Damla Taşlı Tek Bant Topuklu Kadın Ayakkabısı (EKSTRA YEDEK TAŞLI) Fiyatına Göre Alınır Mı ?

Ilknur

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
612
0
0
Damla Taşlı Tek Bant Topuklu Kadın Ayakkabısı (EKSTRA YEDEK TAŞLI) Satın Alır Mısınız?
Damla Taşlı Tek Bant Topuklu Kadın Ayakkabısı (EKSTRA YEDEK TAŞLI) Şu Anki Fiyatı 499.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Damla Taşlı Tek Bant Topuklu Kadın Ayakkabısı (EKSTRA YEDEK TAŞLI) Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Damla Taşlı Tek Bant Topuklu Kadın Ayakkabısı (EKSTRA YEDEK TAŞLI) Hakkında yaklaşık 689 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0 .

Damla Taşlı Tek Bant Topuklu Kadın Ayakkabısı (EKSTRA YEDEK TAŞLI) Ürün Açıklaması

Damla Taşlı Tek Bant Topuklu Kadın Ayakkabısı (EKSTRA YEDEK TAŞLI) Ürününün Satıcısı, Shu Mhu Damla Taşlı Tek Bant Topuklu Kadın Ayakkabısı (EKSTRA YEDEK TAŞLI) ürününü 499.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Damla Taşlı Tek Bant Topuklu Kadın Ayakkabısı (EKSTRA YEDEK TAŞLI) Kullanıcı Değerlendirmeleri
499.0 Tl ye satışta olan Damla Taşlı Tek Bant Topuklu Kadın Ayakkabısı (EKSTRA YEDEK TAŞLI) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
689 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0

Yorum: Bayıldım, çok şık. Yorumlara bakarak bir numara küçük aldım tam oldu. Rahatlığını bilemem bir kaç saat gezmeden ama çok şık. Satıcıya da teşekkür ederim çabuk elime ulaştı
İsim: B** A**
Tarih: 04 Temmuz 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Shu Mhu

Yorum: sözümde kullandım çok naif ve sade duruyor 37 giyiyorum normalde ve 37 aldım
İsim: R** e**
Tarih: 07 Kasım 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: çok şık bir ayakkabi ancak kesinlikle bir beden küçüğünü alin iade edip küçüğünü sipariş vereceğim rahatligina gelince ne derece rahat olur emin olamadim deneyince göreceğiz satıcıya ve kargo firmasina teşekkürler
İsim: İ** K**
Tarih: 06 Haziran 2023

Yorum: Çok şık bir ürün. 38 giyiyorum bir tık bol oldu 37 alsam tam olabilirmiş.
İsim: Aylin Ö.
Tarih: 08 Ağustos 2023

Yorum: Bayıldım. Kendi numaranızı alabilirsiniz. Rahat bir ayakkabı
İsim: T** S**
Tarih: 06 Haziran 2023

Yorum: Çok zarif ve şık tavsiye ederim 👍 bir numara küçük aldım tam oldu
İsim: habibe ç.
Tarih: 18 Temmuz 2023

Yorum: Çok güzel çok şık bir numara küçük aldım tam oldu.
İsim: M** T**
Tarih: 08 Nisan 2024
Beden: Beden:35

Yorum: Kendi ayak numaranızı alabilirsiniz. Çok rahat bir ayakkabı. Ayakta duruşuda mükemmel. ☺☺
İsim: E** Ç**
Tarih: 16 Eylül 2023

Yorum: 39 numara tam oldu
İsim: E** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 20 Eylül 2023

Yorum: Ayakkabılar çok güzel ve kaliteli ben çok beğendim tam numara alabilirsiniz
İsim: F** Ç**
Tarih: 13 Haziran 2023

Yorum: kesinlikle bir numara küçük alın, 36 numara giyiyorum 35 aldım tam geldi, çok güzelmiş beklediğimden daha güzel çıktı çok şık duruyor, yedek 3 taş yollamışlar ama sanki taşları çok kolay dökülecek gibi geldi dikkatli kullanmaya çalışacağım, birbirine değdirmeden.
İsim: R** A**
Tarih: 07 Şubat 2024

Yorum: Harika bir ayakkabı cok rahat ve şık ayrıca taşları düşüyor demişler çok sağlam düşmüyor ve büyük oldu diyenler olmuş tam oldu benim ki 39 numara gönül rahatlığı ile alabilirsiniz
İsim: f** d** e**
Tarih: 04 Temmuz 2023

Yorum: Kendi numarasını alın ben 38 aldım tam oldu rahat değil ama çok şık
İsim: **** ****
Tarih: 02 Ağustos 2023

Yorum: cok guzel bir numara kucuk alin
Tarih: 06 Mayıs 2024
Beden: Beden:37

Yorum: Kendi numaramı almıştım büyük geldi tavsiyem Bi numara küçük alın düğünümüz vardı ve tekrar sipariş etmeme rağmen düğünümüzde yetistirdiler çok tesekur ederim ilgi alakaniza 👍
İsim: H** A**
Tarih: 16 Ağustos 2023

Yorum: çok güzel ama 38numara giyorum büyuk geldi bı numara kücunu alacam
Tarih: 22 Mayıs 2023

Yorum: kendi numaranızı, hatta bir numara küçüğümüz bile alabilirsiniz. çok rahat ve çok şık gözüküyor. dört beş tane de yedek taş gönderilmiş. paketleme özenliydi herhangi bir hasarı yoktu.
İsim: M** S**
Tarih: 28 Mart 2024
Beden: Beden:38

Yorum: Ürün çok güzel fakat kendi numaram büyük geldi, 1 numara küçüğü ile değişim sağlayacağım.
İsim: Serap K.
Tarih: 25 Nisan 2024
Beden: Beden:36

Yorum: her zaman 38 qiyiyorum yorumlara bakarak 37 aldım iyikide yorumlara bakmisim. Ayakda qüzel qözüküyor.Amma çok rahat diyil
Tarih: 14 Haziran 2023

Yorum: normalde 37 giyiyorum, 36 aldım yine de büyük geldi. çok şık ama maalesef rahat değil, ancak tabanlıkla biraz rahat olabilir.
İsim: C** A**
Tarih: 29 Mayıs 2023

Yorum: Ayakkabı göründüğü gibi geldi çok güzel model olarak, ancak beden olarak çok çok büyük. Ayağım 35 olmasına rağmen kendi bedenim 1 beden büyük geldi ayağıma. 1 beden küçük almanızı tavsiye ederim
İsim: A** S**
Tarih: 09 Haziran 2023

Yorum: Çok rahat 35 numara giyen birisiyim tam oldu
İsim: S** N** T**
Tarih: 04 Haziran 2023

Yorum: Fotoğrafakinin aynısı geliyor kalıbı tam kendi numaranizi alın bence ben çok beğendim
İsim: E** Ö**
Tarih: 01 Mayıs 2023

Yorum: Bi numara küçük alabilirsiniz
Tarih: 18 Mayıs 2023

Yorum: ayakkabı güzel fakat bir numara kucugunu alın mezuniyet sürecinde full giydim ağrıtmadı aşırı fazla
Tarih: 14 Haziran 2023

Yorum: kalıbı çok büyük 38 giyerim 37 aldım o da büyük geldi
İsim: i** y**
Beden: 20 Mayıs 2023

Yorum: kalıbı çok büyük normalde 37 giyiyorum 36 bile büyük geldi
İsim: A** Ç** A**
Beden: 10 Haziran 2023

Yorum: kargo hızlıydı ayakkabıyı 1 beden küçük tercih edebilirsiniz içinden 3 tane yedek taş çıktı teşekkürler
İsim: N** B**
Tarih: 30 Ağustos 2024

Yorum: Muhteşeemmm bayıldım her şeyiyle çok güzel bir ayakkabı topuk boyu ideal benim için yürürken zorlanmadım 38 giyiyorum normalde yorumlara bakarak 1 numara küçük tercih ettim tam oldu hem nikah hem kına gecemde giyeceğim❤ yanına yedek 3 tane taş göndermişler..
İsim: E** Y**
Tarih: 07 Mayıs 2024

Yorum: Ayakkabı güzel ama bana olmadı 38 giymeme rağmen büyük geldi
İsim: G** Ö**
Tarih: 16 Mayıs 2023

Damla Taşlı Tek Bant Topuklu Kadın Ayakkabısı (EKSTRA YEDEK TAŞLI) Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: 38numarssi varmi acaba
Cevap: Merhaba efendim,stoklarımız mevcuttur

Soru: 36 numaraya giyiyorum topuk boyu kaç cm dir
Cevap: Merhaba efendim,10 cm’dir

Soru: topuk boyu 38 No da kac cm

Soru: hangi kargo
Cevap: aras ve trendyol efendim

Soru: Merhabalar iyi günler ayakkabının topuk boyu kaç cm acaba?
Cevap: Merhaba efendim,10,5 cm’dir

Soru: Ekstra yedek taş yaziyor gönderiyor musunuz?
Cevap: Merhaba efendim,gönderiyoruz.

Soru: merhaba topuk boyu kaç cm
Cevap: Merhaba efendim,10,5 cm’dir

Soru: Nişanım var 20 nisana yetişir mi
Cevap: Merhaba efendim,aynı gün çıkışlar yapılmaktadır

Soru: Ürünün yanında yedek taş gönderiyor musunuz?
Cevap: Merhaba efendim,evet

Soru: 37 numara topuğu kaç. cm

Soru: ayakkabı kaygan zeminlimidir
Cevap: Merhaba efendim,neolit tabandır.Kayma yapmaz

Soru: ayakkabımı bir kez giydim bir çok taşı düştü ne yapmalıyım
Cevap: Merhaba efendim,ad soyad alabilir miyim

Soru: 38numara topuk boyu kaç cm?
Cevap: merhabalar efendim 9cm

Soru: sadece yedek taş satisiniz var mı?
Cevap: Merhaba efendim,maalesef

Soru: Teşekkür ederim iyi akşamlar
Cevap: İyi akşamlar efendim

Soru: Merhabalar ürünün topuk boyu tam olarak kaç cm acaba
Cevap: 10 cm efendim

Soru: 35 ve 36 numara taşlı topuklunun topuk boyu tam olarak kaç cm oluyor detaylı bilgi vermenizi rica ediyorum
Cevap: Merhaba efendim,10.5 cm’dir.İkiside aynıdır belki 35 ile 39 numara arasında mlm oynar

Soru: 35numara kaç sm
Cevap: 23 cm efendim

Soru: merhaba 40 numara üretimi yok mu acaba
Cevap: Merhaba efendim,kalıplarımız 5-9 dur.kalıplar geniş olup 39’u tercih edebilirsiniz.

Soru: Beyaz sateni varmı
Cevap: malesef efendim

Damla Taşlı Tek Bant Topuklu Kadın Ayakkabısı (EKSTRA YEDEK TAŞLI) Görsel Galerisi

Damla Taşlı Tek Bant Topuklu Kadın Ayakkabısı (EKSTRA YEDEK TAŞLI) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü