Daily Lace 3lü Bej Hipster Külot Alınır Mı ?

Yaprak

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
592
0
0
Daily Lace 3lü Bej Hipster Külot Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Daily Lace 3lü Bej Hipster Külot Şu Anki Satış Fiyatı 325.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Daily Lace 3lü Bej Hipster Külot Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Daily Lace 3lü Bej Hipster Külot Hakkında yaklaşık 1544 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Daily Lace 3lü Bej Hipster Külot Açıklama Ve Özellikler

Daily Lace 3lü Bej Hipster Külot Ürününün Satıcısı, Penti Daily Lace 3lü Bej Hipster Külot ürününü 325.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Daily Lace 3lü Bej Hipster Külot Kullanıcı Geri Dönüşleri
325.0 Tl ye satışta olan Daily Lace 3lü Bej Hipster Külot Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1544 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Cok güzel tam bedeninizi alın
İsim: B** K**
Tarih: 20 Temmuz 2022
Beden: Beden:M
Satıcı: Penti

Yorum: Tam beden alabilirsiniz çok rahat
İsim: M** D**
Tarih: 02 Mart 2023

Yorum: yumuşacıklar kendi bedeniniz
İsim: **** ****
Tarih: Elite Üye
Beden: 09 Haziran 2023

Yorum: Tam bedeninizi alabilirsiniz. Yumuşacık dokusu var çok güzel.
Tarih: 13 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Tam beden yumuşak
İsim: Ö** U**
Tarih: 03 Şubat 2023
Beden: Beden:XL

Yorum: kalitesi çok iyi bedeninizi alin
İsim: T** K**
Tarih: 12 Kasım 2022

Yorum: Penti kalitesi harika, tam bedeninizi alabilirsiniz
İsim: S** G**
Tarih: Elite Üye
Beden: 12 Nisan 2023

Yorum: Bu kesimi ilk kez deniyorum rahatsız eder zannettim ama çok rahatmış. Normalde m giyiyorum 75 kg 175 boy L aldım rahat oldu ama m beden de olurmuş
İsim: A** Y**
Tarih: 13 Eylül 2022
Beden: Beden:L

Yorum: Çok rahat bir üçlü, çok kullanışlı. Normalde alt bedenim L dir ama M aldım oldu 👍🏻
İsim: E** S** Ö**
Tarih: 20 Ocak 2022

Yorum: tam beden penti kalitesi
Tarih: 25 Kasım 2022
Beden: Beden:S

Yorum: Cox guzel bir urun, tam numaram geldi
İsim: J** I**
Tarih: 11 Nisan 2022

Yorum: Kendi bedeninizi alabilirsiniz teşekkürler
Tarih: 05 Ekim 2022

Yorum: 1 beden küçük alın
İsim: A** G**
Tarih: 19 Aralık 2022

Yorum: Tam bedeninizi alabilirsiniz, çok güzel , pamuk oranı da yüksek güzel beğendim
İsim: Z** G**
Tarih: 02 Aralık 2022

Yorum: Dokusu çok güzel, kendi bedeninizi alabilirsinizzz
İsim: D** T**
Tarih: 01 Şubat 2023

Yorum: Harika çok xok çok sık bir çanta.tam kışlık.icine herseyim sığdı.xuzdan makyaj çantam parfum telefon not defteri.bayildim.tesekku edeim.
İsim: M** K** a**
Tarih: 31 Mart 2023

Yorum: Büyük almayın tam beden çok yumuşak çok rahat özellikle evde geceleri giyinmek için çok harika kumaş
İsim: F** E**
Tarih: 15 Eylül 2022

Yorum: kaliteli ve güzel. tam beden alınabilir
İsim: H** A**
Tarih: 15 Şubat 2023

Yorum: Penti kalitesi, çok güzeller tam beden alabilirsiniz
Tarih: 10 Şubat 2023

Yorum: Kumaşları çok güzel yumuşacık. Normalde S giyiyorum bilerek M aldım çok daha iyi oldu umarım yıkayınca hemen atmaz dikişleri
İsim: S** E**
Tarih: 29 Ocak 2023

Yorum: Tamamen penti kalitesi ama kendi bedeninizi alın.
İsim: B** K**
Tarih: 22 Kasım 2022

Yorum: Yumuşacık harika tam beden alınız
Tarih: 01 Haziran 2023

Yorum: Yumuşacık ve kaliteli gayet güzel
İsim: A** A**
Tarih: 18 Mart 2023

Yorum: Yumuşacık dokusu var bedeninizi alabilirsiniz
İsim: F** Ş**
Tarih: 06 Nisan 2023

Yorum: Çok beğendim lastikleri sıkmıyor tam beden
İsim: B** G**
Tarih: 07 Aralık 2022

Yorum: yumuşacık aşırı beğendim
Tarih: 09 Mayıs 2023

Yorum: Ürün yumuşak , aşırı narin daha doğrusu. İki yıkamada belli ki kendini salacak. Tam bedeni alın diyen arkadaslar bedenini mi bilmiyor , merak ettim. 160 cm boy 56 kiloyum M beden aşırı bol geldi. Bir beden küçüğünü alın. Birde başka başka ürünlere de kötü yorum yaparken üste görülsün diye beş yıldız verdim diyenler var. Sizin verdiginiz yıldızaDevamını Oku
İsim: Selime V.
Tarih: 03 Şubat 2023

Yorum: yumuşak ve kaliteli
İsim: F** n** B**
Tarih: 28 Nisan 2023

Yorum: S bedeni büyük gibi geldi 1 puanı o nedenle kırdım
İsim: E** Ü**
Tarih: 20 Ocak 2023

Yorum: bayıldım yumusacik
İsim: Ş** B**
Tarih: 11 Aralık 2022

Daily Lace 3lü Bej Hipster Külot Akıllarda Kalan Sorular

Soru: Toplama yapıyor mu?
Cevap: Merhaba, Daily Lace 3lü Bej Hipster Külot ürünümüzde toparlayıcı özelliği bulunmamaktadır. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: yüzde kaç pamuk
Cevap: Merhaba, talep ettiğiniz bilgiler şu anda sistemimizde mevcut değildir. İlgili birimlere talep iletilmiş olup en kısa zamanda ürün bilgilerine eklemelerin yapılması istenmiştir. İyi günler dileriz.

Soru: Salam. Pamuk mu? 58 kg hangi beden almaliyim
Cevap: Merhaba , beden tablosu yardımıyla size uygun bedeni seçebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba iç gösteriyor mu
Cevap: Merhaba, talep ettiğiniz bilgiler şu anda sistemimizde mevcut değildir. İlgili birimlere talep iletilmiş olup en kısa zamanda ürün bilgilerine eklemelerin yapılması istenmiştir. İyi günler dileriz.

Soru: merhaba, 1.63 boy 72 kilo hangi beden?
Cevap: Merhaba , beden tablosu yardımıyla size uygun bedeni seçebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: oha bu fiyat ne dün 70 TL ye aldım bugün 170 TL olmuş dalga mı geçiyorsunuz bir günde bu kadar fark olur mu zaten kazanç yok zar zor yaşıyoruz siz de kafanıza göre fiyat belirliyorsunuz her gün yazık
Cevap: Merhabalar efendim. Mağazalar arası fiyat değişikliği olabiliyor.

Soru: herhangi bir kıyafetin içinde çizgi izi oluyor mu

Soru: 3 ürün de %95 pamuk içerikli mi?
Cevap: Evet kiymetli misafirimiz 95 pamuk 5 elastan icerir

Soru: Kaç derece de yıkalınılır?
Cevap: rengine uygun bir çamaşır deterjanı kullanarak kirlilik durumuna göre 40 ile 60 derece arasında güvenle yıkayabilirsiniz.

Soru: Yüksek bel mi teşekkürler
Cevap: Merhaba, Daily Lace 3lü Bej Hipster Külot ürünümüz yüksek bel özelliğine sahip değildir. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Salam.Mən bundan sifariş vermişdim amma iki ədəd gəlib
Cevap: Merhaba, öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Konuyla ilgili Trendyol Çözüm Merkezi ile görüşme gerçekleştirebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Yüzde kaç pamuk? Geçmiş sorularda bu konuda bilgi alacağınız söylenmiş ama güncelleme yapmmışsınız bilgi verebilir misiniz

Soru: 160boy 67kg kaç beden almamız gerekiyor

Soru: ürünün üzerinde materyal pamuklu yazıyor ama materyal bileşimi poliamidden oluşuyor pamuklu mu yoksa poliamid mi hangisi acaba?
Cevap: %70 poliamid %30 elastan

Soru: merhaba urun sadece pamuk mu ?
Cevap: Merhaba , Daily Lace 3lü Bej Hipster Külot model ürünümüz %95 Cotton %5 Elastane özelliğine sahiptir. İlginize teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 160 boy 65 kg hangi beden

Daily Lace 3lü Bej Hipster Külot Fotoğraf Ve Görseller

Daily Lace 3lü Bej Hipster Külot En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü