Daıkın-sensira - Inverter Duvar Tipi Klimalar-a D Serisi. (EN SON) (TR.FTXF35D.01)- 12.000btu-h; Alanlar Memnun Mu

Gulfem

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
582
0
0
Daıkın-sensira - Inverter Duvar Tipi Klimalar-a D Serisi. (EN SON) (TR.FTXF35D.01)- 12.000btu/h; En Düşük Fiyat Nerede?
Daıkın-sensira - Inverter Duvar Tipi Klimalar-a D Serisi. (EN SON) (TR.FTXF35D.01)- 12.000btu/h; Mevcut Fiyatı 43897.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Daıkın-sensira - Inverter Duvar Tipi Klimalar-a D Serisi. (EN SON) (TR.FTXF35D.01)- 12.000btu/h; Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Daıkın-sensira - Inverter Duvar Tipi Klimalar-a D Serisi. (EN SON) (TR.FTXF35D.01)- 12.000btu/h; Hakkında yaklaşık 10 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.3 .

Daıkın-sensira - Inverter Duvar Tipi Klimalar-a D Serisi. (EN SON) (TR.FTXF35D.01)- 12.000btu/h; Detaylı Açıklama

D serisi (En Son Seri) (TR.FTXF35D.01). DAIKIN-SENSİRA - Inverter Duvar Tipi Klimalar-A++ (TR.FTXF35D.01)- Soğutma Kapasitesi : 12.000BTU/h; İleri Japon teknolojisi. Daikin İnverter Sensira: Düşük enerji tüketimi ve yüksek konfor için duvar tipi ünite. A++ >_x000D_

NEDEN SENSIRA >_x000D_

A ++ verimliliğe sahip klimalar A sınıfı enerji verimliliğine göre soğutmada %20, A+ enerji verimliliğine sahip klimalar ise ısıtmada %18 daha tasarrufludur. >_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
ÜCRETSİZ MONTAJ _x000D_
_x000D_
_x000D_

Daıkın-sensira - Inverter Duvar Tipi Klimalar-a D Serisi. (EN SON) (TR.FTXF35D.01)- 12.000btu/h; Ürününün Satıcısı, Daikin Daıkın-sensira - Inverter Duvar Tipi Klimalar-a D Serisi. (EN SON) (TR.FTXF35D.01)- 12.000btu/h; ürününü 43897.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Daıkın-sensira - Inverter Duvar Tipi Klimalar-a D Serisi. (EN SON) (TR.FTXF35D.01)- 12.000btu/h; Kullanıcı Yorumları
43897.0 Tl ye satışta olan Daıkın-sensira - Inverter Duvar Tipi Klimalar-a D Serisi. (EN SON) (TR.FTXF35D.01)- 12.000btu/h; Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
10 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.3

Yorum: on numara beş yıldız
İsim: A** D**
Tarih: 08 Haziran 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Home Depot

Yorum: İki adet daikin klima aldık, 24 temmuzda kargo geldi, kargo gelişi hızlı oldu sorun yok ancak daha sonra daikini aradık servis için servis talebi oluşturuldu dendi , gün verilmedi i ben yurtdışına çıktım bu arada daikini evden tekrar aradılar servis talebinin oluşturulmadığını gördük, not almıyormusunuz acaba @DaikinTürkiye anlamadım, hadi unutulmDevamını Oku
İsim: D** K**
Tarih: 01 Eylül 2024

Yorum: mükemmel bi kılıma
İsim: e** g**
Tarih: 04 Aralık 2022
Satıcı: Omnia Isıtma Ve Soğutma Daikin Bayi

Yorum: merhaba ürün çok güzel ama bir sıkıntı var oda servisi çok geç geliyor en erken 20 gün eğer tanıdığınız daikin servisi yoksa 1 aydan önce taktiramazsiniz ben yaşadım biliyorum bence beklemeye değer çünkü daikin bir numara sogutucuda saygılar.
İsim: M** S**
Tarih: 20 Ağustos 2024

Yorum: Ürünün A+++ yazdigina bakarak aldik.Ürün A++ çikti. yanıltıcı Bir satıcı
İsim: s** f** k**
Tarih: 30 Haziran 2024
Satıcı: BanyoVit

Yorum: arızalı çıktı sizden aldık servis gelmedi bayram dolayisiyla bir haftadır gelcekler bizi çok mağdur ettiler
İsim: F** D**
Tarih: 24 Haziran 2024

Daıkın-sensira - Inverter Duvar Tipi Klimalar-a D Serisi. (EN SON) (TR.FTXF35D.01)- 12.000btu/h; Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: merhaba bu modeller gazlı mı
Cevap: Merhaba Bu model 2024 yılı üretimli R32 gazlıdır

Soru: merhaba A+++mi yoksa A++mı
Cevap: Merhaba Sogutma da A ++ isitmada ise A+++ dir.

Soru: bu ürünü almış olduğumuz da en son seri mi gönderiyorsunuz d/e 2024 model doğru mudur
Cevap: Merhaba Evet en son seri FTXF35E 2024 modeldir

Soru: ama hiç klimanın borularından ter buhar su dışarı akmıyor
Cevap: Ürününüz Daikin Türkiye tarafından garantili 444 9990 Daikin Çağrı merkezinden sorunuz ile ilgili servis desteği alabilirsiniz.

Soru: 50 m2 yere 18.0000 btu yeterli olur mu ?
Cevap: merhaba efendim. Yeterli gelmeyecektir. Sizlere 24.000 Btu önerebilirim. Ürün listemizde mevcuttur.

Soru: yıllık gaz basımı yapılması gerekiyormu
Cevap: Hayır kurulumda yapılıyor sadece

Soru: Merhaba, zeta shira plus modeli ile farkı nedir acaba?
Cevap: Merhaba Zeta Plus premier bir model, Sensira ise Daikin ürün grubu içerisinde orta üstü bir modeldir.

Soru: kaç A+++ yorumlarda 2 diye geçiyor 3 deyilmi artı sı
Cevap: Merhaba Isıtmada A+++ Soğutmada A++

Soru: 29 metre kare salon için sogutmada yeterli olurmu 12 binlik klimanız
Cevap: merhaba 14000 almanız gerekmektedir

Soru: daikinin diğer klimaların garanti süresi 3 yıl bunun neden 2 yıl acaba yanıtlar mısınız ?
Cevap: Merhaba Daikinda tüm modellerde dış ünite 3 yıl, iç ünite 2 yıl garantilidir. Bu cihazda da bu şekildedir. Bu arada stoklarımıza yeni giren en son seri E serisi olarak ürün gönderilecektir. En son üretilen yeni seridir

Soru: çıkarılabilir filtre ne demek
Cevap: Merhaba İç ünite üzerinde yer alan kapağın altında filtre bulunmakta, içerdiki havayı emip filtreden geçirerek ardından soğutmakta ve tekrardan içeri vermektedir. o filtre çıkarılıp yıkanabilir ve temizlenebilir

Soru: bende airfel var 18 lik motor bide 18 daikin var motor arfel motorundan büyük niye acaba bilgi alabilirmiyim
Cevap: Biz airfel satmadıgımız için bilmiyoruz efendim

Soru: 25 m2 dükkana 12000 lik olurmu
Cevap: MERHABALAR; DÜKKANINIZA 9.000 BTU YETERLİ OLUR , 12.000 BTU FAZLASIYLA YETERLİ

Soru: hkllkgvjvbcxbkk
Cevap: Merhaba buyrun

Soru: oturma odası ve salon için kaclik klima tavsiye edersiniz (arada kapı yok oda ve salon bir)
Cevap: Merhaba Kullanacağız alan kaç m2

Soru: Ürün kaçlık acaba
Cevap: 12.000 btu

Soru: Normalde sitede başka satıcılarda bu klima kodu FTX35E olarak geçiyor sizde FTX35D yazıyor ya acaba fark nedir iki koddaki D ve E arasında ?
Cevap: Üetim yılı farkı vardır almış olduğunuz taktirde e serisi gönderilecektir tarafınıza

Soru: Merhaba! E serisi ile D serisi arasindaki fark nedir?
Cevap: MERHABA E SERİSİ BU YILIN SERİSİDİR. BİZ E SERİSİ GÖNDERİYORUZ YETKİLİ BAYİ OLARAK

Soru: D serisi ile E serisi arası da ki fark nedir acaba
Cevap: Merhaba E serisi en güncel ve en son üretilen seridir. 2024 yılı üretimlidir.

Soru: ısıtma kapsaitesi 15000 mi
Cevap: Merhaba Isıtma kapasitesi maksimumda 15 btu

Daıkın-sensira - Inverter Duvar Tipi Klimalar-a D Serisi. (EN SON) (TR.FTXF35D.01)- 12.000btu/h; Ürünün Detaylı Resimleri

Daıkın-sensira - Inverter Duvar Tipi Klimalar-a D Serisi. (EN SON) (TR.FTXF35D.01)- 12.000btu/h; En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü