat Aralığı 209.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Dağ Silüet Eşofman Altı Jogger - Gri Baskılı Lastik Paça Yüksel Bel Kullanıcılar Memnun Mu?

Dağ Silüet Eşofman Altı Jogger - Gri Baskılı Lastik Paça Yüksel Bel Hakkında yaklaşık 23 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1 .

Dağ Silüet Eşofman Altı Jogger - Gri Baskılı Lastik Paça Yüksel Bel Detaylı Bilgi

Dağ Silüet Eşofman Altı Jogger - Gri Baskılı Lastik Paça Yüksel Bel Ürününün Satıcısı, CLAYES Dağ Silüet Eşofman Altı Jogger - Gri Baskılı Lastik Paça Yüksel Bel ürününü 209.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Dağ Silüet Eşofman Altı Jogger - Gri Baskılı Lastik Paça Yüksel Bel Ürün Hakkındaki Yorumlar
209.99 Tl ye satışta olan Dağ Silüet Eşofman Altı Jogger - Gri Baskılı Lastik Paça Yüksel Bel Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
23 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1

Yorum: eşime almıştım kendim giyiyorum
İsim: **** ****
Tarih: 16 Eylül 2024
Beden: Beden:XL
Satıcı: CLAYES

Yorum: İyi güzel eşim beğendi
İsim: F** U**
Tarih: 07 Aralık 2023
Beden: Beden:S
Satıcı: DUBU BUTİK

Yorum: Ürünüm çok güzel iç tarafı gerçek pamuklu çok rahat ve çok sıcak tutuyor
İsim: Mehmet Ö. U.
Tarih: 08 Aralık 2023
Beden: Boy:164cm

Yorum: bedeni olmadi ve iade
İsim: A** A**
Tarih: 05 Temmuz 2024

Yorum: guzellllll
İsim: B** A**
Tarih: 25 Mart 2024
Beden: Beden:M
Satıcı: VBSVİBES

Yorum: güzel ve kaliteli
İsim: S** B**
Tarih: 05 Temmuz 2024

Yorum: Fiyatına göre iyi
İsim: M** Y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 07 Mart 2024

Yorum: fiyat performans açısından çok güzel
İsim: **** ****
Tarih: 04 Ocak 2024

Yorum: Orta kalite
İsim: E** A**
Tarih: 18 Şubat 2024
Beden: Boy:168cm

Yorum: fiyata göre normal
İsim: R** S**
Tarih: 29 Ocak 2024

Yorum: kargom geldi 1 adet istemiştim 2 adet gondermişsiniz bu hediye olarak mı yoksa yanlış olmuş teşekkürler ederim
İsim: Y** t**
Tarih: 20 Aralık 2023

Yorum: pis deyil amma dikisi cok kotu
İsim: S** N**
Tarih: 03 Nisan 2024

Yorum: Beden dar oldu parçalarından ayağım geçmedi Hiç beğenmedim dışarıda giymek için almıştım ama malesef
İsim: Z** U**
Tarih: 09 Ocak 2024
Beden: Beden:L

Yorum: Paçaları baska şekildeydi , görünen ürün gelmedi
İsim: K** H**
Tarih: 06 Aralık 2023

Dağ Silüet Eşofman Altı Jogger - Gri Baskılı Lastik Paça Yüksel Bel Akıllarda Kalan Sorular

Soru: içi polarlı mı
Cevap: Merhabalar Öncelikle Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Evet Efendim

Soru: Kaç iplik acaba
Cevap: Merhabalar Öncelikle Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 2 efendim

Soru: Merhaba BENA XXL lazım elinizde varmı
Cevap: Merhabalar Öncelikle Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Malesef

Soru: Merhaba neden ürün fotoğrafdaki ile aynı değil
Cevap: Merhabalar Öncelikle Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Aynı ürün gönderilmektedir

Soru: almak istiyorum ama paçası bol olacak dar olmayacak rahat giymek istiyorum
Cevap: Merhabalar Öncelikle Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Kesim gereği dar olmaktadır bi beden büyük alabilirsiniz

Soru: gri olanın yanında dikiş kısmında siyah çizgi mi var fotoğraftan dolayı mı öyle görünüyor
Cevap: Merhabalar Öncelikle Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Evet efendim

Soru: merhaba 8074803635 lütfen seçilen boyutu ve modeli gönderin
Cevap: Merhabalar Öncelikle Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Tabi

Dağ Silüet Eşofman Altı Jogger - Gri Baskılı Lastik Paça Yüksel Bel Görsel Galerisi

Dağ Silüet Eşofman Altı Jogger - Gri Baskılı Lastik Paça Yüksel Bel En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü